Owczarek Podhalanski Online Database
Pedigree of:
Xenia Biale Wilcze Gniazdo
(F) 29 May 1998, LOSH 827994,
Multi CH. Jontek Ogrod Parysa
01 Nov 1988
VDH/APH 90.047 imp.PL

CIB Bujac od Dzioboni
08 Mar 1984
PKR.O-CXCII-47069

Repcio (KW.T-III-98/XXVIII)
31 Aug 1977
KW.T-III-98/XXVIII

Misiek (KW.T-I-50/XXVIII)
19 Jul 1964
KW.T-I-50/XXVIII
Szałas (KW.T-I-55/XXVIII)
KW.T-I-55/XXVIII
Dolinka (KW.T-I-182/XXVIII)
KW.T-I-182/XXVIII
Hyrna II (KW.T-II-16/XXVIII)
KW.T-II-16/XXVIII
Bućko (KW.T-I-52/XXVIII)
KW.T-I-52/XXVIII
Hyrna (KW.T-I-8/XXVIII)
21 May 1965
KW.T-I-8/XXVIII
Bućko (KW.T-I-52/XXVIII)
KW.T-I-52/XXVIII
Dolinka (KW.T-I-182/XXVIII)
KW.T-I-182/XXVIII
Zawrotka z Kwiecistego Uplazu
24 Jul 1981
PKR.O-CXLI-36042
Bartek z Rusinowej Polany
16 Apr 1978
PKR.O-XCIV-25306/KW IV-36
Harnaś z Liptoków
12 Jun 1976
PKR.O-LXXVII-21133
Juhas II Gazda
03 Apr 1971
PKR.O-XLI-12356
Giewont (KW.T-I-42/XXVIII)
20 Jul 1967 KW.T-I-42/XXVIII
Tatra (KW.T-I-31/XXVIII)
14 Jul 1969 KW.T-I-31/XXVIII
Lesna (PKR.O-LVIII-16502)
02 Oct 1972
PKR.O-LVIII-16502 & KW.T-II-29/XXVIII
Bacuś (KW.T-I-45/XXVIII)
05 Jun 1969 KW.T-I-45/XXVIII
Sosna (KW.T-I-127/XXVIII)
KW.T-I-127/XXVIII
Slonko (PKR.O-LXXII-19862 & KW.T-II-13/XXVIII)
01 Mar 1973
PKR.O-LXXII-19862
Tokaj (KW.T-I-177/XXVIII)
14 Jul 1971
KW.T-I-177/XXVIII
Dunaj (KW.T-I-47/XXVIII)
17 Jun 1964 KW.T-I-47/XXVIII
Hruba (KW.T-I-1/XXVIII)
14 May 1966 KW.T-I-1/XXVIII
Koliba II (KW.T-I-270/XXVII)
23 Nov 1971
KW.T-I-270/XXVII
Dunaj (KW.T-I-47/XXVIII)
17 Jun 1964 KW.T-I-47/XXVIII
Bila II (KW.T-I-106/XXVIII)
06 Aug 1969 KW.T-I-106/XXVIII
Babula (KW.T-III-32/XXVIII)
01 Jan 1977
KW.T-III-32/XXVIII
Bystry (PKR.O-LXXIII-20201)
15 Jul 1975
PKR.O-LXXIII-20201

Bielik (PKR.O-LVII-16094)
19 Jun 1972
PKR.O-LVII-16094/KW.T-I-314

Bacuś (KW.T-I-45/XXVIII)
05 Jun 1969 KW.T-I-45/XXVIII
Polana (KW.T-I-13/XXVIII)
19 May 1968 KW.T-I-13/XXVIII
Koliba II (KW.T-I-270/XXVII)
23 Nov 1971
KW.T-I-270/XXVII
Dunaj (KW.T-I-47/XXVIII)
17 Jun 1964 KW.T-I-47/XXVIII
Bila II (KW.T-I-106/XXVIII)
06 Aug 1969 KW.T-I-106/XXVIII
Limba (KW.T-II-20/XXVIII)
15 Mar 1973
KW.T-II-20/XXVIII
Gronik (KW.T-I-146/XXVIII)
KW.T-I-146/XXVIII
Misiu (KWT I-193)
KWT I-193
Fajka (KW.T-I-155/XXVIII)
KW.T-I-155/XXVIII
Psiorka (KW.T-I-148/XXVIII)
KW.T-I-148/XXVIII
Wiktoria z Chaty Goralskiej
05 Sep 1984
PKR.O-CXCXI-48837
CH.PL;CIB Budrys Gazda spod Grapy
28 Aug 1978
PKR.O-XCIII-24981

CIB Doran Gazda z Dzianisza
10 May 1975
PKR.O-LXXIII-20017 & KW.T-II-47/XXVIII

Mis-Bartek
05 Jun 1969
KW.T-I-44/XXVIII

Dunaj (KW.T-I-47/XXVIII)
17 Jun 1964
KW.T-I-47/XXVIII

Baca I (KW.T-I-186/XXVIII)
KW.T-I-186/XXVIII
Olcza (KW.T-I-185/XXVIII)
KW.T-I-185/XXVIII
Orla (KW.T-I-7/XVVIII)
KW.T-I-7/XVVIII
Dunaj Kamiencowego
KW.T-I-189/XXVIII
Dolina Kamiencowego
KW.T-I-190/XXVIII
Dola z Gubałówki
17 May 1971
KW.T-I-278/XXVIII

Bary (KW.T-I-194/XXVIII)
KW.T-I-194/XXVIII
Mila (KW.T-I-25/XXVIII)
KW.T-I-25/XVIII
Dolna (KW.T-II-42/XXVIII)
06 Aug 1974
KW.T-II-42/XXVIII
Dunajek (KW.T-I-230/XXVIII)
09 Jun 1969
KW.T-I-230/XXVIII
Misiek (KW.T-I-50/XXVIII)
19 Jul 1964
KW.T-I-50/XXVIII
Szałas (KW.T-I-55/XXVIII)
KW.T-I-55/XXVIII
Dolinka (KW.T-I-182/XXVIII)
KW.T-I-182/XXVIII
Hyrna (KW.T-I-8/XXVIII)
21 May 1965
KW.T-I-8/XXVIII
Bućko (KW.T-I-52/XXVIII)
KW.T-I-52/XXVIII
Dolinka (KW.T-I-182/XXVIII)
KW.T-I-182/XXVIII
Skałka (KW.T-II-19/XXVIII)
17 Aug 1973
KW.T-II-19/XXVIII
Bacuś (KW.T-I-45/XXVIII)
05 Jun 1969
KW.T-I-45/XXVIII
Dunaj (KW.T-I-47/XXVIII)
17 Jun 1964 KW.T-I-47/XXVIII
Orla (KW.T-I-7/XVVIII)
KW.T-I-7/XVVIII
Boska (KWT I-300)
KWT I-300
Dunajek (KW.T-I-230/XXVIII)
09 Jun 1969 KW.T-I-230/XXVIII
Kania (KW.T-I-157/XXVIII)
KW.T-I-157/XXVIII
Grapa z Chaty Goralskiej
21 Oct 1980
KW.T-III-210/XXVIII
Halny (KW.T-III-144/XXVIII)
22 Jun 1976
KW.T-III-144/XXVIII

Liptok (PKR.O-LVIII-16503)
02 Oct 1972
PKR.O-LVIII-16503
Bacuś (KW.T-I-45/XXVIII)
05 Jun 1969
KW.T-I-45/XXVIII
Dunaj (KW.T-I-47/XXVIII)
17 Jun 1964 KW.T-I-47/XXVIII
Orla (KW.T-I-7/XVVIII)
KW.T-I-7/XVVIII
Sosna (KW.T-I-127/XXVIII)
KW.T-I-127/XXVIII
Harnaś (KW.T-I-48/XXVIII)
15 Apr 1968 KW.T-I-48/XXVIII
Watra II (KW.T-I-14/XXVIII)
16 Jun 1968 KW.T-I-14/XXVIII
Rózia (PKR.O-LIII-15100)
01 Apr 1973
PKR.O-LIII-15100
Grom (PKR.O-XLI-12357)
03 Apr 1971
PKR.O-XLI-12357
Giewont (KW.T-I-42/XXVIII)
20 Jul 1967 KW.T-I-42/XXVIII
Tatra (KW.T-I-31/XXVIII)
14 Jul 1969 KW.T-I-31/XXVIII
Siumna (KW.T-I-165/XXVIII)
09 May 1971
KW.T-I-165/XXVIII
Bućko II (KW.T-I-71/XXVIII)
15 May 1968 KW.T-I-71/XXVIII
Polana (KW.T-I-13/XXVIII)
19 May 1968 KW.T-I-13/XXVIII
Basetla-Bela z Chaty Goralskiej
10 Jan 1979
PKR.O-CXI-27293
CIB Doran Gazda z Dzianisza
10 May 1975
PKR.O-LXXIII-20017 & KW.T-II-47/XXVIII

Mis-Bartek
05 Jun 1969
KW.T-I-44/XXVIII

Dunaj (KW.T-I-47/XXVIII)
17 Jun 1964 KW.T-I-47/XXVIII
Orla (KW.T-I-7/XVVIII)
KW.T-I-7/XVVIII
Dola z Gubałówki
17 May 1971
KW.T-I-278/XXVIII

Bary (KW.T-I-194/XXVIII)
KW.T-I-194/XXVIII
Mila (KW.T-I-25/XXVIII)
KW.T-I-25/XVIII
Dziadula (KW.T-I-156/XXVIII)
14 May 1971
KW.T-I-156/XXVIII
Liptok Harnaś (KW.T-I-98/XXVIII)
12 Jun 1968
KW.T-I-98/XXVIII
Fajka (KW.T-I-155/XXVIII)
KW.T-I-155/XXVIII
Qalejka du Mont Tatrzanski
06 Jun 1992
LOSH 688990

Ligas z Górnej Chlabówki
22 Aug 1989
PKR.I-XXXV-7084
Kudloc z Bachledówki
22 Apr 1986
NHSB 2025144 imp.PL
Litwor Modre Gniazdo
26 Jan 1983
PKR.O-CXLVIII-37800
Dunajec (KW.T-III-82/XXVIII)
KW.T-III-82/XXVIII
Pazdur (PKR.O-LXX-19407)
25 Mar 1976
PKR.O-LXX-19407
Dukat (PKR.O-LXVII-18630)
01 Feb 1975 PKR.O-LXVII-18630
Dola (KW.T-II-74/XXVII)
KW.T-II-74/XXVIII
Olcha (KW.T-I-289/XXVIII)
15 Apr 1973
KW.T-I-289/XXVIII
Labos (KW.T-I-286/XXVIII)
KW.T-I-286/XXVIII
Kuma (Kumcia) (KW. I-122/XXVIII)
05 May 1971 KW.T-I-122/XXVIII
Zorza z Modrego Gniazda
16 Jul 1981
PKR.O-CXXVIII-33046
Bari z Kotelnicy
05 Jun 1976
PKR.O-LXXII-19853
Widok Harnaś ze Stoku Gubałówki
25 Aug 1974 PKR.O-LXIV-17882
Pancia (PKR.O-L-14392)
15 Oct 1972 PKR.O-L-14392
Lotna z Bialego Potoku
27 Jan 1977
PKR.O-LXXII-21135
CIB Doran Gazda z Dzianisza
10 May 1975 PKR.O-LXXIII-20017 & KW.T-II-47/XXVIII
Dolusia (PKR.O-LXXIV-20270)
PKR.O-LXXIV-20270
Lotka z Bachledówki
PKR.O-CLII-38804
Dunajec (KW.T-III-82/XXVIII)
KW.T-III-82/XXVIII
Pazdur (PKR.O-LXX-19407)
25 Mar 1976
PKR.O-LXX-19407
Dukat (PKR.O-LXVII-18630)
01 Feb 1975 PKR.O-LXVII-18630
Dola (KW.T-II-74/XXVII)
KW.T-II-74/XXVIII
Olcha (KW.T-I-289/XXVIII)
15 Apr 1973
KW.T-I-289/XXVIII
Labos (KW.T-I-286/XXVIII)
KW.T-I-286/XXVIII
Kuma (Kumcia) (KW. I-122/XXVIII)
05 May 1971 KW.T-I-122/XXVIII
Zorza z Modrego Gniazda
16 Jul 1981
PKR.O-CXXVIII-33046
Bari z Kotelnicy
05 Jun 1976
PKR.O-LXXII-19853
Widok Harnaś ze Stoku Gubałówki
25 Aug 1974 PKR.O-LXIV-17882
Pancia (PKR.O-L-14392)
15 Oct 1972 PKR.O-L-14392
Lotna z Bialego Potoku
27 Jan 1977
PKR.O-LXXII-21135
CIB Doran Gazda z Dzianisza
10 May 1975 PKR.O-LXXIII-20017 & KW.T-II-47/XXVIII
Dolusia (PKR.O-LXXIV-20270)
PKR.O-LXXIV-20270
Dziadula (PKR.O-CLXXVII-43852)
20 Jul 1983
PKR.O-CLXXVII-43852
Pyszny spod Szozytów
PKR.O-XCII-24875
Pazdur (PKR.O-LXX-19407)
25 Mar 1976
PKR.O-LXX-19407
Dukat (PKR.O-LXVII-18630)
01 Feb 1975
PKR.O-LXVII-18630
Harnasik (KW.T-II-27/XXVIII)
KW.T-II-27/XXVIII
Rundzia (KW.T-II-35/XXVIII)
11 Jun 1973 KW.T-II-35/XXVIII
Dola (KW.T-II-74/XXVII)
KW.T-II-74/XXVIII
Gronik (KW.T-I-146/XXVIII)
KW.T-I-146/XXVIII
Cicha II (KW.T-I-80/XXVIII)
KW.T-I-80/XXVIII
Warta (KW.T-II-102/XXVIII)
KW.T-II-102/XXVIII
Harnaś (KW.T-I-48/XXVIII)
15 Apr 1968
KW.T-I-48/XXVIII

Dunaj (KW.T-I-47/XXVIII)
17 Jun 1964 KW.T-I-47/XXVIII
Dolina (KW.T-I-5/XXVIII)
17 Jun 1964 KW.T-I-5/XXVIII
Watra II (KW.T-I-14/XXVIII)
16 Jun 1968
KW.T-I-14/XXVIII
Baca II (KW.T-I-49/XXVIII)
KW.T-I-49/XXVIII
Orla (KW.T-I-7/XVVIII)
KW.T-I-7/XVVIII
Lotna z Bialego Potoku
27 Jan 1977
PKR.O-LXXII-21135
CIB Doran Gazda z Dzianisza
10 May 1975
PKR.O-LXXIII-20017 & KW.T-II-47/XXVIII

Mis-Bartek
05 Jun 1969
KW.T-I-44/XXVIII

Dunaj (KW.T-I-47/XXVIII)
17 Jun 1964 KW.T-I-47/XXVIII
Orla (KW.T-I-7/XVVIII)
KW.T-I-7/XVVIII
Dola z Gubałówki
17 May 1971
KW.T-I-278/XXVIII

Bary (KW.T-I-194/XXVIII)
KW.T-I-194/XXVIII
Mila (KW.T-I-25/XXVIII)
KW.T-I-25/XVIII
Dolusia (PKR.O-LXXIV-20270)
PKR.O-LXXIV-20270
Bielik (PKR.O-LVII-16094)
19 Jun 1972
PKR.O-LVII-16094/KW.T-I-314

Bacuś (KW.T-I-45/XXVIII)
05 Jun 1969 KW.T-I-45/XXVIII
Polana (KW.T-I-13/XXVIII)
19 May 1968 KW.T-I-13/XXVIII
Cisa (KW.T-I-198/XXVIII)
29 Aug 1971
KW.T-I-198/XXVIII
Rudzik z Butorowego Wierchu
20 Oct 1989
PKR.I-XXXV-7083
Dunajek z Byrtusiowej Płazówki
30 Jun 1985
PKR.I-VIII-1460

Wierśko (KW.T-III-223/XXVIII)
15 May 1981
KW.T-III-223/XXVIII
Czort (KW.T-I-306/XXVIII)
KW.T-I-306/XXVIII
Zawrat (KW.T-I-56/XXVIII)
09 Jun 1969
KW.T-I-56/XXVIII
Misiek (KW.T-I-50/XXVIII)
19 Jul 1964 KW.T-I-50/XXVIII
Hyrna (KW.T-I-8/XXVIII)
21 May 1965 KW.T-I-8/XXVIII
Biała (KW.T-I-65/XXVIII)
KW.T-I-65/XXVIII
Misiu (KWT I-193)
KWT I-193
Watra (KWT I-4)
KWT I-4
Bandzia (KW.T-II-132/XXVIII)
KW.T-II-132/XXVIII
Wierśko (KW.T-II-21/XXVIII)
12 Mar 1972
KW.T-II-21/XXVIII

Bacuś (KW.T-I-195/XXVIII) (Barus)
KW.T-I-195/XXVIII
Śnieżka (KW.T-I-28/XXVIII)
21 May 1969 KW.T-I-28/XXVIII
Orla (KW.T-I-175/XXVIII)
17 Apr 1971
KW.T-I-175/XXVIII
Dunaj (KW.T-I-47/XXVIII)
17 Jun 1964 KW.T-I-47/XXVIII
Limba (KW.T-I-69/XXVIII)
KW.T-I-69/XXVIII
Kurniawa (KW.T-III-24/XXVIII) (II)
15 Apr 1980
KW.T-III-24/XXVIII
Czort (KW.T-I-306/XXVIII)
KW.T-I-306/XXVIII
Zawrat (KW.T-I-56/XXVIII)
09 Jun 1969
KW.T-I-56/XXVIII
Misiek (KW.T-I-50/XXVIII)
19 Jul 1964 KW.T-I-50/XXVIII
Hyrna (KW.T-I-8/XXVIII)
21 May 1965 KW.T-I-8/XXVIII
Biała (KW.T-I-65/XXVIII)
KW.T-I-65/XXVIII
Misiu (KWT I-193)
KWT I-193
Watra (KWT I-4)
KWT I-4
Uroda (KW.T-III-119/XXVIII)
10 Apr 1978
KW.T-III-119/XXVIII
Bystry (PKR.O-LXXIII-20201)
15 Jul 1975
PKR.O-LXXIII-20201

Bielik (PKR.O-LVII-16094)
19 Jun 1972 PKR.O-LVII-16094/KW.T-I-314
Koliba II (KW.T-I-270/XXVII)
23 Nov 1971 KW.T-I-270/XXVII
Grozna (KW.T-II-95/XXVIII)
06 Nov 1976
KW.T-II-95/XXVIII
Baca (KWT II-90)
KWT II-90
Limba (KW.T-II-6/XXVIII)
KW.T-II-6/XXVIII
Jaskólka z Butorowego Wierchu
28 Oct 1987
PKR.I-XVIII-3584
CIB Bujac od Dzioboni
08 Mar 1984
PKR.O-CXCII-47069

Repcio (KW.T-III-98/XXVIII)
31 Aug 1977
KW.T-III-98/XXVIII

Misiek (KW.T-I-50/XXVIII)
19 Jul 1964
KW.T-I-50/XXVIII
Szałas (KW.T-I-55/XXVIII)
KW.T-I-55/XXVIII
Dolinka (KW.T-I-182/XXVIII)
KW.T-I-182/XXVIII
Hyrna II (KW.T-II-16/XXVIII)
KW.T-II-16/XXVIII
Bućko (KW.T-I-52/XXVIII)
KW.T-I-52/XXVIII
Hyrna (KW.T-I-8/XXVIII)
21 May 1965 KW.T-I-8/XXVIII
Zawrotka z Kwiecistego Uplazu
24 Jul 1981
PKR.O-CXLI-36042
Bartek z Rusinowej Polany
16 Apr 1978
PKR.O-XCIV-25306/KW IV-36
Harnaś z Liptoków
12 Jun 1976 PKR.O-LXXVII-21133
Slonko (PKR.O-LXXII-19862 & KW.T-II-13/XXVIII)
01 Mar 1973 PKR.O-LXXII-19862
Babula (KW.T-III-32/XXVIII)
01 Jan 1977
KW.T-III-32/XXVIII
Bystry (PKR.O-LXXIII-20201)
15 Jul 1975 PKR.O-LXXIII-20201
Limba (KW.T-II-20/XXVIII)
15 Mar 1973 KW.T-II-20/XXVIII
Izaura Slebodna z Buturowego Wierchu
31 May 1985
PKR.O-CCXIV-51717
CH.PL;CIB Bilik z Butorowego Wierchu
02 Aug 1982
PKR.O-CXCIX-48426
CH.PL Grzmot (PKR.O-CIV-27798)
01 May 1979
PKR.O-CIV-27798
Harnaś z Liptoków
12 Jun 1976 PKR.O-LXXVII-21133
Turniczka (KW.T-III-96/XXVIII)
29 May 1977 KW.T-III-96/XXVIII
Buczyna z Budrysówki
20 Aug 1979
PKR.O-CVI-28284
Harnaś z Liptoków
12 Jun 1976 PKR.O-LXXVII-21133
Bruzda (PKR.O-LXXXIV-22799)
15 Apr 1977 PKR.O-LXXXIV-22799
Wanta z Butorowego Wierchu
24 Jan 1984
PKR.O-CLXXVII-43855
CH.PL Grzmot (PKR.O-CIV-27798)
01 May 1979
PKR.O-CIV-27798
Harnaś z Liptoków
12 Jun 1976 PKR.O-LXXVII-21133
Turniczka (KW.T-III-96/XXVIII)
29 May 1977 KW.T-III-96/XXVIII
Watra (KW.T-III-225/XXVIII)
15 May 1981
KW.T-III-225/XXVIII
Czort (KW.T-I-306/XXVIII)
KW.T-I-306/XXVIII
Bandzia (KW.T-II-132/XXVIII)
KW.T-II-132/XXVIII
PedigreePoint Scripts Copyright 2004-2013 Wild Systems. All Rights Reserved. Visit www.pedigreepoint.com Scripts customised by Kris Willison. Visit http://pedigrees.subali-klm.com There are no guarantees made as to the accuracy of the data published at this site. Use of web harvester robots or any other means of copying the contents of this page, in whole or in part, for any commercial purpose is expressly prohibited. Your IP address is: 3.226.255.55. This online database hosted by www.owczarek-podhalanski.eu. Copyright 2006 -2019