Owczarek Podhalanski Online Database
Pedigree of:
CH.PL Kobza Chluba Liliowej Przełęczy
(F) 15 Nov 2001, PKR.I-48874,
CH.PL Nil spod Brzyska EW
10 Aug 1998
PKR.I-32087

CH.PL Atos vom Immermannshof
27 Aug 1993
PKR.I-17530 imp.DE

Multi CH. Jontek Ogrod Parysa
01 Nov 1988
VDH/APH 90.047 imp.PL

CIB Bujac od Dzioboni
08 Mar 1984
PKR.O-CXCII-47069

Repcio (KW.T-III-98/XXVIII)
31 Aug 1977
KW.T-III-98/XXVIII

Misiek (KW.T-I-50/XXVIII)
19 Jul 1964
KW.T-I-50/XXVIII
Szałas (KW.T-I-55/XXVIII)
KW.T-I-55/XXVIII
Dolinka (KW.T-I-182/XXVIII)
KW.T-I-182/XXVIII
Hyrna II (KW.T-II-16/XXVIII)
KW.T-II-16/XXVIII
Bućko (KW.T-I-52/XXVIII)
KW.T-I-52/XXVIII
Hyrna (KW.T-I-8/XXVIII)
21 May 1965
KW.T-I-8/XXVIII
Bućko (KW.T-I-52/XXVIII)
KW.T-I-52/XXVIII
Dolinka (KW.T-I-182/XXVIII)
KW.T-I-182/XXVIII
Zawrotka z Kwiecistego Uplazu
24 Jul 1981
PKR.O-CXLI-36042
Bartek z Rusinowej Polany
16 Apr 1978
PKR.O-XCIV-25306/KW IV-36
Harnaś z Liptoków
12 Jun 1976
PKR.O-LXXVII-21133
Juhas II Gazda
03 Apr 1971 PKR.O-XLI-12356
Lesna (PKR.O-LVIII-16502)
02 Oct 1972 PKR.O-LVIII-16502 & KW.T-II-29/XXVIII
Slonko (PKR.O-LXXII-19862 & KW.T-II-13/XXVIII)
01 Mar 1973
PKR.O-LXXII-19862
Tokaj (KW.T-I-177/XXVIII)
14 Jul 1971 KW.T-I-177/XXVIII
Koliba II (KW.T-I-270/XXVII)
23 Nov 1971 KW.T-I-270/XXVII
Babula (KW.T-III-32/XXVIII)
01 Jan 1977
KW.T-III-32/XXVIII
Bystry (PKR.O-LXXIII-20201)
15 Jul 1975
PKR.O-LXXIII-20201

Bielik (PKR.O-LVII-16094)
19 Jun 1972 PKR.O-LVII-16094/KW.T-I-314
Koliba II (KW.T-I-270/XXVII)
23 Nov 1971 KW.T-I-270/XXVII
Limba (KW.T-II-20/XXVIII)
15 Mar 1973
KW.T-II-20/XXVIII
Gronik (KW.T-I-146/XXVIII)
KW.T-I-146/XXVIII
Psiorka (KW.T-I-148/XXVIII)
KW.T-I-148/XXVIII
Wiktoria z Chaty Goralskiej
05 Sep 1984
PKR.O-CXCXI-48837
CH.PL;CIB Budrys Gazda spod Grapy
28 Aug 1978
PKR.O-XCIII-24981

CIB Doran Gazda z Dzianisza
10 May 1975
PKR.O-LXXIII-20017 & KW.T-II-47/XXVIII

Mis-Bartek
05 Jun 1969
KW.T-I-44/XXVIII

Dunaj (KW.T-I-47/XXVIII)
17 Jun 1964 KW.T-I-47/XXVIII
Orla (KW.T-I-7/XVVIII)
KW.T-I-7/XVVIII
Dola z Gubałówki
17 May 1971
KW.T-I-278/XXVIII

Bary (KW.T-I-194/XXVIII)
KW.T-I-194/XXVIII
Mila (KW.T-I-25/XXVIII)
KW.T-I-25/XVIII
Dolna (KW.T-II-42/XXVIII)
06 Aug 1974
KW.T-II-42/XXVIII
Dunajek (KW.T-I-230/XXVIII)
09 Jun 1969
KW.T-I-230/XXVIII
Misiek (KW.T-I-50/XXVIII)
19 Jul 1964 KW.T-I-50/XXVIII
Hyrna (KW.T-I-8/XXVIII)
21 May 1965 KW.T-I-8/XXVIII
Skałka (KW.T-II-19/XXVIII)
17 Aug 1973
KW.T-II-19/XXVIII
Bacuś (KW.T-I-45/XXVIII)
05 Jun 1969 KW.T-I-45/XXVIII
Boska (KWT I-300)
KWT I-300
Grapa z Chaty Goralskiej
21 Oct 1980
KW.T-III-210/XXVIII
Halny (KW.T-III-144/XXVIII)
22 Jun 1976
KW.T-III-144/XXVIII

Liptok (PKR.O-LVIII-16503)
02 Oct 1972
PKR.O-LVIII-16503
Bacuś (KW.T-I-45/XXVIII)
05 Jun 1969 KW.T-I-45/XXVIII
Sosna (KW.T-I-127/XXVIII)
KW.T-I-127/XXVIII
Rózia (PKR.O-LIII-15100)
01 Apr 1973
PKR.O-LIII-15100
Grom (PKR.O-XLI-12357)
03 Apr 1971 PKR.O-XLI-12357
Siumna (KW.T-I-165/XXVIII)
09 May 1971 KW.T-I-165/XXVIII
Basetla-Bela z Chaty Goralskiej
10 Jan 1979
PKR.O-CXI-27293
CIB Doran Gazda z Dzianisza
10 May 1975
PKR.O-LXXIII-20017 & KW.T-II-47/XXVIII

Mis-Bartek
05 Jun 1969 KW.T-I-44/XXVIII
Dola z Gubałówki
17 May 1971 KW.T-I-278/XXVIII
Dziadula (KW.T-I-156/XXVIII)
14 May 1971
KW.T-I-156/XXVIII
Liptok Harnaś (KW.T-I-98/XXVIII)
12 Jun 1968 KW.T-I-98/XXVIII
Fajka (KW.T-I-155/XXVIII)
KW.T-I-155/XXVIII
Arissa von der Zottigen Familie
15 Dec 1988
VDH/APH 86.022
CH.PL;CIB Bilik z Butorowego Wierchu
02 Aug 1982
PKR.O-CXCIX-48426
CH.PL Grzmot (PKR.O-CIV-27798)
01 May 1979
PKR.O-CIV-27798
Harnaś z Liptoków
12 Jun 1976
PKR.O-LXXVII-21133
Juhas II Gazda
03 Apr 1971
PKR.O-XLI-12356
Giewont (KW.T-I-42/XXVIII)
20 Jul 1967 KW.T-I-42/XXVIII
Tatra (KW.T-I-31/XXVIII)
14 Jul 1969 KW.T-I-31/XXVIII
Lesna (PKR.O-LVIII-16502)
02 Oct 1972
PKR.O-LVIII-16502 & KW.T-II-29/XXVIII
Bacuś (KW.T-I-45/XXVIII)
05 Jun 1969 KW.T-I-45/XXVIII
Sosna (KW.T-I-127/XXVIII)
KW.T-I-127/XXVIII
Turniczka (KW.T-III-96/XXVIII)
29 May 1977
KW.T-III-96/XXVIII
Bystry (PKR.O-LXXIII-20201)
15 Jul 1975
PKR.O-LXXIII-20201

Bielik (PKR.O-LVII-16094)
19 Jun 1972 PKR.O-LVII-16094/KW.T-I-314
Koliba II (KW.T-I-270/XXVII)
23 Nov 1971 KW.T-I-270/XXVII
Dama (KW.T-II-75/XXVIII)
KW.T-II-75/XXVIII
Bacuś (KW.T-I-45/XXVIII)
05 Jun 1969 KW.T-I-45/XXVIII
Grapa (KW.T-I-37/XXVIII)
15 Aug 1969 KW.T-I-37/XXVIII
Buczyna z Budrysówki
20 Aug 1979
PKR.O-CVI-28284
Harnaś z Liptoków
12 Jun 1976
PKR.O-LXXVII-21133
Juhas II Gazda
03 Apr 1971
PKR.O-XLI-12356
Giewont (KW.T-I-42/XXVIII)
20 Jul 1967 KW.T-I-42/XXVIII
Tatra (KW.T-I-31/XXVIII)
14 Jul 1969 KW.T-I-31/XXVIII
Lesna (PKR.O-LVIII-16502)
02 Oct 1972
PKR.O-LVIII-16502 & KW.T-II-29/XXVIII
Bacuś (KW.T-I-45/XXVIII)
05 Jun 1969 KW.T-I-45/XXVIII
Sosna (KW.T-I-127/XXVIII)
KW.T-I-127/XXVIII
Bruzda (PKR.O-LXXXIV-22799)
15 Apr 1977
PKR.O-LXXXIV-22799
CIB Doran Gazda z Dzianisza
10 May 1975
PKR.O-LXXIII-20017 & KW.T-II-47/XXVIII

Mis-Bartek
05 Jun 1969 KW.T-I-44/XXVIII
Dola z Gubałówki
17 May 1971 KW.T-I-278/XXVIII
Siuta (Bela) (PKR.O-LXXVI-20796)
PKR.O-LXXVI-20796
Harnaś (KW.T-I-48/XXVIII)
15 Apr 1968 KW.T-I-48/XXVIII
Tatra (KW.T-II-58/XXVIII)
01 Mar 1973 KW.T-II-58/XXVIII
Pyszno z Kwiecistego Uplazu
19 Aug 1982
VDH/APH 88.017 imp.PL
CH.PL;CIB Budrys Gazda spod Grapy
28 Aug 1978
PKR.O-XCIII-24981

CIB Doran Gazda z Dzianisza
10 May 1975
PKR.O-LXXIII-20017 & KW.T-II-47/XXVIII

Mis-Bartek
05 Jun 1969
KW.T-I-44/XXVIII

Dunaj (KW.T-I-47/XXVIII)
17 Jun 1964 KW.T-I-47/XXVIII
Orla (KW.T-I-7/XVVIII)
KW.T-I-7/XVVIII
Dola z Gubałówki
17 May 1971
KW.T-I-278/XXVIII

Bary (KW.T-I-194/XXVIII)
KW.T-I-194/XXVIII
Mila (KW.T-I-25/XXVIII)
KW.T-I-25/XVIII
Dolna (KW.T-II-42/XXVIII)
06 Aug 1974
KW.T-II-42/XXVIII
Dunajek (KW.T-I-230/XXVIII)
09 Jun 1969
KW.T-I-230/XXVIII
Misiek (KW.T-I-50/XXVIII)
19 Jul 1964 KW.T-I-50/XXVIII
Hyrna (KW.T-I-8/XXVIII)
21 May 1965 KW.T-I-8/XXVIII
Skałka (KW.T-II-19/XXVIII)
17 Aug 1973
KW.T-II-19/XXVIII
Bacuś (KW.T-I-45/XXVIII)
05 Jun 1969 KW.T-I-45/XXVIII
Boska (KWT I-300)
KWT I-300
Babula (KW.T-III-32/XXVIII)
01 Jan 1977
KW.T-III-32/XXVIII
Bystry (PKR.O-LXXIII-20201)
15 Jul 1975
PKR.O-LXXIII-20201

Bielik (PKR.O-LVII-16094)
19 Jun 1972
PKR.O-LVII-16094/KW.T-I-314

Bacuś (KW.T-I-45/XXVIII)
05 Jun 1969 KW.T-I-45/XXVIII
Polana (KW.T-I-13/XXVIII)
19 May 1968 KW.T-I-13/XXVIII
Koliba II (KW.T-I-270/XXVII)
23 Nov 1971
KW.T-I-270/XXVII
Dunaj (KW.T-I-47/XXVIII)
17 Jun 1964 KW.T-I-47/XXVIII
Bila II (KW.T-I-106/XXVIII)
06 Aug 1969 KW.T-I-106/XXVIII
Limba (KW.T-II-20/XXVIII)
15 Mar 1973
KW.T-II-20/XXVIII
Gronik (KW.T-I-146/XXVIII)
KW.T-I-146/XXVIII
Misiu (KWT I-193)
KWT I-193
Fajka (KW.T-I-155/XXVIII)
KW.T-I-155/XXVIII
Psiorka (KW.T-I-148/XXVIII)
KW.T-I-148/XXVIII
CH.PL;CIB Kita z Diablińca
12 Nov 1991
PKR.I-LXV-13327
Multi CH. Beskid spod Lawiny
08 Oct 1988
NHSB 2050518 imp.PL

Hajduk z Liptoków
20 May 1984
PKR.O-CLXXXV-45452
Dunaj z Jesionówki
15 Mar 1978
KW.T-III-146/XXVIII
Bielik (PKR.O-LVII-16094)
19 Jun 1972
PKR.O-LVII-16094/KW.T-I-314

Bacuś (KW.T-I-45/XXVIII)
05 Jun 1969
KW.T-I-45/XXVIII
Dunaj (KW.T-I-47/XXVIII)
17 Jun 1964 KW.T-I-47/XXVIII
Orla (KW.T-I-7/XVVIII)
KW.T-I-7/XVVIII
Polana (KW.T-I-13/XXVIII)
19 May 1968
KW.T-I-13/XXVIII
Dunaj Kamiencowego
KW.T-I-189/XXVIII
Dolina II (KW.T-I-21/XXVIII)
KW.T-I-21/XXVIII
Saba (KW.T-II-118/XXVIII)
01 Mar 1973
KW.T-II-118/XXVIII
Tokaj (KW.T-I-177/XXVIII)
14 Jul 1971
KW.T-I-177/XXVIII
Dunaj (KW.T-I-47/XXVIII)
17 Jun 1964 KW.T-I-47/XXVIII
Hruba (KW.T-I-1/XXVIII)
14 May 1966 KW.T-I-1/XXVIII
Koliba II (KW.T-I-270/XXVII)
23 Nov 1971
KW.T-I-270/XXVII
Dunaj (KW.T-I-47/XXVIII)
17 Jun 1964 KW.T-I-47/XXVIII
Bila II (KW.T-I-106/XXVIII)
06 Aug 1969 KW.T-I-106/XXVIII
Beczka (PKR.O-CII-28848)
17 Nov 1979
PKR.O-CII-28848
Harnaś z Liptoków
12 Jun 1976
PKR.O-LXXVII-21133
Juhas II Gazda
03 Apr 1971
PKR.O-XLI-12356
Giewont (KW.T-I-42/XXVIII)
20 Jul 1967 KW.T-I-42/XXVIII
Tatra (KW.T-I-31/XXVIII)
14 Jul 1969 KW.T-I-31/XXVIII
Lesna (PKR.O-LVIII-16502)
02 Oct 1972
PKR.O-LVIII-16502 & KW.T-II-29/XXVIII
Bacuś (KW.T-I-45/XXVIII)
05 Jun 1969 KW.T-I-45/XXVIII
Sosna (KW.T-I-127/XXVIII)
KW.T-I-127/XXVIII
Bucka (PKR.O-LXXXIX-24126)
04 Aug 1977
PKR.O-LXXXIX-24126
Wierśko (KW.T-II-21/XXVIII)
12 Mar 1972
KW.T-II-21/XXVIII

Bacuś (KW.T-I-195/XXVIII) (Barus)
KW.T-I-195/XXVIII
Śnieżka (KW.T-I-28/XXVIII)
21 May 1969 KW.T-I-28/XXVIII
Limba (KW.T-III-3/XXVIII)
KW.T-III-3/XXVIII
Bidula z Polany Pod Jeziorem
18 Apr 1987
PKR.I-XI-2090
Hawrań ze Stoku Gubałówki
02 Jun 1983
PKR.O-CXCVIII-48214

Bari z Kotelnicy
05 Jun 1976
PKR.O-LXXII-19853
Widok Harnaś ze Stoku Gubałówki
25 Aug 1974
PKR.O-LXIV-17882
Wierśko (KW.T-II-21/XXVIII)
12 Mar 1972 KW.T-II-21/XXVIII
Redzia (KW.T-I-296/XXVIII)
KW.T-I-296/XXVIII
Pancia (PKR.O-L-14392)
15 Oct 1972
PKR.O-L-14392
Bacuś (KW.T-I-45/XXVIII)
05 Jun 1969 KW.T-I-45/XXVIII
Grań (KW.T-I-36/XXVIII)
15 Aug 1969 KW.T-I-36/XXVIII
Siklawa ze Stoku Gubałówki
KW.T-III-107/XXVIII
Wierśko (KW.T-II-21/XXVIII)
12 Mar 1972
KW.T-II-21/XXVIII

Bacuś (KW.T-I-195/XXVIII) (Barus)
KW.T-I-195/XXVIII
Śnieżka (KW.T-I-28/XXVIII)
21 May 1969 KW.T-I-28/XXVIII
Wereda ze Stoku Gubałówki
25 Aug 1974
PKR.O-LXIV-17883
Wierśko (KW.T-II-21/XXVIII)
12 Mar 1972 KW.T-II-21/XXVIII
Redzia (KW.T-I-296/XXVIII)
KW.T-I-296/XXVIII
Limba (KW.T-IV-23/XXVIII)
15 Jul 1985
KW.T-IV-23/XXVIII
Hardy ze Stoku Gubałówki
02 Jun 1983
PKR.O-CXVIII-48213
Bari z Kotelnicy
05 Jun 1976
PKR.O-LXXII-19853
Widok Harnaś ze Stoku Gubałówki
25 Aug 1974 PKR.O-LXIV-17882
Pancia (PKR.O-L-14392)
15 Oct 1972 PKR.O-L-14392
Siklawa ze Stoku Gubałówki
KW.T-III-107/XXVIII
Wierśko (KW.T-II-21/XXVIII)
12 Mar 1972 KW.T-II-21/XXVIII
Wereda ze Stoku Gubałówki
25 Aug 1974 PKR.O-LXIV-17883
Morena z Liptoków (PKR.O-30551)
09 May 1980
PKR.O-CXVII-30551
Harnaś z Liptoków
12 Jun 1976
PKR.O-LXXVII-21133
Juhas II Gazda
03 Apr 1971 PKR.O-XLI-12356
Lesna (PKR.O-LVIII-16502)
02 Oct 1972 PKR.O-LVIII-16502 & KW.T-II-29/XXVIII
Hala (PKR.O-LXXII-19861)
PKR.O-LXXII-19861
Mis-Bartek
05 Jun 1969 KW.T-I-44/XXVIII
Slonko (PKR.O-LXXII-19862 & KW.T-II-13/XXVIII)
01 Mar 1973 PKR.O-LXXII-19862
Bela ze Smytni
15 Mar 1990
PKR.I-XLII-8571
Dunajek z Byrtusiowej Płazówki
30 Jun 1985
PKR.I-VIII-1460

Wierśko (KW.T-III-223/XXVIII)
15 May 1981
KW.T-III-223/XXVIII
Czort (KW.T-I-306/XXVIII)
KW.T-I-306/XXVIII
Zawrat (KW.T-I-56/XXVIII)
09 Jun 1969
KW.T-I-56/XXVIII
Misiek (KW.T-I-50/XXVIII)
19 Jul 1964 KW.T-I-50/XXVIII
Hyrna (KW.T-I-8/XXVIII)
21 May 1965 KW.T-I-8/XXVIII
Biała (KW.T-I-65/XXVIII)
KW.T-I-65/XXVIII
Misiu (KWT I-193)
KWT I-193
Watra (KWT I-4)
KWT I-4
Bandzia (KW.T-II-132/XXVIII)
KW.T-II-132/XXVIII
Wierśko (KW.T-II-21/XXVIII)
12 Mar 1972
KW.T-II-21/XXVIII

Bacuś (KW.T-I-195/XXVIII) (Barus)
KW.T-I-195/XXVIII
Śnieżka (KW.T-I-28/XXVIII)
21 May 1969 KW.T-I-28/XXVIII
Orla (KW.T-I-175/XXVIII)
17 Apr 1971
KW.T-I-175/XXVIII
Dunaj (KW.T-I-47/XXVIII)
17 Jun 1964 KW.T-I-47/XXVIII
Limba (KW.T-I-69/XXVIII)
KW.T-I-69/XXVIII
Kurniawa (KW.T-III-24/XXVIII) (II)
15 Apr 1980
KW.T-III-24/XXVIII
Czort (KW.T-I-306/XXVIII)
KW.T-I-306/XXVIII
Zawrat (KW.T-I-56/XXVIII)
09 Jun 1969
KW.T-I-56/XXVIII
Misiek (KW.T-I-50/XXVIII)
19 Jul 1964 KW.T-I-50/XXVIII
Hyrna (KW.T-I-8/XXVIII)
21 May 1965 KW.T-I-8/XXVIII
Biała (KW.T-I-65/XXVIII)
KW.T-I-65/XXVIII
Misiu (KWT I-193)
KWT I-193
Watra (KWT I-4)
KWT I-4
Uroda (KW.T-III-119/XXVIII)
10 Apr 1978
KW.T-III-119/XXVIII
Bystry (PKR.O-LXXIII-20201)
15 Jul 1975
PKR.O-LXXIII-20201

Bielik (PKR.O-LVII-16094)
19 Jun 1972 PKR.O-LVII-16094/KW.T-I-314
Koliba II (KW.T-I-270/XXVII)
23 Nov 1971 KW.T-I-270/XXVII
Grozna (KW.T-II-95/XXVIII)
06 Nov 1976
KW.T-II-95/XXVIII
Baca (KWT II-90)
KWT II-90
Limba (KW.T-II-6/XXVIII)
KW.T-II-6/XXVIII
Berta ze Smytni
03 Oct 1985
PKR.O-CCXXXVII-57178
CH.PL;CIB Bilik z Butorowego Wierchu
02 Aug 1982
PKR.O-CXCIX-48426
CH.PL Grzmot (PKR.O-CIV-27798)
01 May 1979
PKR.O-CIV-27798
Harnaś z Liptoków
12 Jun 1976
PKR.O-LXXVII-21133
Juhas II Gazda
03 Apr 1971 PKR.O-XLI-12356
Lesna (PKR.O-LVIII-16502)
02 Oct 1972 PKR.O-LVIII-16502 & KW.T-II-29/XXVIII
Turniczka (KW.T-III-96/XXVIII)
29 May 1977
KW.T-III-96/XXVIII
Bystry (PKR.O-LXXIII-20201)
15 Jul 1975 PKR.O-LXXIII-20201
Dama (KW.T-II-75/XXVIII)
KW.T-II-75/XXVIII
Buczyna z Budrysówki
20 Aug 1979
PKR.O-CVI-28284
Harnaś z Liptoków
12 Jun 1976
PKR.O-LXXVII-21133
Juhas II Gazda
03 Apr 1971 PKR.O-XLI-12356
Lesna (PKR.O-LVIII-16502)
02 Oct 1972 PKR.O-LVIII-16502 & KW.T-II-29/XXVIII
Bruzda (PKR.O-LXXXIV-22799)
15 Apr 1977
PKR.O-LXXXIV-22799
CIB Doran Gazda z Dzianisza
10 May 1975 PKR.O-LXXIII-20017 & KW.T-II-47/XXVIII
Siuta (Bela) (PKR.O-LXXVI-20796)
PKR.O-LXXVI-20796
Dworna z Liptoków
02 Oct 1980
PKR.O-CXXII-31844
Bartus (PKR.O-XCI-24443)
03 Apr 1978
PKR.O-XCI-24443

Harnaś z Liptoków
12 Jun 1976
PKR.O-LXXVII-21133
Juhas II Gazda
03 Apr 1971 PKR.O-XLI-12356
Lesna (PKR.O-LVIII-16502)
02 Oct 1972 PKR.O-LVIII-16502 & KW.T-II-29/XXVIII
Cebela (PKR.O-LXXX-15102)
28 Feb 1974
PKR.O-LXXX-15102

Baca (KW.T-II-5/XXVIII)
KW.T-II-5/XXVIII
Grulka (KW.T-I-202/XXVIII)
KW.T-I-202/XXVIII
Bystra (PKR.O-LXXXI-22160)
04 Aug 1977
PKR.O-LXXXI-22160
Wierśko (KW.T-II-21/XXVIII)
12 Mar 1972
KW.T-II-21/XXVIII

Bacuś (KW.T-I-195/XXVIII) (Barus)
KW.T-I-195/XXVIII
Śnieżka (KW.T-I-28/XXVIII)
21 May 1969 KW.T-I-28/XXVIII
Limba (KW.T-III-3/XXVIII)
KW.T-III-3/XXVIII
J-CH.PL;CH.PL Gwiazdka Chluba Liliowej Przełęczy
06 Oct 1995
PKR.I-29799 - KW.T-IV-87

Multi CH. Jontek Ogrod Parysa
01 Nov 1988
VDH/APH 90.047 imp.PL

CIB Bujac od Dzioboni
08 Mar 1984
PKR.O-CXCII-47069

Repcio (KW.T-III-98/XXVIII)
31 Aug 1977
KW.T-III-98/XXVIII

Misiek (KW.T-I-50/XXVIII)
19 Jul 1964
KW.T-I-50/XXVIII
Szałas (KW.T-I-55/XXVIII)
KW.T-I-55/XXVIII
Dolinka (KW.T-I-182/XXVIII)
KW.T-I-182/XXVIII
Hyrna II (KW.T-II-16/XXVIII)
KW.T-II-16/XXVIII
Bućko (KW.T-I-52/XXVIII)
KW.T-I-52/XXVIII
Hyrna (KW.T-I-8/XXVIII)
21 May 1965
KW.T-I-8/XXVIII
Bućko (KW.T-I-52/XXVIII)
KW.T-I-52/XXVIII
Dolinka (KW.T-I-182/XXVIII)
KW.T-I-182/XXVIII
Zawrotka z Kwiecistego Uplazu
24 Jul 1981
PKR.O-CXLI-36042
Bartek z Rusinowej Polany
16 Apr 1978
PKR.O-XCIV-25306/KW IV-36
Harnaś z Liptoków
12 Jun 1976
PKR.O-LXXVII-21133
Juhas II Gazda
03 Apr 1971
PKR.O-XLI-12356
Giewont (KW.T-I-42/XXVIII)
20 Jul 1967 KW.T-I-42/XXVIII
Tatra (KW.T-I-31/XXVIII)
14 Jul 1969 KW.T-I-31/XXVIII
Lesna (PKR.O-LVIII-16502)
02 Oct 1972
PKR.O-LVIII-16502 & KW.T-II-29/XXVIII
Bacuś (KW.T-I-45/XXVIII)
05 Jun 1969 KW.T-I-45/XXVIII
Sosna (KW.T-I-127/XXVIII)
KW.T-I-127/XXVIII
Slonko (PKR.O-LXXII-19862 & KW.T-II-13/XXVIII)
01 Mar 1973
PKR.O-LXXII-19862
Tokaj (KW.T-I-177/XXVIII)
14 Jul 1971
KW.T-I-177/XXVIII
Dunaj (KW.T-I-47/XXVIII)
17 Jun 1964 KW.T-I-47/XXVIII
Hruba (KW.T-I-1/XXVIII)
14 May 1966 KW.T-I-1/XXVIII
Koliba II (KW.T-I-270/XXVII)
23 Nov 1971
KW.T-I-270/XXVII
Dunaj (KW.T-I-47/XXVIII)
17 Jun 1964 KW.T-I-47/XXVIII
Bila II (KW.T-I-106/XXVIII)
06 Aug 1969 KW.T-I-106/XXVIII
Babula (KW.T-III-32/XXVIII)
01 Jan 1977
KW.T-III-32/XXVIII
Bystry (PKR.O-LXXIII-20201)
15 Jul 1975
PKR.O-LXXIII-20201

Bielik (PKR.O-LVII-16094)
19 Jun 1972
PKR.O-LVII-16094/KW.T-I-314

Bacuś (KW.T-I-45/XXVIII)
05 Jun 1969 KW.T-I-45/XXVIII
Polana (KW.T-I-13/XXVIII)
19 May 1968 KW.T-I-13/XXVIII
Koliba II (KW.T-I-270/XXVII)
23 Nov 1971
KW.T-I-270/XXVII
Dunaj (KW.T-I-47/XXVIII)
17 Jun 1964 KW.T-I-47/XXVIII
Bila II (KW.T-I-106/XXVIII)
06 Aug 1969 KW.T-I-106/XXVIII
Limba (KW.T-II-20/XXVIII)
15 Mar 1973
KW.T-II-20/XXVIII
Gronik (KW.T-I-146/XXVIII)
KW.T-I-146/XXVIII
Misiu (KWT I-193)
KWT I-193
Fajka (KW.T-I-155/XXVIII)
KW.T-I-155/XXVIII
Psiorka (KW.T-I-148/XXVIII)
KW.T-I-148/XXVIII
Wiktoria z Chaty Goralskiej
05 Sep 1984
PKR.O-CXCXI-48837
CH.PL;CIB Budrys Gazda spod Grapy
28 Aug 1978
PKR.O-XCIII-24981

CIB Doran Gazda z Dzianisza
10 May 1975
PKR.O-LXXIII-20017 & KW.T-II-47/XXVIII

Mis-Bartek
05 Jun 1969
KW.T-I-44/XXVIII

Dunaj (KW.T-I-47/XXVIII)
17 Jun 1964
KW.T-I-47/XXVIII

Baca I (KW.T-I-186/XXVIII)
KW.T-I-186/XXVIII
Olcza (KW.T-I-185/XXVIII)
KW.T-I-185/XXVIII
Orla (KW.T-I-7/XVVIII)
KW.T-I-7/XVVIII
Dunaj Kamiencowego
KW.T-I-189/XXVIII
Dolina Kamiencowego
KW.T-I-190/XXVIII
Dola z Gubałówki
17 May 1971
KW.T-I-278/XXVIII

Bary (KW.T-I-194/XXVIII)
KW.T-I-194/XXVIII
Mila (KW.T-I-25/XXVIII)
KW.T-I-25/XVIII
Dolna (KW.T-II-42/XXVIII)
06 Aug 1974
KW.T-II-42/XXVIII
Dunajek (KW.T-I-230/XXVIII)
09 Jun 1969
KW.T-I-230/XXVIII
Misiek (KW.T-I-50/XXVIII)
19 Jul 1964
KW.T-I-50/XXVIII
Szałas (KW.T-I-55/XXVIII)
KW.T-I-55/XXVIII
Dolinka (KW.T-I-182/XXVIII)
KW.T-I-182/XXVIII
Hyrna (KW.T-I-8/XXVIII)
21 May 1965
KW.T-I-8/XXVIII
Bućko (KW.T-I-52/XXVIII)
KW.T-I-52/XXVIII
Dolinka (KW.T-I-182/XXVIII)
KW.T-I-182/XXVIII
Skałka (KW.T-II-19/XXVIII)
17 Aug 1973
KW.T-II-19/XXVIII
Bacuś (KW.T-I-45/XXVIII)
05 Jun 1969
KW.T-I-45/XXVIII
Dunaj (KW.T-I-47/XXVIII)
17 Jun 1964 KW.T-I-47/XXVIII
Orla (KW.T-I-7/XVVIII)
KW.T-I-7/XVVIII
Boska (KWT I-300)
KWT I-300
Dunajek (KW.T-I-230/XXVIII)
09 Jun 1969 KW.T-I-230/XXVIII
Kania (KW.T-I-157/XXVIII)
KW.T-I-157/XXVIII
Grapa z Chaty Goralskiej
21 Oct 1980
KW.T-III-210/XXVIII
Halny (KW.T-III-144/XXVIII)
22 Jun 1976
KW.T-III-144/XXVIII

Liptok (PKR.O-LVIII-16503)
02 Oct 1972
PKR.O-LVIII-16503
Bacuś (KW.T-I-45/XXVIII)
05 Jun 1969
KW.T-I-45/XXVIII
Dunaj (KW.T-I-47/XXVIII)
17 Jun 1964 KW.T-I-47/XXVIII
Orla (KW.T-I-7/XVVIII)
KW.T-I-7/XVVIII
Sosna (KW.T-I-127/XXVIII)
KW.T-I-127/XXVIII
Harnaś (KW.T-I-48/XXVIII)
15 Apr 1968 KW.T-I-48/XXVIII
Watra II (KW.T-I-14/XXVIII)
16 Jun 1968 KW.T-I-14/XXVIII
Rózia (PKR.O-LIII-15100)
01 Apr 1973
PKR.O-LIII-15100
Grom (PKR.O-XLI-12357)
03 Apr 1971
PKR.O-XLI-12357
Giewont (KW.T-I-42/XXVIII)
20 Jul 1967 KW.T-I-42/XXVIII
Tatra (KW.T-I-31/XXVIII)
14 Jul 1969 KW.T-I-31/XXVIII
Siumna (KW.T-I-165/XXVIII)
09 May 1971
KW.T-I-165/XXVIII
Bućko II (KW.T-I-71/XXVIII)
15 May 1968 KW.T-I-71/XXVIII
Polana (KW.T-I-13/XXVIII)
19 May 1968 KW.T-I-13/XXVIII
Basetla-Bela z Chaty Goralskiej
10 Jan 1979
PKR.O-CXI-27293
CIB Doran Gazda z Dzianisza
10 May 1975
PKR.O-LXXIII-20017 & KW.T-II-47/XXVIII

Mis-Bartek
05 Jun 1969
KW.T-I-44/XXVIII

Dunaj (KW.T-I-47/XXVIII)
17 Jun 1964 KW.T-I-47/XXVIII
Orla (KW.T-I-7/XVVIII)
KW.T-I-7/XVVIII
Dola z Gubałówki
17 May 1971
KW.T-I-278/XXVIII

Bary (KW.T-I-194/XXVIII)
KW.T-I-194/XXVIII
Mila (KW.T-I-25/XXVIII)
KW.T-I-25/XVIII
Dziadula (KW.T-I-156/XXVIII)
14 May 1971
KW.T-I-156/XXVIII
Liptok Harnaś (KW.T-I-98/XXVIII)
12 Jun 1968
KW.T-I-98/XXVIII
Fajka (KW.T-I-155/XXVIII)
KW.T-I-155/XXVIII
Harda (KW.T-IV-81/XXVIII)
15 Jul 1993
KW.T-IV-81/XXVIII
Zbójnik Powik
KW.T-IV-44
Dunajek (KW.T-IV-5/XXVIII)
07 Jun 1983
KW.T-IV-5/XXVIII
Repcio (KW.T-III-98/XXVIII)
31 Aug 1977
KW.T-III-98/XXVIII

Misiek (KW.T-I-50/XXVIII)
19 Jul 1964
KW.T-I-50/XXVIII
Szałas (KW.T-I-55/XXVIII)
KW.T-I-55/XXVIII
Dolinka (KW.T-I-182/XXVIII)
KW.T-I-182/XXVIII
Hyrna II (KW.T-II-16/XXVIII)
KW.T-II-16/XXVIII
Bućko (KW.T-I-52/XXVIII)
KW.T-I-52/XXVIII
Hyrna (KW.T-I-8/XXVIII)
21 May 1965
KW.T-I-8/XXVIII
Bućko (KW.T-I-52/XXVIII)
KW.T-I-52/XXVIII
Dolinka (KW.T-I-182/XXVIII)
KW.T-I-182/XXVIII
Dolina (unknown07)
Czukra (KWT IV-9)
KWT IV-9
Saba Pitnika
KW.T-IV-45
Repcio (KW.T-III-98/XXVIII)
31 Aug 1977
KW.T-III-98/XXVIII

Misiek (KW.T-I-50/XXVIII)
19 Jul 1964
KW.T-I-50/XXVIII
Szałas (KW.T-I-55/XXVIII)
KW.T-I-55/XXVIII
Dolinka (KW.T-I-182/XXVIII)
KW.T-I-182/XXVIII
Hyrna II (KW.T-II-16/XXVIII)
KW.T-II-16/XXVIII
Bućko (KW.T-I-52/XXVIII)
KW.T-I-52/XXVIII
Hyrna (KW.T-I-8/XXVIII)
21 May 1965
KW.T-I-8/XXVIII
Bućko (KW.T-I-52/XXVIII)
KW.T-I-52/XXVIII
Dolinka (KW.T-I-182/XXVIII)
KW.T-I-182/XXVIII
Dolina spod Śnieźnej Kurniawy
01 Apr 1975
KW.T-III-173/XXVIII
Bielik (PKR.O-LVII-16094)
19 Jun 1972
PKR.O-LVII-16094/KW.T-I-314

Bacuś (KW.T-I-45/XXVIII)
05 Jun 1969
KW.T-I-45/XXVIII
Dunaj (KW.T-I-47/XXVIII)
17 Jun 1964
KW.T-I-47/XXVIII

Baca I (KW.T-I-186/XXVIII)
KW.T-I-186/XXVIII
Olcza (KW.T-I-185/XXVIII)
KW.T-I-185/XXVIII
Orla (KW.T-I-7/XVVIII)
KW.T-I-7/XVVIII
Dunaj Kamiencowego
KW.T-I-189/XXVIII
Dolina Kamiencowego
KW.T-I-190/XXVIII
Polana (KW.T-I-13/XXVIII)
19 May 1968
KW.T-I-13/XXVIII
Dunaj Kamiencowego
KW.T-I-189/XXVIII
Dolina II (KW.T-I-21/XXVIII)
KW.T-I-21/XXVIII
Dunajek (KWT I-183)
KWT I-183
Astra (KWT I-179)
KWT I-179
Skorusa (PKR.O-XLVII-13749)
15 Oct 1972
PKR.O-XLVII-13749
Bacuś (KW.T-I-45/XXVIII)
05 Jun 1969
KW.T-I-45/XXVIII
Dunaj (KW.T-I-47/XXVIII)
17 Jun 1964
KW.T-I-47/XXVIII

Baca I (KW.T-I-186/XXVIII)
KW.T-I-186/XXVIII
Olcza (KW.T-I-185/XXVIII)
KW.T-I-185/XXVIII
Orla (KW.T-I-7/XVVIII)
KW.T-I-7/XVVIII
Dunaj Kamiencowego
KW.T-I-189/XXVIII
Dolina Kamiencowego
KW.T-I-190/XXVIII
Grań (KW.T-I-36/XXVIII)
15 Aug 1969
KW.T-I-36/XXVIII
Harnaś (KW.T-I-48/XXVIII)
15 Apr 1968
KW.T-I-48/XXVIII

Dunaj (KW.T-I-47/XXVIII)
17 Jun 1964 KW.T-I-47/XXVIII
Dolina (KW.T-I-5/XXVIII)
17 Jun 1964 KW.T-I-5/XXVIII
Narta (KW.T-I-10/XXVIII)
16 Jun 1967
KW.T-I-10/XXVIII
Baca II (KW.T-I-49/XXVIII)
KW.T-I-49/XXVIII
Dolina II (KW.T-I-21/XXVIII)
KW.T-I-21/XXVIII
PedigreePoint Scripts Copyright 2004-2013 Wild Systems. All Rights Reserved. Visit www.pedigreepoint.com Scripts customised by Kris Willison. Visit http://pedigrees.subali-klm.com There are no guarantees made as to the accuracy of the data published at this site. Use of web harvester robots or any other means of copying the contents of this page, in whole or in part, for any commercial purpose is expressly prohibited. Your IP address is: 34.236.190.216. This online database hosted by www.owczarek-podhalanski.eu. Copyright 2006 -2019