Owczarek Podhalanski Online Database
This report has exceed the maximum number of offspring so not all offspring will be displayed.
Reverse pedigree of:
BUĆKO (KW.T-I-52/XXVIII)
(M) , KW.T-I-52/XXVIII,
HYRNA (KW.T-I-8/XXVIII)
21 May 1965
KW.T-I-8/XXVIII (F)
HYRNA II (KW.T-II-16/XXVIII)

KW.T-II-16/XXVIII (F)
RUNDZIA (KW.T-I-65/XXVIII)
14 Apr 1974
KW.T-I-65/XXVIII (F)
BORA (KW.T-II-69/XXVIII)
27 Mar 1976
KW.T-II-69/XXVIII (F)
BACA (PKR.O-CXVII-30545)
15 May 1980 PKR.O-CXVII-30545 (M)
ŚPIEWKA (PKR.O-CVI-28085)
11 Aug 1979 PKR.O-CVI-28085 (F)
BACOSEK (KW.T-II-68/XXVIII)
27 Mar 1976
KW.T-II-68/XXVIII (M)
 
REPCIO (KW.T-III-98/XXVIII)
31 Aug 1977
KW.T-III-98/XXVIII (M)

THERESIA od Jackulorza
07 Feb 1985
imp.PL (F)
 
DUNAJEK (KW.T-IV-5/XXVIII)
07 Jun 1983
KW.T-IV-5/XXVIII (M)
ZBÓJNIK Powik
KW.T-IV-44 (M)
JEDLA (PKR.O-CII-27306)

PKR.O-CII-27306 (F)
DZIN DROP Kany Gros
16 Sep 1983 PKR.O-CLXXX-44555 (M)
REPCIU Gazda Kuznicki
06 Apr 1978
KW.T-III-101/XXVIII (M)
FRAJDA ze Śnieżnej Uboczy
20 Jul 1984 (F)
FARAD ze Śnieżnej Uboczy
20 Jul 1984 ÖHZB OP 033 imp.PL (M)
KROKUS ze Suchego
28 Mar 1984 PKR.O-CLXXXV-45453 (M)
FRYSNY ze Śnieżnej Uboczy
20 Jul 1984 (M)
ORLA (PKR.O-CCVII-50122)
07 Aug 1984 PKR.O-CCVII-50122 (F)
KUMCIO ze Suchego
28 Mar 1984 (M)
ORKA Lachy
02 May 1980
NHSB 1100459 imp.PL (F)
 
HEBAN (NHSB 1375171)
01 Nov 1983
NHSB 1375171 imp.PL (M)

CZUBA od Tatra Torbiakow
15 Mar 1987 NHSB 1521584 (F)
WATRA (NHSB 1461506)
15 Dec 1985 NHSB 1461506 (F)
JUHASKA WANDA od Tatra Torbiakow
16 Jun 1985 NHSB 1406223 (F)
JESSICA WANDA od Tatra Torbiakow
16 Jun 1985 NHSB 1406222 (F)
JUHAS WANDA od Tatra Torbiakow
16 Jun 1985 NHSB 1406221 (M)
GAZDA od Tatra Torbiakow
04 Sep 1985 NHSB 1426276 (F)
GOLICA od Tatra Torbiakow
04 Sep 1985 NHSB 1426275 (F)
GRANICA od Tatra Torbiakow
04 Sep 1985 NHSB 1426274 (F)
GRONIK od Tatra Torbiakow
04 Sep 1985 NHSB 1426273 (M)
GIEWONT od Tatra Torbiakow
04 Sep 1985 NHSB 1426272 (M)
GORA od Tatra Torbiakow
04 Sep 1985 NHSB 1426271 (M)
GOEREK od Tatra Torbiakow
04 Sep 1985 NHSB 1426270 (M)
GORNY od Tatra Torbiakow
04 Sep 1985 NHSB 1426269 (M)
KALINA od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985 NHSB 1444878 (F)
KOESKA od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985 NHSB 1444877 (F)
KIRY od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985 NHSB 1444875 (F)
KAZIA od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985 NHSB 1444874 (F)
KIRA od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985 NHSB 1444873 (F)
KRAKUS od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985 NHSB 1444872 (M)
KONRAD od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985 NHSB 1444871 (M)
KONIEC od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985 NHSB 1444870 (M)
LOSKA od Tatra Torbiakow
06 Sep 1985 NHSB 1434185 (F)
LALKA od Tatra Torbiakow
06 Sep 1985 NHSB 1434184 (F)
LAWINA od Tatra Torbiakow
06 Sep 1985 NHSB 1434183 (F)
LADNY od Tatra Torbiakow
06 Sep 1985 NHSB 1434182 (M)
LIPTOK od Tatra Torbiakow
06 Sep 1985 NHSB 1434181 (M)
LAS od Tatra Torbiakow
06 Sep 1985 NHSB 1434179 (M)
DUSHI (NHSB 1461510)
15 Dec 1985 NHSB 1461510 (F)
DOLINA (NHSB 1461509)
15 Dec 1985 NHSB 1461509 (F)
DOLA (NHSB 1461508)
15 Dec 1985 NHSB 1461508 (F)
UKOCHANYA (NHSB 1461507)
15 Dec 1985 NHSB 1461507 (F)
NADJA od Tatra Torbiakow
12 Jan 1986 NHSB 1453741 (F)
NOUSCHKA od Tatra Torbiakow
12 Jan 1986 NHSB 1453740 (F)
NATAN od Tatra Torbiakow
12 Jan 1986 NHSB 1453738 (M)
NOWY od Tatra Torbiakow
12 Jan 1986 NHSB 1453737 (M)
NOWAK od Tatra Torbiakow
12 Jan 1986 NHSB 1453736 (M)
NICKEL od Tatra Torbiakow
12 Jan 1986 NHSB 1453735 (M)
HEBANA WORA od Tatra Torbiakow
05 Jan 1986 NHSB 1453734 (F)
HALNA WORA od Tatra Torbiakow
05 Jan 1986 NHSB 1453733 (F)
HUCZEK od Tatra Torbiakow
05 Jan 1986 NHSB 1453732 (M)
HRUBY od Tatra Torbiakow
05 Jan 1986 NHSB 1453731 (M)
HARNASIK IGOR od Tatra Torbiakow
05 Jan 1986 NHSB 1453730 (M)
NIENKA od Tatra Torbiakow
12 Jan 1986 NHSB 1453739 (F)
RUDA od Tatra Torbiakow
05 Aug 1986 NHSB 1482421 (F)
ROJNA od Tatra Torbiakow
05 Aug 1986 NHSB 1482420 (F)
RATOWAC od Tatra Torbiakow
05 Aug 1986 NHSB 1482418 (M)
RAJCZA od Tatra Torbiakow
05 Aug 1986 NHSB 1482417 (M)
RODAN od Tatra Torbiakow
05 Aug 1986 NHSB 1482416 (M)
RADEK od Tatra Torbiakow
05 Aug 1986 NHSB 1482415 (M)
RAWICZ od Tatra Torbiakow
05 Aug 1986 NHSB 1482413 (M)
SKAWA (NHSB 1505520)
15 Nov 1986 NHSB 1505520 (F)
ALDONA od Tatra Torbiakow
05 Mar 1987 NHSB 1521590 (F)
ANDA od Tatra Torbiakow
05 Mar 1987 NHSB 1521589 (F)
AJKA od Tatra Torbiakow
05 Mar 1987 NHSB 1521588 (F)
ACZUWY od Tatra Torbiakow
05 Mar 1987 NHSB 1521587 (M)
ARAK od Tatra Torbiakow
05 Mar 1987 NHSB 1521586 (M)
CZERNIK od Tatra Torbiakow
15 Mar 1987 NHSB 1521583 (M)
CZUWY od Tatra Torbiakow
15 Mar 1987 NHSB 1521582 (M)
BORIS (NHSB 1461505)
15 Dec 1985 NHSB 1461505 (M)
CINTA od Tatra Torbiakow
15 Mar 1987 NHSB 1521585 (F)
RIBA od Tatra Torbiakow
05 Aug 1986 NHSB 1482419 (F)
KASPROWY od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985 NHSB 1444869 (M)
MODRA od Tatra Torbiakow
25 Dec 1986 NHSB 1511654 (F)
RUBIN od Tatra Torbiakow
05 Aug 1986 NHSB 1482414 (M)
MERCIK SWIETA od Tatra Torbiakow
25 Dec 1986 NHSB 1511653 (M)
KATINCKA od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985 NHSB 1444876 (F)
LODO od Tatra Torbiakow
06 Sep 1985 NHSB 1434180 (M)
SABA Pitnika

KW.T-IV-45 (F)
HARDA (KW.T-IV-81/XXVIII)
15 Jul 1993 KW.T-IV-81/XXVIII (F)
KUMKA od Jackulorza
07 Feb 1985
NHSB 1460053 imp.PL (F)
 
KONDEK od Jackulorza
07 Feb 1985
NHSB 1490984 imp.PL (M)
 
CIB BUJAC od Dzioboni
08 Mar 1984
PKR.O-CXCII-47069 (M)

BITNIK z Furmanowej
LHP 64 imp.PL (M)
HARDY z Tomalówki
13 Oct 1993 PKR.I-18890 (M)
DYM z Buczynowego Gniazda
21 Mar 1990 SF 44027/92 imp.PL (M)
ROJNIK spod Pindeli
12 Jul 1986 PKR.I-XXXVII-7519 (M)
FERULA z Roli Chowańcowej
PKR.I-XXXI-6138 (F)
TURNICZKA z Roli Krupowej
24 Jun 1992 VDH/APH 95.127 (F)
SKALNA z Buczynowego Gniazda
20 Jul 1993 PKR.I-18578 (F)
WATRA Spod Pindeli
09 Apr 1990 SF 39469/93 imp.PL (F)
HYRNA z Tomalówki
13 Oct 1993 PKR.I-19071 (F)
DOBRA z Tomalówki
26 Feb 1993 (F)
HIPKA z Tomalówki
13 Oct 1993 PKR.I-18891 (F)
HARNAŚ z Tomalówki
13 Oct 1993 PKR.I-18888 (M)
DORA z Tomalówki
26 Feb 1993 PKR.I-20116 (F)
JASKÓLKA z Butorowego Wierchu
28 Oct 1987 PKR.I-XVIII-3584 (F)
JARZEC z Butorowego Wierchu
28 Oct 1987 PKR.I-3585 (M)
BLANKA od Dzioboni
01 Aug 1992 VDH/APH 93.090 imp.PL (F)
HOJNA z Tomalówki
13 Oct 1993 PKR.I-18887 (F)
BIAŁY DUNAJ
26 Jan 1989 ÖHZB OP 092A imp.PL (M)
Multi CH. JONTEK Ogrod Parysa
01 Nov 1988 VDH/APH 90.047 imp.PL (M)
CH.PL;CIB JUHAS z Ogrodu Parysa
01 Nov 1988 PKR.I-XXIV-4646 (M)
SABA spod Chrubego Regla
08 Jan 1989 PKR.I-XXXIII-6797 (F)
DOLINA z Tomalowki
26 Feb 1993 PKR.I-16520 (F)
JODŁA z Ogrod Parysa
01 Nov 1988 PKR.I-XXIV-4649 (F)
DUNAJ z Tomalówki
26 Feb 1993 NHSB 1950056 imp.PL (M)
ŚNIEŻNA z Buczynowego Gniazda
20 Jul 1993 PKR.I-18237 (F)
HOLA z Tomalówki
13 Oct 1993 PKR.I-19070 (F)
TATRA z Roli Krupowej
24 Jun 1992 PKR.I-18234 (F)
SUTOR Spod Chrubego Regla
08 Jan 1989 PKR.I-5509 (M)
JANOSIK z Butorowego Wierchu
28 Oct 1987 (M)
LESNA (PKR.O-CLXI-40684)
23 Apr 1983
PKR.O-CLXI-40684 (F)
DOLINKA (KW.T-IV-62/XXVIII)
09 Apr 1986 KW.T-IV-62/XXVIII (F)
DYMKA-LIMBUSIA
23 May 1979
NHSB 1099980 imp.PL (F)
 
BALA od Dzioboni
20 Apr 1986
PKR.O-CCXXXII-55509 (F)
ARTYSTA z Olchowego
09 Jul 1988 LOF 000036/9 imp.PL (M)
HUTA (PKR.O-CXXXI-33806)

PKR.O-CXXXI-33806 (F)
IRMA Modre Gniazdo
16 Mar 1986 NHSB 1599665 imp.PL (F)
BÓJKA z Pajakówki
08 Apr 1985 NHSB 1563766 imp.PL (F)
BASTA (PKR.O-CLXXX-44569)
29 Apr 1983
PKR.O-CLXXX-44569 (F)
 
GRATKA (PKR.O-LXXXIX-24014)
06 Apr 1978
PKR.O-LXXXIX-24014 (F)
WARCUS (PKR.O-CXXI-31649)
04 Sep 1980 PKR.O-CXXI-31649 (M)
WANTA (PKR.O-CXXI-31648)
04 Sep 1980 PKR.O-CXXI-31648 (F)
JUHASKA (KW.T-III-104/XXVIII)
28 Feb 1979
KW.T-III-104/XXVIII (F)
 
HECA (PKR.O-CLXXIV-43337)
01 Jun 1983
PKR.O-CLXXIV-43337 (F)
AMANT-TURLIK ze Swietokrzyskiego Rancza
27 Mar 1986 PKR.O-CCXXXII-55912 (M)
LIMBA Kacmorka
05 Mar 1987
KW.T-IV-42/XXVIII (F)
 
GROŃ (KW.T-I-58/XXVIII)

KW.T-I-58/XXVIII (M)
GRONIK (KW.T-I-51/XXVIII)

KW.T-I-51/XXVIII (M)
KOPA (KW.T-I-63/XXVIII)

KW.T-I-63/XXVIII (F)
LIMBA z Liptoków
KW.T-III-10/XXVIII (F)
LIMBA (KW.T-III-150/XXVIII)

KW.T-III-150/XXVIII (F)
DULKA (KW.T-III-158/XXVIII)
KW.T-III-158/XXVIII (F)
WATRA IV (KW.T-I-39/XXVIII)
03 Jan 1969
KW.T-I-39/XXVIII (F)
ŚWARNA (KW.T-I-283/XXVIII)
14 Jul 1972 KW.T-I-283/XXVIII (F)
GORALKA (NHSB 647682)
14 Jul 1972 NHSB 0647682-G1 imp.PL (F)
PANICKA (KW.T-II-64/XXVIII)

KW.T-II-64/XXVIII (F)
DOLA (KW.T-III-30/XXVIII)
KW.T-III-30/XXVIII (F)
GRONIA (KW.T-III-81/XXVIII)
KW.T-III-81/XXVIII (F)
DYMKA-LIMBUSIA
23 May 1979 NHSB 1099980 imp.PL (F)
BOSIA (PKR.O-14379)
15 Jul 1973
PKR.O-L-14379 imp.PL (F)
 
BAJKA (NHSB 716089)
15 Jul 1973
NHSB 0716089 imp.PL (F)
 
BASZTA (KW.T-I-111/XXVIII)
17 Apr 1970
KW.T-I-111/XXVIII (F)
 
DUNAJEK (KW.T-I-230/XXVIII)
09 Jun 1969
KW.T-I-230/XXVIII (M)
DOLINA (KW.T-I-46/XXVIII)

KW.T-I-46/XXVIII (F)
YANOUCHKA v.h. Goralenhof
01 Jun 1974
NHSB 0999649 imp.BE (F)

SWARNY Lakota
11 Feb 1981 NHSB 1146272 (M)
ORLA Lakota
11 Feb 1981 NHSB 1146273 (F)
ZABA v.h. Goralenhof
01 Jun 1975
ALSH 25177 (F)
 
BOŚKA (KWT I-300)

KWT I-300 (F)
CZUJNA (KW.T-II-119/XXVIII)

KW.T-II-119/XXVIII (F)
ATA ze Śnieżnej Uboczy
12 Apr 1982 KW.T-III-227/XXVIII (F)
SKAŁKA (KW.T-II-19/XXVIII)
17 Aug 1973
KW.T-II-19/XXVIII (F)
DOLNA (KW.T-II-42/XXVIII)
06 Aug 1974 KW.T-II-42/XXVIII (F)
LIMBA z Liptoków

KW.T-III-10/XXVIII (F)
KLEPAC z Liptokow
30 Jun 1979
DKK 12592/80 imp.PL (M)
MICHA (DKK09523/85
25 Feb 1985 DKK 09523/85 (M)
RADA (DKK09529/85
25 Feb 1985 DKK 09529/85 (M)
HALNY (DKK09526/85
25 Feb 1985 DKK 09526/85 (M)
VILEK (DKK09524/85
25 Feb 1985 DKK 09524/85 (M)
LUBA (DKK09527/85
25 Feb 1985 DKK 09527/85 (M)
ZAK (DKK09525/85
25 Feb 1985 DKK 09525/85 (M)
DAMA (DKK 09528/85)
25 Feb 1985 DKK 09528/85 (F)
DOLNA (KW.T-II-42/XXVIII)
06 Aug 1974
KW.T-II-42/XXVIII (F)
CH.PL;CIB BUDRYS GAZDA spod Grapy
28 Aug 1978
PKR.O-XCIII-24981 (M)

BAJA (ÖHZB OP 5)
06 Sep 1980 ÖHZB OP 005 imp.PL (F)
BUĆKA-LIMBA Górnej Chlabowki
17 Sep 1982 PKR.O-CXLIX-36428 (F)
WICKA (NHSB 1190632)
13 Dec 1981 NHSB 1190632 (F)
BUCZYNA (PKR.O-CLXI-40692)
16 Apr 1983 PKR.O-CLXI-40692 (F)
WATRA (NHSB 1190630)
13 Dec 1981 NHSB 1190630 (F)
WIANKA (NHSB 1190629)
13 Dec 1981 NHSB 1190629 (F)
WARSZA (NHSB 1190628)
13 Dec 1981 NHSB 1190628 (F)
WISLA (NHSB 1190626)
13 Dec 1981 NHSB 1190626 (F)
WODA (NHSB 1190625)
13 Dec 1981 NHSB 1190625 (M)
WLADEK (NHSB 1190624)
13 Dec 1981 NHSB 1190624 (M)
WALESA (NHSB 1190623)
13 Dec 1981 NHSB 1190623 (M)
WORA (NHSB 1190631)
13 Dec 1981 NHSB 1190631 (F)
WANDA (NHSB 1190627) JW W-NL'82
13 Dec 1981 NHSB 1190627 (F)
KUMA Bukowińska Drużba
04 Apr 1982 PKR.O-CXXXVII-35097 (F)
CIB BAZYL z Chaty Goralskiej
16 Apr 1983 PKR.O-CLXI-40691 (M)
ATOS Podhalny od Kazimierza
22 Jun 1983 PKR.O-CLVII-40213 (M)
PYSZNO z Kwiecistego Uplazu
19 Aug 1982 VDH/APH 88.017 imp.PL (F)
WIKTORIA z Chaty Goralskiej
05 Sep 1984 PKR.O-CXCXI-48837 (F)
NARTA (NHSB 1250344)
07 Mar 1983 NHSB 1250344 imp.PL (F)
BASETLA z Gliczarowa
27 Aug 1983 LOF 000007/5 imp.PL (F)
KACPER (ÖHZB OP 4)
17 Sep 1980 ÖHZB OP 004 imp.PL (M)
BABA JAGA z Kwiecistego Uplazu
29 Mar 1983 PKR.O-CLXXX-44558 (F)
BABA (PKR.O-CXLII-36429)
17 Sep 1982 PKR.O-CXLII-36429 (F)
PANCIA z Kwiecistego Uplazu
19 Aug 1982 PKR.O-CXLI-36035 imp.PL (F)
PANNA z Kwiecistego Uplazu
19 Aug 1982 PKR.O-CXLI-36034 imp.PL (F)
WRZOS z Groty Janosika
11 Mar 1983 PKR.O-CLII-38847 (M)
WODNA z Groty Janosika
11 Mar 1983 (F)
CZUJNA (KW.T-II-119/XXVIII)

KW.T-II-119/XXVIII (F)
ATA ze Śnieżnej Uboczy
12 Apr 1982
KW.T-III-227/XXVIII (F)
FRAJDA ze Śnieżnej Uboczy
20 Jul 1984 (F)
FARAD ze Śnieżnej Uboczy
20 Jul 1984 ÖHZB OP 033 imp.PL (M)
FRYSNY ze Śnieżnej Uboczy
20 Jul 1984 (M)
GAJA ze Śnieżnej Uboczy
19 Sep 1985 PKR O-51987 (F)
GRANAT ze Śnieżnej Uboczy
19 Sep 1985 PKR.O-CCXIX-52963 (M)
BACIU ze Śnieżnej Uboczy
11 Dec 1983 PKR.O-CLXXI-42788 (M)
BIALIK ze Śnieżnej Uboczy
11 Dec 1983 rej. 11188/VIII/88 (M)
BAJDEK ze Śnieżnej Uboczy
11 Dec 1983 PKR.O-CLXXI-42465 (M)
BUDKA ze Śnieżnej Uboczy
11 Dec 1983 PKR.O-CLXXI-42787 (F)
BACULKA ze Śnieżnej Uboczy
11 Dec 1983 PKR.O-CLXX-42641 (F)
HAMRA ze Śnieżnej Uboczy
15 Apr 1987 PKR.I-IX-1636 (F)
DOLA (KW.T-III-30/XXVIII)

KW.T-III-30/XXVIII (F)
BAJA (ÖHZB OP 5)
06 Sep 1980
ÖHZB OP 005 imp.PL (F)
AMANDA vom Wogenrain
18 Sep 1983 ÖHZB OP 018 (F)
BOJAR vom Wogenrain
08 Oct 1984 ÖHZB OP 025 (M)
BENJAMIN vom Wogenrain
08 Oct 1984 ÖHZB OP 027 (M)
DUSZA vom Wogenrain
28 Mar 1988 ÖHZB OP 051 (F)
DOLINA BASTIA vom Wogenrain
28 Mar 1988 ÖHZB OP 049 (F)
DZIKUS vom Wogenrain
28 Mar 1988 ÖHZB OP 047 (M)
ESMERALDA vom Wogenrain
24 May 1989 ÖHZB OP 053 (F)
CYRIL vom Wogenrain
21 Sep 1986 ÖHZB OP 040 (M)
BIANCA vom Wogenrain
08 Oct 1984 ÖHZB OP 029 (F)
DOJKA vom Wogenrain
28 Mar 1988 ÖHZB OP 050 (F)
ASTOR Schagerl
23 Oct 1981 ÖHZB OP 008 (M)
CÄSAR vom Wogenrain
21 Sep 1986 ÖHZB OP 037 (M)
BODA vom Wogenrain
08 Oct 1984 ÖHZB OP 031 (F)
DINKO vom Wogenrain
28 Mar 1988 ÖHZB OP 046 (M)
CURUS vom Wogenrain
21 Sep 1986 ÖHZB OP 038 (M)
CETYNA vom Wogenrain
21 Sep 1986 ÖHZB OP 041 (F)
AKA Schagerl
23 Oct 1981 ÖHZB OP 009 (F)
BALANTH vom Wogenrain
08 Oct 1984 ÖHZB OP 024 (M)
DUNAJ vom Wogenrain
28 Mar 1988 ÖHZB OP 044 (M)
BACUS vom Wogenrain
08 Oct 1984 ÖHZB OP 026 (M)
ANATOL vom Wogenrain
18 Sep 1983 ÖHZB OP 015 (M)
BLASIUS vom Wogenrain
08 Oct 1984 ÖHZB OP 028 (M)
DOWUNTNY vom Wogenrain
28 Mar 1988 ÖHZB OP 045 (M)
ARTUS Schagerl
23 Oct 1981 ÖHZB OP 006 (M)
DESPET vom Wogenrain
28 Mar 1988 ÖHZB OP 043 (M)
ANJA Schagerl
23 Oct 1981 ÖHZB OP 011 (F)
ASSI Schagerl
23 Oct 1981 ÖHZB OP 010 (F)
AMALIE vom Wogenrain
18 Sep 1983 ÖHZB OP 019 (F)
ANTON vom Wogenrain
18 Sep 1983 ÖHZB OP 016 (M)
DUHANY vom Wogenrain
28 Mar 1988 ÖHZB OP 048 (M)
BERENICE vom Wogenrain
08 Oct 1984 ÖHZB OP 030 (F)
EARL vom Wogenrain
24 May 1989 ÖHZB OP 052 (M)
CYHRLA vom Wogenrain
21 Sep 1986 ÖHZB OP 042 (F)
CIERT vom Wogenrain
21 Sep 1986 ÖHZB OP 039 (M)
ADOLAR vom Wogenrain
18 Sep 1983 ÖHZB OP 017 (M)
AMIKO Schagerl
23 Oct 1981 ÖHZB OP 007 (M)
BULA vom Wogenrain
08 Oct 1984 ÖHZB OP 032 (F)
GRONIA (KW.T-III-81/XXVIII)

KW.T-III-81/XXVIII (F)
BELKA (KW.T-III-206/XXVIII)
02 Jul 1981
KW.T-III-206/XXVIII (F)
KNIEJA Gazda Kuznicki
06 Jul 1983 PKR.O-CLXX-42463 (F)
KALINA Gazda Kuznicki
06 Jul 1983 NHSB 1490705 imp.PL (F)
KOSAR Gazda Kuznicki
06 Jul 1983 PKR.O-CLXXVI-43658 (M)
KANIA Gazda Kuznicki
06 Jul 1983 PKR.O-CLXX-42464 (F)
ZAWRAT (KW.T-I-56/XXVIII)
09 Jun 1969
KW.T-I-56/XXVIII (M)
CZORT (KW.T-I-306/XXVIII)

KW.T-I-306/XXVIII (M)
WATRA (KW.T-III-225/XXVIII)
15 May 1981
KW.T-III-225/XXVIII (F)
THERESIA od Jackulorza
07 Feb 1985 imp.PL (F)
KUMKA od Jackulorza
07 Feb 1985 NHSB 1460053 imp.PL (F)
KONDEK od Jackulorza
07 Feb 1985 NHSB 1490984 imp.PL (M)
WANTA z Butorowego Wierchu
24 Jan 1984 PKR.O-CLXXVII-43855 (F)
WANTULA z Butorowego Wierchu
24 Jan 1984 PKR.O-CLXXVII-43854 (F)
WIERŚKO (KW.T-III-223/XXVIII)
15 May 1981
KW.T-III-223/XXVIII (M)
 
KURNIAWA (KW.T-III-24/XXVIII) (II)
15 Apr 1980
KW.T-III-24/XXVIII (F)
 
BILA II (KW.T-I-106/XXVIII)
06 Aug 1969
KW.T-I-106/XXVIII (F)
KOLIBA II (KW.T-I-270/XXVII)
23 Nov 1971
KW.T-I-270/XXVII (F)
PO II BACA

KW.T-III-201/XXVIII (M)
ZYTNIA Slavia
09 Dec 1982
KW.T-IV-60/XXVIII (F)
CH.BE-LU;CIB WACPAN Slavia
11 Sep 1987 PKR.I-XXII-4233 (M)
SABA (KW.T-II-118/XXVIII)
01 Mar 1973
KW.T-II-118/XXVIII (F)
DUNAJ z Jesionówki
15 Mar 1978
KW.T-III-146/XXVIII (M)
HOMRA z Liptoków
20 May 1984 (F)
POLANA (KW.T-III-207/XXVIII)
KW.T-III-207/XXVIII (F)
LIMBA z Roli Chowańcowej
20 Sep 1985 PKR.O-CCXXXII-55916 (F)
KALINA z Waksmundziej Polany
16 Apr 1982 PKR O-35818 imp.PL (F)
CISA z Waksmundziej Polany
27 Jun 1981 PKR.O-CXXVII-32916 (F)
HARNAŚ z Liptoków II
20 May 1984 PKR.O-CLXXXV-45451 (M)
HALNIAK z Liptoków
20 May 1984 PKR.O-CLXXX-44591 (M)
BYSTRO z Waksmundzjiej Polany
17 Apr 1984 PKR.O-CXC-46688 (F)
SABA z Poronieckiej Gazdówki
17 Jul 1985 NHSB 1700798 imp.PL (F)
KIERDEL z Jesionowki
28 Sep 1987 PKR.I-2531 imp.PL (M)
BAJDA z Jesionowki
17 Apr 1984 PKR.O-CXCII-47154 (F)
KORA z Waksmundziej Polany
16 Apr 1982 VDH/APH 84.001 imp.PL (F)
HAJDUK z Liptoków
20 May 1984 PKR.O-CLXXXV-45452 (M)
BRYNDZA (KW.T-III-221/XXVIII)

KW.T-III-221/XXVIII (F)
ZYTNIA Slavia
09 Dec 1982 KW.T-IV-60/XXVIII (F)
ZETA LEDY WW'81
07 Apr 1979
PKR.O-CXI-29115 (F)

ORLICA (PKR.O-CXXXV-34575)
28 Dec 1981 PKR.O-CXXXV-34575 (F)
ORLIK (NHSB 1230159)
28 Dec 1981 NHSB 1230159 imp.PL (M)
GÓRAL (PKR O-36706)
03 Apr 1980
PKR.O-CXLIII-36706) imp.PL (M)
 
MISIEK (Bielik x Saba)
07 Apr 1979
(M)

 
DUNAJ (KW.T-III-57)

KW.T-III-57/XXVIII (M)
 
LIMBA (KW.T-III-33/XXVIII)
01 Mar 1973
KW.T-III-33/XXVIII (F)
GRONIK (PKR O-23455)

PKR O-23455 (M)
JODŁA (KWT ?-35)
KWT ?-35 (F)
KLON (NHSB 1149800)
10 Jun 1980
NHSB 1149800 imp.PL (M)
 
SABRINA (Bartek x Limba)
10 Jun 1980
(F)
 
SLONKO (PKR.O-LXXII-19862 & KW.T-II-13/XXVIII)
01 Mar 1973
PKR.O-LXXII-19862 (F)
LASEK z Rusinowej Polany
26 Feb 1977
SHSB 298775 (M)
 
HALA (PKR.O-LXXII-19861)

PKR.O-LXXII-19861 (F)
MORENA z Liptoków (PKR.O-30551)
09 May 1980 PKR.O-CXVII-30551 (F)
MNICH (DKK09490/89)
09 May 1980 DKK 09490/89 (M)
BARTEK z Rusinowej Polany
16 Apr 1978
PKR.O-XCIV-25306/KW IV-36 (M)
KLON (NHSB 1149800)
10 Jun 1980 NHSB 1149800 imp.PL (M)
SABRINA (Bartek x Limba)
10 Jun 1980 (F)
ZAWROTKA z Kwiecistego Uplazu
24 Jul 1981 PKR.O-CXLI-36042 (F)
TARAS pod Lubelkami
29 Jun 1985 PKR.O-CCLII-58549 imp.PL (M)
BANIA (PKR.O-LIX-16644)
07 Apr 1975
PKR.O-LIX-16644 imp.PL (F)
 
LUŚNIA z Rusinowej Polany
26 Feb 1977
NHSB 1000692 imp.PL (F)
 
TATRA (KW.T-II-58/XXVIII)
01 Mar 1973
KW.T-II-58/XXVIII (F)
BAJKA Spod Krzesanych Skal

PKR.O-LXXIX-21647 (F)
ALPINA Spod Krzesanych Skal
PKR.O-LXXXIII-22676 (F)
BODA Spod Krzesanych Skal

KW.T-III-34/XXVIII (F)
SERDOK (PKR.O-LXXXIX-24017)
PKR.O-LXXXIX-24017 (M)
SIUTA (BELA) (PKR.O-LXXVI-20796)

PKR.O-LXXVI-20796 (F)
BRUZDA (PKR.O-LXXXIV-22799)
15 Apr 1977 PKR.O-LXXXIV-22799 (F)
BORUTA (NHSB 999686)
15 Apr 1977 NHSB 0999686 imp.PL (F)
BUĆKA Spod Krzesanych Skal

PKR.O-LXXXV-23064 (F)
LIMBA Dunajecka Gazdowka
KWT ?-97 (F)
TURNICZKA (PKR.O-CXLIV-36845)
18 May 1981 PKR.O-CXLIV-36845 (F)
DUNAJECKA z Groty Janosika
18 Oct 1979 NHSB 1125537 imp.PL (M)
PANICZ Dunajecka Gazdowka
18 Oct 1979 NHSB 1125537 imp.PL (M)
PALANT-HULTAJ z Groty Janosika
18 Oct 1979 ÖHZB OP 014 (M)
TARKA z Groty Janosika
18 May 1981 PKR.O-CXLIV-36884 (F)
BESKID (rej. 506/75)
24 Jul 1975
rej. 506/75 (M)
 
BYSTRY (PKR.O-LXXIII-20201)
15 Jul 1975
PKR.O-LXXIII-20201 (M)

LIMBA z Gliczarowo
04 Jun 1978
KW.T-III-170/XXVIII (F)
BASETLA z Gliczarowa
27 Aug 1983 LOF 000007/5 imp.PL (F)
KORAL z Gliczarowa
LHP 154/89 (M)
PUTNIA (PKR.O-XCI-24418)

PKR.O-XCI-24418 (F)
ZORZA z Poroninskiej Gazdówki
06 Jun 1978 PKR.O-XCL-24607 (F)
PAZIA (PKR.O-LXXIX-21506)

PKR.O-LXXIX-21506 (F)
GORAL (NHSB 1099523)
06 Jun 1978 NHSB 1099523 imp.PL (M)
BADULA (KW.T-III-32/XXVIII)
01 Jan 1977
KW.T-III-32/XXVIII (F)
ZAWROTKA z Kwiecistego Uplazu
24 Jul 1981 PKR.O-CXLI-36042 (F)
PYSZNO z Kwiecistego Uplazu
19 Aug 1982 VDH/APH 88.017 imp.PL (F)
BABA JAGA z Kwiecistego Uplazu
29 Mar 1983 PKR.O-CLXXX-44558 (F)
PANCIA z Kwiecistego Uplazu
19 Aug 1982 PKR.O-CXLI-36035 imp.PL (F)
PANNA z Kwiecistego Uplazu
19 Aug 1982 PKR.O-CXLI-36034 imp.PL (F)
CZORT (KW.T-II-120/XXVIII)

KW.T-II-120/XXVIII (M)
GRONIK (PKR.O-CXV-30127)
06 Oct 1979 PKR.O-CXV-30127 (M)
KURNIAWA (KW.T-III-24/XXVIII)
15 Apr 1980 KW.T-III-24/XXVIII (F)
GOROLIK (PKR.O-CXV-30128)
06 Oct 1979 PKR.O-CXV-30128 (M)
MODRA (NHSB 1150933)
16 Dec 1979
NHSB 1150933 imp.PL (F)
LOSKA od Tatra Torbiakow
06 Sep 1985 NHSB 1434185 (F)
LALKA od Tatra Torbiakow
06 Sep 1985 NHSB 1434184 (F)
LAWINA od Tatra Torbiakow
06 Sep 1985 NHSB 1434183 (F)
LADNY od Tatra Torbiakow
06 Sep 1985 NHSB 1434182 (M)
LIPTOK od Tatra Torbiakow
06 Sep 1985 NHSB 1434181 (M)
LAS od Tatra Torbiakow
06 Sep 1985 NHSB 1434179 (M)
MODRA od Tatra Torbiakow
25 Dec 1986 NHSB 1511654 (F)
MERCIK SWIETA od Tatra Torbiakow
25 Dec 1986 NHSB 1511653 (M)
LODO od Tatra Torbiakow
06 Sep 1985 NHSB 1434180 (M)
WICKA (NHSB 1190632)
13 Dec 1981 NHSB 1190632 (F)
MAZUR od Tatra Torbiakow
13 Apr 1984 NHSB 1337976 (M)
WATRA (NHSB 1190630)
13 Dec 1981 NHSB 1190630 (F)
WIANKA (NHSB 1190629)
13 Dec 1981 NHSB 1190629 (F)
WARSZA (NHSB 1190628)
13 Dec 1981 NHSB 1190628 (F)
WISLA (NHSB 1190626)
13 Dec 1981 NHSB 1190626 (F)
WODA (NHSB 1190625)
13 Dec 1981 NHSB 1190625 (M)
WLADEK (NHSB 1190624)
13 Dec 1981 NHSB 1190624 (M)
WALESA (NHSB 1190623)
13 Dec 1981 NHSB 1190623 (M)
WORA (NHSB 1190631)
13 Dec 1981 NHSB 1190631 (F)
WANDA (NHSB 1190627) JW W-NL'82
13 Dec 1981 NHSB 1190627 (F)
MISKA DWA od Tatra Torbiakow
13 Apr 1984 NHSB 1337978 (F)
MODRA DWA od Tatra Torbiakow
13 Apr 1984 NHSB 1337977 (F)
MORUS od Tatra Torbiakow
13 Apr 1984 NHSB 1337975 (M)
MACIEK od Tatra Torbiakow
13 Apr 1984 NHSB 1337974 (M)
MAREK od Tatra Torbiakow
13 Apr 1984 NHSB 1337973 (M)
MIREK od Tatra Torbiakow
13 Apr 1984 NHSB 1337971 (M)
ZAMIEC GUCIO od Tatra Torbiakow
04 Jan 1985 NHSB 1379568 (M)
ZAKO MODRA GUCIO od Tatra Torbiakow
04 Jan 1985 NHSB 1379567 (M)
ZAWRAT MODRA od Tatra Torbiakow
04 Jan 1985 NHSB 1379566 (M)
CIB MACZEK od Tatra Torbiakow
13 Apr 1984 NHSB 1337972 (M)
CYBUCH (KW.T-II-122/XXVIII)

KW.T-II-122/XXVIII (M)
ATA ze Śnieżnej Uboczy
12 Apr 1982 KW.T-III-227/XXVIII (F)
BROK (PKR.O-LXXXI-22216)
30 May 1977
PKR.O-LXXXI-22216 (M)
DZIN DROP Kany Gros
16 Sep 1983 PKR.O-CLXXX-44555 (M)
MIŚKA z Kasprowego
16 Dec 1979
NHSB 1150544 imp.PL (F)
SHEEBA of Tatra Torbiakow
29 Sep 1983 NHSB 1305677 (F)
SWARN of Tatra Torbiakow
29 Sep 1983 NHSB 1305676 (M)
DABEK (PKR.O-CIV-27786)
09 Sep 1979
PKR.O-CIV-27786 (M)
GRAPKA spod Tarasówki
PKR.O-CCXIX-52970 (F)
URODA (KW.T-III-119/XXVIII)
10 Apr 1978
KW.T-III-119/XXVIII (F)
KURNIAWA (KW.T-III-24/XXVIII) (II)
15 Apr 1980 KW.T-III-24/XXVIII (F)
KURNIAWA (KW.T-III-24/XXVIII)
15 Apr 1980 KW.T-III-24/XXVIII (F)
TURNICZKA (KW.T-III-96/XXVIII)
29 May 1977
KW.T-III-96/XXVIII (F)
GROM (PKR.O-CVI-28279)
01 May 1979 PKR.O-CVI-28279 (M)
CH.PL GRZMOT (PKR.O-CIV-27798)
01 May 1979 PKR.O-CIV-27798 (M)
TRAPEZ (PKR.O-CXI-29127)
29 May 1977
PKR.O-CXI-29127 (M)
 
LIMBA Dunajecka Gazdowka

KWT ?-97 (F)
BUĆKA-LIMBA Górnej Chlabowki
17 Sep 1982 PKR.O-CXLIX-36428 (F)
BABA (PKR.O-CXLII-36429)
17 Sep 1982 PKR.O-CXLII-36429 (F)
BYSTRY (PKR.O-CXLI-36033)
16 Aug 1982
PKR.O-CXLI-36033 (M)
 
DORA (PKR.O-CXXI-31653)
09 Sep 1979
PKR.O-CXXI-31653 (F)
 
MILA Z HALI Jaworzynka
16 Dec 1979
PKR.O-CVIII-28537 (F)
 
HYRNA II (KW.T-II-16/XXVIII)

KW.T-II-16/XXVIII (F)
RUNDZIA (KW.T-I-65/XXVIII)
14 Apr 1974
KW.T-I-65/XXVIII (F)
BORA (KW.T-II-69/XXVIII)
27 Mar 1976
KW.T-II-69/XXVIII (F)
BACA (PKR.O-CXVII-30545)
15 May 1980
PKR.O-CXVII-30545 (M)
 
ŚPIEWKA (PKR.O-CVI-28085)
11 Aug 1979
PKR.O-CVI-28085 (F)
 
BACOSEK (KW.T-II-68/XXVIII)
27 Mar 1976
KW.T-II-68/XXVIII (M)
   
REPCIO (KW.T-III-98/XXVIII)
31 Aug 1977
KW.T-III-98/XXVIII (M)

THERESIA od Jackulorza
07 Feb 1985
imp.PL (F)
   
DUNAJEK (KW.T-IV-5/XXVIII)
07 Jun 1983
KW.T-IV-5/XXVIII (M)
ZBÓJNIK Powik

KW.T-IV-44 (M)
HARDA (KW.T-IV-81/XXVIII)
15 Jul 1993 KW.T-IV-81/XXVIII (F)
JEDLA (PKR.O-CII-27306)

PKR.O-CII-27306 (F)
DZIN DROP Kany Gros
16 Sep 1983
PKR.O-CLXXX-44555 (M)
PEPI (PKR.I-XLVII-9572)
10 Jul 1990 PKR.I-XLVII-9572 (M)
CH.PL PERŁA z Ogrodu Parysa
07 Nov 1987 PKR.I-XII-2207 imp.PL (F)
PANDA z Ogrodu Parysa
07 Nov 1987 (F)
REPCIU Gazda Kuznicki
06 Apr 1978
KW.T-III-101/XXVIII (M)
FRAJDA ze Śnieżnej Uboczy
20 Jul 1984
(F)
 
FARAD ze Śnieżnej Uboczy
20 Jul 1984
ÖHZB OP 033 imp.PL (M)
 
KROKUS ze Suchego
28 Mar 1984
PKR.O-CLXXXV-45453 (M)
 
FRYSNY ze Śnieżnej Uboczy
20 Jul 1984
(M)
 
ORLA (PKR.O-CCVII-50122)
07 Aug 1984
PKR.O-CCVII-50122 (F)
 
KUMCIO ze Suchego
28 Mar 1984
(M)
 
ORKA Lachy
02 May 1980
NHSB 1100459 imp.PL (F)
   
HEBAN (NHSB 1375171)
01 Nov 1983
NHSB 1375171 imp.PL (M)

CZUBA od Tatra Torbiakow
15 Mar 1987
NHSB 1521584 (F)
 
WATRA (NHSB 1461506)
15 Dec 1985
NHSB 1461506 (F)
 
JUHASKA WANDA od Tatra Torbiakow
16 Jun 1985
NHSB 1406223 (F)
UWAGA URSA od Tatra Torbiakow
20 Mar 1988 NHSB 1587878 (F)
ULIKA od Tatra Torbiakow
20 Mar 1988 NHSB 1587876 (F)
UFAC od Tatra Torbiakow
20 Mar 1988 NHSB 1587875 (M)
UFNY od Tatra Torbiakow
20 Mar 1988 NHSB 1587874 (M)
ULGA od Tatra Torbiakow
20 Mar 1988 NHSB 1587877 (F)
JESSICA WANDA od Tatra Torbiakow
16 Jun 1985
NHSB 1406222 (F)
 
JUHAS WANDA od Tatra Torbiakow
16 Jun 1985
NHSB 1406221 (M)
 
GAZDA od Tatra Torbiakow
04 Sep 1985
NHSB 1426276 (F)
 
GOLICA od Tatra Torbiakow
04 Sep 1985
NHSB 1426275 (F)
 
GRANICA od Tatra Torbiakow
04 Sep 1985
NHSB 1426274 (F)
 
GRONIK od Tatra Torbiakow
04 Sep 1985
NHSB 1426273 (M)
 
GIEWONT od Tatra Torbiakow
04 Sep 1985
NHSB 1426272 (M)
 
GORA od Tatra Torbiakow
04 Sep 1985
NHSB 1426271 (M)
 
GOEREK od Tatra Torbiakow
04 Sep 1985
NHSB 1426270 (M)
 
GORNY od Tatra Torbiakow
04 Sep 1985
NHSB 1426269 (M)
 
KALINA od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985
NHSB 1444878 (F)
 
KOESKA od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985
NHSB 1444877 (F)
 
KIRY od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985
NHSB 1444875 (F)
 
KAZIA od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985
NHSB 1444874 (F)
 
KIRA od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985
NHSB 1444873 (F)
 
KRAKUS od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985
NHSB 1444872 (M)
 
KONRAD od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985
NHSB 1444871 (M)
 
KONIEC od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985
NHSB 1444870 (M)
 
LOSKA od Tatra Torbiakow
06 Sep 1985
NHSB 1434185 (F)
 
LALKA od Tatra Torbiakow
06 Sep 1985
NHSB 1434184 (F)
 
LAWINA od Tatra Torbiakow
06 Sep 1985
NHSB 1434183 (F)
 
LADNY od Tatra Torbiakow
06 Sep 1985
NHSB 1434182 (M)
 
LIPTOK od Tatra Torbiakow
06 Sep 1985
NHSB 1434181 (M)
 
LAS od Tatra Torbiakow
06 Sep 1985
NHSB 1434179 (M)
 
DUSHI (NHSB 1461510)
15 Dec 1985
NHSB 1461510 (F)
 
DOLINA (NHSB 1461509)
15 Dec 1985
NHSB 1461509 (F)
 
DOLA (NHSB 1461508)
15 Dec 1985
NHSB 1461508 (F)
 
UKOCHANYA (NHSB 1461507)
15 Dec 1985
NHSB 1461507 (F)
 
NADJA od Tatra Torbiakow
12 Jan 1986
NHSB 1453741 (F)
 
NOUSCHKA od Tatra Torbiakow
12 Jan 1986
NHSB 1453740 (F)
 
NATAN od Tatra Torbiakow
12 Jan 1986
NHSB 1453738 (M)
 
NOWY od Tatra Torbiakow
12 Jan 1986
NHSB 1453737 (M)
 
NOWAK od Tatra Torbiakow
12 Jan 1986
NHSB 1453736 (M)
 
NICKEL od Tatra Torbiakow
12 Jan 1986
NHSB 1453735 (M)
 
HEBANA WORA od Tatra Torbiakow
05 Jan 1986
NHSB 1453734 (F)
 
HALNA WORA od Tatra Torbiakow
05 Jan 1986
NHSB 1453733 (F)
 
HUCZEK od Tatra Torbiakow
05 Jan 1986
NHSB 1453732 (M)
 
HRUBY od Tatra Torbiakow
05 Jan 1986
NHSB 1453731 (M)
 
HARNASIK IGOR od Tatra Torbiakow
05 Jan 1986
NHSB 1453730 (M)
 
NIENKA od Tatra Torbiakow
12 Jan 1986
NHSB 1453739 (F)
 
RUDA od Tatra Torbiakow
05 Aug 1986
NHSB 1482421 (F)
 
ROJNA od Tatra Torbiakow
05 Aug 1986
NHSB 1482420 (F)
 
RATOWAC od Tatra Torbiakow
05 Aug 1986
NHSB 1482418 (M)
 
RAJCZA od Tatra Torbiakow
05 Aug 1986
NHSB 1482417 (M)
 
RODAN od Tatra Torbiakow
05 Aug 1986
NHSB 1482416 (M)
 
RADEK od Tatra Torbiakow
05 Aug 1986
NHSB 1482415 (M)
 
RAWICZ od Tatra Torbiakow
05 Aug 1986
NHSB 1482413 (M)
 
SKAWA (NHSB 1505520)
15 Nov 1986
NHSB 1505520 (F)
 
ALDONA od Tatra Torbiakow
05 Mar 1987
NHSB 1521590 (F)
 
ANDA od Tatra Torbiakow
05 Mar 1987
NHSB 1521589 (F)
 
AJKA od Tatra Torbiakow
05 Mar 1987
NHSB 1521588 (F)
 
ACZUWY od Tatra Torbiakow
05 Mar 1987
NHSB 1521587 (M)
 
ARAK od Tatra Torbiakow
05 Mar 1987
NHSB 1521586 (M)
 
CZERNIK od Tatra Torbiakow
15 Mar 1987
NHSB 1521583 (M)
 
CZUWY od Tatra Torbiakow
15 Mar 1987
NHSB 1521582 (M)
 
BORIS (NHSB 1461505)
15 Dec 1985
NHSB 1461505 (M)
 
CINTA od Tatra Torbiakow
15 Mar 1987
NHSB 1521585 (F)
ANOUSKA (NHSB 1822999)
16 Mar 1992 NHSB 1822999 (F)
RIBA od Tatra Torbiakow
05 Aug 1986
NHSB 1482419 (F)
 
KASPROWY od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985
NHSB 1444869 (M)
 
MODRA od Tatra Torbiakow
25 Dec 1986
NHSB 1511654 (F)
 
RUBIN od Tatra Torbiakow
05 Aug 1986
NHSB 1482414 (M)
 
MERCIK SWIETA od Tatra Torbiakow
25 Dec 1986
NHSB 1511653 (M)
 
KATINCKA od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985
NHSB 1444876 (F)
 
LODO od Tatra Torbiakow
06 Sep 1985
NHSB 1434180 (M)

 
SABA Pitnika

KW.T-IV-45 (F)
HARDA (KW.T-IV-81/XXVIII)
15 Jul 1993
KW.T-IV-81/XXVIII (F)
GROZNY Chluba Liliowej Przełęczy
06 Oct 1995 KW.T-IV-88/XXVIII (M)
GRZMOT Chluba Liliowej Przełęczy
06 Oct 1995 (M)
GAZDA Chluba Liliowej Przełęczy
06 Oct 1995 (F)
GOLIAT Chluba Liliowej Przełęczy
06 Oct 1995 KWT I-105 (M)
GROMKI Chluba Liliowej Przełęczy
06 Oct 1995 (M)
GROMKA Chluba Liliowej Przełęczy
06 Oct 1995 (F)
J-CH.PL;CH.PL GWIAZDKA Chluba Liliowej Przełęczy
06 Oct 1995 PKR.I-29799 - KW.T-IV-87 (F)
GROT Chluba Liliowej Przełęczy
06 Oct 1995 (M)
GROM Chluba Liliowej Przełęczy
06 Oct 1995 (M)
GWARNA Chluba Liliowej Przełęczy
06 Oct 1995 PKR.I-23861 - KW.T-IV-88/XXVIII (F)
KUMKA od Jackulorza
07 Feb 1985
NHSB 1460053 imp.PL (F)
   
KONDEK od Jackulorza
07 Feb 1985
NHSB 1490984 imp.PL (M)
   
CIB BUJAC od Dzioboni
08 Mar 1984
PKR.O-CXCII-47069 (M)

BITNIK z Furmanowej

LHP 64 imp.PL (M)
Nagykovacsi BORZAS ADEL
LHP 245/91 (F)
Albagyöngye ANITA
LHP 112/89 (F)
HARDY z Tomalówki
13 Oct 1993
PKR.I-18890 (M)
 
DYM z Buczynowego Gniazda
21 Mar 1990
SF 44027/92 imp.PL (M)
Bernoban NOC BIALY
25 Sep 1993 SF 44649/93 (F)
Bernoban NICE JAZZ MUSIC
25 Sep 1993 SF 44648/93 (F)
Bernoban NADZIAK
25 Sep 1993 SF 44647/93 (M)
Bernoban NIEDZWIEDZBIALY
25 Sep 1993 SF 44646/93 (M)
Bernoban GOURMET
07 Apr 1993 SF 28618/93 (M)
Bernoban GUNNEL
07 Apr 1993 SF 28619/93 (F)
Bernoban GITTA
07 Apr 1993 SF 28620/93 (F)
Bernoban GIGOLO
07 Apr 1993 SF 28617/93 (M)
ROJNIK spod Pindeli
12 Jul 1986
PKR.I-XXXVII-7519 (M)
PIYKNO TATRA z Wyskowek
VDH/APH 92.068 (F)
GRONIA Modre Gniazdo
28 Jun 1994 PKR.I-20538 (F)
WIERNA Modre Gniazdo
03 Oct 1991 LOF 000132/40 imp.PL (F)
RÓWNIA z Bafiówki
03 Sep 1990 PKR.I-L-10312 imp.PL (F)
BIELIK Modre Gniazdo
07 Feb 1995 PKR.I-22178 (M)
TURNIA spod Pindeli
05 Sep 1990 PKR.I-XLIX-9986 (F)
REDYK z Furkaski
06 Aug 1991 PKR.I-LVIII-11795 (M)
TATRA Spod Pindeli
05 Sep 1990 imp.PL (F)
ROGATO z Furkaski
06 Aug 1991 PKR.I-LXVI-13433 (F)
REDYK z Bafiówki
03 Sep 1990 NHSB 1900606 imp.PL (M)
GIEWONT z Bachledówki
23 Mar 1990 PKR.I-10123 (M)
ROGATO z Bafiówki
03 Sep 1990 PKR.I-10311 (F)
JEDLA (LOF 000051)
04 Jul 1991 LOF 000051/18 imp.PL (F)
RYS z Furkaski
06 Aug 1991 PKR.I-LXVI-11956 imp.PL (M)
FERULA z Roli Chowańcowej

PKR.I-XXXI-6138 (F)
MEWA od Małkuchów
30 Oct 1989 PKR.O-XXXIV-6825 (F)
MALWA od Małkuchów
30 Oct 1989 PKR.O-XXXIV-6824 (F)
JODŁA od Małkuchów
19 Apr 1991 PKR.I-LXV-13290 (F)
JASKIER od Małkuchów
19 Apr 1991 SF 32789/91 imp.PL (M)
FRANIA od Małkuchów
22 Jul 1992 PKR.I-LXXII-15297 (F)
FAGA od Małkuchów
22 Jul 1992 PKR.O-LXII-15293 (F)
CELA od Małkuchów
09 Jun 1990 NHSB 1700748 imp.PL (F)
TURNICZKA z Roli Krupowej
24 Jun 1992
VDH/APH 95.127 (F)
ARIANA vom Fünf Seen Tal
19 Dec 1996 VDH/APH 96.213 (M)
ARES vom Fünf Seen Tal
19 Dec 1996 VDH/APH 96.211 (M)
ADRIAN vom Fünf Seen Tal
19 Dec 1996 VDH/APH 96.210 (M)
ASKO vom Fünf Seen Tal
19 Dec 1996 VDH/APH 96.212 (M)
SKALNA z Buczynowego Gniazda
20 Jul 1993
PKR.I-18578 (F)
BYSTRA Bulcyki
02 Jul 1996 ÖHZB OP 133A imp.PL (F)
DYMNA LIMBA Bulcyki
20 Aug 1998 PKR.I-35046 (F)
BUJOK Bulcyki
02 Jul 1996 PKR.I-26557 imp.PL (M)
WATRA Spod Pindeli
09 Apr 1990
SF 39469/93 imp.PL (F)
Bernoban NOC BIALY
25 Sep 1993 SF 44649/93 (F)
Bernoban NICE JAZZ MUSIC
25 Sep 1993 SF 44648/93 (F)
Bernoban NADZIAK
25 Sep 1993 SF 44647/93 (M)
Bernoban NIEDZWIEDZBIALY
25 Sep 1993 SF 44646/93 (M)
HYRNA z Tomalówki
13 Oct 1993
PKR.I-19071 (F)
RAJA REKSA z Granatówki
26 May 1996 rej. 2257/XXVIII/96 (F)
RYPCIO z Granatówki
26 May 1996 PKR.I-27386 (M)
DOWNY z Granatówki
30 Oct 1997 (M)
CH.PL CYTRA Granatówki
08 Apr 1997 PKR.I-27491 (F)
ELZA z Bobakowej Dziedziny
30 May 1998 NHSB 2250429 imp.PL (F)
DOBRA z Tomalówki
26 Feb 1993
(F)
 
HIPKA z Tomalówki
13 Oct 1993
PKR.I-18891 (F)
AZALIA KIMBA z Urbasiowego Pola
22 Apr 1995 PKR.I-23829 (F)
LUTNIA z Urbasiowego Pola
07 Nov 1997 PKR.I-29609 (F)
CH.PL BUJAC z Urbasiowego Pola
15 Jun 1996 PKR.I-25856 (M)
BALA z Urbasiowego Pola
15 Jun 1996 NHSB 2050964 imp.PL (F)
BELA z Urbasiowego Pola
15 Jun 1996 PKR.I-29065 (F)
HARNAŚ z Tomalówki
13 Oct 1993
PKR.I-18888 (M)
 
DORA z Tomalówki
26 Feb 1993
PKR.I-20116 (F)
BUĆKO od Dzioboni
24 Mar 1997 PKR.I-28107 (M)
JASKÓLKA z Butorowego Wierchu
28 Oct 1987
PKR.I-XVIII-3584 (F)
RUDZIK z Butorowego Wierchu
20 Oct 1989 PKR.I-XXXV-7083 (F)
GROM z Butorowego Wierchu
14 Apr 1993 PKR.I-16424 (M)
DYMNA z Butorowego Wierchu
01 Oct 1991 PKR.I-LVIII-11801 (F)
DONIA z Butorowego Wierchu
01 Oct 1991 PKR.I-LVIII-11800 (F)
GERMANIA z Butorowego Wierchu
14 Apr 1993 PKR.I-18226 (F)
ELECTRON TARRAF z Butorowego Wierchu
03 Apr 1992 PKR.I-LXII-12815 imp.PL (M)
ERA z Butorowego Wierchu
03 Apr 1992 PKR.I-LXXII-15299 (F)
ROSA z Butorowego Wierchu I
20 Oct 1989 PKR.I-XXXV-7079 (F)
JARZEC z Butorowego Wierchu
28 Oct 1987
PKR.I-3585 (M)
 
BLANKA od Dzioboni
01 Aug 1992
VDH/APH 93.090 imp.PL (F)

BRISKA von der Varler Heide
05 Apr 1998 VDH/APH 98.298 imp.DE (F)
ARINA von der Varler Heide
21 Nov 1995 VDH/APH 95.190 (F)
AARON von der Varler Heide
21 Nov 1995 VDH/APH 95.181 (M)
BORIAS von der Varler Heide
05 Apr 1998 VDH/APH 98.293 (M)
CH.DE;CIB ADANA von der Varler Heide
21 Nov 1995 VDH/APH 95.187 (F)
ARTHOS von der Varler Heide
21 Nov 1995 VDH/APH 95.185 (M)
BALWAN von der Varler Heide
05 Apr 1998 VDH/APH 98.288 (M)
BJARKO von der Varler Heide
05 Apr 1998 VDH/APH 98.291 (M)
ALPHA von der Varler Heide
21 Nov 1995 VDH/APH 95.189 (F)
BENJAMIN von der Varler Heide
05 Apr 1998 VDH/APH 98.289 (M)
AFRA von der Varler Heide
21 Nov 1995 VDH/APH 95.188 (F)
BOGINI von der Varler Heide
05 Apr 1998 VDH/APH 98.297 (F)
ASLAN von der Varler Heide
21 Nov 1995 VDH/APH 95.186 (M)
BUNDAS von der Varler Heide
05 Apr 1998 VDH/APH 98.295 (M)
ANTARES von der Varler Heide
21 Nov 1995 VDH/APH 95.183 (M)
BOJAN von der Varlerheide
05 Apr 1998 VDH/APH 98.292 (M)
ASSIA von der Varler Heide
21 Nov 1995 VDH/APH 95.191 (F)
ALJOSHA von der Varler Heide
21 Nov 1995 VDH/APH 95.182 (M)
ARIAN von der Varler Heide
21 Nov 1995 VDH/APH 95.184 (M)
BRONSKI von der Varler Heide
05 Apr 1998 VDH/APH 98.294 (M)
BENNY von der Varler Heide
05 Apr 1998 VDH/APH 98.290 (M)
BAJKA von der Varler Heide
05 Apr 1998 VDH/APH 98.296 (F)
HOJNA z Tomalówki
13 Oct 1993
PKR.I-18887 (F)
AGAWA z Tomalowki
10 Jun 1995 PKR.I-21965 (F)
BUJANA z Tomalówki
13 Aug 1997 PKR.I-29610 (F)
ARA z Tomalówki
10 Jun 1995 NHSB 2025599 imp.PL (F)
ARON z Tomalówki
10 Jun 1995 NHSB 2175168 imp.PL (M)
BERA z Tomalowki
13 Aug 1997 PKR.I-28847 (F)
BIAŁY DUNAJ
26 Jan 1989
ÖHZB OP 092A imp.PL (M)
GUROL vom Wogenrain
03 Apr 1992 ÖHZB OP 066 (M)
GLORIA vom Wogenrain
03 Apr 1992 ÖHZB OP 071 (F)
GIELKA vom Wogenrain
03 Apr 1992 ÖHZB OP 072 (F)
HOJNOSC vom Wogenrain
24 Dec 1992 ÖHZB OP 079 (M)
IBO vom Wogenrain
22 Jun 1995 ÖHZB OP 094A (M)
INA-NIKE vom Wogenrain
22 Jun 1995 ÖHZB OP 097A (F)
GWIAZDA vom Wogenrain
03 Apr 1992 ÖHZB OP 073 (F)
GOLIATH vom Wogenrain
03 Apr 1992 ÖHZB OP 068 (M)
HEBAN vom Wogenrain
24 Dec 1992 ÖHZB OP 074 (M)
IRKO vom Wogenrain
22 Jun 1995 ÖHZB OP 096A (M)
HALAS vom Wogenrain
24 Dec 1992 ÖHZB OP 076 (M)
INKA vom Wogenrain
22 Jun 1995 ÖHZB OP 098A (F)
GERO vom Wogenrain
03 Apr 1992 ÖHZB OP 069 (M)
ISKRA vom Wogenrain
22 Jun 1995 ÖHZB OP 099A (F)
GURALKA vom Wogenrain
03 Apr 1992 ÖHZB OP 070 (F)
IBU-GOLIATH vom Wogenrain
22 Jun 1995 ÖHZB OP 093A (M)
GAZDA vom Wogenrain
03 Apr 1992 ÖHZB OP 067 (M)
HAWRAN vom Wogenrain
24 Dec 1992 ÖHZB OP 077 (M)
HANNIBAL vom Wogenrain
24 Dec 1992 ÖHZB OP 078 (M)
HENIA vom Wogenrain
24 Dec 1992 ÖHZB OP 082 (F)
GAJOS vom Wogenrain
03 Apr 1992 ÖHZB OP 065 (M)
HALA vom Wogenrain
24 Dec 1992 ÖHZB OP 081 (F)
HARNAS vom Wogenrain
24 Dec 1992 ÖHZB OP 075 (M)
HALKA vom Wogenrain
24 Dec 1992 ÖHZB OP 080 (F)
IVO vom Wogenrain
22 Jun 1995 ÖHZB OP 095A (M)
Multi CH. JONTEK Ogrod Parysa
01 Nov 1988
VDH/APH 90.047 imp.PL (M)

GROZNY Chluba Liliowej Przełęczy
06 Oct 1995 KW.T-IV-88/XXVIII (M)
GRZMOT Chluba Liliowej Przełęczy
06 Oct 1995 (M)
GAZDA Chluba Liliowej Przełęczy
06 Oct 1995 (F)
GOLIAT Chluba Liliowej Przełęczy
06 Oct 1995 KWT I-105 (M)
GROMKI Chluba Liliowej Przełęczy
06 Oct 1995 (M)
GROMKA Chluba Liliowej Przełęczy
06 Oct 1995 (F)
J-CH.PL;CH.PL GWIAZDKA Chluba Liliowej Przełęczy
06 Oct 1995 PKR.I-29799 - KW.T-IV-87 (F)
GROT Chluba Liliowej Przełęczy
06 Oct 1995 (M)
GROM Chluba Liliowej Przełęczy
06 Oct 1995 (M)
GWARNA Chluba Liliowej Przełęczy
06 Oct 1995 PKR.I-23861 - KW.T-IV-88/XXVIII (F)
CH.PL;CIB JUHAS z Ogrodu Parysa
01 Nov 1988
PKR.I-XXIV-4646 (M)

 
SABA spod Chrubego Regla
08 Jan 1989
PKR.I-XXXIII-6797 (F)
 
DOLINA z Tomalowki
26 Feb 1993
PKR.I-16520 (F)
 
JODŁA z Ogrod Parysa
01 Nov 1988
PKR.I-XXIV-4649 (F)
 
DUNAJ z Tomalówki
26 Feb 1993
NHSB 1950056 imp.PL (M)
 
ŚNIEŻNA z Buczynowego Gniazda
20 Jul 1993
PKR.I-18237 (F)
 
HOLA z Tomalówki
13 Oct 1993
PKR.I-19070 (F)
 
TATRA z Roli Krupowej
24 Jun 1992
PKR.I-18234 (F)
 
SUTOR Spod Chrubego Regla
08 Jan 1989
PKR.I-5509 (M)
 
JANOSIK z Butorowego Wierchu
28 Oct 1987
(M)
 
LESNA (PKR.O-CLXI-40684)
23 Apr 1983
PKR.O-CLXI-40684 (F)
DOLINKA (KW.T-IV-62/XXVIII)
09 Apr 1986
KW.T-IV-62/XXVIII (F)
BIAŁY DUNAJ
26 Jan 1989 ÖHZB OP 092A imp.PL (M)
DYMKA-LIMBUSIA
23 May 1979
NHSB 1099980 imp.PL (F)
   
BALA od Dzioboni
20 Apr 1986
PKR.O-CCXXXII-55509 (F)
ARTYSTA z Olchowego
09 Jul 1988
LOF 000036/9 imp.PL (M)
 
HUTA (PKR.O-CXXXI-33806)

PKR.O-CXXXI-33806 (F)
IRMA Modre Gniazdo
16 Mar 1986
NHSB 1599665 imp.PL (F)
 
BÓJKA z Pajakówki
08 Apr 1985
NHSB 1563766 imp.PL (F)
 
BASTA (PKR.O-CLXXX-44569)
29 Apr 1983
PKR.O-CLXXX-44569 (F)
   
GRATKA (PKR.O-LXXXIX-24014)
06 Apr 1978
PKR.O-LXXXIX-24014 (F)
WARCUS (PKR.O-CXXI-31649)
04 Sep 1980
PKR.O-CXXI-31649 (M)
 
WANTA (PKR.O-CXXI-31648)
04 Sep 1980
PKR.O-CXXI-31648 (F)
 
JUHASKA (KW.T-III-104/XXVIII)
28 Feb 1979
KW.T-III-104/XXVIII (F)
   
HECA (PKR.O-CLXXIV-43337)
01 Jun 1983
PKR.O-CLXXIV-43337 (F)
AMANT-TURLIK ze Swietokrzyskiego Rancza
27 Mar 1986
PKR.O-CCXXXII-55912 (M)
 
LIMBA Kacmorka
05 Mar 1987
KW.T-IV-42/XXVIII (F)
   
PedigreePoint Scripts Copyright 2004-2013 Wild Systems. All Rights Reserved. Visit www.pedigreepoint.com Scripts customised by Kris Willison. Visit http://pedigrees.subali-klm.com There are no guarantees made as to the accuracy of the data published at this site. Use of web harvester robots or any other means of copying the contents of this page, in whole or in part, for any commercial purpose is expressly prohibited. Your IP address is: 18.207.240.230. This online database hosted by www.owczarek-podhalanski.eu. Copyright 2006 -2020