Owczarek Podhalanski Online Database
This report has exceed the maximum number of offspring so not all offspring will be displayed.
Reverse pedigree of:
BILA II (KW.T-I-106/XXVIII)
(F) 06 Aug 1969, KW.T-I-106/XXVIII,
KOLIBA II (KW.T-I-270/XXVII)
23 Nov 1971
KW.T-I-270/XXVII (F)
PO II BACA

KW.T-III-201/XXVIII (M)
ZYTNIA Slavia
09 Dec 1982
KW.T-IV-60/XXVIII (F)
CH.BE-LU;CIB WACPAN Slavia
11 Sep 1987
PKR.I-XXII-4233 (M)

OLÉKINE (LOSH 654598)
03 Sep 1990 LOSH 654598 (F)
ORPHÉE (LOSH 654599)
03 Sep 1990 LOSH 654599 (F)
ORACLE (LOSH 654596)
03 Sep 1990 LOSH 654596 (M)
SANDY Biale Wilcze Gniazdo
04 Jun 1994 LOSH-0734599 (F)
SKALKA Biale Wilcze Gniazdo
04 Jun 1994 LOSH-0734600 (F)
SETNIK Biale Wilcze Gniazdo
04 Jun 1994 LOSH-0734590 (M)
SAMIUT Biale Wilcze Gniazdo
04 Jun 1994 LOSH-0734589 (M)
OLIBRIUS (LOSH 654595)
03 Sep 1990 LOSH 654595 (M)
OLAFF (LOSH 654591)
03 Sep 1990 LOSH 654591 (M)
OSCAR (LOSH 654594)
03 Sep 1990 LOSH 654594 (M)
BACHUS van Mooi Brabant
13 Jul 1992 NHSB 1845778 (M)
MOEDZJIK van Mooi Brabant
13 Jul 1992 NHSB 1845780 (M)
ON-THE-ROCKS (LOSH 654593)
03 Sep 1990 LOSH 654593 (M)
KIRA-BAJKA od Batsa Zagroda
24 May 1993 NHSB 1879877 (F)
KACWIN od Batsa Zagroda
24 May 1993 NHSB 1879878 (M)
KAJETAN od Batsa Zagroda
24 May 1993 NHSB 1879876 (M)
KUCIO od Batsa Zagroda
24 May 1993 NHSB 1879874 (M)
KALISZ od Batsa Zagroda
24 May 1993 NHSB 1879872 (M)
BICA od Batsa Zagroda
27 Feb 1992 NHSB 1809504 (F)
BOJKA od Batsa Zagroda
27 Feb 1992 NHSB 1809503 (F)
BAJKA od Batsa Zagroda
27 Feb 1992 NHSB 1809501 (F)
BORA od Batsa Zagroda
27 Feb 1992 NHSB 1809500 (F)
BOGDAN od Batsa Zagroda
27 Feb 1992 NHSB 1809499 (M)
DUNIA von der Hohen Tatra
10 May 1990 VDH/APH 90.030 (F)
KALINA od Batsa Zagroda
24 May 1993 NHSB 1879879 imp.NL (F)
SCOTT van Mooi Brabant
13 Jul 1992 NHSB 1845777 (M)
BOJKA van Mooi Brabant
13 Jul 1992 NHSB 1845776 (M)
TARAN van Mooi Brabant
13 Jul 1992 NHSB 1845774 (M)
BOWIE van Mooi Brabant
13 Jul 1992 NHSB 1845773 (M)
RADOSC van Mooi Brabant
13 Jul 1992 NHSB 1845775 (M)
KIRINA-ESTER od Batsa Zagroda
24 May 1993 NHSB 1879880 (F)
KRZYWAN od Batsa Zagroda
24 May 1993 NHSB 1879873 (M)
SLOMKA Biale Wilcze Gniazdo
04 Jun 1994 LOSH-0734593 (M)
SIXACZ Biale Wilcze Gniazdo
04 Jun 1994 LOSH-0734594 (M)
SERDAK Biale Wilcze Gniazdo
04 Jun 1994 LOSH-0734595 (M)
SBAROW Biale Wilcze Gniazdo
04 Jun 1994 LOSH-0734596 (M)
SARFA Biale Wilcze Gniazdo
04 Jun 1994 LOSH-0734597 (F)
ORLOFF (LOSH 654597)
03 Sep 1990 LOSH 654597 (M)
SAXO Biale Wilcze Gniazdo
04 Jun 1994 LOSH-0734591 (M)
OTTO (LOSH 654592)
03 Sep 1990 LOSH 654592 (M)
OGORSKI (LOSH 654590)
03 Sep 1990 LOSH 654590 (M)
QUELGUN (LOSH 692534)
10 Aug 1992 LOSH 692534 (M)
QUICK (LOSH 692532)
10 Aug 1992 LOSH 692532 (M)
QUERIDO (LOSH 692533)
10 Aug 1992 LOSH 692533 (M)
DUSZKA von der Hohen Tatra
10 May 1990 VDH/APH 90.03. (F)
BRACHNA BULKA od Batsa Zagroda
27 Feb 1992 NHSB 1809502 (F)
NOUCHKA Biale Wilcze Gniazdo
28 Mar 1989 LOSH-0625021 (F)
ROCK (LOSH 710926)
19 Jul 1993 LOSH 710926 (M)
ROXANE (LOSH 710928)
19 Jul 1993 LOSH 710928 (F)
CH.BE NASTASIA Biale Wilcze Gniazdo
28 Mar 1989 LOSH-0625023 (F)
NOSKA Biale Wilcze Gniazdo
28 Mar 1989 LOSH-0625019 (M)
SALLY Biale Wilcze Gniazdo
04 Jun 1994 LOSH-0734598 (F)
RYLAËK (LOSH 710927)
19 Jul 1993 LOSH 710927 (F)
DUNAJ von der Hohen Tatra
10 May 1990 VDH/APH 90.02. (M)
POCIECHA Biale Wilcze Gniazdo
13 Aug 1991 LOSH 672888 (M)
SIEWCA Biale Wilcze Gniazdo
04 Jun 1994 ÖHZB OP 090 imp.BE (M)
YURA van Mooi Brabant
13 Jul 1992 NHSB 1845779 (M)
QUEEN (LOSH 692531)
10 Aug 1992 LOSH 692531 (M)
CH.NL-DE-PL;CIB KONIEC od Batsa Zagroda WW'96;EW'97
24 May 1993 NHSB 1879875 (M)
NUGGET Biale Wilcze Gniazdo
28 Mar 1989 LOSH-0625017 (M)
NOSTRA Biale Wilcze Gniazdo
28 Mar 1989 LOSH-0625018 (M)
NICKI Biale Wilcze Gniazdo
28 Mar 1989 LOSH-0625020 (M)
NATKA Biale Wilcze Gniazdo
28 Mar 1989 LOSH-0625022 (F)
NARTA Biale Wilcze Gniazdo
28 Mar 1989 LOSH-0625024 (F)
NANA Biale Wilcze Gniazdo
28 Mar 1989 LOSH-0625025 (F)
SABA (KW.T-II-118/XXVIII)
01 Mar 1973
KW.T-II-118/XXVIII (F)
DUNAJ z Jesionówki
15 Mar 1978
KW.T-III-146/XXVIII (M)
HOMRA z Liptoków
20 May 1984
(F)
 
POLANA (KW.T-III-207/XXVIII)

KW.T-III-207/XXVIII (F)
HEBAN (NHSB 1375171)
01 Nov 1983 NHSB 1375171 imp.PL (M)
HECA (PKR.O-CLXXIV-43337)
01 Jun 1983 PKR.O-CLXXIV-43337 (F)
LIMBA z Roli Chowańcowej
20 Sep 1985
PKR.O-CCXXXII-55916 (F)
FERULA z Roli Chowańcowej
PKR.I-XXXI-6138 (F)
KALINA z Waksmundziej Polany
16 Apr 1982
PKR O-35818 imp.PL (F)
 
CISA z Waksmundziej Polany
27 Jun 1981
PKR.O-CXXVII-32916 (F)
KIERDEL z Jesionowki
28 Sep 1987 PKR.I-2531 imp.PL (M)
OSTRA z Waksmundzkiej Polany
14 Jul 1985 PKR.O-CCXIX-52974 (F)
ORAWKA z Waksmundzkiej Polany
14 Jul 1985 PKR O-50922 (F)
HARNAŚ z Liptoków II
20 May 1984
PKR.O-CLXXXV-45451 (M)
 
HALNIAK z Liptoków
20 May 1984
PKR.O-CLXXX-44591 (M)
 
BYSTRO z Waksmundzjiej Polany
17 Apr 1984
PKR.O-CXC-46688 (F)
CIB TONI BACUS z Furtokowego Brzyzka
03 Sep 1986 VDH/APH 90.046 imp.PL (M)
SABA z Poronieckiej Gazdówki
17 Jul 1985
NHSB 1700798 imp.PL (F)

 
KIERDEL z Jesionowki
28 Sep 1987
PKR.I-2531 imp.PL (M)
 
BAJDA z Jesionowki
17 Apr 1984
PKR.O-CXCII-47154 (F)
ASTOR z Kurnej Izby
25 Apr 1986 (M)
ATOM z Kurnej Izby
25 Apr 1986 PKR.O-CCCXXXIII-56259 (M)
ARTOS z Kurnej Izby
25 Apr 1986 PKR.O-5654? (M)
ATMA z Kurnej Izby
25 Apr 1986 PKR.O-CCXXXIV-56548 imp.PL (F)
KORA z Waksmundziej Polany
16 Apr 1982
VDH/APH 84.001 imp.PL (F)

DUNIA von der Hohen Tatra
10 May 1990 VDH/APH 90.030 (F)
CZORT von der Hohen Tatra
04 May 1988 VDH/APH 88.... (M)
DUSZKA von der Hohen Tatra
10 May 1990 VDH/APH 90.03. (F)
BEBEK von der Hohen Tatra
27 Feb 1986 VDH/APH 86.008 (M)
ANTONEK v/d Hohen Tatra
13 Jan 1984 VDH/APH 84.004 (M)
BRONCA von der Hohen Tatra
27 Feb 1986 VDH/APH 86.013 (F)
DUNAJ von der Hohen Tatra
10 May 1990 VDH/APH 90.02. (M)
ANJEK v/d Hohen Tatra
13 Jan 1984 VDH/APH 84.003 (M)
ANUSCHKA v/d Hohen Tatra
13 Jan 1984 VDH/APH 84.006 (F)
CYGAN von der Hohen Tatra
04 May 1988 VDH/APH 88.... (M)
BRATEK von der Hohen Tatra
27 Feb 1986 VDH/APH 86.010 (M)
BOJKA von der Hohen Tatra
27 Feb 1986 VDH/APH 86.012 (F)
CEBAN von der Hohen Tatra
04 May 1988 VDH/APH 88.... (M)
ANNEK v/d Hohen Tatra
13 Jan 1984 VDH/APH 84.005 (M)
ANTEK v/d Hohen Tatra
13 Jan 1984 VDH/APH 84.002 (M)
BABCA von der Hohen Tatra
21 Jul 1986 VDH/APH 86.011 (F)
CH.DE;CIB BOLLEK von der Hohen Tatra WW'90
27 Feb 1986 VDH/APH 86.009 (M)
HAJDUK z Liptoków
20 May 1984
PKR.O-CLXXXV-45452 (M)
DUMNO z Liptoków
21 Jul 1986 PKR.I-XII-543 (F)
SKORUSA-DOLINA z Liptoków
28 Apr 1987 PKR.I-VIII-1456 (F)
SZAROTKA z Liptoków
28 Apr 1987 PKR.I-XI-2002 (F)
ARAS od Honorki
22 Jun 1987 NHSB 1650226 imp.PL (M)
BACA z Doliny Olczkyskiej
09 Apr 1989 PKR.I-XXXIII-6799 (M)
DOLINA Wereda
07 Aug 1988 PKR.I-XXIV-4657 (F)
BORA z Doliny Olczkyskiej
09 Apr 1989 PKR.I-XXXIII-6794 (F)
DOLINA (KWT IV-76) (z Furtkowej Bacowki)
KWT IV-76 (F)
DZIUNKA Wereda
07 Aug 1988 PKR.I-XXII-4248 (F)
SZAŁAS z Liptoków
28 Apr 1987 PKR.I-VIII-1455 (F)
Multi CH. BESKID spod Lawiny
08 Oct 1988 NHSB 2050518 imp.PL (M)
ARTYSTA z Olchowego
09 Jul 1988 LOF 000036/9 imp.PL (M)
BRYNDZA (KW.T-III-221/XXVIII)

KW.T-III-221/XXVIII (F)
ZYTNIA Slavia
09 Dec 1982
KW.T-IV-60/XXVIII (F)
CH.BE-LU;CIB WACPAN Slavia
11 Sep 1987 PKR.I-XXII-4233 (M)
ZETA LEDY WW'81
07 Apr 1979
PKR.O-CXI-29115 (F)

ORLICA (PKR.O-CXXXV-34575)
28 Dec 1981
PKR.O-CXXXV-34575 (F)
 
ORLIK (NHSB 1230159)
28 Dec 1981
NHSB 1230159 imp.PL (M)
MAZUR od Tatra Torbiakow
13 Apr 1984 NHSB 1337976 (M)
SHEEBA of Tatra Torbiakow
29 Sep 1983 NHSB 1305677 (F)
SWARN of Tatra Torbiakow
29 Sep 1983 NHSB 1305676 (M)
MISKA DWA od Tatra Torbiakow
13 Apr 1984 NHSB 1337978 (F)
MODRA DWA od Tatra Torbiakow
13 Apr 1984 NHSB 1337977 (F)
MORUS od Tatra Torbiakow
13 Apr 1984 NHSB 1337975 (M)
MACIEK od Tatra Torbiakow
13 Apr 1984 NHSB 1337974 (M)
MAREK od Tatra Torbiakow
13 Apr 1984 NHSB 1337973 (M)
MIREK od Tatra Torbiakow
13 Apr 1984 NHSB 1337971 (M)
ZAMIEC GUCIO od Tatra Torbiakow
04 Jan 1985 NHSB 1379568 (M)
ZAKO MODRA GUCIO od Tatra Torbiakow
04 Jan 1985 NHSB 1379567 (M)
ZAWRAT MODRA od Tatra Torbiakow
04 Jan 1985 NHSB 1379566 (M)
CIB MACZEK od Tatra Torbiakow
13 Apr 1984 NHSB 1337972 (M)
DANKA od Tatra Torbiakow
09 Apr 1984 NHSB 1333596 (F)
TOMEK od Tatra Torbiakow
09 Sep 1984 NHSB 1360715 (M)
TURNISZKA od Tatra Torbiakow
09 Sep 1984 NHSB 1360717 (F)
DAREK od Tatra Torbiakow
09 Apr 1984 NHSB 1333590 (M)
SABINA od Tatra Torbiakow
28 Sep 1984 NHSB 1361764 (F)
SOSNA od Tatra Torbiakow
28 Sep 1984 NHSB 1361763 (F)
SOLINA od Tatra Torbiakow
28 Sep 1984 NHSB 1361762 (F)
STACH od Tatra Torbiakow
28 Sep 1984 NHSB 1361761 (M)
SZALAS od Tatra Torbiakow
28 Sep 1984 NHSB 1361760 (M)
STASI od Tatra Torbiakow
28 Sep 1984 NHSB 1361759 (M)
SWIERK od Tatra Torbiakow
28 Sep 1984 NHSB 1361758 (M)
SEMP od Tatra Torbiakow
28 Sep 1984 NHSB 1361757 (M)
DOBRA od Tatra Torbiakow
09 Apr 1984 NHSB 1333595 (F)
DEREK od Tatra Torbiakow
09 Apr 1984 NHSB 1333593 (M)
DUNAJ od Tatra Torbiakow
09 Apr 1984 NHSB 1333592 (M)
DANEK od Tatra Torbiakow
09 Apr 1984 NHSB 1333591 (M)
BYSTRY od Tatra Torbiakow
07 Jul 1983 NHSB 1293364 (M)
BIMBER od Tatra Torbiakow
07 Jul 1983 NHSB 1293366 (M)
TYGRYS od Tatra Torbiakow
09 Sep 1984 NHSB 1360714 (M)
BABINKA od Tatra Torbiakow
07 Jul 1983 NHSB 1293370 (F)
BOREK od Tatra Torbiakow
07 Jul 1983 NHSB 1293369 (M)
DANUTA od Tatra Torbiakow
09 Apr 1984 NHSB 1333594 (F)
BARTEK od Tatra Torbiakow
07 Jul 1983 NHSB 1293365 (M)
MROZNA of the Jolly Turfies
24 Dec 1983 NHSB 1315873 (F)
ORLA of the Jolly Turfies
24 Dec 1983 NHSB 1315870 (F)
TURNIA od Tatra Torbiakow
09 Sep 1984 NHSB 1360718 (F)
TADEK od Tatra Torbiakow
09 Sep 1984 NHSB 1360713 (M)
BOLEK od Tatra Torbiakow
07 Jul 1983 NHSB 1293367 (M)
BOREK of the Jolly Turfies
24 Dec 1983 NHSB 1315865 (M)
DANUTHA of the Jolly Turfies
24 Dec 1983 NHSB 1315871 (F)
DANOETA of the Jolly Turfies
24 Dec 1983 NHSB 1315869 (F)
LIDO of the Jolly Turfies
24 Dec 1983 NHSB 1315866 (M)
BOGDAN od Tatra Torbiakow
07 Jul 1983 NHSB 1293363 (M)
PJOTER od Tatra Torbiakow
30 Aug 1983 NHSB 1294786 (M)
BACA od Tatra Torbiakow
07 Jul 1983 NHSB 1293362 (M)
BRONEK od Tatra Torbiakow
07 Jul 1983 NHSB 1293368 (M)
KATINGKA of the Jolly Turfies
24 Dec 1983 NHSB 1315867 (F)
CH.PL PANIENKA od Tatra Torbiakow
30 Aug 1983 NHSB 1294790 (F)
PIEKNA od Tatra Torbiakow
30 Aug 1983 NHSB 1294791 (F)
TROJKA od Tatra Torbiakow
09 Sep 1984 NHSB 1360716 (F)
POLANEGRI od Tatra Torbiakow
30 Aug 1983 NHSB 1294789 (F)
POLANA od Tatra Torbiakow
30 Aug 1983 NHSB 1294788 (F)
ALEXCA of the Jolly Turfies
24 Dec 1983 NHSB 1315872 (F)
DORAN od Tatra Torbiakow
09 Apr 1984 NHSB 1333589 (M)
KIRA of the Jolly Turfies
24 Dec 1983 NHSB 1315868 (F)
PAZDUR od Tatra Torbiakow
30 Aug 1983 NHSB 1294787 (M)
GÓRAL (PKR O-36706)
03 Apr 1980
PKR.O-CXLIII-36706) imp.PL (M)
   
MISIEK (Bielik x Saba)
07 Apr 1979
(M)

   
DUNAJ (KW.T-III-57)

KW.T-III-57/XXVIII (M)
DOLA Znad Peronca
10 Jun 1980
LOF 000006/4 imp.PL (F)
 
LIMBA (KW.T-III-33/XXVIII)
01 Mar 1973
KW.T-III-33/XXVIII (F)
GRONIK (PKR O-23455)

PKR O-23455 (M)
JODŁA (KWT ?-35)

KWT ?-35 (F)
AATRA z Sobkowej Uboczy
19 May 1987 DKK 16498/87 imp.PL (F)
KLON (NHSB 1149800)
10 Jun 1980
NHSB 1149800 imp.PL (M)
   
SABRINA (Bartek x Limba)
10 Jun 1980
(F)
   
SLONKO (PKR.O-LXXII-19862 & KW.T-II-13/XXVIII)
01 Mar 1973
PKR.O-LXXII-19862 (F)
LASEK z Rusinowej Polany
26 Feb 1977
SHSB 298775 (M)
   
HALA (PKR.O-LXXII-19861)

PKR.O-LXXII-19861 (F)
MORENA z Liptoków (PKR.O-30551)
09 May 1980
PKR.O-CXVII-30551 (F)
TURNIA z Liptoków
28 Feb 1988 (F)
LIMBA z Polany pod Jeziorem
15 Jul 1985 KW.T-IV-23/XXVIII (F)
TURLIK z Liptokow
28 Feb 1988 DKK 26095/88 imp.PL (M)
MNICH (DKK09490/89)
09 May 1980
DKK 09490/89 (M)
 
BARTEK z Rusinowej Polany
16 Apr 1978
PKR.O-XCIV-25306/KW IV-36 (M)
KLON (NHSB 1149800)
10 Jun 1980
NHSB 1149800 imp.PL (M)
 
SABRINA (Bartek x Limba)
10 Jun 1980
(F)
 
ZAWROTKA z Kwiecistego Uplazu
24 Jul 1981
PKR.O-CXLI-36042 (F)
CIB BUJAC od Dzioboni
08 Mar 1984 PKR.O-CXCII-47069 (M)
LESNA (PKR.O-CLXI-40684)
23 Apr 1983 PKR.O-CLXI-40684 (F)
BALA od Dzioboni
20 Apr 1986 PKR.O-CCXXXII-55509 (F)
CETYNA od Dzioboni
12 Jul 1987 PKR.I-XI-2006 (F)
TARAS pod Lubelkami
29 Jun 1985
PKR.O-CCLII-58549 imp.PL (M)
LESNA (ALSH 38847)
03 May 1987 ALSH 38847 (F)
MAXIMUS (LOSH 612976)
26 May 1988 LOSH 612976 (M)
MATIAS (LOSH 612977)
26 May 1988 LOSH 612977 (M)
MEGABITE (LOSH 612978)
26 May 1988 LOSH 612978 (M)
MIRAMARA (LOSH 612979)
26 May 1988 LOSH 612979 (F)
MAUPKA (LOSH 612980)
26 May 1988 LOSH 612980 (F)
MATKA (LOSH 612981)
26 May 1988 LOSH 612981 (F)
MIRZA (LOSH 612982)
26 May 1988 LOSH 612982 (F)
BANIA (PKR.O-LIX-16644)
07 Apr 1975
PKR.O-LIX-16644 imp.PL (F)
   
LUŚNIA z Rusinowej Polany
26 Feb 1977
NHSB 1000692 imp.PL (F)
   
TATRA (KW.T-II-58/XXVIII)
01 Mar 1973
KW.T-II-58/XXVIII (F)
BAJKA Spod Krzesanych Skal

PKR.O-LXXIX-21647 (F)
ALPINA Spod Krzesanych Skal

PKR.O-LXXXIII-22676 (F)
BYSTRY (PKR.O-CXLI-36033)
16 Aug 1982 PKR.O-CXLI-36033 (M)
DABRÓWKA (PKR.O-XCV-22453)
28 Aug 1978 PKR.O-XCV-22453 imp.PL (F)
HRUBAS z Krzeptowskiej Gazdówki
24 Mar 1981 PKR O-32011 (M)
JARZAB z Krzeptowskiej Gazdówki
10 Oct 1979 PKR O-29170 (M)
DOBROCHNA spod Krzesanych Skal
28 Aug 1978 PKR.O-XCII-24871 (F)
JASNA z Krzeptowskiej Gazdówki
10 Oct 1979 PKR.O-CLXII-40816 (F)
BODA Spod Krzesanych Skal

KW.T-III-34/XXVIII (F)
SERDOK (PKR.O-LXXXIX-24017)

PKR.O-LXXXIX-24017 (M)
BOJAR vom Wogenrain
08 Oct 1984 ÖHZB OP 025 (M)
BENJAMIN vom Wogenrain
08 Oct 1984 ÖHZB OP 027 (M)
CYRIL vom Wogenrain
21 Sep 1986 ÖHZB OP 040 (M)
BIANCA vom Wogenrain
08 Oct 1984 ÖHZB OP 029 (F)
CÄSAR vom Wogenrain
21 Sep 1986 ÖHZB OP 037 (M)
BODA vom Wogenrain
08 Oct 1984 ÖHZB OP 031 (F)
CURUS vom Wogenrain
21 Sep 1986 ÖHZB OP 038 (M)
CETYNA vom Wogenrain
21 Sep 1986 ÖHZB OP 041 (F)
BALANTH vom Wogenrain
08 Oct 1984 ÖHZB OP 024 (M)
BACUS vom Wogenrain
08 Oct 1984 ÖHZB OP 026 (M)
BLASIUS vom Wogenrain
08 Oct 1984 ÖHZB OP 028 (M)
BERENICE vom Wogenrain
08 Oct 1984 ÖHZB OP 030 (F)
CYHRLA vom Wogenrain
21 Sep 1986 ÖHZB OP 042 (F)
CIERT vom Wogenrain
21 Sep 1986 ÖHZB OP 039 (M)
BULA vom Wogenrain
08 Oct 1984 ÖHZB OP 032 (F)
SIUTA (BELA) (PKR.O-LXXVI-20796)

PKR.O-LXXVI-20796 (F)
BRUZDA (PKR.O-LXXXIV-22799)
15 Apr 1977
PKR.O-LXXXIV-22799 (F)
BORNIA TATRA z Budrysówki
20 Aug 1979 NHSB 1100127 imp.PL (F)
BUCZYNA z Budrysówki
20 Aug 1979 PKR.O-CVI-28284 (F)
GILDA (LOSH 490075)
06 Nov 1982 LOSH 490075 (F)
BORUTA (NHSB 999686)
15 Apr 1977
NHSB 0999686 imp.PL (F)
 
BUĆKA Spod Krzesanych Skal

PKR.O-LXXXV-23064 (F)
LIMBA Dunajecka Gazdowka

KWT ?-97 (F)
BUĆKA-LIMBA Górnej Chlabowki
17 Sep 1982 PKR.O-CXLIX-36428 (F)
BABA (PKR.O-CXLII-36429)
17 Sep 1982 PKR.O-CXLII-36429 (F)
TURNICZKA (PKR.O-CXLIV-36845)
18 May 1981
PKR.O-CXLIV-36845 (F)
NARTA (NHSB 1250344)
07 Mar 1983 NHSB 1250344 imp.PL (F)
DUNAJECKA z Groty Janosika
18 Oct 1979
NHSB 1125537 imp.PL (M)
 
PANICZ Dunajecka Gazdowka
18 Oct 1979
NHSB 1125537 imp.PL (M)

JANOSIK of the Jolly Turfies
08 Dec 1982 NHSB 1249293 (M)
SOLO VALENZA of the Jolly Turfies
08 Dec 1982 NHSB 1249297 (M)
DJANGO of the Jolly Turfies
08 Dec 1982 NHSB 1249296 (M)
BOREK BRUNO of the Jolly Turfies
08 Dec 1982 NHSB 1249299 (M)
JUREK of the Jolly Turfies
08 Dec 1982 NHSB 1249298 (M)
DASSO of the Jolly Turfies
08 Dec 1982 NHSB 1249295 (M)
FAJKA (NHSB 1319268)
23 Mar 1984 NHSB 1319268 (F)
MAREK (NHSB 1277205)
01 Jul 1983 NHSB 1277205 (M)
PANICZ-DRUE of the Jolly Turfies
08 Dec 1982 NHSB 1249294 (M)
PALANT-HULTAJ z Groty Janosika
18 Oct 1979
ÖHZB OP 014 (M)
 
TARKA z Groty Janosika
18 May 1981
PKR.O-CXLIV-36884 (F)
WRZOS z Groty Janosika
11 Mar 1983 PKR.O-CLII-38847 (M)
WODNA z Groty Janosika
11 Mar 1983 (F)
BESKID (rej. 506/75)
24 Jul 1975
rej. 506/75 (M)
   
BYSTRY (PKR.O-LXXIII-20201)
15 Jul 1975
PKR.O-LXXIII-20201 (M)

LIMBA z Gliczarowo
04 Jun 1978
KW.T-III-170/XXVIII (F)
BASETLA z Gliczarowa
27 Aug 1983
LOF 000007/5 imp.PL (F)
BALINT de Ker Kendegouezh
22 Mar 1986 LOF 000013/7 (M)
BAGOLY de Ker Kendegouezh
22 Mar 1986 LOF 000009/7 (M)
BUCKA de Ker Kendegouezh
22 Mar 1986 LOF 000010 (F)
BUDRYS de Ker Kendegouezh
22 Mar 1986 LOF 000011/5 (M)
BITANG de Ker Kendegouezh
22 Mar 1986 LOF 000012/6 (M)
KORAL z Gliczarowa

LHP 154/89 (M)
ALI (LHP 155/89)
LHP 155/89 (M)
PUTNIA (PKR.O-XCI-24418)

PKR.O-XCI-24418 (F)
ZORZA z Poroninskiej Gazdówki
06 Jun 1978
PKR.O-XCL-24607 (F)
SABA z Poronieckiej Gazdówki
17 Jul 1985 NHSB 1700798 imp.PL (F)
BOJA z Poroninskiej Gazdówki
08 Apr 1988 NHSB 1650425 imp.PL (F)
PAZIA (PKR.O-LXXIX-21506)

PKR.O-LXXIX-21506 (F)
GORAL (NHSB 1099523)
06 Jun 1978
NHSB 1099523 imp.PL (M)

 
BADULA (KW.T-III-32/XXVIII)
01 Jan 1977
KW.T-III-32/XXVIII (F)
ZAWROTKA z Kwiecistego Uplazu
24 Jul 1981
PKR.O-CXLI-36042 (F)
CIB BUJAC od Dzioboni
08 Mar 1984 PKR.O-CXCII-47069 (M)
LESNA (PKR.O-CLXI-40684)
23 Apr 1983 PKR.O-CLXI-40684 (F)
BALA od Dzioboni
20 Apr 1986 PKR.O-CCXXXII-55509 (F)
CETYNA od Dzioboni
12 Jul 1987 PKR.I-XI-2006 (F)
PYSZNO z Kwiecistego Uplazu
19 Aug 1982
VDH/APH 88.017 imp.PL (F)
ARISSA von der Zottigen Familie
15 Dec 1988 VDH/APH 86.022 (F)
LIMBA z Kwiesistego Uplazu
30 Dec 1987 PKR O-46191 (F)
ANDRASZ von der Zottigen Familie
15 Dec 1988 VDH/APH 88.0.. (M)
BACULA v/d Zottigen Familie
09 Jan 1990 VDH/APH 90.... (F)
CYHRLA von der Zottigen Familie
25 Dec 1990 VDH/APH 90.044 (F)
CUDNA von der Zottigen Familie
25 Dec 1990 VDH/APH 90.043 (F)
CYTRA von der Zottigen Familie
25 Dec 1990 VDH/APH 90.045 (F)
CYBUCH von der Zottigen Familie
25 Dec 1990 VDH/APH 90.040 (M)
BIGOS v/d Zottigen Familie
09 Jan 1990 VDH/APH 90.... (M)
CZAREK von der Zottigen Familie
25 Dec 1990 VDH/APH 90.041 (M)
ANDORA von der Zottigen Familie
15 Dec 1988 VDH/APH 88.0.. (F)
BARTNIK v/d Zottigen Familie
09 Jan 1990 VDH/APH 90.... (M)
ANULA von der Zottigen Familie
15 Dec 1988 VDH/APH 88.0.. (F)
BUDRYS v/d Zottigen Familie
09 Jan 1990 VDH/APH 90.... (M)
BELLA v/d Zottigen Familie
09 Jan 1990 VDH/APH 90.... (F)
CZERPAK von der Zottigen Familie
25 Dec 1990 VDH/APH 90.042 (M)
BULKA v/d Zottigen Familie
09 Jan 1990 VDH/APH 90.... (F)
DWORNA z Kwiecistego Uplazu
30 May 1986 PKR.O-CLXXVII-56541 (F)
ALPINA von der Zottigen Familie
15 Dec 1988 VDH/APH 86.019 (F)
DOLINA z Kwiecistego Uplazu
30 May 1986 KW.T-IV-61/XXVIII (F)
BABA JAGA z Kwiecistego Uplazu
29 Mar 1983
PKR.O-CLXXX-44558 (F)
 
PANCIA z Kwiecistego Uplazu
19 Aug 1982
PKR.O-CXLI-36035 imp.PL (F)
 
PANNA z Kwiecistego Uplazu
19 Aug 1982
PKR.O-CXLI-36034 imp.PL (F)
 
CZORT (KW.T-II-120/XXVIII)

KW.T-II-120/XXVIII (M)
GRONIK (PKR.O-CXV-30127)
06 Oct 1979
PKR.O-CXV-30127 (M)
LUPTOK od Rumancorza
05 Oct 1983 NHSB 1400285 imp.PL (M)
KURNIAWA (KW.T-III-24/XXVIII)
15 Apr 1980
KW.T-III-24/XXVIII (F)
LUBAN (LOF 000008/3)
15 Sep 1983 LOF 000008/3 imp.PL (M)
DOLINA (KWT IV-76) (z Furtkowej Bacowki)
KWT IV-76 (F)
LELUJA (PKR.O-CLXVI-41654)
15 Sep 1983 PKR.O-CLXVI-41654 imp.PL (F)
BACA (KWT IV-47)
(M)
GOROLIK (PKR.O-CXV-30128)
06 Oct 1979
PKR.O-CXV-30128 (M)
 
MODRA (NHSB 1150933)
16 Dec 1979
NHSB 1150933 imp.PL (F)
WICKA (NHSB 1190632)
13 Dec 1981
NHSB 1190632 (F)
TOMEK od Tatra Torbiakow
09 Sep 1984 NHSB 1360715 (M)
TURNISZKA od Tatra Torbiakow
09 Sep 1984 NHSB 1360717 (F)
GAZDA od Tatra Torbiakow
04 Sep 1985 NHSB 1426276 (F)
GOLICA od Tatra Torbiakow
04 Sep 1985 NHSB 1426275 (F)
GRANICA od Tatra Torbiakow
04 Sep 1985 NHSB 1426274 (F)
GRONIK od Tatra Torbiakow
04 Sep 1985 NHSB 1426273 (M)
GIEWONT od Tatra Torbiakow
04 Sep 1985 NHSB 1426272 (M)
GORA od Tatra Torbiakow
04 Sep 1985 NHSB 1426271 (M)
GOEREK od Tatra Torbiakow
04 Sep 1985 NHSB 1426270 (M)
GORNY od Tatra Torbiakow
04 Sep 1985 NHSB 1426269 (M)
RUDA od Tatra Torbiakow
05 Aug 1986 NHSB 1482421 (F)
ROJNA od Tatra Torbiakow
05 Aug 1986 NHSB 1482420 (F)
RATOWAC od Tatra Torbiakow
05 Aug 1986 NHSB 1482418 (M)
RAJCZA od Tatra Torbiakow
05 Aug 1986 NHSB 1482417 (M)
RODAN od Tatra Torbiakow
05 Aug 1986 NHSB 1482416 (M)
RADEK od Tatra Torbiakow
05 Aug 1986 NHSB 1482415 (M)
RAWICZ od Tatra Torbiakow
05 Aug 1986 NHSB 1482413 (M)
ALDONA od Tatra Torbiakow
05 Mar 1987 NHSB 1521590 (F)
ANDA od Tatra Torbiakow
05 Mar 1987 NHSB 1521589 (F)
AJKA od Tatra Torbiakow
05 Mar 1987 NHSB 1521588 (F)
ACZUWY od Tatra Torbiakow
05 Mar 1987 NHSB 1521587 (M)
ARAK od Tatra Torbiakow
05 Mar 1987 NHSB 1521586 (M)
BYSTRY od Tatra Torbiakow
07 Jul 1983 NHSB 1293364 (M)
BIMBER od Tatra Torbiakow
07 Jul 1983 NHSB 1293366 (M)
TYGRYS od Tatra Torbiakow
09 Sep 1984 NHSB 1360714 (M)
EWY od Tatra Torbiakow
06 Feb 1988 NHSB 1576009 (M)
BABINKA od Tatra Torbiakow
07 Jul 1983 NHSB 1293370 (F)
BOREK od Tatra Torbiakow
07 Jul 1983 NHSB 1293369 (M)
RIBA od Tatra Torbiakow
05 Aug 1986 NHSB 1482419 (F)
BARTEK od Tatra Torbiakow
07 Jul 1983 NHSB 1293365 (M)
ESTA od Tatra Torbiakow
06 Feb 1988 NHSB 1576011 (F)
TURNIA od Tatra Torbiakow
09 Sep 1984 NHSB 1360718 (F)
TADEK od Tatra Torbiakow
09 Sep 1984 NHSB 1360713 (M)
EWA od Tatra Torbiakow
06 Feb 1988 NHSB 1576012 (F)
BOLEK od Tatra Torbiakow
07 Jul 1983 NHSB 1293367 (M)
EMON od Tatra Torbiakow
06 Feb 1988 NHSB 1576008 (M)
BOGDAN od Tatra Torbiakow
07 Jul 1983 NHSB 1293363 (M)
RUBIN od Tatra Torbiakow
05 Aug 1986 NHSB 1482414 (M)
BACA od Tatra Torbiakow
07 Jul 1983 NHSB 1293362 (M)
BRONEK od Tatra Torbiakow
07 Jul 1983 NHSB 1293368 (M)
TROJKA od Tatra Torbiakow
09 Sep 1984 NHSB 1360716 (F)
ELANORA od Tatra Torbiakow
06 Feb 1988 NHSB 1576010 (F)
MAZUR od Tatra Torbiakow
13 Apr 1984
NHSB 1337976 (M)
 
WATRA (NHSB 1190630)
13 Dec 1981
NHSB 1190630 (F)
 
WIANKA (NHSB 1190629)
13 Dec 1981
NHSB 1190629 (F)
 
WARSZA (NHSB 1190628)
13 Dec 1981
NHSB 1190628 (F)
 
WISLA (NHSB 1190626)
13 Dec 1981
NHSB 1190626 (F)
SKAWA (NHSB 1505520)
15 Nov 1986 NHSB 1505520 (F)
WODA (NHSB 1190625)
13 Dec 1981
NHSB 1190625 (M)
 
WLADEK (NHSB 1190624)
13 Dec 1981
NHSB 1190624 (M)
 
WALESA (NHSB 1190623)
13 Dec 1981
NHSB 1190623 (M)
 
WORA (NHSB 1190631)
13 Dec 1981
NHSB 1190631 (F)
SABINA od Tatra Torbiakow
28 Sep 1984 NHSB 1361764 (F)
SOSNA od Tatra Torbiakow
28 Sep 1984 NHSB 1361763 (F)
SOLINA od Tatra Torbiakow
28 Sep 1984 NHSB 1361762 (F)
STACH od Tatra Torbiakow
28 Sep 1984 NHSB 1361761 (M)
SZALAS od Tatra Torbiakow
28 Sep 1984 NHSB 1361760 (M)
STASI od Tatra Torbiakow
28 Sep 1984 NHSB 1361759 (M)
SWIERK od Tatra Torbiakow
28 Sep 1984 NHSB 1361758 (M)
SEMP od Tatra Torbiakow
28 Sep 1984 NHSB 1361757 (M)
HEBANA WORA od Tatra Torbiakow
05 Jan 1986 NHSB 1453734 (F)
HALNA WORA od Tatra Torbiakow
05 Jan 1986 NHSB 1453733 (F)
HUCZEK od Tatra Torbiakow
05 Jan 1986 NHSB 1453732 (M)
HRUBY od Tatra Torbiakow
05 Jan 1986 NHSB 1453731 (M)
HARNASIK IGOR od Tatra Torbiakow
05 Jan 1986 NHSB 1453730 (M)
PJOTER od Tatra Torbiakow
30 Aug 1983 NHSB 1294786 (M)
CH.PL PANIENKA od Tatra Torbiakow
30 Aug 1983 NHSB 1294790 (F)
PIEKNA od Tatra Torbiakow
30 Aug 1983 NHSB 1294791 (F)
POLANEGRI od Tatra Torbiakow
30 Aug 1983 NHSB 1294789 (F)
POLANA od Tatra Torbiakow
30 Aug 1983 NHSB 1294788 (F)
PAZDUR od Tatra Torbiakow
30 Aug 1983 NHSB 1294787 (M)
WANDA (NHSB 1190627) JW W-NL'82
13 Dec 1981
NHSB 1190627 (F)
CZUBA od Tatra Torbiakow
15 Mar 1987 NHSB 1521584 (F)
DANKA od Tatra Torbiakow
09 Apr 1984 NHSB 1333596 (F)
DAREK od Tatra Torbiakow
09 Apr 1984 NHSB 1333590 (M)
DOBRA od Tatra Torbiakow
09 Apr 1984 NHSB 1333595 (F)
DEREK od Tatra Torbiakow
09 Apr 1984 NHSB 1333593 (M)
DUNAJ od Tatra Torbiakow
09 Apr 1984 NHSB 1333592 (M)
DANEK od Tatra Torbiakow
09 Apr 1984 NHSB 1333591 (M)
JUHASKA WANDA od Tatra Torbiakow
16 Jun 1985 NHSB 1406223 (F)
JESSICA WANDA od Tatra Torbiakow
16 Jun 1985 NHSB 1406222 (F)
JUHAS WANDA od Tatra Torbiakow
16 Jun 1985 NHSB 1406221 (M)
NADJA od Tatra Torbiakow
12 Jan 1986 NHSB 1453741 (F)
NOUSCHKA od Tatra Torbiakow
12 Jan 1986 NHSB 1453740 (F)
NATAN od Tatra Torbiakow
12 Jan 1986 NHSB 1453738 (M)
NOWY od Tatra Torbiakow
12 Jan 1986 NHSB 1453737 (M)
NOWAK od Tatra Torbiakow
12 Jan 1986 NHSB 1453736 (M)
NICKEL od Tatra Torbiakow
12 Jan 1986 NHSB 1453735 (M)
NIENKA od Tatra Torbiakow
12 Jan 1986 NHSB 1453739 (F)
CZERNIK od Tatra Torbiakow
15 Mar 1987 NHSB 1521583 (M)
CZUWY od Tatra Torbiakow
15 Mar 1987 NHSB 1521582 (M)
CINTA od Tatra Torbiakow
15 Mar 1987 NHSB 1521585 (F)
DANUTA od Tatra Torbiakow
09 Apr 1984 NHSB 1333594 (F)
DORAN od Tatra Torbiakow
09 Apr 1984 NHSB 1333589 (M)
MISKA DWA od Tatra Torbiakow
13 Apr 1984
NHSB 1337978 (F)
 
MODRA DWA od Tatra Torbiakow
13 Apr 1984
NHSB 1337977 (F)
 
MORUS od Tatra Torbiakow
13 Apr 1984
NHSB 1337975 (M)
 
MACIEK od Tatra Torbiakow
13 Apr 1984
NHSB 1337974 (M)
 
MAREK od Tatra Torbiakow
13 Apr 1984
NHSB 1337973 (M)
 
MIREK od Tatra Torbiakow
13 Apr 1984
NHSB 1337971 (M)
 
ZAMIEC GUCIO od Tatra Torbiakow
04 Jan 1985
NHSB 1379568 (M)
 
ZAKO MODRA GUCIO od Tatra Torbiakow
04 Jan 1985
NHSB 1379567 (M)
 
ZAWRAT MODRA od Tatra Torbiakow
04 Jan 1985
NHSB 1379566 (M)
 
LOSKA od Tatra Torbiakow
06 Sep 1985
NHSB 1434185 (F)
 
LALKA od Tatra Torbiakow
06 Sep 1985
NHSB 1434184 (F)
 
LAWINA od Tatra Torbiakow
06 Sep 1985
NHSB 1434183 (F)
 
LADNY od Tatra Torbiakow
06 Sep 1985
NHSB 1434182 (M)
 
LIPTOK od Tatra Torbiakow
06 Sep 1985
NHSB 1434181 (M)
 
LAS od Tatra Torbiakow
06 Sep 1985
NHSB 1434179 (M)
 
MODRA od Tatra Torbiakow
25 Dec 1986
NHSB 1511654 (F)
 
MERCIK SWIETA od Tatra Torbiakow
25 Dec 1986
NHSB 1511653 (M)
 
LODO od Tatra Torbiakow
06 Sep 1985
NHSB 1434180 (M)

 
CIB MACZEK od Tatra Torbiakow
13 Apr 1984
NHSB 1337972 (M)

BAIKA DRUGA v/d Strangstroom
10 Oct 1988 NHSB 1619496 (F)
JOSCHUA PIERWSZA v/d Strangstroom
17 Oct 1987 NHSB 1563062 (F)
BORECK DRUGI v/d Strangstroom
10 Oct 1988 NHSB 1619493 (M)
AIKA DRUGA des Princes aux Quatre Vents
10 Oct 1988 NHSB 1619498 (F)
MARECK DRUGI v/d Strangstroom
10 Oct 1988 NHSB 1619494 (M)
SOSCHA PIERWSZA v/d Strangstroom
17 Oct 1987 NHSB 1563060 (F)
LUBAN DRUGI v/d Strangstroom
10 Oct 1988 NHSB 1619491 (M)
TASJKA PIERWSZA v/d Strangstroom
17 Oct 1987 NHSB 1563057 (F)
BORAN DRUGI v/d Strangstroom
10 Oct 1988 NHSB 1619492 (M)
JURECK DRUGI v/d Strangstroom
10 Oct 1988 NHSB 1619495 (M)
BAIKA PIERWSZA v/d Strangstroom
17 Oct 1987 NHSB 1563055 (F)
ANOUCK PIERWSZA v/d Strangstroom
17 Oct 1987 NHSB 1563059 (F)
NADYA PIERWSZA v/d Strangstroom
17 Oct 1987 NHSB 1563061 (F)
DUSZKA DRUGI v/d Strangstroom
10 Oct 1988 NHSB 1619497 (F)
JERKA DRUGA v/d Strangstroom
10 Oct 1988 NHSB 1619499 (F)
BRONIA DOLINA od Tatra Torbiakow
27 Aug 1989 NHSB 1662797 (F)
BORECK PIERWSZA v/d Strangstroom
17 Oct 1987 NHSB 1563054 (M)
YANOUSCH PIERWSZA v/d Strangstroom
17 Oct 1987 NHSB 1563056 (F)
BRZANA BULKA od Tatra Torbiakow
27 Aug 1989 NHSB 1662798 (F)
DOLINA PIERWSZA v/d Strangstroom
17 Oct 1987 NHSB 1563058 (F)
BACOSEC HARNAS od Tatra Torbiakow
27 Aug 1989 NHSB 1662796 (M)
CYBUCH (KW.T-II-122/XXVIII)

KW.T-II-122/XXVIII (M)
ATA ze Śnieżnej Uboczy
12 Apr 1982
KW.T-III-227/XXVIII (F)
GAJA ze Śnieżnej Uboczy
19 Sep 1985 PKR O-51987 (F)
GRANAT ze Śnieżnej Uboczy
19 Sep 1985 PKR.O-CCXIX-52963 (M)
BACIU ze Śnieżnej Uboczy
11 Dec 1983 PKR.O-CLXXI-42788 (M)
FRAJDA ze Śnieżnej Uboczy
20 Jul 1984 (F)
BIALIK ze Śnieżnej Uboczy
11 Dec 1983 rej. 11188/VIII/88 (M)
BAJDEK ze Śnieżnej Uboczy
11 Dec 1983 PKR.O-CLXXI-42465 (M)
FARAD ze Śnieżnej Uboczy
20 Jul 1984 ÖHZB OP 033 imp.PL (M)
BUDKA ze Śnieżnej Uboczy
11 Dec 1983 PKR.O-CLXXI-42787 (F)
BACULKA ze Śnieżnej Uboczy
11 Dec 1983 PKR.O-CLXX-42641 (F)
FRYSNY ze Śnieżnej Uboczy
20 Jul 1984 (M)
HAMRA ze Śnieżnej Uboczy
15 Apr 1987 PKR.I-IX-1636 (F)
BROK (PKR.O-LXXXI-22216)
30 May 1977
PKR.O-LXXXI-22216 (M)
DZIN DROP Kany Gros
16 Sep 1983
PKR.O-CLXXX-44555 (M)
PEPI (PKR.I-XLVII-9572)
10 Jul 1990 PKR.I-XLVII-9572 (M)
CH.PL PERŁA z Ogrodu Parysa
07 Nov 1987 PKR.I-XII-2207 imp.PL (F)
PANDA z Ogrodu Parysa
07 Nov 1987 (F)
MIŚKA z Kasprowego
16 Dec 1979
NHSB 1150544 imp.PL (F)
SHEEBA of Tatra Torbiakow
29 Sep 1983
NHSB 1305677 (F)
 
SWARN of Tatra Torbiakow
29 Sep 1983
NHSB 1305676 (M)
 
DABEK (PKR.O-CIV-27786)
09 Sep 1979
PKR.O-CIV-27786 (M)
GRAPKA spod Tarasówki

PKR.O-CCXIX-52970 (F)
ZBÓJNIK z Liptoków
08 Apr 1992 LOF 000056/14 imp.PL (M)
URODA (KW.T-III-119/XXVIII)
10 Apr 1978
KW.T-III-119/XXVIII (F)
KURNIAWA (KW.T-III-24/XXVIII)
15 Apr 1980
KW.T-III-24/XXVIII (F)
LUBAN (LOF 000008/3)
15 Sep 1983 LOF 000008/3 imp.PL (M)
DOLINA (KWT IV-76) (z Furtkowej Bacowki)
KWT IV-76 (F)
LELUJA (PKR.O-CLXVI-41654)
15 Sep 1983 PKR.O-CLXVI-41654 imp.PL (F)
BACA (KWT IV-47)
(M)
KURNIAWA (KW.T-III-24/XXVIII) (II)
15 Apr 1980
KW.T-III-24/XXVIII (F)
DUNAJEK z Byrtusiowej Płazówki
30 Jun 1985 PKR.I-VIII-1460 (M)
TURNICZKA (KW.T-III-96/XXVIII)
29 May 1977
KW.T-III-96/XXVIII (F)
GROM (PKR.O-CVI-28279)
01 May 1979
PKR.O-CVI-28279 (M)
JOBBY (LOSH 537814)
25 Apr 1985 LOSH 537814 (M)
JAZZ (LOSH 537815)
25 Apr 1985 LOSH 537815 (M)
JOB (LOSH 537813)
25 Apr 1985 LOSH 537813 (M)
JOEL (LOSH 537816)
25 Apr 1985 LOSH 537816 (M)
JACA (LOSH 537817)
25 Apr 1985 LOSH 537817 (M)
JELLA (LOSH 537820)
25 Apr 1985 LOSH 537820 (F)
JOCONDE (LOSH 537818)
25 Apr 1985 LOSH 537818 (F)
JAKTA (LOSH 537819)
25 Apr 1985 LOSH 537819 (F)
ELIGA (ALSH 30328)
14 Sep 1980 ALSH 30328 (F)
IVONA (LOSH 515318)
11 May 1984 LOSH 515318 (F)
IDRISSE (LOSH 515320)
11 May 1984 LOSH 515320 (F)
IRMINE (LOSH 515319)
11 May 1984 LOSH 515319 (F)
JELLA (LOSH 533805)
20 Feb 1985 LOSH 533805 (F)
JIVAN (LOSH 533803)
20 Feb 1985 LOSH 533803 (M)
IRKA (LOSH 515317)
11 May 1984 LOSH 515317 (F)
HAKIM (LOSH 498517)
03 Jun 1983 LOSH 498517 (M)
HARLEM (LOSH 498518)
03 Jun 1983 LOSH 498518 (M)
HORTENSE (LOSH 498520)
03 Jun 1983 LOSH 498520 (F)
HORGAL (LOSH 498519)
03 Jun 1983 LOSH 498519 (M)
IRMIN (LOSH 515314)
11 May 1984 LOSH 515314 (M)
IRISA (LOSH 515315)
11 May 1984 LOSH 515315 (F)
ISA (LOSH 515316)
11 May 1984 LOSH 515316 (F)
IDRIS (LOSH 515311)
11 May 1984 LOSH 515311 (M)
JOHAN (LOSH 533802)
20 Feb 1985 LOSH 533802 (M)
ETIENNE (ALSH 30335)
13 Oct 1980 ALSH 30335 (M)
INCA (LOSH 515312)
11 May 1984 LOSH 515312 (M)
IVANOVITCH (LOSH 515313)
11 May 1984 LOSH 515313 (M)
JENA (LOSH 533804)
20 Feb 1985 LOSH 533804 (F)
litter Bulgajewska 03
22 Mar 1982
MABROUK (LOSH 615025)
11 Jul 1988 LOSH-0615025 (M)
MOUK-SIN (LOSH 615026)
11 Jul 1988 LOSH-0615026 (M)
MARQUIS (LOSH 615027)
11 Jul 1988 LOSH-0615027 (M)
MIKO (LOSH 615028)
11 Jul 1988 LOSH-0615028 (M)
MARCOS (615029)
11 Jul 1988 LOSH-0615029 (M)
MURFY (615030)
11 Jul 1988 LOSH-0615030 (F)
MIDA (615031)
11 Jul 1988 LOSH-0615031 (F)
CH.PL GRZMOT (PKR.O-CIV-27798)
01 May 1979
PKR.O-CIV-27798 (M)
WANTA z Butorowego Wierchu
24 Jan 1984 PKR.O-CLXXVII-43855 (F)
GROŃ GAZDA z Dzianisza
22 Mar 1981 LHP 24 imp.PL (M)
ARAK (NHSB 1200821)
25 Sep 1981 NHSB 1200821 imp.PL (M)
BELA z Butorowego Wierchu
02 Aug 1982 PKR.O-CXLI-36045 (F)
CH.PL;CIB BILIK z Butorowego Wierchu
02 Aug 1982 PKR.O-CXCIX-48426 (M)
BELA (PKR O-43654)
17 Jun 1983 PKR.O-CLXXVI-43654 (F)
WANTULA z Butorowego Wierchu
24 Jan 1984 PKR.O-CLXXVII-43854 (F)
AZA z Kamience (PKR.O-CXXXI-33087)
25 Sep 1981 PKR.O-CXXXI-33087 (F)
LIMBA (KW.T-III-226/XXVIII)
27 Oct 1981 KW.T-III-226/XXVIII (F)
DANA GAŹDZINA z Malscińskiej Równi
02 Jul 1986 PKR.O-CCXLII-58452 (F)
ASTA z Kamienca
25 Sep 1981 imp.PL (F)
TRAPEZ (PKR.O-CXI-29127)
29 May 1977
PKR.O-CXI-29127 (M)
   
LIMBA Dunajecka Gazdowka

KWT ?-97 (F)
BUĆKA-LIMBA Górnej Chlabowki
17 Sep 1982
PKR.O-CXLIX-36428 (F)
TURNIA Modre Gniazdo
26 Jan 1990 SF 16187/90 imp.PL (F)
TATRA Modre Gniazdo
26 Jan 1990 SF 16044/90 imp.PL (F)
BABA (PKR.O-CXLII-36429)
17 Sep 1982
PKR.O-CXLII-36429 (F)
 
BYSTRY (PKR.O-CXLI-36033)
16 Aug 1982
PKR.O-CXLI-36033 (M)
   
DORA (PKR.O-CXXI-31653)
09 Sep 1979
PKR.O-CXXI-31653 (F)
   
MILA Z HALI Jaworzynka
16 Dec 1979
PKR.O-CVIII-28537 (F)
   
PedigreePoint Scripts Copyright 2004-2013 Wild Systems. All Rights Reserved. Visit www.pedigreepoint.com Scripts customised by Kris Willison. Visit http://pedigrees.subali-klm.com There are no guarantees made as to the accuracy of the data published at this site. Use of web harvester robots or any other means of copying the contents of this page, in whole or in part, for any commercial purpose is expressly prohibited. Your IP address is: 18.207.108.191. This online database hosted by www.owczarek-podhalanski.eu. Copyright 2006 -2020