Owczarek Podhalanski Online Database
Pedigree of:
Aston Perły Podhala
(M) 21 Apr 2012, KW.I-485/OP,
Pastuszek Nutrena CW-PL'10
09 Nov 2006
KW.I-243/OP

CH.PL Rum z Wierchu Rolowego
18 May 2000
PKR.I-37301

CH.PL Krywań od Malkuchów
14 Apr 1993
PKR.I-16577

Dular z Zimnego Wierchu
07 Oct 1986
NHSB 2050245 imp.PL

Hawrań ze Stoku Gubałówki
02 Jun 1983
PKR.O-CXCVIII-48214

Bari z Kotelnicy
05 Jun 1976
PKR.O-LXXII-19853
Widok Harnaś ze Stoku Gubałówki
25 Aug 1974
PKR.O-LXIV-17882
Wierśko (KW.T-II-21/XXVIII)
12 Mar 1972 KW.T-II-21/XXVIII
Redzia (KW.T-I-296/XXVIII)
KW.T-I-296/XXVIII
Pancia (PKR.O-L-14392)
15 Oct 1972
PKR.O-L-14392
Bacuś (KW.T-I-45/XXVIII)
05 Jun 1969 KW.T-I-45/XXVIII
Grań (KW.T-I-36/XXVIII)
15 Aug 1969 KW.T-I-36/XXVIII
Siklawa ze Stoku Gubałówki
KW.T-III-107/XXVIII
Wierśko (KW.T-II-21/XXVIII)
12 Mar 1972
KW.T-II-21/XXVIII

Bacuś (KW.T-I-195/XXVIII) (Barus)
KW.T-I-195/XXVIII
Śnieżka (KW.T-I-28/XXVIII)
21 May 1969 KW.T-I-28/XXVIII
Wereda ze Stoku Gubałówki
25 Aug 1974
PKR.O-LXIV-17883
Wierśko (KW.T-II-21/XXVIII)
12 Mar 1972 KW.T-II-21/XXVIII
Redzia (KW.T-I-296/XXVIII)
KW.T-I-296/XXVIII
Koliba Modre Gniazdo
10 Jul 1985
PKR.O-CCXIX-52964
Litwor Modre Gniazdo
26 Jan 1983
PKR.O-CXLVIII-37800
Dunajec (KW.T-III-82/XXVIII)
KW.T-III-82/XXVIII
Pazdur (PKR.O-LXX-19407)
25 Mar 1976 PKR.O-LXX-19407
Olcha (KW.T-I-289/XXVIII)
15 Apr 1973 KW.T-I-289/XXVIII
Zorza z Modrego Gniazda
16 Jul 1981
PKR.O-CXXVIII-33046
Bari z Kotelnicy
05 Jun 1976 PKR.O-LXXII-19853
Lotna z Bialego Potoku
27 Jan 1977 PKR.O-LXXII-21135
Dujawica (PKR.O-CLXXIV-43334)
20 Jul 1983
PKR.O-CLXXIV-43334
Pyszny spod Szozytów
PKR.O-XCII-24875
Pazdur (PKR.O-LXX-19407)
25 Mar 1976 PKR.O-LXX-19407
Warta (KW.T-II-102/XXVIII)
KW.T-II-102/XXVIII
Lotna z Bialego Potoku
27 Jan 1977
PKR.O-LXXII-21135
CIB Doran Gazda z Dzianisza
10 May 1975 PKR.O-LXXIII-20017 & KW.T-II-47/XXVIII
Dolusia (PKR.O-LXXIV-20270)
PKR.O-LXXIV-20270
Jodła od Malkuchów
19 Apr 1991
PKR.I-LXV-13290

Dunajek z Byrtusiowej Płazówki
30 Jun 1985
PKR.I-VIII-1460

Wierśko (KW.T-III-223/XXVIII)
15 May 1981
KW.T-III-223/XXVIII
Czort (KW.T-I-306/XXVIII)
KW.T-I-306/XXVIII
Zawrat (KW.T-I-56/XXVIII)
09 Jun 1969 KW.T-I-56/XXVIII
Biała (KW.T-I-65/XXVIII)
KW.T-I-65/XXVIII
Bandzia (KW.T-II-132/XXVIII)
KW.T-II-132/XXVIII
Wierśko (KW.T-II-21/XXVIII)
12 Mar 1972 KW.T-II-21/XXVIII
Orla (KW.T-I-175/XXVIII)
17 Apr 1971 KW.T-I-175/XXVIII
Kurniawa (KW.T-III-24/XXVIII) (II)
15 Apr 1980
KW.T-III-24/XXVIII
Czort (KW.T-I-306/XXVIII)
KW.T-I-306/XXVIII
Zawrat (KW.T-I-56/XXVIII)
09 Jun 1969 KW.T-I-56/XXVIII
Biała (KW.T-I-65/XXVIII)
KW.T-I-65/XXVIII
Uroda (KW.T-III-119/XXVIII)
10 Apr 1978
KW.T-III-119/XXVIII
Bystry (PKR.O-LXXIII-20201)
15 Jul 1975 PKR.O-LXXIII-20201
Grozna (KW.T-II-95/XXVIII)
06 Nov 1976 KW.T-II-95/XXVIII
Ferula z Roli Chowańcowej
PKR.I-XXXI-6138
CIB Bujac od Dzioboni
08 Mar 1984
PKR.O-CXCII-47069

Repcio (KW.T-III-98/XXVIII)
31 Aug 1977
KW.T-III-98/XXVIII

Misiek (KW.T-I-50/XXVIII)
19 Jul 1964 KW.T-I-50/XXVIII
Hyrna II (KW.T-II-16/XXVIII)
KW.T-II-16/XXVIII
Zawrotka z Kwiecistego Uplazu
24 Jul 1981
PKR.O-CXLI-36042
Bartek z Rusinowej Polany
16 Apr 1978 PKR.O-XCIV-25306/KW IV-36
Babula (KW.T-III-32/XXVIII)
01 Jan 1977 KW.T-III-32/XXVIII
Limba z Roli Chowańcowej
20 Sep 1985
PKR.O-CCXXXII-55916
Dunaj z Jesionówki
15 Mar 1978
KW.T-III-146/XXVIII
Bielik (PKR.O-LVII-16094)
19 Jun 1972 PKR.O-LVII-16094/KW.T-I-314
Saba (KW.T-II-118/XXVIII)
01 Mar 1973 KW.T-II-118/XXVIII
Zbyrka (PKR.O-CXI-29118)
01 Apr 1980
PKR.O-CXI-29118
Dukat (PKR.O-LXVII-18630)
01 Feb 1975 PKR.O-LXVII-18630
Caja (unknown01)
Miśka z Furkaski
26 Apr 1993
PKR.I-16581
Bacuś z Bobakowej Dziedziny
02 Jul 1991
PKR.I-LVIII-11733

Dunajek z Byrtusiowej Płazówki
30 Jun 1985
PKR.I-VIII-1460

Wierśko (KW.T-III-223/XXVIII)
15 May 1981
KW.T-III-223/XXVIII
Czort (KW.T-I-306/XXVIII)
KW.T-I-306/XXVIII
Zawrat (KW.T-I-56/XXVIII)
09 Jun 1969 KW.T-I-56/XXVIII
Biała (KW.T-I-65/XXVIII)
KW.T-I-65/XXVIII
Bandzia (KW.T-II-132/XXVIII)
KW.T-II-132/XXVIII
Wierśko (KW.T-II-21/XXVIII)
12 Mar 1972 KW.T-II-21/XXVIII
Orla (KW.T-I-175/XXVIII)
17 Apr 1971 KW.T-I-175/XXVIII
Kurniawa (KW.T-III-24/XXVIII) (II)
15 Apr 1980
KW.T-III-24/XXVIII
Czort (KW.T-I-306/XXVIII)
KW.T-I-306/XXVIII
Zawrat (KW.T-I-56/XXVIII)
09 Jun 1969 KW.T-I-56/XXVIII
Biała (KW.T-I-65/XXVIII)
KW.T-I-65/XXVIII
Uroda (KW.T-III-119/XXVIII)
10 Apr 1978
KW.T-III-119/XXVIII
Bystry (PKR.O-LXXIII-20201)
15 Jul 1975 PKR.O-LXXIII-20201
Grozna (KW.T-II-95/XXVIII)
06 Nov 1976 KW.T-II-95/XXVIII
Bielica z Polany pod Jeziorem
18 Apr 1987
PKR.I-XXXI-6363

Hawrań ze Stoku Gubałówki
02 Jun 1983
PKR.O-CXCVIII-48214

Bari z Kotelnicy
05 Jun 1976
PKR.O-LXXII-19853
Widok Harnaś ze Stoku Gubałówki
25 Aug 1974 PKR.O-LXIV-17882
Pancia (PKR.O-L-14392)
15 Oct 1972 PKR.O-L-14392
Siklawa ze Stoku Gubałówki
KW.T-III-107/XXVIII
Wierśko (KW.T-II-21/XXVIII)
12 Mar 1972 KW.T-II-21/XXVIII
Wereda ze Stoku Gubałówki
25 Aug 1974 PKR.O-LXIV-17883
Limba (KW.T-IV-23/XXVIII)
15 Jul 1985
KW.T-IV-23/XXVIII
Hardy ze Stoku Gubałówki
02 Jun 1983
PKR.O-CXVIII-48213
Bari z Kotelnicy
05 Jun 1976 PKR.O-LXXII-19853
Siklawa ze Stoku Gubałówki
KW.T-III-107/XXVIII
Morena z Liptoków (PKR.O-30551)
09 May 1980
PKR.O-CXVII-30551
Harnaś z Liptoków
12 Jun 1976 PKR.O-LXXVII-21133
Hala (PKR.O-LXXII-19861)
PKR.O-LXXII-19861
Cisa z Bustryku
KW.T-IV-68/XXVIII
Urok (KW.T-IV-40/XXVIII)
KW.T-IV-40/XXVIII
Bartek (KWT IV-36)
KWT IV-36
Warcula (KWT III-54)
KWT III-54
Dolina z Bustryku
KW.T-IV-34/XXVIII
Muran (KW.T-III-199/XXVIII)
KW.T-III-199/XXVIII
Zbójek (KW.T-III-197/XXVIII)
11 Apr 1976
KW.T-III-197/XXVIII
Repcio (unknown02)
Balbina (unknown01)
Rundzia (KW.T-III-196/XXVIII)
18 May 1980
KW.T-III-196/XXVIII
Donka (KW.T-III-159/XXVIII)
KW.T-III-159/XXVIII
Widok Harnaś ze Stoku Gubałówki
25 Aug 1974
PKR.O-LXIV-17882
Wierśko (KW.T-II-21/XXVIII)
12 Mar 1972 KW.T-II-21/XXVIII
Redzia (KW.T-I-296/XXVIII)
KW.T-I-296/XXVIII
Limba (KW.T-III-157/XXVIII)
KW.T-III-157/XXVIII
Turnia (KW.I-218/OP)
15 Nov 2002
KW.I-218/OP

Borówka z Kampinoskiej Kniei
05 Aug 2007
PKR.I-60262
CH.PL Amigo du Printemps des Olivets
12 Aug 2005
PKR.I-56964 imp.FR

CH.FR;CIB Skusic du Printemps des Olivets
03 Sep 2001
LOF 000511/100

CH.FR Orzech od Zagroda Josserie
06 Feb 1998
LOF 000139/35

CH.NL Sadow Krywan od Batsa Zagroda
15 Jun 1995
NHSB 2014393

Multi CH. Jontek Ogrod Parysa
01 Nov 1988
VDH/APH 90.047 imp.PL

CIB Bujac od Dzioboni
08 Mar 1984
PKR.O-CXCII-47069

Repcio (KW.T-III-98/XXVIII)
31 Aug 1977 KW.T-III-98/XXVIII
Zawrotka z Kwiecistego Uplazu
24 Jul 1981 PKR.O-CXLI-36042
Wiktoria z Chaty Goralskiej
05 Sep 1984
PKR.O-CXCXI-48837
CH.PL;CIB Budrys Gazda spod Grapy
28 Aug 1978 PKR.O-XCIII-24981
Grapa z Chaty Goralskiej
21 Oct 1980 KW.T-III-210/XXVIII
CH.NL Sirkka-Dolina od Tatra Torbiakow W-NL'93-'94
26 Oct 1990
NHSB 1735402

Doran od Tatra Torbiakow
09 Apr 1984
NHSB 1333589
Orlik (NHSB 1230159)
28 Dec 1981 NHSB 1230159 imp.PL
Wanda (NHSB 1190627) JW W-NL'82
13 Dec 1981 NHSB 1190627
Multi CH. Brzana Bulka (NHSB 1536407)
02 May 1984
NHSB 1536407 imp.PL

Pyszny spod Szozytów
PKR.O-XCII-24875
Bela (KW.T-III-89/XXVIII)
KW.T-III-89/XXVIII
Beska Biaca Perla
26 May 1995
LOF 000111/34 imp.NL

CH.NL Astor-Clara-Azor van Klein Nibbelink
02 Oct 1992
NHSB 1859002

Azor Bukowina
01 Jul 1986
NHSB 1489192
Wartki Harnaś Pod Reglami
27 Jul 1984 NHSB 1400057 imp.PL
Hyrna (NHSB 1400046)
18 Aug 1984 NHSB 1400046 imp.PL
Clara van Klein Nibbelink
24 May 1990
NHSB 1726564
Baciu z Kominkowej Polany
27 Mar 1987 NHSB 1650341 imp.PL
Mpeatte Chata Tatrowa
08 Jan 1987 NHSB 1537914
Prince Chata Tatrowa
29 Nov 1992
NHSB 1864995

Dunajek z Byrtusiowej Płazówki
30 Jun 1985
PKR.I-VIII-1460

Wierśko (KW.T-III-223/XXVIII)
15 May 1981 KW.T-III-223/XXVIII
Kurniawa (KW.T-III-24/XXVIII) (II)
15 Apr 1980 KW.T-III-24/XXVIII
Nutka-Kistka Chata Tatrowa
30 Apr 1988
PKR.I-23589 imp.NL
CH.NL Czort van Podchalanka
28 Jul 1982 NHSB 1232953
Ilonka Chata Tatrowa W-NL'83
24 Jun 1980 NHSB 1137781
CH.FR Pokoj des Arcanes d'Hermes
20 May 1999
LOF 000227/71

Ulan Biale Wilcze Gniazdo
26 Apr 1996
LOF 000102/26 imp.BE

Multi CH. Jontek Ogrod Parysa
01 Nov 1988
VDH/APH 90.047 imp.PL

CIB Bujac od Dzioboni
08 Mar 1984
PKR.O-CXCII-47069

Repcio (KW.T-III-98/XXVIII)
31 Aug 1977 KW.T-III-98/XXVIII
Zawrotka z Kwiecistego Uplazu
24 Jul 1981 PKR.O-CXLI-36042
Wiktoria z Chaty Goralskiej
05 Sep 1984
PKR.O-CXCXI-48837
CH.PL;CIB Budrys Gazda spod Grapy
28 Aug 1978 PKR.O-XCIII-24981
Grapa z Chaty Goralskiej
21 Oct 1980 KW.T-III-210/XXVIII
Qalejka du Mont Tatrzanski
06 Jun 1992
LOSH 688990

Ligas z Górnej Chlabówki
22 Aug 1989
PKR.I-XXXV-7084
Kudloc z Bachledówki
22 Apr 1986 NHSB 2025144 imp.PL
Dziadula (PKR.O-CLXXVII-43852)
20 Jul 1983 PKR.O-CLXXVII-43852
Rudzik z Butorowego Wierchu
20 Oct 1989
PKR.I-XXXV-7083
Dunajek z Byrtusiowej Płazówki
30 Jun 1985 PKR.I-VIII-1460
Jaskólka z Butorowego Wierchu
28 Oct 1987 PKR.I-XVIII-3584
Utopia van Erbecjeshof
23 Apr 1996
LOF 000103/30 imp.BE

Multi CH. Witac van Klein Nibbelink
24 May 1990
NHSB 1726558

Baciu z Kominkowej Polany
27 Mar 1987
NHSB 1650341 imp.PL

Hawrań ze Stoku Gubałówki
02 Jun 1983 PKR.O-CXCVIII-48214
Multi CH. Brzana Bulka (NHSB 1536407)
02 May 1984 NHSB 1536407 imp.PL
Mpeatte Chata Tatrowa
08 Jan 1987
NHSB 1537914

CH.NL Czort van Podchalanka
28 Jul 1982 NHSB 1232953
Ilonka Chata Tatrowa W-NL'83
24 Jun 1980 NHSB 1137781
Nouchka Biale Wilcze Gniazdo
28 Mar 1989
LOSH 625021

CH.BE-LU;CIB Wacpan Slavia
11 Sep 1987
PKR.I-XXII-4233

CH.PL-CH Antolek Modre Gniazdo
11 Jul 1984 PKR.O-CXLVIII-45448
Zytnia Slavia
09 Dec 1982 KW.T-IV-60/XXVIII
Kalina z Podtatrze
19 Oct 1986
NHSB 1509419
CH.NL Czort van Podchalanka
28 Jul 1982 NHSB 1232953
CH.NL Kamouchka Chata Tatrowa
11 Mar 1984 NHSB 1330320
Tecza od Zagroda Josserie
22 Jan 2002
LOF 000568/139

CH.PL;CIB Ornak z Butorowego Wierchu
15 Jul 1996
PKR.I-32634

Fasiag-Bućko z Butorowego Wierchu
15 Mar 1987
PKR.I-IX-1639
Litwor Modre Gniazdo
26 Jan 1983
PKR.O-CXLVIII-37800
Dunajec (KW.T-III-82/XXVIII)
KW.T-III-82/XXVIII
Pazdur (PKR.O-LXX-19407)
25 Mar 1976 PKR.O-LXX-19407
Olcha (KW.T-I-289/XXVIII)
15 Apr 1973 KW.T-I-289/XXVIII
Zorza z Modrego Gniazda
16 Jul 1981
PKR.O-CXXVIII-33046
Bari z Kotelnicy
05 Jun 1976 PKR.O-LXXII-19853
Lotna z Bialego Potoku
27 Jan 1977 PKR.O-LXXII-21135
Bela z Butorowego Wierchu
02 Aug 1982
PKR.O-CXLI-36045
CH.PL Grzmot (PKR.O-CIV-27798)
01 May 1979
PKR.O-CIV-27798
Harnaś z Liptoków
12 Jun 1976 PKR.O-LXXVII-21133
Turniczka (KW.T-III-96/XXVIII)
29 May 1977 KW.T-III-96/XXVIII
Buczyna z Budrysówki
20 Aug 1979
PKR.O-CVI-28284
Harnaś z Liptoków
12 Jun 1976 PKR.O-LXXVII-21133
Bruzda (PKR.O-LXXXIV-22799)
15 Apr 1977 PKR.O-LXXXIV-22799
Hamra z Butorowego Wierchu
02 Oct 1993
PKR.I-18225
Dunajek z Byrtusiowej Płazówki
30 Jun 1985
PKR.I-VIII-1460

Wierśko (KW.T-III-223/XXVIII)
15 May 1981
KW.T-III-223/XXVIII
Czort (KW.T-I-306/XXVIII)
KW.T-I-306/XXVIII
Bandzia (KW.T-II-132/XXVIII)
KW.T-II-132/XXVIII
Kurniawa (KW.T-III-24/XXVIII) (II)
15 Apr 1980
KW.T-III-24/XXVIII
Czort (KW.T-I-306/XXVIII)
KW.T-I-306/XXVIII
Uroda (KW.T-III-119/XXVIII)
10 Apr 1978 KW.T-III-119/XXVIII
Belcia z Kominkowej Polany
27 Mar 1987
PKR.I-XIII-2545
Hawrań ze Stoku Gubałówki
02 Jun 1983
PKR.O-CXCVIII-48214

Bari z Kotelnicy
05 Jun 1976 PKR.O-LXXII-19853
Siklawa ze Stoku Gubałówki
KW.T-III-107/XXVIII
Multi CH. Brzana Bulka (NHSB 1536407)
02 May 1984
NHSB 1536407 imp.PL

Pyszny spod Szozytów
PKR.O-XCII-24875
Bela (KW.T-III-89/XXVIII)
KW.T-III-89/XXVIII
Beska Biaca Perla
26 May 1995
LOF 000111/34 imp.NL

CH.NL Astor-Clara-Azor van Klein Nibbelink
02 Oct 1992
NHSB 1859002

Azor Bukowina
01 Jul 1986
NHSB 1489192
Wartki Harnaś Pod Reglami
27 Jul 1984
NHSB 1400057 imp.PL
Litwor Modre Gniazdo
26 Jan 1983 PKR.O-CXLVIII-37800
Wilga Pod Reglami
17 May 1980 PKR.O-CXVII-30549
Hyrna (NHSB 1400046)
18 Aug 1984
NHSB 1400046 imp.PL
Zawrat (PKR.O-CVIII-28531)
PKR.O-CVIII-28531
Dolusia (KW.T-III-42/XXVIII)
KW.T-III-42/XXVIII
Clara van Klein Nibbelink
24 May 1990
NHSB 1726564
Baciu z Kominkowej Polany
27 Mar 1987
NHSB 1650341 imp.PL

Hawrań ze Stoku Gubałówki
02 Jun 1983 PKR.O-CXCVIII-48214
Multi CH. Brzana Bulka (NHSB 1536407)
02 May 1984 NHSB 1536407 imp.PL
Mpeatte Chata Tatrowa
08 Jan 1987
NHSB 1537914

CH.NL Czort van Podchalanka
28 Jul 1982 NHSB 1232953
Ilonka Chata Tatrowa W-NL'83
24 Jun 1980 NHSB 1137781
Prince Chata Tatrowa
29 Nov 1992
NHSB 1864995

Dunajek z Byrtusiowej Płazówki
30 Jun 1985
PKR.I-VIII-1460

Wierśko (KW.T-III-223/XXVIII)
15 May 1981
KW.T-III-223/XXVIII
Czort (KW.T-I-306/XXVIII)
KW.T-I-306/XXVIII
Bandzia (KW.T-II-132/XXVIII)
KW.T-II-132/XXVIII
Kurniawa (KW.T-III-24/XXVIII) (II)
15 Apr 1980
KW.T-III-24/XXVIII
Czort (KW.T-I-306/XXVIII)
KW.T-I-306/XXVIII
Uroda (KW.T-III-119/XXVIII)
10 Apr 1978 KW.T-III-119/XXVIII
Nutka-Kistka Chata Tatrowa
30 Apr 1988
PKR.I-23589 imp.NL
CH.NL Czort van Podchalanka
28 Jul 1982
NHSB 1232953

Tatosch van Podchalanka
21 Apr 1976 NHSB 0897345
Bacula (NHSB 1150849)
29 Apr 1978 NHSB 1150849 imp.PL
Ilonka Chata Tatrowa W-NL'83
24 Jun 1980
NHSB 1137781

CH.BE;CIB Zawrat (NHSB 950388)
15 Oct 1972 NHSB 0950388 imp.PL
CIB Fuulka Chata Tatrowa WW'77
17 Jan 1976 NHSB 0867127
Biała Śnieżka Poniatowskie Piaski
25 Aug 2004
PKR.I-56151
CH.PL Kwicol Chluba Liliowej Przełęczy
15 Nov 2001
PKR.I-48875

CH.PL Nil spod Brzyska EW
10 Aug 1998
PKR.I-32087

CH.PL Atos vom Immermannshof
27 Aug 1993
PKR.I-17530 imp.DE

Multi CH. Jontek Ogrod Parysa
01 Nov 1988
VDH/APH 90.047 imp.PL

CIB Bujac od Dzioboni
08 Mar 1984
PKR.O-CXCII-47069

Repcio (KW.T-III-98/XXVIII)
31 Aug 1977 KW.T-III-98/XXVIII
Zawrotka z Kwiecistego Uplazu
24 Jul 1981 PKR.O-CXLI-36042
Wiktoria z Chaty Goralskiej
05 Sep 1984
PKR.O-CXCXI-48837
CH.PL;CIB Budrys Gazda spod Grapy
28 Aug 1978 PKR.O-XCIII-24981
Grapa z Chaty Goralskiej
21 Oct 1980 KW.T-III-210/XXVIII
Arissa von der Zottigen Familie
15 Dec 1988
VDH/APH 86.022
CH.PL;CIB Bilik z Butorowego Wierchu
02 Aug 1982
PKR.O-CXCIX-48426
CH.PL Grzmot (PKR.O-CIV-27798)
01 May 1979 PKR.O-CIV-27798
Buczyna z Budrysówki
20 Aug 1979 PKR.O-CVI-28284
Pyszno z Kwiecistego Uplazu
19 Aug 1982
VDH/APH 88.017 imp.PL
CH.PL;CIB Budrys Gazda spod Grapy
28 Aug 1978 PKR.O-XCIII-24981
Babula (KW.T-III-32/XXVIII)
01 Jan 1977 KW.T-III-32/XXVIII
CH.PL;CIB Kita z Diablińca
12 Nov 1991
PKR.I-LXV-13327
Multi CH. Beskid spod Lawiny
08 Oct 1988
NHSB 2050518 imp.PL

Hajduk z Liptoków
20 May 1984
PKR.O-CLXXXV-45452
Dunaj z Jesionówki
15 Mar 1978 KW.T-III-146/XXVIII
Beczka (PKR.O-CII-28848)
17 Nov 1979 PKR.O-CII-28848
Bidula z Polany Pod Jeziorem
18 Apr 1987
PKR.I-XI-2090
Hawrań ze Stoku Gubałówki
02 Jun 1983 PKR.O-CXCVIII-48214
Limba (KW.T-IV-23/XXVIII)
15 Jul 1985 KW.T-IV-23/XXVIII
Bela ze Smytni
15 Mar 1990
PKR.I-XLII-8571
Dunajek z Byrtusiowej Płazówki
30 Jun 1985
PKR.I-VIII-1460

Wierśko (KW.T-III-223/XXVIII)
15 May 1981 KW.T-III-223/XXVIII
Kurniawa (KW.T-III-24/XXVIII) (II)
15 Apr 1980 KW.T-III-24/XXVIII
Berta ze Smytni
03 Oct 1985
PKR.O-CCXXXVII-57178
CH.PL;CIB Bilik z Butorowego Wierchu
02 Aug 1982 PKR.O-CXCIX-48426
Dworna z Liptoków
02 Oct 1980 PKR.O-CXXII-31844
J-CH.PL;CH.PL Gwiazdka Chluba Liliowej Przełęczy
06 Oct 1995
PKR.I-29799 - KW.T-IV-87

Multi CH. Jontek Ogrod Parysa
01 Nov 1988
VDH/APH 90.047 imp.PL

CIB Bujac od Dzioboni
08 Mar 1984
PKR.O-CXCII-47069

Repcio (KW.T-III-98/XXVIII)
31 Aug 1977
KW.T-III-98/XXVIII

Misiek (KW.T-I-50/XXVIII)
19 Jul 1964 KW.T-I-50/XXVIII
Hyrna II (KW.T-II-16/XXVIII)
KW.T-II-16/XXVIII
Zawrotka z Kwiecistego Uplazu
24 Jul 1981
PKR.O-CXLI-36042
Bartek z Rusinowej Polany
16 Apr 1978 PKR.O-XCIV-25306/KW IV-36
Babula (KW.T-III-32/XXVIII)
01 Jan 1977 KW.T-III-32/XXVIII
Wiktoria z Chaty Goralskiej
05 Sep 1984
PKR.O-CXCXI-48837
CH.PL;CIB Budrys Gazda spod Grapy
28 Aug 1978
PKR.O-XCIII-24981

CIB Doran Gazda z Dzianisza
10 May 1975 PKR.O-LXXIII-20017 & KW.T-II-47/XXVIII
Dolna (KW.T-II-42/XXVIII)
06 Aug 1974 KW.T-II-42/XXVIII
Grapa z Chaty Goralskiej
21 Oct 1980
KW.T-III-210/XXVIII
Halny (KW.T-III-144/XXVIII)
22 Jun 1976 KW.T-III-144/XXVIII
Basetla-Bela z Chaty Goralskiej
10 Jan 1979 PKR.O-CXI-27293
Harda (KW.T-IV-81/XXVIII)
15 Jul 1993
KW.T-IV-81/XXVIII
Zbójnik Powik
KW.T-IV-44
Dunajek (KW.T-IV-5/XXVIII)
07 Jun 1983
KW.T-IV-5/XXVIII
Repcio (KW.T-III-98/XXVIII)
31 Aug 1977 KW.T-III-98/XXVIII
Dolina (unknown07)
Czukra (KWT IV-9)
KWT IV-9
Saba Pitnika
KW.T-IV-45
Repcio (KW.T-III-98/XXVIII)
31 Aug 1977
KW.T-III-98/XXVIII

Misiek (KW.T-I-50/XXVIII)
19 Jul 1964 KW.T-I-50/XXVIII
Hyrna II (KW.T-II-16/XXVIII)
KW.T-II-16/XXVIII
Dolina spod Śnieźnej Kurniawy
01 Apr 1975
KW.T-III-173/XXVIII
Bielik (PKR.O-LVII-16094)
19 Jun 1972 PKR.O-LVII-16094/KW.T-I-314
Skorusa (PKR.O-XLVII-13749)
15 Oct 1972 PKR.O-XLVII-13749
CH.PL Leidi z Ogrodu Parysa
14 Jan 1999
PKR.I-35079

CH.PL;CIB Juhas z Ogrodu Parysa
01 Nov 1988
PKR.I-XXIV-4646

CIB Bujac od Dzioboni
08 Mar 1984
PKR.O-CXCII-47069

Repcio (KW.T-III-98/XXVIII)
31 Aug 1977
KW.T-III-98/XXVIII

Misiek (KW.T-I-50/XXVIII)
19 Jul 1964
KW.T-I-50/XXVIII
Szałas (KW.T-I-55/XXVIII)
KW.T-I-55/XXVIII
Dolinka (KW.T-I-182/XXVIII)
KW.T-I-182/XXVIII
Hyrna II (KW.T-II-16/XXVIII)
KW.T-II-16/XXVIII
Bućko (KW.T-I-52/XXVIII)
KW.T-I-52/XXVIII
Hyrna (KW.T-I-8/XXVIII)
21 May 1965 KW.T-I-8/XXVIII
Zawrotka z Kwiecistego Uplazu
24 Jul 1981
PKR.O-CXLI-36042
Bartek z Rusinowej Polany
16 Apr 1978
PKR.O-XCIV-25306/KW IV-36
Harnaś z Liptoków
12 Jun 1976 PKR.O-LXXVII-21133
Slonko (PKR.O-LXXII-19862 & KW.T-II-13/XXVIII)
01 Mar 1973 PKR.O-LXXII-19862
Babula (KW.T-III-32/XXVIII)
01 Jan 1977
KW.T-III-32/XXVIII
Bystry (PKR.O-LXXIII-20201)
15 Jul 1975 PKR.O-LXXIII-20201
Limba (KW.T-II-20/XXVIII)
15 Mar 1973 KW.T-II-20/XXVIII
Wiktoria z Chaty Goralskiej
05 Sep 1984
PKR.O-CXCXI-48837
CH.PL;CIB Budrys Gazda spod Grapy
28 Aug 1978
PKR.O-XCIII-24981

CIB Doran Gazda z Dzianisza
10 May 1975
PKR.O-LXXIII-20017 & KW.T-II-47/XXVIII

Mis-Bartek
05 Jun 1969 KW.T-I-44/XXVIII
Dola z Gubałówki
17 May 1971 KW.T-I-278/XXVIII
Dolna (KW.T-II-42/XXVIII)
06 Aug 1974
KW.T-II-42/XXVIII
Dunajek (KW.T-I-230/XXVIII)
09 Jun 1969 KW.T-I-230/XXVIII
Skałka (KW.T-II-19/XXVIII)
17 Aug 1973 KW.T-II-19/XXVIII
Grapa z Chaty Goralskiej
21 Oct 1980
KW.T-III-210/XXVIII
Halny (KW.T-III-144/XXVIII)
22 Jun 1976
KW.T-III-144/XXVIII

Liptok (PKR.O-LVIII-16503)
02 Oct 1972 PKR.O-LVIII-16503
Rózia (PKR.O-LIII-15100)
01 Apr 1973 PKR.O-LIII-15100
Basetla-Bela z Chaty Goralskiej
10 Jan 1979
PKR.O-CXI-27293
CIB Doran Gazda z Dzianisza
10 May 1975 PKR.O-LXXIII-20017 & KW.T-II-47/XXVIII
Dziadula (KW.T-I-156/XXVIII)
14 May 1971 KW.T-I-156/XXVIII
Arisa Mała Dolina
15 Oct 1994
PKR.I-22762
CH.PL Sokól z Diablińca
19 Dec 1992
PKR.I-16584

Multi CH. Beskid spod Lawiny
08 Oct 1988
NHSB 2050518 imp.PL

Hajduk z Liptoków
20 May 1984
PKR.O-CLXXXV-45452
Dunaj z Jesionówki
15 Mar 1978 KW.T-III-146/XXVIII
Beczka (PKR.O-CII-28848)
17 Nov 1979 PKR.O-CII-28848
Bidula z Polany Pod Jeziorem
18 Apr 1987
PKR.I-XI-2090
Hawrań ze Stoku Gubałówki
02 Jun 1983 PKR.O-CXCVIII-48214
Limba (KW.T-IV-23/XXVIII)
15 Jul 1985 KW.T-IV-23/XXVIII
Bela ze Smytni
15 Mar 1990
PKR.I-XLII-8571
Dunajek z Byrtusiowej Płazówki
30 Jun 1985
PKR.I-VIII-1460

Wierśko (KW.T-III-223/XXVIII)
15 May 1981 KW.T-III-223/XXVIII
Kurniawa (KW.T-III-24/XXVIII) (II)
15 Apr 1980 KW.T-III-24/XXVIII
Berta ze Smytni
03 Oct 1985
PKR.O-CCXXXVII-57178
CH.PL;CIB Bilik z Butorowego Wierchu
02 Aug 1982 PKR.O-CXCIX-48426
Dworna z Liptoków
02 Oct 1980 PKR.O-CXXII-31844
Cora Mała Dolina
04 Jun 1992
PKR.I-LXII-15295

Bućko z Kominkowej Polany
27 Mar 1987
PKR.I-XIII-2549
Hawrań ze Stoku Gubałówki
02 Jun 1983
PKR.O-CXCVIII-48214

Bari z Kotelnicy
05 Jun 1976 PKR.O-LXXII-19853
Siklawa ze Stoku Gubałówki
KW.T-III-107/XXVIII
Multi CH. Brzana Bulka (NHSB 1536407)
02 May 1984
NHSB 1536407 imp.PL

Pyszny spod Szozytów
PKR.O-XCII-24875
Bela (KW.T-III-89/XXVIII)
KW.T-III-89/XXVIII
Siumna z Liptoków
26 Apr 1985
PKR.O-CCXIX-52883
Hyrny (PKR.O-CLXIV-41217)
01 Jul 1983
PKR.O-CLXIV-41217
Dworny z Liptoków
02 Oct 1980 PKR.O-CXXII-31845
Dolina KW.T-III-190/XXVIII
KW.T-III-190/XXVIII
Beczka (PKR.O-CII-28848)
17 Nov 1979
PKR.O-CII-28848
Harnaś z Liptoków
12 Jun 1976 PKR.O-LXXVII-21133
Bucka (PKR.O-LXXXIX-24126)
04 Aug 1977 PKR.O-LXXXIX-24126
PedigreePoint Scripts Copyright 2004-2013 Wild Systems. All Rights Reserved. Visit www.pedigreepoint.com Scripts customised by Kris Willison. Visit http://pedigrees.subali-klm.com There are no guarantees made as to the accuracy of the data published at this site. Use of web harvester robots or any other means of copying the contents of this page, in whole or in part, for any commercial purpose is expressly prohibited. Your IP address is: 34.204.176.189. This online database hosted by www.owczarek-podhalanski.eu. Copyright 2006 -2019