Owczarek Podhalanski Online Database
Pedigree of:
Dunaj od Batsa Zagroda
(M) 04 Jun 1996, NHSB 2072378,
Multi CH. Jontek Ogrod Parysa
01 Nov 1988
VDH/APH 90.047 imp.PL

CIB Bujac od Dzioboni
08 Mar 1984
PKR.O-CXCII-47069

Repcio (KW.T-III-98/XXVIII)
31 Aug 1977
KW.T-III-98/XXVIII

Misiek (KW.T-I-50/XXVIII)
19 Jul 1964
KW.T-I-50/XXVIII
Szałas (KW.T-I-55/XXVIII)
KW.T-I-55/XXVIII
Dolinka (KW.T-I-182/XXVIII)
KW.T-I-182/XXVIII
Hyrna II (KW.T-II-16/XXVIII)
KW.T-II-16/XXVIII
Bućko (KW.T-I-52/XXVIII)
KW.T-I-52/XXVIII
Hyrna (KW.T-I-8/XXVIII)
21 May 1965
KW.T-I-8/XXVIII
Bućko (KW.T-I-52/XXVIII)
KW.T-I-52/XXVIII
Dolinka (KW.T-I-182/XXVIII)
KW.T-I-182/XXVIII
Zawrotka z Kwiecistego Uplazu
24 Jul 1981
PKR.O-CXLI-36042
Bartek z Rusinowej Polany
16 Apr 1978
PKR.O-XCIV-25306/KW IV-36
Harnaś z Liptoków
12 Jun 1976
PKR.O-LXXVII-21133
Juhas II Gazda
03 Apr 1971
PKR.O-XLI-12356
Giewont (KW.T-I-42/XXVIII)
20 Jul 1967 KW.T-I-42/XXVIII
Tatra (KW.T-I-31/XXVIII)
14 Jul 1969 KW.T-I-31/XXVIII
Lesna (PKR.O-LVIII-16502)
02 Oct 1972
PKR.O-LVIII-16502 & KW.T-II-29/XXVIII
Bacuś (KW.T-I-45/XXVIII)
05 Jun 1969 KW.T-I-45/XXVIII
Sosna (KW.T-I-127/XXVIII)
KW.T-I-127/XXVIII
Slonko (PKR.O-LXXII-19862 & KW.T-II-13/XXVIII)
01 Mar 1973
PKR.O-LXXII-19862
Tokaj (KW.T-I-177/XXVIII)
14 Jul 1971
KW.T-I-177/XXVIII
Dunaj (KW.T-I-47/XXVIII)
17 Jun 1964 KW.T-I-47/XXVIII
Hruba (KW.T-I-1/XXVIII)
14 May 1966 KW.T-I-1/XXVIII
Koliba II (KW.T-I-270/XXVII)
23 Nov 1971
KW.T-I-270/XXVII
Dunaj (KW.T-I-47/XXVIII)
17 Jun 1964 KW.T-I-47/XXVIII
Bila II (KW.T-I-106/XXVIII)
06 Aug 1969 KW.T-I-106/XXVIII
Babula (KW.T-III-32/XXVIII)
01 Jan 1977
KW.T-III-32/XXVIII
Bystry (PKR.O-LXXIII-20201)
15 Jul 1975
PKR.O-LXXIII-20201

Bielik (PKR.O-LVII-16094)
19 Jun 1972
PKR.O-LVII-16094/KW.T-I-314

Bacuś (KW.T-I-45/XXVIII)
05 Jun 1969 KW.T-I-45/XXVIII
Polana (KW.T-I-13/XXVIII)
19 May 1968 KW.T-I-13/XXVIII
Koliba II (KW.T-I-270/XXVII)
23 Nov 1971
KW.T-I-270/XXVII
Dunaj (KW.T-I-47/XXVIII)
17 Jun 1964 KW.T-I-47/XXVIII
Bila II (KW.T-I-106/XXVIII)
06 Aug 1969 KW.T-I-106/XXVIII
Limba (KW.T-II-20/XXVIII)
15 Mar 1973
KW.T-II-20/XXVIII
Gronik (KW.T-I-146/XXVIII)
KW.T-I-146/XXVIII
Misiu (KWT I-193)
KWT I-193
Fajka (KW.T-I-155/XXVIII)
KW.T-I-155/XXVIII
Psiorka (KW.T-I-148/XXVIII)
KW.T-I-148/XXVIII
Wiktoria z Chaty Goralskiej
05 Sep 1984
PKR.O-CXCXI-48837
CH.PL;CIB Budrys Gazda spod Grapy
28 Aug 1978
PKR.O-XCIII-24981

CIB Doran Gazda z Dzianisza
10 May 1975
PKR.O-LXXIII-20017 & KW.T-II-47/XXVIII

Mis-Bartek
05 Jun 1969
KW.T-I-44/XXVIII

Dunaj (KW.T-I-47/XXVIII)
17 Jun 1964
KW.T-I-47/XXVIII

Baca I (KW.T-I-186/XXVIII)
KW.T-I-186/XXVIII
Olcza (KW.T-I-185/XXVIII)
KW.T-I-185/XXVIII
Orla (KW.T-I-7/XVVIII)
KW.T-I-7/XVVIII
Dunaj Kamiencowego
KW.T-I-189/XXVIII
Dolina Kamiencowego
KW.T-I-190/XXVIII
Dola z Gubałówki
17 May 1971
KW.T-I-278/XXVIII

Bary (KW.T-I-194/XXVIII)
KW.T-I-194/XXVIII
Mila (KW.T-I-25/XXVIII)
KW.T-I-25/XVIII
Dolna (KW.T-II-42/XXVIII)
06 Aug 1974
KW.T-II-42/XXVIII
Dunajek (KW.T-I-230/XXVIII)
09 Jun 1969
KW.T-I-230/XXVIII
Misiek (KW.T-I-50/XXVIII)
19 Jul 1964
KW.T-I-50/XXVIII
Szałas (KW.T-I-55/XXVIII)
KW.T-I-55/XXVIII
Dolinka (KW.T-I-182/XXVIII)
KW.T-I-182/XXVIII
Hyrna (KW.T-I-8/XXVIII)
21 May 1965
KW.T-I-8/XXVIII
Bućko (KW.T-I-52/XXVIII)
KW.T-I-52/XXVIII
Dolinka (KW.T-I-182/XXVIII)
KW.T-I-182/XXVIII
Skałka (KW.T-II-19/XXVIII)
17 Aug 1973
KW.T-II-19/XXVIII
Bacuś (KW.T-I-45/XXVIII)
05 Jun 1969
KW.T-I-45/XXVIII
Dunaj (KW.T-I-47/XXVIII)
17 Jun 1964 KW.T-I-47/XXVIII
Orla (KW.T-I-7/XVVIII)
KW.T-I-7/XVVIII
Boska (KWT I-300)
KWT I-300
Dunajek (KW.T-I-230/XXVIII)
09 Jun 1969 KW.T-I-230/XXVIII
Kania (KW.T-I-157/XXVIII)
KW.T-I-157/XXVIII
Grapa z Chaty Goralskiej
21 Oct 1980
KW.T-III-210/XXVIII
Halny (KW.T-III-144/XXVIII)
22 Jun 1976
KW.T-III-144/XXVIII

Liptok (PKR.O-LVIII-16503)
02 Oct 1972
PKR.O-LVIII-16503
Bacuś (KW.T-I-45/XXVIII)
05 Jun 1969
KW.T-I-45/XXVIII
Dunaj (KW.T-I-47/XXVIII)
17 Jun 1964 KW.T-I-47/XXVIII
Orla (KW.T-I-7/XVVIII)
KW.T-I-7/XVVIII
Sosna (KW.T-I-127/XXVIII)
KW.T-I-127/XXVIII
Harnaś (KW.T-I-48/XXVIII)
15 Apr 1968 KW.T-I-48/XXVIII
Watra II (KW.T-I-14/XXVIII)
16 Jun 1968 KW.T-I-14/XXVIII
Rózia (PKR.O-LIII-15100)
01 Apr 1973
PKR.O-LIII-15100
Grom (PKR.O-XLI-12357)
03 Apr 1971
PKR.O-XLI-12357
Giewont (KW.T-I-42/XXVIII)
20 Jul 1967 KW.T-I-42/XXVIII
Tatra (KW.T-I-31/XXVIII)
14 Jul 1969 KW.T-I-31/XXVIII
Siumna (KW.T-I-165/XXVIII)
09 May 1971
KW.T-I-165/XXVIII
Bućko II (KW.T-I-71/XXVIII)
15 May 1968 KW.T-I-71/XXVIII
Polana (KW.T-I-13/XXVIII)
19 May 1968 KW.T-I-13/XXVIII
Basetla-Bela z Chaty Goralskiej
10 Jan 1979
PKR.O-CXI-27293
CIB Doran Gazda z Dzianisza
10 May 1975
PKR.O-LXXIII-20017 & KW.T-II-47/XXVIII

Mis-Bartek
05 Jun 1969
KW.T-I-44/XXVIII

Dunaj (KW.T-I-47/XXVIII)
17 Jun 1964 KW.T-I-47/XXVIII
Orla (KW.T-I-7/XVVIII)
KW.T-I-7/XVVIII
Dola z Gubałówki
17 May 1971
KW.T-I-278/XXVIII

Bary (KW.T-I-194/XXVIII)
KW.T-I-194/XXVIII
Mila (KW.T-I-25/XXVIII)
KW.T-I-25/XVIII
Dziadula (KW.T-I-156/XXVIII)
14 May 1971
KW.T-I-156/XXVIII
Liptok Harnaś (KW.T-I-98/XXVIII)
12 Jun 1968
KW.T-I-98/XXVIII
Fajka (KW.T-I-155/XXVIII)
KW.T-I-155/XXVIII
Nowa od Batsa Zagroda
03 Jun 1994
NHSB 1948683
Multi CH. Beskid spod Lawiny
08 Oct 1988
NHSB 2050518 imp.PL

Hajduk z Liptoków
20 May 1984
PKR.O-CLXXXV-45452
Dunaj z Jesionówki
15 Mar 1978
KW.T-III-146/XXVIII
Bielik (PKR.O-LVII-16094)
19 Jun 1972
PKR.O-LVII-16094/KW.T-I-314

Bacuś (KW.T-I-45/XXVIII)
05 Jun 1969
KW.T-I-45/XXVIII
Dunaj (KW.T-I-47/XXVIII)
17 Jun 1964 KW.T-I-47/XXVIII
Orla (KW.T-I-7/XVVIII)
KW.T-I-7/XVVIII
Polana (KW.T-I-13/XXVIII)
19 May 1968
KW.T-I-13/XXVIII
Dunaj Kamiencowego
KW.T-I-189/XXVIII
Dolina II (KW.T-I-21/XXVIII)
KW.T-I-21/XXVIII
Saba (KW.T-II-118/XXVIII)
01 Mar 1973
KW.T-II-118/XXVIII
Tokaj (KW.T-I-177/XXVIII)
14 Jul 1971
KW.T-I-177/XXVIII
Dunaj (KW.T-I-47/XXVIII)
17 Jun 1964 KW.T-I-47/XXVIII
Hruba (KW.T-I-1/XXVIII)
14 May 1966 KW.T-I-1/XXVIII
Koliba II (KW.T-I-270/XXVII)
23 Nov 1971
KW.T-I-270/XXVII
Dunaj (KW.T-I-47/XXVIII)
17 Jun 1964 KW.T-I-47/XXVIII
Bila II (KW.T-I-106/XXVIII)
06 Aug 1969 KW.T-I-106/XXVIII
Beczka (PKR.O-CII-28848)
17 Nov 1979
PKR.O-CII-28848
Harnaś z Liptoków
12 Jun 1976
PKR.O-LXXVII-21133
Juhas II Gazda
03 Apr 1971
PKR.O-XLI-12356
Giewont (KW.T-I-42/XXVIII)
20 Jul 1967 KW.T-I-42/XXVIII
Tatra (KW.T-I-31/XXVIII)
14 Jul 1969 KW.T-I-31/XXVIII
Lesna (PKR.O-LVIII-16502)
02 Oct 1972
PKR.O-LVIII-16502 & KW.T-II-29/XXVIII
Bacuś (KW.T-I-45/XXVIII)
05 Jun 1969 KW.T-I-45/XXVIII
Sosna (KW.T-I-127/XXVIII)
KW.T-I-127/XXVIII
Bucka (PKR.O-LXXXIX-24126)
04 Aug 1977
PKR.O-LXXXIX-24126
Wierśko (KW.T-II-21/XXVIII)
12 Mar 1972
KW.T-II-21/XXVIII

Bacuś (KW.T-I-195/XXVIII) (Barus)
KW.T-I-195/XXVIII
Śnieżka (KW.T-I-28/XXVIII)
21 May 1969 KW.T-I-28/XXVIII
Limba (KW.T-III-3/XXVIII)
KW.T-III-3/XXVIII
Bidula z Polany Pod Jeziorem
18 Apr 1987
PKR.I-XI-2090
Hawrań ze Stoku Gubałówki
02 Jun 1983
PKR.O-CXCVIII-48214

Bari z Kotelnicy
05 Jun 1976
PKR.O-LXXII-19853
Widok Harnaś ze Stoku Gubałówki
25 Aug 1974
PKR.O-LXIV-17882
Wierśko (KW.T-II-21/XXVIII)
12 Mar 1972 KW.T-II-21/XXVIII
Redzia (KW.T-I-296/XXVIII)
KW.T-I-296/XXVIII
Pancia (PKR.O-L-14392)
15 Oct 1972
PKR.O-L-14392
Bacuś (KW.T-I-45/XXVIII)
05 Jun 1969 KW.T-I-45/XXVIII
Grań (KW.T-I-36/XXVIII)
15 Aug 1969 KW.T-I-36/XXVIII
Siklawa ze Stoku Gubałówki
KW.T-III-107/XXVIII
Wierśko (KW.T-II-21/XXVIII)
12 Mar 1972
KW.T-II-21/XXVIII

Bacuś (KW.T-I-195/XXVIII) (Barus)
KW.T-I-195/XXVIII
Śnieżka (KW.T-I-28/XXVIII)
21 May 1969 KW.T-I-28/XXVIII
Wereda ze Stoku Gubałówki
25 Aug 1974
PKR.O-LXIV-17883
Wierśko (KW.T-II-21/XXVIII)
12 Mar 1972 KW.T-II-21/XXVIII
Redzia (KW.T-I-296/XXVIII)
KW.T-I-296/XXVIII
Limba (KW.T-IV-23/XXVIII)
15 Jul 1985
KW.T-IV-23/XXVIII
Hardy ze Stoku Gubałówki
02 Jun 1983
PKR.O-CXVIII-48213
Bari z Kotelnicy
05 Jun 1976
PKR.O-LXXII-19853
Widok Harnaś ze Stoku Gubałówki
25 Aug 1974 PKR.O-LXIV-17882
Pancia (PKR.O-L-14392)
15 Oct 1972 PKR.O-L-14392
Siklawa ze Stoku Gubałówki
KW.T-III-107/XXVIII
Wierśko (KW.T-II-21/XXVIII)
12 Mar 1972 KW.T-II-21/XXVIII
Wereda ze Stoku Gubałówki
25 Aug 1974 PKR.O-LXIV-17883
Morena z Liptoków (PKR.O-30551)
09 May 1980
PKR.O-CXVII-30551
Harnaś z Liptoków
12 Jun 1976
PKR.O-LXXVII-21133
Juhas II Gazda
03 Apr 1971 PKR.O-XLI-12356
Lesna (PKR.O-LVIII-16502)
02 Oct 1972 PKR.O-LVIII-16502 & KW.T-II-29/XXVIII
Hala (PKR.O-LXXII-19861)
PKR.O-LXXII-19861
Mis-Bartek
05 Jun 1969 KW.T-I-44/XXVIII
Slonko (PKR.O-LXXII-19862 & KW.T-II-13/XXVIII)
01 Mar 1973 PKR.O-LXXII-19862
CH.NL Sirkka-Dolina od Tatra Torbiakow W-NL'93-'94
26 Oct 1990
NHSB 1735402

Doran od Tatra Torbiakow
09 Apr 1984
NHSB 1333589
Orlik (NHSB 1230159)
28 Dec 1981
NHSB 1230159 imp.PL
Halny (KW.T-III-144/XXVIII)
22 Jun 1976
KW.T-III-144/XXVIII

Liptok (PKR.O-LVIII-16503)
02 Oct 1972
PKR.O-LVIII-16503
Bacuś (KW.T-I-45/XXVIII)
05 Jun 1969 KW.T-I-45/XXVIII
Sosna (KW.T-I-127/XXVIII)
KW.T-I-127/XXVIII
Rózia (PKR.O-LIII-15100)
01 Apr 1973
PKR.O-LIII-15100
Grom (PKR.O-XLI-12357)
03 Apr 1971 PKR.O-XLI-12357
Siumna (KW.T-I-165/XXVIII)
09 May 1971 KW.T-I-165/XXVIII
Zeta Ledy WW'81
07 Apr 1979
PKR.O-CXI-29115

Bielik (PKR.O-LVII-16094)
19 Jun 1972
PKR.O-LVII-16094/KW.T-I-314

Bacuś (KW.T-I-45/XXVIII)
05 Jun 1969 KW.T-I-45/XXVIII
Polana (KW.T-I-13/XXVIII)
19 May 1968 KW.T-I-13/XXVIII
Saba (KW.T-II-118/XXVIII)
01 Mar 1973
KW.T-II-118/XXVIII
Tokaj (KW.T-I-177/XXVIII)
14 Jul 1971 KW.T-I-177/XXVIII
Koliba II (KW.T-I-270/XXVII)
23 Nov 1971 KW.T-I-270/XXVII
Wanda (NHSB 1190627) JW W-NL'82
13 Dec 1981
NHSB 1190627
CH.PL;CIB Budrys Gazda spod Grapy
28 Aug 1978
PKR.O-XCIII-24981

CIB Doran Gazda z Dzianisza
10 May 1975
PKR.O-LXXIII-20017 & KW.T-II-47/XXVIII

Mis-Bartek
05 Jun 1969 KW.T-I-44/XXVIII
Dola z Gubałówki
17 May 1971 KW.T-I-278/XXVIII
Dolna (KW.T-II-42/XXVIII)
06 Aug 1974
KW.T-II-42/XXVIII
Dunajek (KW.T-I-230/XXVIII)
09 Jun 1969 KW.T-I-230/XXVIII
Skałka (KW.T-II-19/XXVIII)
17 Aug 1973 KW.T-II-19/XXVIII
Modra (NHSB 1150933)
16 Dec 1979
NHSB 1150933 imp.PL
Bystry (PKR.O-LXXIII-20201)
15 Jul 1975
PKR.O-LXXIII-20201

Bielik (PKR.O-LVII-16094)
19 Jun 1972 PKR.O-LVII-16094/KW.T-I-314
Koliba II (KW.T-I-270/XXVII)
23 Nov 1971 KW.T-I-270/XXVII
Dolna (KW.T-III-85/XXVIII)
KW.T-III-85/XXVIII
Zbójnik (KW.T-I-46/XXVIII)
14 Jul 1969 KW.T-I-46/XXVIII
Grota (KW.T-I-22/XXVIII)
17 Jun 1967 KW.T-I-22/XXVIII
Multi CH. Brzana Bulka (NHSB 1536407)
02 May 1984
NHSB 1536407 imp.PL

Pyszny spod Szozytów
PKR.O-XCII-24875
Pazdur (PKR.O-LXX-19407)
25 Mar 1976
PKR.O-LXX-19407
Dukat (PKR.O-LXVII-18630)
01 Feb 1975
PKR.O-LXVII-18630
Harnasik (KW.T-II-27/XXVIII)
KW.T-II-27/XXVIII
Rundzia (KW.T-II-35/XXVIII)
11 Jun 1973 KW.T-II-35/XXVIII
Dola (KW.T-II-74/XXVII)
KW.T-II-74/XXVIII
Gronik (KW.T-I-146/XXVIII)
KW.T-I-146/XXVIII
Cicha II (KW.T-I-80/XXVIII)
KW.T-I-80/XXVIII
Warta (KW.T-II-102/XXVIII)
KW.T-II-102/XXVIII
Harnaś (KW.T-I-48/XXVIII)
15 Apr 1968
KW.T-I-48/XXVIII

Dunaj (KW.T-I-47/XXVIII)
17 Jun 1964 KW.T-I-47/XXVIII
Dolina (KW.T-I-5/XXVIII)
17 Jun 1964 KW.T-I-5/XXVIII
Watra II (KW.T-I-14/XXVIII)
16 Jun 1968
KW.T-I-14/XXVIII
Baca II (KW.T-I-49/XXVIII)
KW.T-I-49/XXVIII
Orla (KW.T-I-7/XVVIII)
KW.T-I-7/XVVIII
Bela (KW.T-III-89/XXVIII)
KW.T-III-89/XXVIII
Juhas II Gazda
03 Apr 1971
PKR.O-XLI-12356
Giewont (KW.T-I-42/XXVIII)
20 Jul 1967
KW.T-I-42/XXVIII
Dunaj (KW.T-I-47/XXVIII)
17 Jun 1964 KW.T-I-47/XXVIII
Huba (KW.T-I-15/XXVIII)
KW.T-I-15/XXVIII
Tatra (KW.T-I-31/XXVIII)
14 Jul 1969
KW.T-I-31/XXVIII
Dunaj (KW.T-I-47/XXVIII)
17 Jun 1964 KW.T-I-47/XXVIII
Bystra (KW.T-I-2/XXVIII)
15 Jun 1967 KW.T-I-2/XXVIII
Gniewna (KW.T-II-13/XXVIII)
KW.T-II-13/XXVIII
Ostros (KW.T-I-315/XXVIII)
17 May 1971
KW.T-I-315/XXVIII
Bacuś (KW.T-I-45/XXVIII)
05 Jun 1969 KW.T-I-45/XXVIII
Hamra (KW.T-I-317/XXVIII)
KW.T-I-317/XXVIII
Mrozna II (KW.T-I-44/XXVIII)
KW.T-I-44/XXVIII
PedigreePoint Scripts Copyright 2004-2013 Wild Systems. All Rights Reserved. Visit www.pedigreepoint.com Scripts customised by Kris Willison. Visit http://pedigrees.subali-klm.com There are no guarantees made as to the accuracy of the data published at this site. Use of web harvester robots or any other means of copying the contents of this page, in whole or in part, for any commercial purpose is expressly prohibited. Your IP address is: 3.226.255.55. This online database hosted by www.owczarek-podhalanski.eu. Copyright 2006 -2019