Owczarek Podhalanski Online Database
Pedigree of:
Gipsy des Arcanes d'Hermes
(M) 01 Jun 2011, LOF 002403,
CH.FR Vick d'Ellendil
05 Mar 2004
LOF 000905/126

Iwan von der Hohen Tatra
23 Nov 1999
VDH/APH 99.375

Andor von Dziwak
30 Mar 1997
VDH/APH 97.233
Nowak od Batsa Zagroda
03 Jun 1994
NHSB 1948682

Multi CH. Beskid spod Lawiny
08 Oct 1988
NHSB 2050518 imp.PL

Hajduk z Liptoków
20 May 1984
PKR.O-CLXXXV-45452
Dunaj z Jesionówki
15 Mar 1978
KW.T-III-146/XXVIII
Bielik (PKR.O-LVII-16094)
19 Jun 1972 PKR.O-LVII-16094/KW.T-I-314
Saba (KW.T-II-118/XXVIII)
01 Mar 1973 KW.T-II-118/XXVIII
Beczka (PKR.O-CII-28848)
17 Nov 1979
PKR.O-CII-28848
Harnaś z Liptoków
12 Jun 1976 PKR.O-LXXVII-21133
Bucka (PKR.O-LXXXIX-24126)
04 Aug 1977 PKR.O-LXXXIX-24126
Bidula z Polany Pod Jeziorem
18 Apr 1987
PKR.I-XI-2090
Hawrań ze Stoku Gubałówki
02 Jun 1983
PKR.O-CXCVIII-48214

Bari z Kotelnicy
05 Jun 1976 PKR.O-LXXII-19853
Siklawa ze Stoku Gubałówki
KW.T-III-107/XXVIII
Limba z Polany pod Jeziorem
15 Jul 1985
KW.T-IV-23/XXVIII
Hardy ze Stoku Gubałówki
02 Jun 1983 PKR.O-CXVIII-48213
Morena z Liptoków (PKR.O-30551)
09 May 1980 PKR.O-CXVII-30551
CH.NL Sirkka-Dolina od Tatra Torbiakow W-NL'93-'94
26 Oct 1990
NHSB 1735402

Doran od Tatra Torbiakow
09 Apr 1984
NHSB 1333589
Orlik (NHSB 1230159)
28 Dec 1981
NHSB 1230159 imp.PL
Halny (KW.T-III-144/XXVIII)
22 Jun 1976 KW.T-III-144/XXVIII
Zeta Ledy WW'81
07 Apr 1979 PKR.O-CXI-29115
Wanda (NHSB 1190627) JW W-NL'82
13 Dec 1981
NHSB 1190627
CH.PL;CIB Budrys Gazda spod Grapy
28 Aug 1978 PKR.O-XCIII-24981
Modra (NHSB 1150933)
16 Dec 1979 NHSB 1150933 imp.PL
Multi CH. Brzana Bulka (NHSB 1536407)
02 May 1984
NHSB 1536407 imp.PL

Pyszny spod Szozytów
PKR.O-XCII-24875
Pazdur (PKR.O-LXX-19407)
25 Mar 1976 PKR.O-LXX-19407
Warta (KW.T-II-102/XXVIII)
KW.T-II-102/XXVIII
Bela (KW.T-III-89/XXVIII)
KW.T-III-89/XXVIII
Juhas II Gazda
03 Apr 1971 PKR.O-XLI-12356
Gniewna (KW.T-II-13/XXVIII)
KW.T-II-13/XXVIII
Dzini von Gora
18 Oct 1994
VDH/APH 94.126
Czarek von der Zottigen Familie
25 Dec 1990
VDH/APH 90.041
Multi CH. Jontek Ogrod Parysa
01 Nov 1988
VDH/APH 90.047 imp.PL

CIB Bujac od Dzioboni
08 Mar 1984
PKR.O-CXCII-47069

Repcio (KW.T-III-98/XXVIII)
31 Aug 1977 KW.T-III-98/XXVIII
Zawrotka z Kwiecistego Uplazu
24 Jul 1981 PKR.O-CXLI-36042
Wiktoria z Chaty Goralskiej
05 Sep 1984
PKR.O-CXCXI-48837
CH.PL;CIB Budrys Gazda spod Grapy
28 Aug 1978 PKR.O-XCIII-24981
Grapa z Chaty Goralskiej
21 Oct 1980 KW.T-III-210/XXVIII
Pyszno z Kwiecistego Uplazu
19 Aug 1982
VDH/APH 88.017 imp.PL
CH.PL;CIB Budrys Gazda spod Grapy
28 Aug 1978
PKR.O-XCIII-24981

CIB Doran Gazda z Dzianisza
10 May 1975 PKR.O-LXXIII-20017 & KW.T-II-47/XXVIII
Dolna (KW.T-II-42/XXVIII)
06 Aug 1974 KW.T-II-42/XXVIII
Babula (KW.T-III-32/XXVIII)
01 Jan 1977
KW.T-III-32/XXVIII
Bystry (PKR.O-LXXIII-20201)
15 Jul 1975 PKR.O-LXXIII-20201
Limba (KW.T-II-20/XXVIII)
15 Mar 1973 KW.T-II-20/XXVIII
CH.DE Akascha von Gora
27 Apr 1992
VDH/APH 92.064
CH.DE;CIB Bollek von der Hohen Tatra WW'90
27 Feb 1986
VDH/APH 86.009

CH.NL Czort van Podchalanka
28 Jul 1982
NHSB 1232953

Tatosch van Podchalanka
21 Apr 1976 NHSB 0897345
Bacula (NHSB 1150849)
29 Apr 1978 NHSB 1150849 imp.PL
Kora z Waksmundziej Polany
16 Apr 1982
VDH/APH 84.001 imp.PL

Dunaj z Jesionówki
15 Mar 1978 KW.T-III-146/XXVIII
Lawina (KW.T-III-92/XXVIII)
25 Nov 1978 KW.T-III-92/XXVIII
CH.DE Anuszka (VDH/APH 91.061)
13 Apr 1988
VDH/APH 91.061 imp.DK
Dinar z Dworcowego Rancho
01 Jun 1982
PKR.O-42574 imp.PL
Limbur Orla Perc
07 Aug 1979 PKR.O-CVII-28313
Grota z Kotelnicy
24 Aug 1975 PKR.O-IXVIII-18939
Dama (DKK 09528/85)
25 Feb 1985
DKK 09528/85
Klepac z Liptokow
30 Jun 1979 DKK 12592/80 imp.PL
Etna Bialy Lazik
17 May 1983 DKK 08977/85 imp.DE
Graschina von der Hohen Tatra
10 May 1996
VDH/APH 96.206
CH.DE;CIB Bollek von der Hohen Tatra WW'90
27 Feb 1986
VDH/APH 86.009

CH.NL Czort van Podchalanka
28 Jul 1982
NHSB 1232953

Tatosch van Podchalanka
21 Apr 1976
NHSB 0897345

Kasimir van Jurkow
16 May 1971
NHSB 0551669-G2

CH.BE Szałas (KW.T-I-72/XXVIII - PKR.O-LXXXV-23576)
15 Aug 1969 KW.T-I-72/XXVIII - PKR.O-LXXXV-23576
Seyta v.h. Goralenhof JW W-NL'70
14 Oct 1969 NHSB 0491749-G1 imp.BE
CH.LU Wantula (NHSB 783409)
25 Aug 1974
NHSB 0783409 imp.PL

Wierśko (KW.T-II-21/XXVIII)
12 Mar 1972 KW.T-II-21/XXVIII
Redzia (KW.T-I-296/XXVIII)
KW.T-I-296/XXVIII
Bacula (NHSB 1150849)
29 Apr 1978
NHSB 1150849 imp.PL

Bielik (PKR.O-LVII-16094)
19 Jun 1972
PKR.O-LVII-16094/KW.T-I-314

Bacuś (KW.T-I-45/XXVIII)
05 Jun 1969 KW.T-I-45/XXVIII
Polana (KW.T-I-13/XXVIII)
19 May 1968 KW.T-I-13/XXVIII
Dola (KW.T-II-117/XXVIII)
KW.T-II-117/XXVIII
Wierśko (KW.T-II-21/XXVIII)
12 Mar 1972 KW.T-II-21/XXVIII
Dola z Gubałówki
17 May 1971 KW.T-I-278/XXVIII
Kora z Waksmundziej Polany
16 Apr 1982
VDH/APH 84.001 imp.PL

Dunaj z Jesionówki
15 Mar 1978
KW.T-III-146/XXVIII
Bielik (PKR.O-LVII-16094)
19 Jun 1972
PKR.O-LVII-16094/KW.T-I-314

Bacuś (KW.T-I-45/XXVIII)
05 Jun 1969 KW.T-I-45/XXVIII
Polana (KW.T-I-13/XXVIII)
19 May 1968 KW.T-I-13/XXVIII
Saba (KW.T-II-118/XXVIII)
01 Mar 1973
KW.T-II-118/XXVIII
Tokaj (KW.T-I-177/XXVIII)
14 Jul 1971 KW.T-I-177/XXVIII
Koliba II (KW.T-I-270/XXVII)
23 Nov 1971 KW.T-I-270/XXVII
Lawina (KW.T-III-92/XXVIII)
25 Nov 1978
KW.T-III-92/XXVIII
Baca (PKR.O-27311/KWT III-4)
PKR.O-CIII-27311/KWT III-4
CH.BE;CIB Zawrat (NHSB 950388)
15 Oct 1972 NHSB 0950388 imp.PL
Bula (KW.T-I-239/XXVIII)
15 Nov 1971 KW.T-I-239/XXVIII
Limba (KW.T-III-91/XXVIII)
KW.T-III-91/XXVIII
Gronik (KW.T-I-146/XXVIII)
KW.T-I-146/XXVIII
Cicha II (KW.T-I-80/XXVIII)
KW.T-I-80/XXVIII
Dunia von der Hohen Tatra
10 May 1990
VDH/APH 90.030
CH.BE-LU;CIB Wacpan Slavia
11 Sep 1987
PKR.I-XXII-4233

CH.PL-CH Antolek Modre Gniazdo
11 Jul 1984
PKR.O-CXLVIII-45448
Litwor Modre Gniazdo
26 Jan 1983
PKR.O-CXLVIII-37800
Dunajec (KW.T-III-82/XXVIII)
KW.T-III-82/XXVIII
Zorza z Modrego Gniazda
16 Jul 1981 PKR.O-CXXVIII-33046
Zorza z Modrego Gniazda
16 Jul 1981
PKR.O-CXXVIII-33046
Bari z Kotelnicy
05 Jun 1976 PKR.O-LXXII-19853
Lotna z Bialego Potoku
27 Jan 1977 PKR.O-LXXII-21135
Zytnia Slavia
09 Dec 1982
KW.T-IV-60/XXVIII
Po II Baca
KW.T-III-201/XXVIII
Dunajec (KW.T-III-82/XXVIII)
KW.T-III-82/XXVIII
Koliba II (KW.T-I-270/XXVII)
23 Nov 1971 KW.T-I-270/XXVII
Bryndza (KW.T-III-221/XXVIII)
KW.T-III-221/XXVIII
Tokaj (KW.T-I-177/XXVIII)
14 Jul 1971 KW.T-I-177/XXVIII
Saba (KW.T-II-118/XXVIII)
01 Mar 1973 KW.T-II-118/XXVIII
Kora z Waksmundziej Polany
16 Apr 1982
VDH/APH 84.001 imp.PL

Dunaj z Jesionówki
15 Mar 1978
KW.T-III-146/XXVIII
Bielik (PKR.O-LVII-16094)
19 Jun 1972
PKR.O-LVII-16094/KW.T-I-314

Bacuś (KW.T-I-45/XXVIII)
05 Jun 1969 KW.T-I-45/XXVIII
Polana (KW.T-I-13/XXVIII)
19 May 1968 KW.T-I-13/XXVIII
Saba (KW.T-II-118/XXVIII)
01 Mar 1973
KW.T-II-118/XXVIII
Tokaj (KW.T-I-177/XXVIII)
14 Jul 1971 KW.T-I-177/XXVIII
Koliba II (KW.T-I-270/XXVII)
23 Nov 1971 KW.T-I-270/XXVII
Lawina (KW.T-III-92/XXVIII)
25 Nov 1978
KW.T-III-92/XXVIII
Baca (PKR.O-27311/KWT III-4)
PKR.O-CIII-27311/KWT III-4
CH.BE;CIB Zawrat (NHSB 950388)
15 Oct 1972 NHSB 0950388 imp.PL
Bula (KW.T-I-239/XXVIII)
15 Nov 1971 KW.T-I-239/XXVIII
Limba (KW.T-III-91/XXVIII)
KW.T-III-91/XXVIII
Gronik (KW.T-I-146/XXVIII)
KW.T-I-146/XXVIII
Cicha II (KW.T-I-80/XXVIII)
KW.T-I-80/XXVIII
Paillotte des Arcanes d'Hermes
20 May 1999
LOF 000226/99
Ulan Biale Wilcze Gniazdo
26 Apr 1996
LOF 000102/26 imp.BE

Multi CH. Jontek Ogrod Parysa
01 Nov 1988
VDH/APH 90.047 imp.PL

CIB Bujac od Dzioboni
08 Mar 1984
PKR.O-CXCII-47069

Repcio (KW.T-III-98/XXVIII)
31 Aug 1977
KW.T-III-98/XXVIII

Misiek (KW.T-I-50/XXVIII)
19 Jul 1964
KW.T-I-50/XXVIII
Szałas (KW.T-I-55/XXVIII)
KW.T-I-55/XXVIII
Dolinka (KW.T-I-182/XXVIII)
KW.T-I-182/XXVIII
Hyrna II (KW.T-II-16/XXVIII)
KW.T-II-16/XXVIII
Bućko (KW.T-I-52/XXVIII)
KW.T-I-52/XXVIII
Hyrna (KW.T-I-8/XXVIII)
21 May 1965 KW.T-I-8/XXVIII
Zawrotka z Kwiecistego Uplazu
24 Jul 1981
PKR.O-CXLI-36042
Bartek z Rusinowej Polany
16 Apr 1978
PKR.O-XCIV-25306/KW IV-36
Harnaś z Liptoków
12 Jun 1976 PKR.O-LXXVII-21133
Slonko (PKR.O-LXXII-19862 & KW.T-II-13/XXVIII)
01 Mar 1973 PKR.O-LXXII-19862
Babula (KW.T-III-32/XXVIII)
01 Jan 1977
KW.T-III-32/XXVIII
Bystry (PKR.O-LXXIII-20201)
15 Jul 1975 PKR.O-LXXIII-20201
Limba (KW.T-II-20/XXVIII)
15 Mar 1973 KW.T-II-20/XXVIII
Wiktoria z Chaty Goralskiej
05 Sep 1984
PKR.O-CXCXI-48837
CH.PL;CIB Budrys Gazda spod Grapy
28 Aug 1978
PKR.O-XCIII-24981

CIB Doran Gazda z Dzianisza
10 May 1975
PKR.O-LXXIII-20017 & KW.T-II-47/XXVIII

Mis-Bartek
05 Jun 1969 KW.T-I-44/XXVIII
Dola z Gubałówki
17 May 1971 KW.T-I-278/XXVIII
Dolna (KW.T-II-42/XXVIII)
06 Aug 1974
KW.T-II-42/XXVIII
Dunajek (KW.T-I-230/XXVIII)
09 Jun 1969 KW.T-I-230/XXVIII
Skałka (KW.T-II-19/XXVIII)
17 Aug 1973 KW.T-II-19/XXVIII
Grapa z Chaty Goralskiej
21 Oct 1980
KW.T-III-210/XXVIII
Halny (KW.T-III-144/XXVIII)
22 Jun 1976
KW.T-III-144/XXVIII

Liptok (PKR.O-LVIII-16503)
02 Oct 1972 PKR.O-LVIII-16503
Rózia (PKR.O-LIII-15100)
01 Apr 1973 PKR.O-LIII-15100
Basetla-Bela z Chaty Goralskiej
10 Jan 1979
PKR.O-CXI-27293
CIB Doran Gazda z Dzianisza
10 May 1975 PKR.O-LXXIII-20017 & KW.T-II-47/XXVIII
Dziadula (KW.T-I-156/XXVIII)
14 May 1971 KW.T-I-156/XXVIII
Qalejka du Mont Tatrzanski
06 Jun 1992
LOSH 688990

Ligas z Górnej Chlabówki
22 Aug 1989
PKR.I-XXXV-7084
Kudloc z Bachledówki
22 Apr 1986
NHSB 2025144 imp.PL
Litwor Modre Gniazdo
26 Jan 1983
PKR.O-CXLVIII-37800
Dunajec (KW.T-III-82/XXVIII)
KW.T-III-82/XXVIII
Zorza z Modrego Gniazda
16 Jul 1981 PKR.O-CXXVIII-33046
Lotka z Bachledówki
PKR.O-CLII-38804
Dunajec (KW.T-III-82/XXVIII)
KW.T-III-82/XXVIII
Zorza z Modrego Gniazda
16 Jul 1981 PKR.O-CXXVIII-33046
Dziadula (PKR.O-CLXXVII-43852)
20 Jul 1983
PKR.O-CLXXVII-43852
Pyszny spod Szozytów
PKR.O-XCII-24875
Pazdur (PKR.O-LXX-19407)
25 Mar 1976 PKR.O-LXX-19407
Warta (KW.T-II-102/XXVIII)
KW.T-II-102/XXVIII
Lotna z Bialego Potoku
27 Jan 1977
PKR.O-LXXII-21135
CIB Doran Gazda z Dzianisza
10 May 1975 PKR.O-LXXIII-20017 & KW.T-II-47/XXVIII
Dolusia (PKR.O-LXXIV-20270)
PKR.O-LXXIV-20270
Rudzik z Butorowego Wierchu
20 Oct 1989
PKR.I-XXXV-7083
Dunajek z Byrtusiowej Płazówki
30 Jun 1985
PKR.I-VIII-1460

Wierśko (KW.T-III-223/XXVIII)
15 May 1981
KW.T-III-223/XXVIII
Czort (KW.T-I-306/XXVIII)
KW.T-I-306/XXVIII
Bandzia (KW.T-II-132/XXVIII)
KW.T-II-132/XXVIII
Kurniawa (KW.T-III-24/XXVIII) (II)
15 Apr 1980
KW.T-III-24/XXVIII
Czort (KW.T-I-306/XXVIII)
KW.T-I-306/XXVIII
Uroda (KW.T-III-119/XXVIII)
10 Apr 1978 KW.T-III-119/XXVIII
Jaskólka z Butorowego Wierchu
28 Oct 1987
PKR.I-XVIII-3584
CIB Bujac od Dzioboni
08 Mar 1984
PKR.O-CXCII-47069

Repcio (KW.T-III-98/XXVIII)
31 Aug 1977 KW.T-III-98/XXVIII
Zawrotka z Kwiecistego Uplazu
24 Jul 1981 PKR.O-CXLI-36042
Izaura Ślebodna z Buturowego Wierchu
31 May 1985
PKR.O-CCXIV-51717
CH.PL;CIB Bilik z Butorowego Wierchu
02 Aug 1982 PKR.O-CXCIX-48426
Wanta z Butorowego Wierchu
24 Jan 1984 PKR.O-CLXXVII-43855
Utopia van Erbecjeshof
23 Apr 1996
LOF 000103/30 imp.BE

Multi CH. Witac van Klein Nibbelink
24 May 1990
NHSB 1726558

Baciu z Kominkowej Polany
27 Mar 1987
NHSB 1650341 imp.PL

Hawrań ze Stoku Gubałówki
02 Jun 1983
PKR.O-CXCVIII-48214

Bari z Kotelnicy
05 Jun 1976
PKR.O-LXXII-19853
Widok Harnaś ze Stoku Gubałówki
25 Aug 1974 PKR.O-LXIV-17882
Pancia (PKR.O-L-14392)
15 Oct 1972 PKR.O-L-14392
Siklawa ze Stoku Gubałówki
KW.T-III-107/XXVIII
Wierśko (KW.T-II-21/XXVIII)
12 Mar 1972 KW.T-II-21/XXVIII
Wereda ze Stoku Gubałówki
25 Aug 1974 PKR.O-LXIV-17883
Multi CH. Brzana Bulka (NHSB 1536407)
02 May 1984
NHSB 1536407 imp.PL

Pyszny spod Szozytów
PKR.O-XCII-24875
Pazdur (PKR.O-LXX-19407)
25 Mar 1976 PKR.O-LXX-19407
Warta (KW.T-II-102/XXVIII)
KW.T-II-102/XXVIII
Bela (KW.T-III-89/XXVIII)
KW.T-III-89/XXVIII
Juhas II Gazda
03 Apr 1971 PKR.O-XLI-12356
Gniewna (KW.T-II-13/XXVIII)
KW.T-II-13/XXVIII
Mpeatte Chata Tatrowa
08 Jan 1987
NHSB 1537914

CH.NL Czort van Podchalanka
28 Jul 1982
NHSB 1232953

Tatosch van Podchalanka
21 Apr 1976
NHSB 0897345

Kasimir van Jurkow
16 May 1971 NHSB 0551669-G2
CH.LU Wantula (NHSB 783409)
25 Aug 1974 NHSB 0783409 imp.PL
Bacula (NHSB 1150849)
29 Apr 1978
NHSB 1150849 imp.PL

Bielik (PKR.O-LVII-16094)
19 Jun 1972 PKR.O-LVII-16094/KW.T-I-314
Dola (KW.T-II-117/XXVIII)
KW.T-II-117/XXVIII
Ilonka Chata Tatrowa W-NL'83
24 Jun 1980
NHSB 1137781

CH.BE;CIB Zawrat (NHSB 950388)
15 Oct 1972
NHSB 0950388 imp.PL

Bacuś (KW.T-I-45/XXVIII)
05 Jun 1969 KW.T-I-45/XXVIII
Grań (KW.T-I-36/XXVIII)
15 Aug 1969 KW.T-I-36/XXVIII
CIB Fuulka Chata Tatrowa WW'77
17 Jan 1976
NHSB 0867127

CH.BE Szałas (KW.T-I-72/XXVIII - PKR.O-LXXXV-23576)
15 Aug 1969 KW.T-I-72/XXVIII - PKR.O-LXXXV-23576
Cyrla Tatrowe Gniazdo
05 Jan 1967 NHSB 0563461-G2 imp.PL
Nouchka Biale Wilcze Gniazdo
28 Mar 1989
LOSH 625021

CH.BE-LU;CIB Wacpan Slavia
11 Sep 1987
PKR.I-XXII-4233

CH.PL-CH Antolek Modre Gniazdo
11 Jul 1984
PKR.O-CXLVIII-45448
Litwor Modre Gniazdo
26 Jan 1983
PKR.O-CXLVIII-37800
Dunajec (KW.T-III-82/XXVIII)
KW.T-III-82/XXVIII
Zorza z Modrego Gniazda
16 Jul 1981 PKR.O-CXXVIII-33046
Zorza z Modrego Gniazda
16 Jul 1981
PKR.O-CXXVIII-33046
Bari z Kotelnicy
05 Jun 1976 PKR.O-LXXII-19853
Lotna z Bialego Potoku
27 Jan 1977 PKR.O-LXXII-21135
Zytnia Slavia
09 Dec 1982
KW.T-IV-60/XXVIII
Po II Baca
KW.T-III-201/XXVIII
Dunajec (KW.T-III-82/XXVIII)
KW.T-III-82/XXVIII
Koliba II (KW.T-I-270/XXVII)
23 Nov 1971 KW.T-I-270/XXVII
Bryndza (KW.T-III-221/XXVIII)
KW.T-III-221/XXVIII
Tokaj (KW.T-I-177/XXVIII)
14 Jul 1971 KW.T-I-177/XXVIII
Saba (KW.T-II-118/XXVIII)
01 Mar 1973 KW.T-II-118/XXVIII
Kalina z Podtatrze
19 Oct 1986
NHSB 1509419
CH.NL Czort van Podchalanka
28 Jul 1982
NHSB 1232953

Tatosch van Podchalanka
21 Apr 1976
NHSB 0897345

Kasimir van Jurkow
16 May 1971 NHSB 0551669-G2
CH.LU Wantula (NHSB 783409)
25 Aug 1974 NHSB 0783409 imp.PL
Bacula (NHSB 1150849)
29 Apr 1978
NHSB 1150849 imp.PL

Bielik (PKR.O-LVII-16094)
19 Jun 1972 PKR.O-LVII-16094/KW.T-I-314
Dola (KW.T-II-117/XXVIII)
KW.T-II-117/XXVIII
CH.NL Kamouchka Chata Tatrowa
11 Mar 1984
NHSB 1330320
Bielas (NHSB 1290044) JW-NL'83,JWW
12 Aug 1982
NHSB 1290044 imp.PL
Dunajec (KW.T-III-82/XXVIII)
KW.T-III-82/XXVIII
Dolina spod Śnieźnej Kurniawy
01 Apr 1975 KW.T-III-173/XXVIII
Iasza Chata Tatrowa
24 Jun 1980
NHSB 1137777
CH.BE;CIB Zawrat (NHSB 950388)
15 Oct 1972 NHSB 0950388 imp.PL
CIB Fuulka Chata Tatrowa WW'77
17 Jan 1976 NHSB 0867127
CH.FR Chatouille des Arcanes d'Hermes
17 Sep 2007
LOF 001648/264

CH.FR Vick d'Ellendil
05 Mar 2004
LOF 000905/126

Iwan von der Hohen Tatra
23 Nov 1999
VDH/APH 99.375

Andor von Dziwak
30 Mar 1997
VDH/APH 97.233
Nowak od Batsa Zagroda
03 Jun 1994
NHSB 1948682

Multi CH. Beskid spod Lawiny
08 Oct 1988
NHSB 2050518 imp.PL

Hajduk z Liptoków
20 May 1984
PKR.O-CLXXXV-45452
Dunaj z Jesionówki
15 Mar 1978 KW.T-III-146/XXVIII
Beczka (PKR.O-CII-28848)
17 Nov 1979 PKR.O-CII-28848
Bidula z Polany Pod Jeziorem
18 Apr 1987
PKR.I-XI-2090
Hawrań ze Stoku Gubałówki
02 Jun 1983 PKR.O-CXCVIII-48214
Limba z Polany pod Jeziorem
15 Jul 1985 KW.T-IV-23/XXVIII
CH.NL Sirkka-Dolina od Tatra Torbiakow W-NL'93-'94
26 Oct 1990
NHSB 1735402

Doran od Tatra Torbiakow
09 Apr 1984
NHSB 1333589
Orlik (NHSB 1230159)
28 Dec 1981 NHSB 1230159 imp.PL
Wanda (NHSB 1190627) JW W-NL'82
13 Dec 1981 NHSB 1190627
Multi CH. Brzana Bulka (NHSB 1536407)
02 May 1984
NHSB 1536407 imp.PL

Pyszny spod Szozytów
PKR.O-XCII-24875
Bela (KW.T-III-89/XXVIII)
KW.T-III-89/XXVIII
Dzini von Gora
18 Oct 1994
VDH/APH 94.126
Czarek von der Zottigen Familie
25 Dec 1990
VDH/APH 90.041
Multi CH. Jontek Ogrod Parysa
01 Nov 1988
VDH/APH 90.047 imp.PL

CIB Bujac od Dzioboni
08 Mar 1984 PKR.O-CXCII-47069
Wiktoria z Chaty Goralskiej
05 Sep 1984 PKR.O-CXCXI-48837
Pyszno z Kwiecistego Uplazu
19 Aug 1982
VDH/APH 88.017 imp.PL
CH.PL;CIB Budrys Gazda spod Grapy
28 Aug 1978 PKR.O-XCIII-24981
Babula (KW.T-III-32/XXVIII)
01 Jan 1977 KW.T-III-32/XXVIII
CH.DE Akascha von Gora
27 Apr 1992
VDH/APH 92.064
CH.DE;CIB Bollek von der Hohen Tatra WW'90
27 Feb 1986
VDH/APH 86.009

CH.NL Czort van Podchalanka
28 Jul 1982 NHSB 1232953
Kora z Waksmundziej Polany
16 Apr 1982 VDH/APH 84.001 imp.PL
CH.DE Anuszka (VDH/APH 91.061)
13 Apr 1988
VDH/APH 91.061 imp.DK
Dinar z Dworcowego Rancho
01 Jun 1982 PKR.O-42574 imp.PL
Dama (DKK 09528/85)
25 Feb 1985 DKK 09528/85
Graschina von der Hohen Tatra
10 May 1996
VDH/APH 96.206
CH.DE;CIB Bollek von der Hohen Tatra WW'90
27 Feb 1986
VDH/APH 86.009

CH.NL Czort van Podchalanka
28 Jul 1982
NHSB 1232953

Tatosch van Podchalanka
21 Apr 1976
NHSB 0897345

Kasimir van Jurkow
16 May 1971 NHSB 0551669-G2
CH.LU Wantula (NHSB 783409)
25 Aug 1974 NHSB 0783409 imp.PL
Bacula (NHSB 1150849)
29 Apr 1978
NHSB 1150849 imp.PL

Bielik (PKR.O-LVII-16094)
19 Jun 1972 PKR.O-LVII-16094/KW.T-I-314
Dola (KW.T-II-117/XXVIII)
KW.T-II-117/XXVIII
Kora z Waksmundziej Polany
16 Apr 1982
VDH/APH 84.001 imp.PL

Dunaj z Jesionówki
15 Mar 1978
KW.T-III-146/XXVIII
Bielik (PKR.O-LVII-16094)
19 Jun 1972 PKR.O-LVII-16094/KW.T-I-314
Saba (KW.T-II-118/XXVIII)
01 Mar 1973 KW.T-II-118/XXVIII
Lawina (KW.T-III-92/XXVIII)
25 Nov 1978
KW.T-III-92/XXVIII
Baca (PKR.O-27311/KWT III-4)
PKR.O-CIII-27311/KWT III-4
Limba (KW.T-III-91/XXVIII)
KW.T-III-91/XXVIII
Dunia von der Hohen Tatra
10 May 1990
VDH/APH 90.030
CH.BE-LU;CIB Wacpan Slavia
11 Sep 1987
PKR.I-XXII-4233

CH.PL-CH Antolek Modre Gniazdo
11 Jul 1984
PKR.O-CXLVIII-45448
Litwor Modre Gniazdo
26 Jan 1983 PKR.O-CXLVIII-37800
Zorza z Modrego Gniazda
16 Jul 1981 PKR.O-CXXVIII-33046
Zytnia Slavia
09 Dec 1982
KW.T-IV-60/XXVIII
Po II Baca
KW.T-III-201/XXVIII
Bryndza (KW.T-III-221/XXVIII)
KW.T-III-221/XXVIII
Kora z Waksmundziej Polany
16 Apr 1982
VDH/APH 84.001 imp.PL

Dunaj z Jesionówki
15 Mar 1978
KW.T-III-146/XXVIII
Bielik (PKR.O-LVII-16094)
19 Jun 1972 PKR.O-LVII-16094/KW.T-I-314
Saba (KW.T-II-118/XXVIII)
01 Mar 1973 KW.T-II-118/XXVIII
Lawina (KW.T-III-92/XXVIII)
25 Nov 1978
KW.T-III-92/XXVIII
Baca (PKR.O-27311/KWT III-4)
PKR.O-CIII-27311/KWT III-4
Limba (KW.T-III-91/XXVIII)
KW.T-III-91/XXVIII
Paillotte des Arcanes d'Hermes
20 May 1999
LOF 000226/99
Ulan Biale Wilcze Gniazdo
26 Apr 1996
LOF 000102/26 imp.BE

Multi CH. Jontek Ogrod Parysa
01 Nov 1988
VDH/APH 90.047 imp.PL

CIB Bujac od Dzioboni
08 Mar 1984
PKR.O-CXCII-47069

Repcio (KW.T-III-98/XXVIII)
31 Aug 1977
KW.T-III-98/XXVIII

Misiek (KW.T-I-50/XXVIII)
19 Jul 1964 KW.T-I-50/XXVIII
Hyrna II (KW.T-II-16/XXVIII)
KW.T-II-16/XXVIII
Zawrotka z Kwiecistego Uplazu
24 Jul 1981
PKR.O-CXLI-36042
Bartek z Rusinowej Polany
16 Apr 1978 PKR.O-XCIV-25306/KW IV-36
Babula (KW.T-III-32/XXVIII)
01 Jan 1977 KW.T-III-32/XXVIII
Wiktoria z Chaty Goralskiej
05 Sep 1984
PKR.O-CXCXI-48837
CH.PL;CIB Budrys Gazda spod Grapy
28 Aug 1978
PKR.O-XCIII-24981

CIB Doran Gazda z Dzianisza
10 May 1975 PKR.O-LXXIII-20017 & KW.T-II-47/XXVIII
Dolna (KW.T-II-42/XXVIII)
06 Aug 1974 KW.T-II-42/XXVIII
Grapa z Chaty Goralskiej
21 Oct 1980
KW.T-III-210/XXVIII
Halny (KW.T-III-144/XXVIII)
22 Jun 1976 KW.T-III-144/XXVIII
Basetla-Bela z Chaty Goralskiej
10 Jan 1979 PKR.O-CXI-27293
Qalejka du Mont Tatrzanski
06 Jun 1992
LOSH 688990

Ligas z Górnej Chlabówki
22 Aug 1989
PKR.I-XXXV-7084
Kudloc z Bachledówki
22 Apr 1986
NHSB 2025144 imp.PL
Litwor Modre Gniazdo
26 Jan 1983 PKR.O-CXLVIII-37800
Lotka z Bachledówki
PKR.O-CLII-38804
Dziadula (PKR.O-CLXXVII-43852)
20 Jul 1983
PKR.O-CLXXVII-43852
Pyszny spod Szozytów
PKR.O-XCII-24875
Lotna z Bialego Potoku
27 Jan 1977 PKR.O-LXXII-21135
Rudzik z Butorowego Wierchu
20 Oct 1989
PKR.I-XXXV-7083
Dunajek z Byrtusiowej Płazówki
30 Jun 1985
PKR.I-VIII-1460

Wierśko (KW.T-III-223/XXVIII)
15 May 1981 KW.T-III-223/XXVIII
Kurniawa (KW.T-III-24/XXVIII) (II)
15 Apr 1980 KW.T-III-24/XXVIII
Jaskólka z Butorowego Wierchu
28 Oct 1987
PKR.I-XVIII-3584
CIB Bujac od Dzioboni
08 Mar 1984 PKR.O-CXCII-47069
Izaura Ślebodna z Buturowego Wierchu
31 May 1985 PKR.O-CCXIV-51717
Utopia van Erbecjeshof
23 Apr 1996
LOF 000103/30 imp.BE

Multi CH. Witac van Klein Nibbelink
24 May 1990
NHSB 1726558

Baciu z Kominkowej Polany
27 Mar 1987
NHSB 1650341 imp.PL

Hawrań ze Stoku Gubałówki
02 Jun 1983
PKR.O-CXCVIII-48214

Bari z Kotelnicy
05 Jun 1976 PKR.O-LXXII-19853
Siklawa ze Stoku Gubałówki
KW.T-III-107/XXVIII
Multi CH. Brzana Bulka (NHSB 1536407)
02 May 1984
NHSB 1536407 imp.PL

Pyszny spod Szozytów
PKR.O-XCII-24875
Bela (KW.T-III-89/XXVIII)
KW.T-III-89/XXVIII
Mpeatte Chata Tatrowa
08 Jan 1987
NHSB 1537914

CH.NL Czort van Podchalanka
28 Jul 1982
NHSB 1232953

Tatosch van Podchalanka
21 Apr 1976 NHSB 0897345
Bacula (NHSB 1150849)
29 Apr 1978 NHSB 1150849 imp.PL
Ilonka Chata Tatrowa W-NL'83
24 Jun 1980
NHSB 1137781

CH.BE;CIB Zawrat (NHSB 950388)
15 Oct 1972 NHSB 0950388 imp.PL
CIB Fuulka Chata Tatrowa WW'77
17 Jan 1976 NHSB 0867127
Nouchka Biale Wilcze Gniazdo
28 Mar 1989
LOSH 625021

CH.BE-LU;CIB Wacpan Slavia
11 Sep 1987
PKR.I-XXII-4233

CH.PL-CH Antolek Modre Gniazdo
11 Jul 1984
PKR.O-CXLVIII-45448
Litwor Modre Gniazdo
26 Jan 1983 PKR.O-CXLVIII-37800
Zorza z Modrego Gniazda
16 Jul 1981 PKR.O-CXXVIII-33046
Zytnia Slavia
09 Dec 1982
KW.T-IV-60/XXVIII
Po II Baca
KW.T-III-201/XXVIII
Bryndza (KW.T-III-221/XXVIII)
KW.T-III-221/XXVIII
Kalina z Podtatrze
19 Oct 1986
NHSB 1509419
CH.NL Czort van Podchalanka
28 Jul 1982
NHSB 1232953

Tatosch van Podchalanka
21 Apr 1976 NHSB 0897345
Bacula (NHSB 1150849)
29 Apr 1978 NHSB 1150849 imp.PL
CH.NL Kamouchka Chata Tatrowa
11 Mar 1984
NHSB 1330320
Bielas (NHSB 1290044) JW-NL'83,JWW
12 Aug 1982 NHSB 1290044 imp.PL
Iasza Chata Tatrowa
24 Jun 1980 NHSB 1137777
CH.FR Snow des Arcanes d'Hermes
21 Mar 2001
LOP 273938 imp.FR

Parsifal des Arcanes d'Hermes
20 May 1999
LOF 000219
Ulan Biale Wilcze Gniazdo
26 Apr 1996
LOF 000102/26 imp.BE

Multi CH. Jontek Ogrod Parysa
01 Nov 1988
VDH/APH 90.047 imp.PL

CIB Bujac od Dzioboni
08 Mar 1984
PKR.O-CXCII-47069

Repcio (KW.T-III-98/XXVIII)
31 Aug 1977
KW.T-III-98/XXVIII

Misiek (KW.T-I-50/XXVIII)
19 Jul 1964 KW.T-I-50/XXVIII
Hyrna II (KW.T-II-16/XXVIII)
KW.T-II-16/XXVIII
Zawrotka z Kwiecistego Uplazu
24 Jul 1981
PKR.O-CXLI-36042
Bartek z Rusinowej Polany
16 Apr 1978 PKR.O-XCIV-25306/KW IV-36
Babula (KW.T-III-32/XXVIII)
01 Jan 1977 KW.T-III-32/XXVIII
Wiktoria z Chaty Goralskiej
05 Sep 1984
PKR.O-CXCXI-48837
CH.PL;CIB Budrys Gazda spod Grapy
28 Aug 1978
PKR.O-XCIII-24981

CIB Doran Gazda z Dzianisza
10 May 1975 PKR.O-LXXIII-20017 & KW.T-II-47/XXVIII
Dolna (KW.T-II-42/XXVIII)
06 Aug 1974 KW.T-II-42/XXVIII
Grapa z Chaty Goralskiej
21 Oct 1980
KW.T-III-210/XXVIII
Halny (KW.T-III-144/XXVIII)
22 Jun 1976 KW.T-III-144/XXVIII
Basetla-Bela z Chaty Goralskiej
10 Jan 1979 PKR.O-CXI-27293
Qalejka du Mont Tatrzanski
06 Jun 1992
LOSH 688990

Ligas z Górnej Chlabówki
22 Aug 1989
PKR.I-XXXV-7084
Kudloc z Bachledówki
22 Apr 1986
NHSB 2025144 imp.PL
Litwor Modre Gniazdo
26 Jan 1983 PKR.O-CXLVIII-37800
Lotka z Bachledówki
PKR.O-CLII-38804
Dziadula (PKR.O-CLXXVII-43852)
20 Jul 1983
PKR.O-CLXXVII-43852
Pyszny spod Szozytów
PKR.O-XCII-24875
Lotna z Bialego Potoku
27 Jan 1977 PKR.O-LXXII-21135
Rudzik z Butorowego Wierchu
20 Oct 1989
PKR.I-XXXV-7083
Dunajek z Byrtusiowej Płazówki
30 Jun 1985
PKR.I-VIII-1460

Wierśko (KW.T-III-223/XXVIII)
15 May 1981 KW.T-III-223/XXVIII
Kurniawa (KW.T-III-24/XXVIII) (II)
15 Apr 1980 KW.T-III-24/XXVIII
Jaskólka z Butorowego Wierchu
28 Oct 1987
PKR.I-XVIII-3584
CIB Bujac od Dzioboni
08 Mar 1984 PKR.O-CXCII-47069
Izaura Ślebodna z Buturowego Wierchu
31 May 1985 PKR.O-CCXIV-51717
Utopia van Erbecjeshof
23 Apr 1996
LOF 000103/30 imp.BE

Multi CH. Witac van Klein Nibbelink
24 May 1990
NHSB 1726558

Baciu z Kominkowej Polany
27 Mar 1987
NHSB 1650341 imp.PL

Hawrań ze Stoku Gubałówki
02 Jun 1983
PKR.O-CXCVIII-48214

Bari z Kotelnicy
05 Jun 1976 PKR.O-LXXII-19853
Siklawa ze Stoku Gubałówki
KW.T-III-107/XXVIII
Multi CH. Brzana Bulka (NHSB 1536407)
02 May 1984
NHSB 1536407 imp.PL

Pyszny spod Szozytów
PKR.O-XCII-24875
Bela (KW.T-III-89/XXVIII)
KW.T-III-89/XXVIII
Mpeatte Chata Tatrowa
08 Jan 1987
NHSB 1537914

CH.NL Czort van Podchalanka
28 Jul 1982
NHSB 1232953

Tatosch van Podchalanka
21 Apr 1976 NHSB 0897345
Bacula (NHSB 1150849)
29 Apr 1978 NHSB 1150849 imp.PL
Ilonka Chata Tatrowa W-NL'83
24 Jun 1980
NHSB 1137781

CH.BE;CIB Zawrat (NHSB 950388)
15 Oct 1972 NHSB 0950388 imp.PL
CIB Fuulka Chata Tatrowa WW'77
17 Jan 1976 NHSB 0867127
Nouchka Biale Wilcze Gniazdo
28 Mar 1989
LOSH 625021

CH.BE-LU;CIB Wacpan Slavia
11 Sep 1987
PKR.I-XXII-4233

CH.PL-CH Antolek Modre Gniazdo
11 Jul 1984
PKR.O-CXLVIII-45448
Litwor Modre Gniazdo
26 Jan 1983 PKR.O-CXLVIII-37800
Zorza z Modrego Gniazda
16 Jul 1981 PKR.O-CXXVIII-33046
Zytnia Slavia
09 Dec 1982
KW.T-IV-60/XXVIII
Po II Baca
KW.T-III-201/XXVIII
Bryndza (KW.T-III-221/XXVIII)
KW.T-III-221/XXVIII
Kalina z Podtatrze
19 Oct 1986
NHSB 1509419
CH.NL Czort van Podchalanka
28 Jul 1982
NHSB 1232953

Tatosch van Podchalanka
21 Apr 1976 NHSB 0897345
Bacula (NHSB 1150849)
29 Apr 1978 NHSB 1150849 imp.PL
CH.NL Kamouchka Chata Tatrowa
11 Mar 1984
NHSB 1330320
Bielas (NHSB 1290044) JW-NL'83,JWW
12 Aug 1982 NHSB 1290044 imp.PL
Iasza Chata Tatrowa
24 Jun 1980 NHSB 1137777
Norvege des Arcanes d'Hermes
06 Mar 1997
LOF 000097/41
Multi CH. Witac van Klein Nibbelink
24 May 1990
NHSB 1726558

Baciu z Kominkowej Polany
27 Mar 1987
NHSB 1650341 imp.PL

Hawrań ze Stoku Gubałówki
02 Jun 1983
PKR.O-CXCVIII-48214

Bari z Kotelnicy
05 Jun 1976
PKR.O-LXXII-19853
Widok Harnaś ze Stoku Gubałówki
25 Aug 1974 PKR.O-LXIV-17882
Pancia (PKR.O-L-14392)
15 Oct 1972 PKR.O-L-14392
Siklawa ze Stoku Gubałówki
KW.T-III-107/XXVIII
Wierśko (KW.T-II-21/XXVIII)
12 Mar 1972 KW.T-II-21/XXVIII
Wereda ze Stoku Gubałówki
25 Aug 1974 PKR.O-LXIV-17883
Multi CH. Brzana Bulka (NHSB 1536407)
02 May 1984
NHSB 1536407 imp.PL

Pyszny spod Szozytów
PKR.O-XCII-24875
Pazdur (PKR.O-LXX-19407)
25 Mar 1976 PKR.O-LXX-19407
Warta (KW.T-II-102/XXVIII)
KW.T-II-102/XXVIII
Bela (KW.T-III-89/XXVIII)
KW.T-III-89/XXVIII
Juhas II Gazda
03 Apr 1971 PKR.O-XLI-12356
Gniewna (KW.T-II-13/XXVIII)
KW.T-II-13/XXVIII
Mpeatte Chata Tatrowa
08 Jan 1987
NHSB 1537914

CH.NL Czort van Podchalanka
28 Jul 1982
NHSB 1232953

Tatosch van Podchalanka
21 Apr 1976
NHSB 0897345

Kasimir van Jurkow
16 May 1971 NHSB 0551669-G2
CH.LU Wantula (NHSB 783409)
25 Aug 1974 NHSB 0783409 imp.PL
Bacula (NHSB 1150849)
29 Apr 1978
NHSB 1150849 imp.PL

Bielik (PKR.O-LVII-16094)
19 Jun 1972 PKR.O-LVII-16094/KW.T-I-314
Dola (KW.T-II-117/XXVIII)
KW.T-II-117/XXVIII
Ilonka Chata Tatrowa W-NL'83
24 Jun 1980
NHSB 1137781

CH.BE;CIB Zawrat (NHSB 950388)
15 Oct 1972
NHSB 0950388 imp.PL

Bacuś (KW.T-I-45/XXVIII)
05 Jun 1969 KW.T-I-45/XXVIII
Grań (KW.T-I-36/XXVIII)
15 Aug 1969 KW.T-I-36/XXVIII
CIB Fuulka Chata Tatrowa WW'77
17 Jan 1976
NHSB 0867127

CH.BE Szałas (KW.T-I-72/XXVIII - PKR.O-LXXXV-23576)
15 Aug 1969 KW.T-I-72/XXVIII - PKR.O-LXXXV-23576
Cyrla Tatrowe Gniazdo
05 Jan 1967 NHSB 0563461-G2 imp.PL
Louve (LOF 000093/26)
18 Jan 1995
LOF 000093/26

Dumny (LOF 000025/00008)
01 Jun 1988
LOF 000025/8

Balint de Ker Kendegouezh
22 Mar 1986
LOF 000013/7
Luban (LOF 000008/3)
15 Sep 1983
LOF 000008/3 imp.PL
Wierśko (KW.T-III-223/XXVIII)
15 May 1981 KW.T-III-223/XXVIII
Kurniawa (KW.T-III-24/XXVIII)
15 Apr 1980 KW.T-III-24/XXVIII
Basetla z Gliczarowa
27 Aug 1983
LOF 000007/5 imp.PL
CH.PL;CIB Budrys Gazda spod Grapy
28 Aug 1978 PKR.O-XCIII-24981
Limba z Gliczarowo
04 Jun 1978 KW.T-III-170/XXVIII
Zawoja Modre Gniazdo
01 Apr 1987
LOF 000024/8
Litwor Modre Gniazdo
26 Jan 1983
PKR.O-CXLVIII-37800
Dunajec (KW.T-III-82/XXVIII)
KW.T-III-82/XXVIII
Zorza z Modrego Gniazda
16 Jul 1981 PKR.O-CXXVIII-33046
Dziadula (PKR.O-CLXXVII-43852)
20 Jul 1983
PKR.O-CLXXVII-43852
Pyszny spod Szozytów
PKR.O-XCII-24875
Lotna z Bialego Potoku
27 Jan 1977 PKR.O-LXXII-21135
Ilja od Tatra Torbiakow
08 May 1988
NHSB 1587884
Kotlik z Doliny za Bramka
21 Oct 1981
PKR.O-CXXXII-34076

Halny (KW.T-III-144/XXVIII)
22 Jun 1976
KW.T-III-144/XXVIII

Liptok (PKR.O-LVIII-16503)
02 Oct 1972 PKR.O-LVIII-16503
Rózia (PKR.O-LIII-15100)
01 Apr 1973 PKR.O-LIII-15100
Kistka z Turniczek
01 Feb 1979
PKR.O-XCV-25501

Harnaś z Liptoków
12 Jun 1976 PKR.O-LXXVII-21133
Limba spod Turni
10 Oct 1975 PKR.O-LXVII-18711
Multi CH. Brzana Bulka (NHSB 1536407)
02 May 1984
NHSB 1536407 imp.PL

Pyszny spod Szozytów
PKR.O-XCII-24875
Pazdur (PKR.O-LXX-19407)
25 Mar 1976 PKR.O-LXX-19407
Warta (KW.T-II-102/XXVIII)
KW.T-II-102/XXVIII
Bela (KW.T-III-89/XXVIII)
KW.T-III-89/XXVIII
Juhas II Gazda
03 Apr 1971 PKR.O-XLI-12356
Gniewna (KW.T-II-13/XXVIII)
KW.T-II-13/XXVIII
PedigreePoint Scripts Copyright 2004-2013 Wild Systems. All Rights Reserved. Visit www.pedigreepoint.com Scripts customised by Kris Willison. Visit http://pedigrees.subali-klm.com There are no guarantees made as to the accuracy of the data published at this site. Use of web harvester robots or any other means of copying the contents of this page, in whole or in part, for any commercial purpose is expressly prohibited. Your IP address is: 3.235.75.196. This online database hosted by www.owczarek-podhalanski.eu. Copyright 2006 -2020