Owczarek Podhalanski Online Database
This report has exceed the maximum number of offspring so not all offspring will be displayed.
Reverse pedigree of:
DOLINKA (KW.T-I-182/XXVIII)
(F) , KW.T-I-182/XXVIII,
HYRNA (KW.T-I-8/XXVIII)
21 May 1965
KW.T-I-8/XXVIII (F)
GROŃ (KW.T-I-58/XXVIII)

KW.T-I-58/XXVIII (M)
GRONIK (KW.T-I-51/XXVIII)

KW.T-I-51/XXVIII (M)
KOPA (KW.T-I-63/XXVIII)

KW.T-I-63/XXVIII (F)
LIMBA z Liptoków
KW.T-III-10/XXVIII (F)
LIMBA (KW.T-III-150/XXVIII)

KW.T-III-150/XXVIII (F)
DULKA (KW.T-III-158/XXVIII)
KW.T-III-158/XXVIII (F)
WATRA IV (KW.T-I-39/XXVIII)
03 Jan 1969
KW.T-I-39/XXVIII (F)
ŚWARNA (KW.T-I-283/XXVIII)
14 Jul 1972 KW.T-I-283/XXVIII (F)
GORALKA (NHSB 647682)
14 Jul 1972 NHSB 0647682-G1 imp.PL (F)
PANICKA (KW.T-II-64/XXVIII)

KW.T-II-64/XXVIII (F)
DOLA (KW.T-III-30/XXVIII)
KW.T-III-30/XXVIII (F)
GRONIA (KW.T-III-81/XXVIII)
KW.T-III-81/XXVIII (F)
DYMKA-LIMBUSIA
23 May 1979 NHSB 1099980 imp.PL (F)
BOSIA (PKR.O-14379)
15 Jul 1973
PKR.O-L-14379 imp.PL (F)
 
BAJKA (NHSB 716089)
15 Jul 1973
NHSB 0716089 imp.PL (F)
 
BASZTA (KW.T-I-111/XXVIII)
17 Apr 1970
KW.T-I-111/XXVIII (F)
 
DUNAJEK (KW.T-I-230/XXVIII)
09 Jun 1969
KW.T-I-230/XXVIII (M)
DOLINA (KW.T-I-46/XXVIII)

KW.T-I-46/XXVIII (F)
YANOUCHKA v.h. Goralenhof
01 Jun 1974
NHSB 0999649 imp.BE (F)

SWARNY Lakota
11 Feb 1981 NHSB 1146272 (M)
ORLA Lakota
11 Feb 1981 NHSB 1146273 (F)
ZABA v.h. Goralenhof
01 Jun 1975
ALSH 25177 (F)
 
BOŚKA (KWT I-300)

KWT I-300 (F)
CZUJNA (KW.T-II-119/XXVIII)

KW.T-II-119/XXVIII (F)
ATA ze Śnieżnej Uboczy
12 Apr 1982 KW.T-III-227/XXVIII (F)
SKAŁKA (KW.T-II-19/XXVIII)
17 Aug 1973
KW.T-II-19/XXVIII (F)
DOLNA (KW.T-II-42/XXVIII)
06 Aug 1974 KW.T-II-42/XXVIII (F)
LIMBA z Liptoków

KW.T-III-10/XXVIII (F)
KLEPAC z Liptokow
30 Jun 1979
DKK 12592/80 imp.PL (M)
MICHA (DKK09523/85
25 Feb 1985 DKK 09523/85 (M)
RADA (DKK09529/85
25 Feb 1985 DKK 09529/85 (M)
HALNY (DKK09526/85
25 Feb 1985 DKK 09526/85 (M)
VILEK (DKK09524/85
25 Feb 1985 DKK 09524/85 (M)
LUBA (DKK09527/85
25 Feb 1985 DKK 09527/85 (M)
ZAK (DKK09525/85
25 Feb 1985 DKK 09525/85 (M)
DAMA (DKK 09528/85)
25 Feb 1985 DKK 09528/85 (F)
DOLNA (KW.T-II-42/XXVIII)
06 Aug 1974
KW.T-II-42/XXVIII (F)
CH.PL;CIB BUDRYS GAZDA spod Grapy
28 Aug 1978
PKR.O-XCIII-24981 (M)

BAJA (ÖHZB OP 5)
06 Sep 1980 ÖHZB OP 005 imp.PL (F)
BUĆKA-LIMBA Górnej Chlabowki
17 Sep 1982 PKR.O-CXLIX-36428 (F)
WICKA (NHSB 1190632)
13 Dec 1981 NHSB 1190632 (F)
BUCZYNA (PKR.O-CLXI-40692)
16 Apr 1983 PKR.O-CLXI-40692 (F)
WATRA (NHSB 1190630)
13 Dec 1981 NHSB 1190630 (F)
WIANKA (NHSB 1190629)
13 Dec 1981 NHSB 1190629 (F)
WARSZA (NHSB 1190628)
13 Dec 1981 NHSB 1190628 (F)
WISLA (NHSB 1190626)
13 Dec 1981 NHSB 1190626 (F)
WODA (NHSB 1190625)
13 Dec 1981 NHSB 1190625 (M)
WLADEK (NHSB 1190624)
13 Dec 1981 NHSB 1190624 (M)
WALESA (NHSB 1190623)
13 Dec 1981 NHSB 1190623 (M)
WORA (NHSB 1190631)
13 Dec 1981 NHSB 1190631 (F)
WANDA (NHSB 1190627) JW W-NL'82
13 Dec 1981 NHSB 1190627 (F)
KUMA Bukowińska Drużba
04 Apr 1982 PKR.O-CXXXVII-35097 (F)
CIB BAZYL z Chaty Goralskiej
16 Apr 1983 PKR.O-CLXI-40691 (M)
ATOS Podhalny od Kazimierza
22 Jun 1983 PKR.O-CLVII-40213 (M)
PYSZNO z Kwiecistego Uplazu
19 Aug 1982 VDH/APH 88.017 imp.PL (F)
WIKTORIA z Chaty Goralskiej
05 Sep 1984 PKR.O-CXCXI-48837 (F)
NARTA (NHSB 1250344)
07 Mar 1983 NHSB 1250344 imp.PL (F)
BASETLA z Gliczarowa
27 Aug 1983 LOF 000007/5 imp.PL (F)
KACPER (ÖHZB OP 4)
17 Sep 1980 ÖHZB OP 004 imp.PL (M)
BABA JAGA z Kwiecistego Uplazu
29 Mar 1983 PKR.O-CLXXX-44558 (F)
BABA (PKR.O-CXLII-36429)
17 Sep 1982 PKR.O-CXLII-36429 (F)
PANCIA z Kwiecistego Uplazu
19 Aug 1982 PKR.O-CXLI-36035 imp.PL (F)
PANNA z Kwiecistego Uplazu
19 Aug 1982 PKR.O-CXLI-36034 imp.PL (F)
WRZOS z Groty Janosika
11 Mar 1983 PKR.O-CLII-38847 (M)
WODNA z Groty Janosika
11 Mar 1983 (F)
CZUJNA (KW.T-II-119/XXVIII)

KW.T-II-119/XXVIII (F)
ATA ze Śnieżnej Uboczy
12 Apr 1982
KW.T-III-227/XXVIII (F)
FRAJDA ze Śnieżnej Uboczy
20 Jul 1984 (F)
FARAD ze Śnieżnej Uboczy
20 Jul 1984 ÖHZB OP 033 imp.PL (M)
FRYSNY ze Śnieżnej Uboczy
20 Jul 1984 (M)
GAJA ze Śnieżnej Uboczy
19 Sep 1985 PKR O-51987 (F)
GRANAT ze Śnieżnej Uboczy
19 Sep 1985 PKR.O-CCXIX-52963 (M)
BACIU ze Śnieżnej Uboczy
11 Dec 1983 PKR.O-CLXXI-42788 (M)
BIALIK ze Śnieżnej Uboczy
11 Dec 1983 rej. 11188/VIII/88 (M)
BAJDEK ze Śnieżnej Uboczy
11 Dec 1983 PKR.O-CLXXI-42465 (M)
BUDKA ze Śnieżnej Uboczy
11 Dec 1983 PKR.O-CLXXI-42787 (F)
BACULKA ze Śnieżnej Uboczy
11 Dec 1983 PKR.O-CLXX-42641 (F)
HAMRA ze Śnieżnej Uboczy
15 Apr 1987 PKR.I-IX-1636 (F)
DOLA (KW.T-III-30/XXVIII)

KW.T-III-30/XXVIII (F)
BAJA (ÖHZB OP 5)
06 Sep 1980
ÖHZB OP 005 imp.PL (F)
AMANDA vom Wogenrain
18 Sep 1983 ÖHZB OP 018 (F)
BOJAR vom Wogenrain
08 Oct 1984 ÖHZB OP 025 (M)
BENJAMIN vom Wogenrain
08 Oct 1984 ÖHZB OP 027 (M)
DUSZA vom Wogenrain
28 Mar 1988 ÖHZB OP 051 (F)
DOLINA BASTIA vom Wogenrain
28 Mar 1988 ÖHZB OP 049 (F)
DZIKUS vom Wogenrain
28 Mar 1988 ÖHZB OP 047 (M)
ESMERALDA vom Wogenrain
24 May 1989 ÖHZB OP 053 (F)
CYRIL vom Wogenrain
21 Sep 1986 ÖHZB OP 040 (M)
BIANCA vom Wogenrain
08 Oct 1984 ÖHZB OP 029 (F)
DOJKA vom Wogenrain
28 Mar 1988 ÖHZB OP 050 (F)
ASTOR Schagerl
23 Oct 1981 ÖHZB OP 008 (M)
CÄSAR vom Wogenrain
21 Sep 1986 ÖHZB OP 037 (M)
BODA vom Wogenrain
08 Oct 1984 ÖHZB OP 031 (F)
DINKO vom Wogenrain
28 Mar 1988 ÖHZB OP 046 (M)
CURUS vom Wogenrain
21 Sep 1986 ÖHZB OP 038 (M)
CETYNA vom Wogenrain
21 Sep 1986 ÖHZB OP 041 (F)
AKA Schagerl
23 Oct 1981 ÖHZB OP 009 (F)
BALANTH vom Wogenrain
08 Oct 1984 ÖHZB OP 024 (M)
DUNAJ vom Wogenrain
28 Mar 1988 ÖHZB OP 044 (M)
BACUS vom Wogenrain
08 Oct 1984 ÖHZB OP 026 (M)
ANATOL vom Wogenrain
18 Sep 1983 ÖHZB OP 015 (M)
BLASIUS vom Wogenrain
08 Oct 1984 ÖHZB OP 028 (M)
DOWUNTNY vom Wogenrain
28 Mar 1988 ÖHZB OP 045 (M)
ARTUS Schagerl
23 Oct 1981 ÖHZB OP 006 (M)
DESPET vom Wogenrain
28 Mar 1988 ÖHZB OP 043 (M)
ANJA Schagerl
23 Oct 1981 ÖHZB OP 011 (F)
ASSI Schagerl
23 Oct 1981 ÖHZB OP 010 (F)
AMALIE vom Wogenrain
18 Sep 1983 ÖHZB OP 019 (F)
ANTON vom Wogenrain
18 Sep 1983 ÖHZB OP 016 (M)
DUHANY vom Wogenrain
28 Mar 1988 ÖHZB OP 048 (M)
BERENICE vom Wogenrain
08 Oct 1984 ÖHZB OP 030 (F)
EARL vom Wogenrain
24 May 1989 ÖHZB OP 052 (M)
CYHRLA vom Wogenrain
21 Sep 1986 ÖHZB OP 042 (F)
CIERT vom Wogenrain
21 Sep 1986 ÖHZB OP 039 (M)
ADOLAR vom Wogenrain
18 Sep 1983 ÖHZB OP 017 (M)
AMIKO Schagerl
23 Oct 1981 ÖHZB OP 007 (M)
BULA vom Wogenrain
08 Oct 1984 ÖHZB OP 032 (F)
GRONIA (KW.T-III-81/XXVIII)

KW.T-III-81/XXVIII (F)
BELKA (KW.T-III-206/XXVIII)
02 Jul 1981
KW.T-III-206/XXVIII (F)
KNIEJA Gazda Kuznicki
06 Jul 1983 PKR.O-CLXX-42463 (F)
KALINA Gazda Kuznicki
06 Jul 1983 NHSB 1490705 imp.PL (F)
KOSAR Gazda Kuznicki
06 Jul 1983 PKR.O-CLXXVI-43658 (M)
KANIA Gazda Kuznicki
06 Jul 1983 PKR.O-CLXX-42464 (F)
ZAWRAT (KW.T-I-56/XXVIII)
09 Jun 1969
KW.T-I-56/XXVIII (M)
CZORT (KW.T-I-306/XXVIII)

KW.T-I-306/XXVIII (M)
WATRA (KW.T-III-225/XXVIII)
15 May 1981
KW.T-III-225/XXVIII (F)
THERESIA od Jackulorza
07 Feb 1985 imp.PL (F)
KUMKA od Jackulorza
07 Feb 1985 NHSB 1460053 imp.PL (F)
KONDEK od Jackulorza
07 Feb 1985 NHSB 1490984 imp.PL (M)
WANTA z Butorowego Wierchu
24 Jan 1984 PKR.O-CLXXVII-43855 (F)
WANTULA z Butorowego Wierchu
24 Jan 1984 PKR.O-CLXXVII-43854 (F)
WIERŚKO (KW.T-III-223/XXVIII)
15 May 1981
KW.T-III-223/XXVIII (M)
 
KURNIAWA (KW.T-III-24/XXVIII) (II)
15 Apr 1980
KW.T-III-24/XXVIII (F)
 
HYRNA II (KW.T-II-16/XXVIII)

KW.T-II-16/XXVIII (F)
REPCIO (KW.T-III-98/XXVIII)
31 Aug 1977
KW.T-III-98/XXVIII (M)

THERESIA od Jackulorza
07 Feb 1985
imp.PL (F)
 
DUNAJEK (KW.T-IV-5/XXVIII)
07 Jun 1983
KW.T-IV-5/XXVIII (M)
ZBÓJNIK Powik
KW.T-IV-44 (M)
JEDLA (PKR.O-CII-27306)

PKR.O-CII-27306 (F)
DZIN DROP Kany Gros
16 Sep 1983 PKR.O-CLXXX-44555 (M)
REPCIU Gazda Kuznicki
06 Apr 1978
KW.T-III-101/XXVIII (M)
FRAJDA ze Śnieżnej Uboczy
20 Jul 1984 (F)
FARAD ze Śnieżnej Uboczy
20 Jul 1984 ÖHZB OP 033 imp.PL (M)
KROKUS ze Suchego
28 Mar 1984 PKR.O-CLXXXV-45453 (M)
FRYSNY ze Śnieżnej Uboczy
20 Jul 1984 (M)
ORLA (PKR.O-CCVII-50122)
07 Aug 1984 PKR.O-CCVII-50122 (F)
KUMCIO ze Suchego
28 Mar 1984 (M)
ORKA Lachy
02 May 1980
NHSB 1100459 imp.PL (F)
 
HEBAN (NHSB 1375171)
01 Nov 1983
NHSB 1375171 imp.PL (M)

CZUBA od Tatra Torbiakow
15 Mar 1987 NHSB 1521584 (F)
WATRA (NHSB 1461506)
15 Dec 1985 NHSB 1461506 (F)
JUHASKA WANDA od Tatra Torbiakow
16 Jun 1985 NHSB 1406223 (F)
JESSICA WANDA od Tatra Torbiakow
16 Jun 1985 NHSB 1406222 (F)
JUHAS WANDA od Tatra Torbiakow
16 Jun 1985 NHSB 1406221 (M)
GAZDA od Tatra Torbiakow
04 Sep 1985 NHSB 1426276 (F)
GOLICA od Tatra Torbiakow
04 Sep 1985 NHSB 1426275 (F)
GRANICA od Tatra Torbiakow
04 Sep 1985 NHSB 1426274 (F)
GRONIK od Tatra Torbiakow
04 Sep 1985 NHSB 1426273 (M)
GIEWONT od Tatra Torbiakow
04 Sep 1985 NHSB 1426272 (M)
GORA od Tatra Torbiakow
04 Sep 1985 NHSB 1426271 (M)
GOEREK od Tatra Torbiakow
04 Sep 1985 NHSB 1426270 (M)
GORNY od Tatra Torbiakow
04 Sep 1985 NHSB 1426269 (M)
KALINA od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985 NHSB 1444878 (F)
KOESKA od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985 NHSB 1444877 (F)
KIRY od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985 NHSB 1444875 (F)
KAZIA od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985 NHSB 1444874 (F)
KIRA od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985 NHSB 1444873 (F)
KRAKUS od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985 NHSB 1444872 (M)
KONRAD od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985 NHSB 1444871 (M)
KONIEC od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985 NHSB 1444870 (M)
LOSKA od Tatra Torbiakow
06 Sep 1985 NHSB 1434185 (F)
LALKA od Tatra Torbiakow
06 Sep 1985 NHSB 1434184 (F)
LAWINA od Tatra Torbiakow
06 Sep 1985 NHSB 1434183 (F)
LADNY od Tatra Torbiakow
06 Sep 1985 NHSB 1434182 (M)
LIPTOK od Tatra Torbiakow
06 Sep 1985 NHSB 1434181 (M)
LAS od Tatra Torbiakow
06 Sep 1985 NHSB 1434179 (M)
DUSHI (NHSB 1461510)
15 Dec 1985 NHSB 1461510 (F)
DOLINA (NHSB 1461509)
15 Dec 1985 NHSB 1461509 (F)
DOLA (NHSB 1461508)
15 Dec 1985 NHSB 1461508 (F)
UKOCHANYA (NHSB 1461507)
15 Dec 1985 NHSB 1461507 (F)
NADJA od Tatra Torbiakow
12 Jan 1986 NHSB 1453741 (F)
NOUSCHKA od Tatra Torbiakow
12 Jan 1986 NHSB 1453740 (F)
NATAN od Tatra Torbiakow
12 Jan 1986 NHSB 1453738 (M)
NOWY od Tatra Torbiakow
12 Jan 1986 NHSB 1453737 (M)
NOWAK od Tatra Torbiakow
12 Jan 1986 NHSB 1453736 (M)
NICKEL od Tatra Torbiakow
12 Jan 1986 NHSB 1453735 (M)
HEBANA WORA od Tatra Torbiakow
05 Jan 1986 NHSB 1453734 (F)
HALNA WORA od Tatra Torbiakow
05 Jan 1986 NHSB 1453733 (F)
HUCZEK od Tatra Torbiakow
05 Jan 1986 NHSB 1453732 (M)
HRUBY od Tatra Torbiakow
05 Jan 1986 NHSB 1453731 (M)
HARNASIK IGOR od Tatra Torbiakow
05 Jan 1986 NHSB 1453730 (M)
NIENKA od Tatra Torbiakow
12 Jan 1986 NHSB 1453739 (F)
RUDA od Tatra Torbiakow
05 Aug 1986 NHSB 1482421 (F)
ROJNA od Tatra Torbiakow
05 Aug 1986 NHSB 1482420 (F)
RATOWAC od Tatra Torbiakow
05 Aug 1986 NHSB 1482418 (M)
RAJCZA od Tatra Torbiakow
05 Aug 1986 NHSB 1482417 (M)
RODAN od Tatra Torbiakow
05 Aug 1986 NHSB 1482416 (M)
RADEK od Tatra Torbiakow
05 Aug 1986 NHSB 1482415 (M)
RAWICZ od Tatra Torbiakow
05 Aug 1986 NHSB 1482413 (M)
SKAWA (NHSB 1505520)
15 Nov 1986 NHSB 1505520 (F)
ALDONA od Tatra Torbiakow
05 Mar 1987 NHSB 1521590 (F)
ANDA od Tatra Torbiakow
05 Mar 1987 NHSB 1521589 (F)
AJKA od Tatra Torbiakow
05 Mar 1987 NHSB 1521588 (F)
ACZUWY od Tatra Torbiakow
05 Mar 1987 NHSB 1521587 (M)
ARAK od Tatra Torbiakow
05 Mar 1987 NHSB 1521586 (M)
CZERNIK od Tatra Torbiakow
15 Mar 1987 NHSB 1521583 (M)
CZUWY od Tatra Torbiakow
15 Mar 1987 NHSB 1521582 (M)
BORIS (NHSB 1461505)
15 Dec 1985 NHSB 1461505 (M)
CINTA od Tatra Torbiakow
15 Mar 1987 NHSB 1521585 (F)
RIBA od Tatra Torbiakow
05 Aug 1986 NHSB 1482419 (F)
KASPROWY od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985 NHSB 1444869 (M)
MODRA od Tatra Torbiakow
25 Dec 1986 NHSB 1511654 (F)
RUBIN od Tatra Torbiakow
05 Aug 1986 NHSB 1482414 (M)
MERCIK SWIETA od Tatra Torbiakow
25 Dec 1986 NHSB 1511653 (M)
KATINCKA od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985 NHSB 1444876 (F)
LODO od Tatra Torbiakow
06 Sep 1985 NHSB 1434180 (M)
SABA Pitnika

KW.T-IV-45 (F)
HARDA (KW.T-IV-81/XXVIII)
15 Jul 1993 KW.T-IV-81/XXVIII (F)
KUMKA od Jackulorza
07 Feb 1985
NHSB 1460053 imp.PL (F)
 
KONDEK od Jackulorza
07 Feb 1985
NHSB 1490984 imp.PL (M)
 
CIB BUJAC od Dzioboni
08 Mar 1984
PKR.O-CXCII-47069 (M)

BITNIK z Furmanowej
LHP 64 imp.PL (M)
HARDY z Tomalówki
13 Oct 1993 PKR.I-18890 (M)
DYM z Buczynowego Gniazda
21 Mar 1990 SF 44027/92 imp.PL (M)
ROJNIK spod Pindeli
12 Jul 1986 PKR.I-XXXVII-7519 (M)
FERULA z Roli Chowańcowej
PKR.I-XXXI-6138 (F)
TURNICZKA z Roli Krupowej
24 Jun 1992 VDH/APH 95.127 (F)
SKALNA z Buczynowego Gniazda
20 Jul 1993 PKR.I-18578 (F)
WATRA Spod Pindeli
09 Apr 1990 SF 39469/93 imp.PL (F)
HYRNA z Tomalówki
13 Oct 1993 PKR.I-19071 (F)
DOBRA z Tomalówki
26 Feb 1993 (F)
HIPKA z Tomalówki
13 Oct 1993 PKR.I-18891 (F)
HARNAŚ z Tomalówki
13 Oct 1993 PKR.I-18888 (M)
DORA z Tomalówki
26 Feb 1993 PKR.I-20116 (F)
JASKÓLKA z Butorowego Wierchu
28 Oct 1987 PKR.I-XVIII-3584 (F)
JARZEC z Butorowego Wierchu
28 Oct 1987 PKR.I-3585 (M)
BLANKA od Dzioboni
01 Aug 1992 VDH/APH 93.090 imp.PL (F)
HOJNA z Tomalówki
13 Oct 1993 PKR.I-18887 (F)
BIAŁY DUNAJ
26 Jan 1989 ÖHZB OP 092A imp.PL (M)
Multi CH. JONTEK Ogrod Parysa
01 Nov 1988 VDH/APH 90.047 imp.PL (M)
CH.PL;CIB JUHAS z Ogrodu Parysa
01 Nov 1988 PKR.I-XXIV-4646 (M)
SABA spod Chrubego Regla
08 Jan 1989 PKR.I-XXXIII-6797 (F)
DOLINA z Tomalowki
26 Feb 1993 PKR.I-16520 (F)
JODŁA z Ogrod Parysa
01 Nov 1988 PKR.I-XXIV-4649 (F)
DUNAJ z Tomalówki
26 Feb 1993 NHSB 1950056 imp.PL (M)
ŚNIEŻNA z Buczynowego Gniazda
20 Jul 1993 PKR.I-18237 (F)
HOLA z Tomalówki
13 Oct 1993 PKR.I-19070 (F)
TATRA z Roli Krupowej
24 Jun 1992 PKR.I-18234 (F)
SUTOR Spod Chrubego Regla
08 Jan 1989 PKR.I-5509 (M)
JANOSIK z Butorowego Wierchu
28 Oct 1987 (M)
LESNA (PKR.O-CLXI-40684)
23 Apr 1983
PKR.O-CLXI-40684 (F)
DOLINKA (KW.T-IV-62/XXVIII)
09 Apr 1986 KW.T-IV-62/XXVIII (F)
DYMKA-LIMBUSIA
23 May 1979
NHSB 1099980 imp.PL (F)
 
BALA od Dzioboni
20 Apr 1986
PKR.O-CCXXXII-55509 (F)
ARTYSTA z Olchowego
09 Jul 1988 LOF 000036/9 imp.PL (M)
HUTA (PKR.O-CXXXI-33806)

PKR.O-CXXXI-33806 (F)
IRMA Modre Gniazdo
16 Mar 1986 NHSB 1599665 imp.PL (F)
BÓJKA z Pajakówki
08 Apr 1985 NHSB 1563766 imp.PL (F)
BASTA (PKR.O-CLXXX-44569)
29 Apr 1983
PKR.O-CLXXX-44569 (F)
 
GRATKA (PKR.O-LXXXIX-24014)
06 Apr 1978
PKR.O-LXXXIX-24014 (F)
WARCUS (PKR.O-CXXI-31649)
04 Sep 1980 PKR.O-CXXI-31649 (M)
WANTA (PKR.O-CXXI-31648)
04 Sep 1980 PKR.O-CXXI-31648 (F)
JUHASKA (KW.T-III-104/XXVIII)
28 Feb 1979
KW.T-III-104/XXVIII (F)
 
HECA (PKR.O-CLXXIV-43337)
01 Jun 1983
PKR.O-CLXXIV-43337 (F)
AMANT-TURLIK ze Swietokrzyskiego Rancza
27 Mar 1986 PKR.O-CCXXXII-55912 (M)
LIMBA Kacmorka
05 Mar 1987
KW.T-IV-42/XXVIII (F)
 
RUNDZIA (KW.T-I-65/XXVIII)
14 Apr 1974
KW.T-I-65/XXVIII (F)
BORA (KW.T-II-69/XXVIII)
27 Mar 1976
KW.T-II-69/XXVIII (F)
 
BACOSEK (KW.T-II-68/XXVIII)
27 Mar 1976
KW.T-II-68/XXVIII (M)
 
MISIEK (KW.T-I-50/XXVIII)
19 Jul 1964
KW.T-I-50/XXVIII (M)
REPCIO (KW.T-III-98/XXVIII)
31 Aug 1977
KW.T-III-98/XXVIII (M)

THERESIA od Jackulorza
07 Feb 1985
imp.PL (F)
   
DUNAJEK (KW.T-IV-5/XXVIII)
07 Jun 1983
KW.T-IV-5/XXVIII (M)
ZBÓJNIK Powik

KW.T-IV-44 (M)
HARDA (KW.T-IV-81/XXVIII)
15 Jul 1993 KW.T-IV-81/XXVIII (F)
JEDLA (PKR.O-CII-27306)

PKR.O-CII-27306 (F)
DZIN DROP Kany Gros
16 Sep 1983
PKR.O-CLXXX-44555 (M)
PEPI (PKR.I-XLVII-9572)
10 Jul 1990 PKR.I-XLVII-9572 (M)
CH.PL PERŁA z Ogrodu Parysa
07 Nov 1987 PKR.I-XII-2207 imp.PL (F)
PANDA z Ogrodu Parysa
07 Nov 1987 (F)
REPCIU Gazda Kuznicki
06 Apr 1978
KW.T-III-101/XXVIII (M)
FRAJDA ze Śnieżnej Uboczy
20 Jul 1984
(F)
 
FARAD ze Śnieżnej Uboczy
20 Jul 1984
ÖHZB OP 033 imp.PL (M)
 
KROKUS ze Suchego
28 Mar 1984
PKR.O-CLXXXV-45453 (M)
 
FRYSNY ze Śnieżnej Uboczy
20 Jul 1984
(M)
 
ORLA (PKR.O-CCVII-50122)
07 Aug 1984
PKR.O-CCVII-50122 (F)
 
KUMCIO ze Suchego
28 Mar 1984
(M)
 
ORKA Lachy
02 May 1980
NHSB 1100459 imp.PL (F)
   
HEBAN (NHSB 1375171)
01 Nov 1983
NHSB 1375171 imp.PL (M)

CZUBA od Tatra Torbiakow
15 Mar 1987
NHSB 1521584 (F)
 
WATRA (NHSB 1461506)
15 Dec 1985
NHSB 1461506 (F)
 
JUHASKA WANDA od Tatra Torbiakow
16 Jun 1985
NHSB 1406223 (F)
UWAGA URSA od Tatra Torbiakow
20 Mar 1988 NHSB 1587878 (F)
ULIKA od Tatra Torbiakow
20 Mar 1988 NHSB 1587876 (F)
UFAC od Tatra Torbiakow
20 Mar 1988 NHSB 1587875 (M)
UFNY od Tatra Torbiakow
20 Mar 1988 NHSB 1587874 (M)
ULGA od Tatra Torbiakow
20 Mar 1988 NHSB 1587877 (F)
JESSICA WANDA od Tatra Torbiakow
16 Jun 1985
NHSB 1406222 (F)
 
JUHAS WANDA od Tatra Torbiakow
16 Jun 1985
NHSB 1406221 (M)
 
GAZDA od Tatra Torbiakow
04 Sep 1985
NHSB 1426276 (F)
 
GOLICA od Tatra Torbiakow
04 Sep 1985
NHSB 1426275 (F)
 
GRANICA od Tatra Torbiakow
04 Sep 1985
NHSB 1426274 (F)
 
GRONIK od Tatra Torbiakow
04 Sep 1985
NHSB 1426273 (M)
 
GIEWONT od Tatra Torbiakow
04 Sep 1985
NHSB 1426272 (M)
 
GORA od Tatra Torbiakow
04 Sep 1985
NHSB 1426271 (M)
 
GOEREK od Tatra Torbiakow
04 Sep 1985
NHSB 1426270 (M)
 
GORNY od Tatra Torbiakow
04 Sep 1985
NHSB 1426269 (M)
 
KALINA od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985
NHSB 1444878 (F)
 
KOESKA od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985
NHSB 1444877 (F)
 
KIRY od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985
NHSB 1444875 (F)
 
KAZIA od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985
NHSB 1444874 (F)
 
KIRA od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985
NHSB 1444873 (F)
 
KRAKUS od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985
NHSB 1444872 (M)
 
KONRAD od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985
NHSB 1444871 (M)
 
KONIEC od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985
NHSB 1444870 (M)
 
LOSKA od Tatra Torbiakow
06 Sep 1985
NHSB 1434185 (F)
 
LALKA od Tatra Torbiakow
06 Sep 1985
NHSB 1434184 (F)
 
LAWINA od Tatra Torbiakow
06 Sep 1985
NHSB 1434183 (F)
 
LADNY od Tatra Torbiakow
06 Sep 1985
NHSB 1434182 (M)
 
LIPTOK od Tatra Torbiakow
06 Sep 1985
NHSB 1434181 (M)
 
LAS od Tatra Torbiakow
06 Sep 1985
NHSB 1434179 (M)
 
DUSHI (NHSB 1461510)
15 Dec 1985
NHSB 1461510 (F)
 
DOLINA (NHSB 1461509)
15 Dec 1985
NHSB 1461509 (F)
 
DOLA (NHSB 1461508)
15 Dec 1985
NHSB 1461508 (F)
 
UKOCHANYA (NHSB 1461507)
15 Dec 1985
NHSB 1461507 (F)
 
NADJA od Tatra Torbiakow
12 Jan 1986
NHSB 1453741 (F)
 
NOUSCHKA od Tatra Torbiakow
12 Jan 1986
NHSB 1453740 (F)
 
NATAN od Tatra Torbiakow
12 Jan 1986
NHSB 1453738 (M)
 
NOWY od Tatra Torbiakow
12 Jan 1986
NHSB 1453737 (M)
 
NOWAK od Tatra Torbiakow
12 Jan 1986
NHSB 1453736 (M)
 
NICKEL od Tatra Torbiakow
12 Jan 1986
NHSB 1453735 (M)
 
HEBANA WORA od Tatra Torbiakow
05 Jan 1986
NHSB 1453734 (F)
 
HALNA WORA od Tatra Torbiakow
05 Jan 1986
NHSB 1453733 (F)
 
HUCZEK od Tatra Torbiakow
05 Jan 1986
NHSB 1453732 (M)
 
HRUBY od Tatra Torbiakow
05 Jan 1986
NHSB 1453731 (M)
 
HARNASIK IGOR od Tatra Torbiakow
05 Jan 1986
NHSB 1453730 (M)
 
NIENKA od Tatra Torbiakow
12 Jan 1986
NHSB 1453739 (F)
 
RUDA od Tatra Torbiakow
05 Aug 1986
NHSB 1482421 (F)
 
ROJNA od Tatra Torbiakow
05 Aug 1986
NHSB 1482420 (F)
 
RATOWAC od Tatra Torbiakow
05 Aug 1986
NHSB 1482418 (M)
 
RAJCZA od Tatra Torbiakow
05 Aug 1986
NHSB 1482417 (M)
 
RODAN od Tatra Torbiakow
05 Aug 1986
NHSB 1482416 (M)
 
RADEK od Tatra Torbiakow
05 Aug 1986
NHSB 1482415 (M)
 
RAWICZ od Tatra Torbiakow
05 Aug 1986
NHSB 1482413 (M)
 
SKAWA (NHSB 1505520)
15 Nov 1986
NHSB 1505520 (F)
 
ALDONA od Tatra Torbiakow
05 Mar 1987
NHSB 1521590 (F)
 
ANDA od Tatra Torbiakow
05 Mar 1987
NHSB 1521589 (F)
 
AJKA od Tatra Torbiakow
05 Mar 1987
NHSB 1521588 (F)
 
ACZUWY od Tatra Torbiakow
05 Mar 1987
NHSB 1521587 (M)
 
ARAK od Tatra Torbiakow
05 Mar 1987
NHSB 1521586 (M)
 
CZERNIK od Tatra Torbiakow
15 Mar 1987
NHSB 1521583 (M)
 
CZUWY od Tatra Torbiakow
15 Mar 1987
NHSB 1521582 (M)
 
BORIS (NHSB 1461505)
15 Dec 1985
NHSB 1461505 (M)
 
CINTA od Tatra Torbiakow
15 Mar 1987
NHSB 1521585 (F)
ANOUSKA (NHSB 1822999)
16 Mar 1992 NHSB 1822999 (F)
RIBA od Tatra Torbiakow
05 Aug 1986
NHSB 1482419 (F)
 
KASPROWY od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985
NHSB 1444869 (M)
 
MODRA od Tatra Torbiakow
25 Dec 1986
NHSB 1511654 (F)
 
RUBIN od Tatra Torbiakow
05 Aug 1986
NHSB 1482414 (M)
 
MERCIK SWIETA od Tatra Torbiakow
25 Dec 1986
NHSB 1511653 (M)
 
KATINCKA od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985
NHSB 1444876 (F)
 
LODO od Tatra Torbiakow
06 Sep 1985
NHSB 1434180 (M)

 
SABA Pitnika

KW.T-IV-45 (F)
HARDA (KW.T-IV-81/XXVIII)
15 Jul 1993
KW.T-IV-81/XXVIII (F)
GROZNY Chluba Liliowej Przełęczy
06 Oct 1995 KW.T-IV-88/XXVIII (M)
GRZMOT Chluba Liliowej Przełęczy
06 Oct 1995 (M)
GAZDA Chluba Liliowej Przełęczy
06 Oct 1995 (F)
GOLIAT Chluba Liliowej Przełęczy
06 Oct 1995 KWT I-105 (M)
GROMKI Chluba Liliowej Przełęczy
06 Oct 1995 (M)
GROMKA Chluba Liliowej Przełęczy
06 Oct 1995 (F)
J-CH.PL;CH.PL GWIAZDKA Chluba Liliowej Przełęczy
06 Oct 1995 PKR.I-29799 - KW.T-IV-87 (F)
GROT Chluba Liliowej Przełęczy
06 Oct 1995 (M)
GROM Chluba Liliowej Przełęczy
06 Oct 1995 (M)
GWARNA Chluba Liliowej Przełęczy
06 Oct 1995 PKR.I-23861 - KW.T-IV-88/XXVIII (F)
KUMKA od Jackulorza
07 Feb 1985
NHSB 1460053 imp.PL (F)
   
KONDEK od Jackulorza
07 Feb 1985
NHSB 1490984 imp.PL (M)
   
CIB BUJAC od Dzioboni
08 Mar 1984
PKR.O-CXCII-47069 (M)

BITNIK z Furmanowej

LHP 64 imp.PL (M)
Nagykovacsi BORZAS ADEL
LHP 245/91 (F)
Albagyöngye ANITA
LHP 112/89 (F)
HARDY z Tomalówki
13 Oct 1993
PKR.I-18890 (M)
 
DYM z Buczynowego Gniazda
21 Mar 1990
SF 44027/92 imp.PL (M)
Bernoban NOC BIALY
25 Sep 1993 SF 44649/93 (F)
Bernoban NICE JAZZ MUSIC
25 Sep 1993 SF 44648/93 (F)
Bernoban NADZIAK
25 Sep 1993 SF 44647/93 (M)
Bernoban NIEDZWIEDZBIALY
25 Sep 1993 SF 44646/93 (M)
Bernoban GOURMET
07 Apr 1993 SF 28618/93 (M)
Bernoban GUNNEL
07 Apr 1993 SF 28619/93 (F)
Bernoban GITTA
07 Apr 1993 SF 28620/93 (F)
Bernoban GIGOLO
07 Apr 1993 SF 28617/93 (M)
ROJNIK spod Pindeli
12 Jul 1986
PKR.I-XXXVII-7519 (M)
PIYKNO TATRA z Wyskowek
VDH/APH 92.068 (F)
GRONIA Modre Gniazdo
28 Jun 1994 PKR.I-20538 (F)
WIERNA Modre Gniazdo
03 Oct 1991 LOF 000132/40 imp.PL (F)
RÓWNIA z Bafiówki
03 Sep 1990 PKR.I-L-10312 imp.PL (F)
BIELIK Modre Gniazdo
07 Feb 1995 PKR.I-22178 (M)
TURNIA spod Pindeli
05 Sep 1990 PKR.I-XLIX-9986 (F)
REDYK z Furkaski
06 Aug 1991 PKR.I-LVIII-11795 (M)
TATRA Spod Pindeli
05 Sep 1990 imp.PL (F)
ROGATO z Furkaski
06 Aug 1991 PKR.I-LXVI-13433 (F)
REDYK z Bafiówki
03 Sep 1990 NHSB 1900606 imp.PL (M)
GIEWONT z Bachledówki
23 Mar 1990 PKR.I-10123 (M)
ROGATO z Bafiówki
03 Sep 1990 PKR.I-10311 (F)
JEDLA (LOF 000051)
04 Jul 1991 LOF 000051/18 imp.PL (F)
RYS z Furkaski
06 Aug 1991 PKR.I-LXVI-11956 imp.PL (M)
FERULA z Roli Chowańcowej

PKR.I-XXXI-6138 (F)
MEWA od Małkuchów
30 Oct 1989 PKR.O-XXXIV-6825 (F)
MALWA od Małkuchów
30 Oct 1989 PKR.O-XXXIV-6824 (F)
JODŁA od Małkuchów
19 Apr 1991 PKR.I-LXV-13290 (F)
JASKIER od Małkuchów
19 Apr 1991 SF 32789/91 imp.PL (M)
FRANIA od Małkuchów
22 Jul 1992 PKR.I-LXXII-15297 (F)
FAGA od Małkuchów
22 Jul 1992 PKR.O-LXII-15293 (F)
CELA od Małkuchów
09 Jun 1990 NHSB 1700748 imp.PL (F)
TURNICZKA z Roli Krupowej
24 Jun 1992
VDH/APH 95.127 (F)
ARIANA vom Fünf Seen Tal
19 Dec 1996 VDH/APH 96.213 (M)
ARES vom Fünf Seen Tal
19 Dec 1996 VDH/APH 96.211 (M)
ADRIAN vom Fünf Seen Tal
19 Dec 1996 VDH/APH 96.210 (M)
ASKO vom Fünf Seen Tal
19 Dec 1996 VDH/APH 96.212 (M)
SKALNA z Buczynowego Gniazda
20 Jul 1993
PKR.I-18578 (F)
BYSTRA Bulcyki
02 Jul 1996 ÖHZB OP 133A imp.PL (F)
DYMNA LIMBA Bulcyki
20 Aug 1998 PKR.I-35046 (F)
BUJOK Bulcyki
02 Jul 1996 PKR.I-26557 imp.PL (M)
WATRA Spod Pindeli
09 Apr 1990
SF 39469/93 imp.PL (F)
Bernoban NOC BIALY
25 Sep 1993 SF 44649/93 (F)
Bernoban NICE JAZZ MUSIC
25 Sep 1993 SF 44648/93 (F)
Bernoban NADZIAK
25 Sep 1993 SF 44647/93 (M)
Bernoban NIEDZWIEDZBIALY
25 Sep 1993 SF 44646/93 (M)
HYRNA z Tomalówki
13 Oct 1993
PKR.I-19071 (F)
RAJA REKSA z Granatówki
26 May 1996 rej. 2257/XXVIII/96 (F)
RYPCIO z Granatówki
26 May 1996 PKR.I-27386 (M)
DOWNY z Granatówki
30 Oct 1997 (M)
CH.PL CYTRA Granatówki
08 Apr 1997 PKR.I-27491 (F)
ELZA z Bobakowej Dziedziny
30 May 1998 NHSB 2250429 imp.PL (F)
DOBRA z Tomalówki
26 Feb 1993
(F)
 
HIPKA z Tomalówki
13 Oct 1993
PKR.I-18891 (F)
AZALIA KIMBA z Urbasiowego Pola
22 Apr 1995 PKR.I-23829 (F)
LUTNIA z Urbasiowego Pola
07 Nov 1997 PKR.I-29609 (F)
CH.PL BUJAC z Urbasiowego Pola
15 Jun 1996 PKR.I-25856 (M)
BALA z Urbasiowego Pola
15 Jun 1996 NHSB 2050964 imp.PL (F)
BELA z Urbasiowego Pola
15 Jun 1996 PKR.I-29065 (F)
HARNAŚ z Tomalówki
13 Oct 1993
PKR.I-18888 (M)
 
DORA z Tomalówki
26 Feb 1993
PKR.I-20116 (F)
BUĆKO od Dzioboni
24 Mar 1997 PKR.I-28107 (M)
JASKÓLKA z Butorowego Wierchu
28 Oct 1987
PKR.I-XVIII-3584 (F)
RUDZIK z Butorowego Wierchu
20 Oct 1989 PKR.I-XXXV-7083 (F)
GROM z Butorowego Wierchu
14 Apr 1993 PKR.I-16424 (M)
DYMNA z Butorowego Wierchu
01 Oct 1991 PKR.I-LVIII-11801 (F)
DONIA z Butorowego Wierchu
01 Oct 1991 PKR.I-LVIII-11800 (F)
GERMANIA z Butorowego Wierchu
14 Apr 1993 PKR.I-18226 (F)
ELECTRON TARRAF z Butorowego Wierchu
03 Apr 1992 PKR.I-LXII-12815 imp.PL (M)
ERA z Butorowego Wierchu
03 Apr 1992 PKR.I-LXXII-15299 (F)
ROSA z Butorowego Wierchu I
20 Oct 1989 PKR.I-XXXV-7079 (F)
JARZEC z Butorowego Wierchu
28 Oct 1987
PKR.I-3585 (M)
 
BLANKA od Dzioboni
01 Aug 1992
VDH/APH 93.090 imp.PL (F)

BRISKA von der Varler Heide
05 Apr 1998 VDH/APH 98.298 imp.DE (F)
ARINA von der Varler Heide
21 Nov 1995 VDH/APH 95.190 (F)
AARON von der Varler Heide
21 Nov 1995 VDH/APH 95.181 (M)
BORIAS von der Varler Heide
05 Apr 1998 VDH/APH 98.293 (M)
CH.DE;CIB ADANA von der Varler Heide
21 Nov 1995 VDH/APH 95.187 (F)
ARTHOS von der Varler Heide
21 Nov 1995 VDH/APH 95.185 (M)
BALWAN von der Varler Heide
05 Apr 1998 VDH/APH 98.288 (M)
BJARKO von der Varler Heide
05 Apr 1998 VDH/APH 98.291 (M)
ALPHA von der Varler Heide
21 Nov 1995 VDH/APH 95.189 (F)
BENJAMIN von der Varler Heide
05 Apr 1998 VDH/APH 98.289 (M)
AFRA von der Varler Heide
21 Nov 1995 VDH/APH 95.188 (F)
BOGINI von der Varler Heide
05 Apr 1998 VDH/APH 98.297 (F)
ASLAN von der Varler Heide
21 Nov 1995 VDH/APH 95.186 (M)
BUNDAS von der Varler Heide
05 Apr 1998 VDH/APH 98.295 (M)
ANTARES von der Varler Heide
21 Nov 1995 VDH/APH 95.183 (M)
BOJAN von der Varlerheide
05 Apr 1998 VDH/APH 98.292 (M)
ASSIA von der Varler Heide
21 Nov 1995 VDH/APH 95.191 (F)
ALJOSHA von der Varler Heide
21 Nov 1995 VDH/APH 95.182 (M)
ARIAN von der Varler Heide
21 Nov 1995 VDH/APH 95.184 (M)
BRONSKI von der Varler Heide
05 Apr 1998 VDH/APH 98.294 (M)
BENNY von der Varler Heide
05 Apr 1998 VDH/APH 98.290 (M)
BAJKA von der Varler Heide
05 Apr 1998 VDH/APH 98.296 (F)
HOJNA z Tomalówki
13 Oct 1993
PKR.I-18887 (F)
AGAWA z Tomalowki
10 Jun 1995 PKR.I-21965 (F)
BUJANA z Tomalówki
13 Aug 1997 PKR.I-29610 (F)
ARA z Tomalówki
10 Jun 1995 NHSB 2025599 imp.PL (F)
ARON z Tomalówki
10 Jun 1995 NHSB 2175168 imp.PL (M)
BERA z Tomalowki
13 Aug 1997 PKR.I-28847 (F)
BIAŁY DUNAJ
26 Jan 1989
ÖHZB OP 092A imp.PL (M)
GUROL vom Wogenrain
03 Apr 1992 ÖHZB OP 066 (M)
GLORIA vom Wogenrain
03 Apr 1992 ÖHZB OP 071 (F)
GIELKA vom Wogenrain
03 Apr 1992 ÖHZB OP 072 (F)
HOJNOSC vom Wogenrain
24 Dec 1992 ÖHZB OP 079 (M)
IBO vom Wogenrain
22 Jun 1995 ÖHZB OP 094A (M)
INA-NIKE vom Wogenrain
22 Jun 1995 ÖHZB OP 097A (F)
GWIAZDA vom Wogenrain
03 Apr 1992 ÖHZB OP 073 (F)
GOLIATH vom Wogenrain
03 Apr 1992 ÖHZB OP 068 (M)
HEBAN vom Wogenrain
24 Dec 1992 ÖHZB OP 074 (M)
IRKO vom Wogenrain
22 Jun 1995 ÖHZB OP 096A (M)
HALAS vom Wogenrain
24 Dec 1992 ÖHZB OP 076 (M)
INKA vom Wogenrain
22 Jun 1995 ÖHZB OP 098A (F)
GERO vom Wogenrain
03 Apr 1992 ÖHZB OP 069 (M)
ISKRA vom Wogenrain
22 Jun 1995 ÖHZB OP 099A (F)
GURALKA vom Wogenrain
03 Apr 1992 ÖHZB OP 070 (F)
IBU-GOLIATH vom Wogenrain
22 Jun 1995 ÖHZB OP 093A (M)
GAZDA vom Wogenrain
03 Apr 1992 ÖHZB OP 067 (M)
HAWRAN vom Wogenrain
24 Dec 1992 ÖHZB OP 077 (M)
HANNIBAL vom Wogenrain
24 Dec 1992 ÖHZB OP 078 (M)
HENIA vom Wogenrain
24 Dec 1992 ÖHZB OP 082 (F)
GAJOS vom Wogenrain
03 Apr 1992 ÖHZB OP 065 (M)
HALA vom Wogenrain
24 Dec 1992 ÖHZB OP 081 (F)
HARNAS vom Wogenrain
24 Dec 1992 ÖHZB OP 075 (M)
HALKA vom Wogenrain
24 Dec 1992 ÖHZB OP 080 (F)
IVO vom Wogenrain
22 Jun 1995 ÖHZB OP 095A (M)
Multi CH. JONTEK Ogrod Parysa
01 Nov 1988
VDH/APH 90.047 imp.PL (M)

XZEFIR Biale Wilcze Gniazdo
29 May 1998 LOSH-0827990 (F)
XAVIO Biale Wilcze Gniazdo
29 May 1998 LOSH-0827983 (M)
VIDOCK Biale Wilcze Gniadzo
10 May 1997 LOSH-0802195 (M)
ASKA vom Ohretal
29 Oct 1995 VDH/APH 95.159 (F)
ARTHOS vom Wartimberg
02 Jun 1994 ÖHZB OP 085 (M)
ASKAN vom Wartimberg
02 Jun 1994 ÖHZB OP 086 (M)
URIA Biale Wilcze Gniazdo
26 Apr 1996 NHSB 2050804 imp.BE (F)
UHLAN Biale Wilcze Gniazdo
26 Apr 1996 LOSH-0776271 (M)
UPPE Biale Wilcze Gniazdo
26 Apr 1996 LOSH-0776273 (F)
UHLA Biale Wilcze Gniazdo
26 Apr 1996 LOSH-0776274 (F)
UHLANA Biale Wilcze Gniazdo
26 Apr 1996 LOSH-0776277 (F)
URKA Biale Wilcze Gniazdo
26 Apr 1996 LOSH-0776276 (F)
AGAMEMNON vom Veilchenhof Tuchola
04 Nov 1995 VDH/APH 95.161 (M)
ZAWROTKA z Wierchu Olczańskiego
03 Oct 1993 (F)
XZEF Biale Wilcze Gniazdo
29 May 1998 LOSH-0827984 (M)
SOLAYKA od Batsa Zagroda
15 Jun 1995 NHSB 2014399 (F)
KROELEFNA SNESKA Czym Chata Bogata
07 Sep 1995 NHSB 2027281 (F)
LARA Czym Chata Bogata
07 Sep 1995 NHSB 2027279 (F)
YAKO Czym Chata Bogata
07 Sep 1995 NHSB 2027277 (M)
BARI Czym Chata Bogata
07 Sep 1995 NHSB 2027275 (M)
ARIELLE vom Wartimberg
02 Jun 1994 ÖHZB OP 087 (F)
ANJA vom Wartimberg
02 Jun 1994 ÖHZB OP 089 (F)
ASKIA vom Wartimberg
02 Jun 1994 ÖHZB OP 088 (F)
QNANOUCK Biale Wilcze Gniazdo W-BE'96
30 Jan 1992 LOSH-0682197 (F)
AKELEI mit Kuehlem Charme
03 Nov 1995 VDH/APH 95.1.. (F)
BYSTRA Czym Chata Bogata
07 Sep 1995 NHSB 2027278 (F)
ANTIGONES mit Kuehlem Charme
03 Nov 1995 VDH/APH 95.1.. (M)
ALINA vom Wildersberg
28 Jun 1995 ÖHZB OP 105A (F)
HAYDUK von der Zottigen Familie
20 Dec 1996 VDH/APH 96.214 (M)
BELLIS mit Kuehlem Charme
23 Jun 1997 VDH/APH 97.... (F)
AXEL vom Wartimberg
02 Jun 1994 ÖHZB OP 083 (M)
ARTEX vom Wartimberg
02 Jun 1994 ÖHZB OP 084 (M)
ANTIGONE vom Veilchenhof Tuchola
04 Nov 1995 VDH/APH 95.16. (F)
ANJA vom Ohretal
29 Oct 1995 VDH/APH 95.158 (F)
XEREX Biale Wilcze Gniazdo
29 May 1998 LOSH-0827988 (M)
GROZNY Chluba Liliowej Przełęczy
06 Oct 1995 KW.T-IV-88/XXVIII (M)
HULANKA von der Zottigen Familie
20 Dec 1996 VDH/APH 96.224 (F)
JANDA von der Zottigen Familie
04 Aug 1998 VDH/APH 98.324 (F)
CH.DE JAGIENKA von der Zottigen Familie
04 Aug 1998 VDH/APH 98.320 (F)
JANA von der Zottigen Familie
04 Aug 1998 VDH/APH 98.323 (F)
BAJA vom Wildersberg
15 May 1997 ÖHZB OP 120A (F)
BENO vom Wildersberg
15 May 1997 ÖHZB OP 118A (M)
BALOU vom Wildersberg
15 May 1997 ÖHZB OP 117A (M)
BAKCZI vom Wildersberg
15 May 1997 ÖHZB OP 123A (F)
BIBIANA vom Wildersberg
15 May 1997 ÖHZB OP 122A (F)
BIANCA vom Wildersberg
15 May 1997 ÖHZB OP 121A (F)
BANTJA vom Wildersberg
15 May 1997 ÖHZB OP 119A (F)
ARKTIS vom Wildersberg
28 Jun 1995 ÖHZB OP 101A (M)
AMNERIS vom Veilchenhof Tuchola
04 Nov 1995 VDH/APH 95.16. (F)
ARKO vom Wildersberg
28 Jun 1995 ÖHZB OP 100A (M)
AIKA vom Wildersberg
28 Jun 1995 ÖHZB OP 103A (F)
XSAM Biale Wilcze Gniazdo
29 May 1998 LOSH-0827987 (M)
CYHRLA von der Zottigen Familie
25 Dec 1990 VDH/APH 90.044 (F)
XEROS Biale Wilcze Gniazdo
29 May 1998 LOSH-0827985 (M)
XINGU Biale Wilcze Gniazdo
29 May 1998 LOSH-0827986 (M)
XCORT Biale Wilcze Gniazdo
29 May 1998 LOSH-0827989 (M)
ARIUS mit Kuehlem Charme
03 Nov 1995 VDH/APH 95.1.. (M)
HRABIA von der Zottigen Familie
20 Dec 1996 VDH/APH 96.22. (F)
AYKA v/d Bockenbuscher Eiche
13 Dec 1990 (F)
ADINA von der Mäuseburg
03 Sep 1991 (F)
XANDY Biale Wilcze Gniazdo
29 May 1998 LOSH-0827993 (F)
BROMELIA mit Kuehlem Charme
23 Jun 1997 VDH/APH 97.... (F)
ASTER mit Kuehlem Charme
03 Nov 1995 VDH/APH 95.1.. (F)
ATHENE vom Veilchenhof Tuchola
04 Nov 1995 VDH/APH 95.16. (F)
BACCHUS mit Kuehlem Charme
23 Jun 1997 VDH/APH 97.... (M)
GRZMOT Chluba Liliowej Przełęczy
06 Oct 1995 (M)
DUNAJ od Batsa Zagroda
04 Jun 1996 NHSB 2072378 (M)
ADONIS vom Veilchenhof Tuchola
04 Nov 1995 VDH/APH 95.16. (M)
APOLLO vom Ohretal
29 Oct 1995 VDH/APH 95.15. (M)
JONASZ von der Zottigen Familie
04 Aug 1998 VDH/APH 98.317 (M)
APRIKOSE vom Wildersberg
28 Jun 1995 ÖHZB OP 106A (F)
VIECHA Biale Wilcze Gniazdo
10 May 1997 LOSH-0802199 imp.BE (F)
CUDNA von der Zottigen Familie
25 Dec 1990 VDH/APH 90.043 (F)
DORAN od Batsa Zagroda
04 Jun 1996 NHSB 2072377 (M)
ASCHA v/d Bockenbuscher Eiche
13 Dec 1990 (F)
ULTRA Biale Wilcze Gniazdo
26 Apr 1996 LOSH-0776278 (F)
CYTRA von der Zottigen Familie
25 Dec 1990 VDH/APH 90.045 (F)
GANIMA Czym Chata Bogata
07 Sep 1995 NHSB 2027280 (F)
ANNA vom Ohretal
29 Oct 1995 VDH/APH 95.15. (F)
HERMES von der Zottigen Familie
20 Dec 1996 VDH/APH 96.22. (M)
HAJDUK von der Zottigen Familie
20 Dec 1996 VDH/APH 96.214 (M)
XCINDY Biale Wilcze Gniazdo
29 May 1998 LOSH-0827992 (F)
ARTEMIS vom Veilchenhof Tuchola
04 Nov 1995 VDH/APH 95.168 (F)
UTAH Biale Wilcze Gniazdo
26 Apr 1996 LOSH-0776279 (F)
HARNAS Czym Chata Bogata
07 Sep 1995 NHSB 2027274 (M)
VIERNA Biale Wilcze Gniadzo
10 May 1997 LOSH-0802196 (F)
BRUNELLA mit Kuehlem Charme
23 Jun 1997 VDH/APH 97.... (F)
VIOSKA Biale Wilcze Gniazdo
10 May 1997 VDH/APH 99.360 imp.BE (F)
ARGUS vom Erfthof
24 Sep 1991 (M)
ALOE mit Kuehlem Charme
03 Nov 1995 VDH/APH 95.1.. (F)
DARJA od Batsa Zagroda
04 Jun 1996 NHSB 2072379 (F)
ANTEK v/d Bockenbuscher Eiche
13 Dec 1990 (M)
ARNOLD vom Immermannshof
27 Aug 1993 VDH/APH 93.... (M)
AICO vom Ohretal
29 Oct 1995 VDH/APH 95.... (M)
ARGUS mit Kuehlem Charme
03 Nov 1995 VDH/APH 95.1.. (M)
GAZDA Chluba Liliowej Przełęczy
06 Oct 1995 (F)
ADON vom Erfthof
24 Sep 1991 (M)
JAGNA von der Zottigen Familie
04 Aug 1998 VDH/APH 98.321 (F)
CYBUCH von der Zottigen Familie
25 Dec 1990 VDH/APH 90.040 (M)
ALADIN vom Immermannshof
27 Aug 1993 VDH/APH 93.... (M)
CZAREK von der Zottigen Familie
25 Dec 1990 VDH/APH 90.041 (M)
HARNAS von der Zottigen Familie
20 Dec 1996 VDH/APH 96.22. (M)
QUERIDO Biale Wilcze Gniazdo
30 Jan 1992 LOSH-0682195 (M)
APOLL vom Veilchenhof Tuchola
04 Nov 1995 VDH/APH 95.16. (M)
ATLAS mit Kuehlem Charme
03 Nov 1995 VDH/APH 95.175 (M)
XENIA Biale Wilcze Gniazdo
29 May 1998 LOSH-0827994 (F)
APHRODITE vom Veilchenhof Tuchola
04 Nov 1995 VDH/APH 95.16. (F)
QUINTO Biale Wilcze Gniazdo
30 Jan 1992 LOSH-0682196 (M)
ANKA FREYA vom Ohretal
29 Oct 1995 VDH/APH 95.156 (F)
XANADU Biale Wilcze Gniazdo
29 May 1998 LOSH-0827991 (F)
HANNIBAL von der Zottigen Familie
20 Dec 1996 VDH/APH 96.22. (M)
ATOR vom Immermannshof
27 Aug 1993 VDH/APH 93.099 (M)
ANDUSCHKA v/d Bockenbuscher Eiche
13 Dec 1990 (F)
GOLIAT Chluba Liliowej Przełęczy
06 Oct 1995 KWT I-105 (M)
ALI von der Mäuseburg
03 Sep 1991 R 112-91 (M)
CH.BE-NL-LU;CIB VILCZEK Biale Wilcze Gniadzo W-BE'99
10 May 1997 LOSH-0802194 (M)
BACCARA mit Kuehlem Charme
23 Jun 1997 VDH/APH 97.... (F)
ADRIAN vom Immermannshof
27 Aug 1993 VDH/APH 93.... (M)
VIOSNA Biale Wilcze Gniadzo
10 May 1997 LOSH-0802197 (F)
AISCHA vom Immermannshof
27 Aug 1993 VDH/APH 93.... (F)
HULTAJ von der Zottigen Familie
20 Dec 1996 VDH/APH 96.22. (M)
ALBA vom Immermannshof
27 Aug 1993 VDH/APH 93.... (F)
BALSAMINE mit Kuehlem Charme
23 Jun 1997 VDH/APH 97.... (F)
GROMKI Chluba Liliowej Przełęczy
06 Oct 1995 (M)
ALLERERSTE vom Veilchenhof Tuchola
04 Nov 1995 VDH/APH 95.16. (F)
HEKTOR von der Zottigen Familie
20 Dec 1996 VDH/APH 96.22. (M)
ULAN Biale Wilcze Gniazdo
26 Apr 1996 LOF 000102/26 imp.BE (M)
HAWRAN von der Zottigen Familie
20 Dec 1996 VDH/APH 96.22. (M)
ACHILLES mit Kuehlem Charme
03 Nov 1995 VDH/APH 95.1.. (M)
APOLLON mit Kuehlem Charme
03 Nov 1995 VDH/APH 95.1.. (M)
BRUTUS mit Kuehlem Charme
23 Jun 1997 VDH/APH 97.261 (M)
ALKO vom Erfthof
24 Sep 1991 (M)
CZERPAK von der Zottigen Familie
25 Dec 1990 VDH/APH 90.042 (M)
GROMKA Chluba Liliowej Przełęczy
06 Oct 1995 (F)
JUHAS von der Zottigen Familie
04 Aug 1998 VDH/APH 98.319 (M)
ANTEK vom Immermannshof
27 Aug 1993 VDH/APH 93.... (M)
CH.NL SOLANKA od Batsa Zagroda CW-NL'03
15 Jun 1995 NHSB 2014398 (F)
SEP od Batsa Zagroda
15 Jun 1995 NHSB 2014395 (M)
VYSPA Biale Wilcze Gniadzo
10 May 1997 LOSH-0802200 (F)
J-CH.PL;CH.PL GWIAZDKA Chluba Liliowej Przełęczy
06 Oct 1995 PKR.I-29799 - KW.T-IV-87 (F)
GROT Chluba Liliowej Przełęczy
06 Oct 1995 (M)
DAWCA-SENNA od Batsa Zagroda
04 Jun 1996 NHSB 2072380 (F)
ATMAN-SHATKI vom Wildersberg
28 Jun 1995 ÖHZB OP 107A (M)
GROM Chluba Liliowej Przełęczy
06 Oct 1995 (M)
BEGONIA mit Kuehlem Charme
23 Jun 1997 VDH/APH 97.... (F)
ZBÓJ z Wierchu Olczańskiego
03 Oct 1993 PKR.I-18233 (M)
VOLA Biale Wilcze Gniadzo
10 May 1997 LOSH-0802198 (F)
ANEMONE mit Kuehlem Charme
03 Nov 1995 VDH/APH 95.178 (F)
ASTRO vom Erfthof
24 Sep 1991 VDH/APH 91.059 (M)
STRAZNIK Czym Chata Bogata
07 Sep 1995 NHSB 2027276 (M)
JESION von der Zottigen Familie
04 Aug 1998 VDH/APH 98.316 (M)
CH.PL ATOS vom Immermannshof
27 Aug 1993 PKR.I-17530 imp.DE (M)
JANCZAR von der Zottigen Familie
04 Aug 1998 VDH/APH 98.314 (M)
SZALAS od Batsa Zagroda
15 Jun 1995 NHSB 2014394 (M)
ARES vom Veilchenhof Tuchola
04 Nov 1995 VDH/APH 95.16. (M)
ARTUR vom Immermannshof
27 Aug 1993 VDH/APH 93.... (M)
JANOSIK von der Zottigen Familie
04 Aug 1998 VDH/APH 98.315 (M)
AMBRA vom Immermannshof
27 Aug 1993 VDH/APH 93.102 (F)
JAGODA von der Zottigen Familie
04 Aug 1998 VDH/APH 98.322 (F)
HALNY von der Zottigen Familie
20 Dec 1996 VDH/APH 96.22. (M)
GWARNA Chluba Liliowej Przełęczy
06 Oct 1995 PKR.I-23861 - KW.T-IV-88/XXVIII (F)
AIKA vom Ohretal
29 Oct 1995 VDH/APH 95.... (F)
SENNA-KIRA od Batsa Zagroda
15 Jun 1995 NHSB 2014397 (F)
ANATOL vom Immermannshof
27 Aug 1993 VDH/APH 93.094 (M)
SZARY od Batsa Zagroda
15 Jun 1995 NHSB 2014396 (M)
ZBÓJKA z Wierchu Olczańskiego
03 Oct 1993 PKR.I-17832 imp.PL (F)
VIARA Biale Wilcze Gniadzo
10 May 1997 LOSH-802202 (F)
ASKO vom Immermannshof
27 Aug 1993 VDH/APH 93.... (M)
ANKA vom Wildersberg
28 Jun 1995 ÖHZB OP 102A (F)
DUNJA od Batsa Zagroda
04 Jun 1996 NHSB 2072381 (F)
HUBALD von der Zottigen Familie
20 Dec 1996 VDH/APH 96.22. (M)
JONATAN von der Zottigen Familie
04 Aug 1998 VDH/APH 98.318 (M)
XANTHO Biale Wilcze Gniazdo
29 May 1998 LOSH-0827982 (M)
DYWAN od Batsa Zagroda
04 Jun 1996 NHSB 2072376 (M)
AMAN vom Immermannshof
27 Aug 1993 VDH/APH 93.093 (M)
URODA Biale Wilcze Gniazdo
26 Apr 1996 LOSH-0776280 (F)
SARBY od Batsa Zagroda
15 Jun 1995 NHSB 2014392 (M)
AURIKEL mit Kuehlem Charme
03 Nov 1995 VDH/APH 95.180 (F)
JURATA von der Zottigen Familie JW W-NL'99
04 Aug 1998 NHSB 2250555 imp.DE (F)
CH.NL SADOW KRYWAN od Batsa Zagroda
15 Jun 1995 NHSB 2014393 (M)
CH.PL;CIB JUHAS z Ogrodu Parysa
01 Nov 1988
PKR.I-XXIV-4646 (M)

BOLEK (OP 135R)
07 Dec 1996 ÖHZB OP 135R (M)
ERA z Ogrodu Parysa
18 Mar 1999 PKR.I-34834 (F)
BASIOR z Ogrodu Parysa
31 Aug 1997 PKR.I-30048 (M)
LALA z Ogrodu Parysa
14 Jan 1999 LOF 000275/69 (F)
ESEJ z Ogrodu Parysa
18 Mar 1999 PKR.I-33696 (M)
JANOSIK Volarius
30 Jun 1993 PKR.I-18228 (M)
EMMA z Pod Brzyska
22 Mar 1996 PKR.I-24981 (F)
BELA spod Brzyska
09 Jul 1995 PKR.I-23827 (F)
ATOS z Krainy Gor
01 Feb 1994 PKR.I-20540 (M)
LONT Volarius
25 Jan 1994 PKR.I-18229 (M)
EMIR spod Brzyska
22 Mar 1996 PKR.I-27494 (M)
J-CH.PL;CH.PL ELZA spod Brzyska
22 Mar 1996 PKR.I-25450 (F)
ESZI spod Brzyska
22 Mar 1996 PKR.I-26314 (F)
CH.PL;CIB JURAND Volarius
30 Jun 1993 PKR.I-18575 (M)
LUPUS Volarius
25 Jan 1994 NHSB 2050636 imp.PL (M)
J-CH.PL;CH.PL AGA z Ogrodu Parysa
23 Apr 1997 PKR.I-28254 (F)
BACUŚ spod Brzyska
09 Jul 1995 PKR.I-22924 (M)
LULAJ Volarius
25 Jan 1994 PKR.I-18877 (M)
ALGA z Ogrodu Parysa
23 Apr 1997 NHSB 2375659 imp.PL (F)
CH.PL LEIDI z Ogrodu Parysa
14 Jan 1999 PKR.I-35079 (F)
BAFI spod Brzyska
09 Jul 1995 PKR.I-23167 (F)
BAJA z Ogrodu Parysa
31 Aug 1997 VDH/APH 99.361 imp.PL (F)
BEN spod Brzyska
09 Jul 1995 (M)
BESKID spod Brzyska
09 Jul 1995 PKR.I-22764 (M)
SABA spod Chrubego Regla
08 Jan 1989
PKR.I-XXXIII-6797 (F)
 
DOLINA z Tomalowki
26 Feb 1993
PKR.I-16520 (F)
 
JODŁA z Ogrod Parysa
01 Nov 1988
PKR.I-XXIV-4649 (F)
 
DUNAJ z Tomalówki
26 Feb 1993
NHSB 1950056 imp.PL (M)
 
ŚNIEŻNA z Buczynowego Gniazda
20 Jul 1993
PKR.I-18237 (F)
 
HOLA z Tomalówki
13 Oct 1993
PKR.I-19070 (F)
 
TATRA z Roli Krupowej
24 Jun 1992
PKR.I-18234 (F)
 
SUTOR Spod Chrubego Regla
08 Jan 1989
PKR.I-5509 (M)
 
JANOSIK z Butorowego Wierchu
28 Oct 1987
(M)
 
LESNA (PKR.O-CLXI-40684)
23 Apr 1983
PKR.O-CLXI-40684 (F)
DOLINKA (KW.T-IV-62/XXVIII)
09 Apr 1986
KW.T-IV-62/XXVIII (F)
BIAŁY DUNAJ
26 Jan 1989 ÖHZB OP 092A imp.PL (M)
DYMKA-LIMBUSIA
23 May 1979
NHSB 1099980 imp.PL (F)
   
BALA od Dzioboni
20 Apr 1986
PKR.O-CCXXXII-55509 (F)
ARTYSTA z Olchowego
09 Jul 1988
LOF 000036/9 imp.PL (M)
 
HUTA (PKR.O-CXXXI-33806)

PKR.O-CXXXI-33806 (F)
IRMA Modre Gniazdo
16 Mar 1986
NHSB 1599665 imp.PL (F)
JANINA SIODMA v.d. Strangstroom
06 Mar 1992 NHSB 1809508 (F)
CELINA TRZECIA v.d. Strangstroom
27 Jul 1989 NHSB 1661524 (F)
ZARAZ SIODMY v.d. Strangstroom
06 Mar 1992 NHSB 1809505 (M)
RAISSA SIODMA v.d. Strangstroom
06 Mar 1992 NHSB 1809507 (F)
CIB RAISA PIECIA v.d. Strangstroom
24 Aug 1990 NHSB 1724313 (F)
JUHARZ SIODMY v.d. Strangstroom
06 Mar 1992 NHSB 1809506 (M)
CORKA TRZECIA v.d. Strangstroom
27 Jul 1989 NHSB 1661526 (F)
DONJA TRZECIA v.d. Strangstroom
27 Jul 1989 NHSB 1661525 (F)
DON TRZECIE v.d. Strangstroom
27 Jul 1989 NHSB 1661522 (M)
NADJESZDA PIECIA v.d. Strangstroom
24 Aug 1990 NHSB 1724316 (F)
NINA PIECIA v.d. Strangstroom
24 Aug 1990 NHSB 1724315 (F)
JUKARZKA PIECIA v.d. Strangstroom
24 Aug 1990 NHSB 1724314 (F)
JOSCHA PIECIA v.d. Strangstroom
24 Aug 1990 NHSB 1724312 (F)
BORAN PIECIU v.d. Strangstroom
24 Aug 1990 NHSB 1724310 (M)
JANEK PIECIU v.d. Strangstroom
24 Aug 1990 NHSB 1724309 (M)
BRONCO PIECIU v.d. Strangstroom
24 Aug 1990 NHSB 1724308 (M)
DUSZKA Trzecia v/d Strangstroom
27 Jul 1989 NHSB 1661527 (F)
JURECK PIECIU v.d. Strangstroom
24 Aug 1990 NHSB 1724311 (M)
CORTECK TRZECIE v.d. Strangstroom
27 Jul 1989 NHSB 1661523 (M)
RASPUTIN TRZECIE v.d. Strangstroom
27 Jul 1989 NHSB 1661520 (M)
DORAN TRZECIE v.d. Strangstroom
27 Jul 1989 NHSB 1661521 (M)
KOSOR z Wyskowek WW'92
P555-913 imp.PL (M)
BÓJKA z Pajakówki
08 Apr 1985
NHSB 1563766 imp.PL (F)
 
BASTA (PKR.O-CLXXX-44569)
29 Apr 1983
PKR.O-CLXXX-44569 (F)
   
GRATKA (PKR.O-LXXXIX-24014)
06 Apr 1978
PKR.O-LXXXIX-24014 (F)
WARCUS (PKR.O-CXXI-31649)
04 Sep 1980
PKR.O-CXXI-31649 (M)
 
WANTA (PKR.O-CXXI-31648)
04 Sep 1980
PKR.O-CXXI-31648 (F)
 
JUHASKA (KW.T-III-104/XXVIII)
28 Feb 1979
KW.T-III-104/XXVIII (F)
   
HECA (PKR.O-CLXXIV-43337)
01 Jun 1983
PKR.O-CLXXIV-43337 (F)
AMANT-TURLIK ze Swietokrzyskiego Rancza
27 Mar 1986
PKR.O-CCXXXII-55912 (M)
 
LIMBA Kacmorka
05 Mar 1987
KW.T-IV-42/XXVIII (F)
   
GROTA (KW.T-I-22/XXVIII)
17 Jun 1967
KW.T-I-22/XXVIII (F)
DOLNA (KW.T-III-85/XXVIII)

KW.T-III-85/XXVIII (F)
MODRA (NHSB 1150933)
16 Dec 1979
NHSB 1150933 imp.PL (F)
LOSKA od Tatra Torbiakow
06 Sep 1985 NHSB 1434185 (F)
LALKA od Tatra Torbiakow
06 Sep 1985 NHSB 1434184 (F)
LAWINA od Tatra Torbiakow
06 Sep 1985 NHSB 1434183 (F)
LADNY od Tatra Torbiakow
06 Sep 1985 NHSB 1434182 (M)
LIPTOK od Tatra Torbiakow
06 Sep 1985 NHSB 1434181 (M)
LAS od Tatra Torbiakow
06 Sep 1985 NHSB 1434179 (M)
MODRA od Tatra Torbiakow
25 Dec 1986 NHSB 1511654 (F)
MERCIK SWIETA od Tatra Torbiakow
25 Dec 1986 NHSB 1511653 (M)
LODO od Tatra Torbiakow
06 Sep 1985 NHSB 1434180 (M)
WICKA (NHSB 1190632)
13 Dec 1981 NHSB 1190632 (F)
MAZUR od Tatra Torbiakow
13 Apr 1984 NHSB 1337976 (M)
WATRA (NHSB 1190630)
13 Dec 1981 NHSB 1190630 (F)
WIANKA (NHSB 1190629)
13 Dec 1981 NHSB 1190629 (F)
WARSZA (NHSB 1190628)
13 Dec 1981 NHSB 1190628 (F)
WISLA (NHSB 1190626)
13 Dec 1981 NHSB 1190626 (F)
WODA (NHSB 1190625)
13 Dec 1981 NHSB 1190625 (M)
WLADEK (NHSB 1190624)
13 Dec 1981 NHSB 1190624 (M)
WALESA (NHSB 1190623)
13 Dec 1981 NHSB 1190623 (M)
WORA (NHSB 1190631)
13 Dec 1981 NHSB 1190631 (F)
WANDA (NHSB 1190627) JW W-NL'82
13 Dec 1981 NHSB 1190627 (F)
MISKA DWA od Tatra Torbiakow
13 Apr 1984 NHSB 1337978 (F)
MODRA DWA od Tatra Torbiakow
13 Apr 1984 NHSB 1337977 (F)
MORUS od Tatra Torbiakow
13 Apr 1984 NHSB 1337975 (M)
MACIEK od Tatra Torbiakow
13 Apr 1984 NHSB 1337974 (M)
MAREK od Tatra Torbiakow
13 Apr 1984 NHSB 1337973 (M)
MIREK od Tatra Torbiakow
13 Apr 1984 NHSB 1337971 (M)
ZAMIEC GUCIO od Tatra Torbiakow
04 Jan 1985 NHSB 1379568 (M)
ZAKO MODRA GUCIO od Tatra Torbiakow
04 Jan 1985 NHSB 1379567 (M)
ZAWRAT MODRA od Tatra Torbiakow
04 Jan 1985 NHSB 1379566 (M)
CIB MACZEK od Tatra Torbiakow
13 Apr 1984 NHSB 1337972 (M)
MIŚKA z Kasprowego
16 Dec 1979
NHSB 1150544 imp.PL (F)
SHEEBA of Tatra Torbiakow
29 Sep 1983 NHSB 1305677 (F)
SWARN of Tatra Torbiakow
29 Sep 1983 NHSB 1305676 (M)
MILA Z HALI Jaworzynka
16 Dec 1979
PKR.O-CVIII-28537 (F)
 
DUNAJEK (KW.T-I-230/XXVIII)
09 Jun 1969
KW.T-I-230/XXVIII (M)
DOLINA (KW.T-I-46/XXVIII)

KW.T-I-46/XXVIII (F)
YANOUCHKA v.h. Goralenhof
01 Jun 1974
NHSB 0999649 imp.BE (F)

SWARNY Lakota
11 Feb 1981 NHSB 1146272 (M)
ORLA Lakota
11 Feb 1981 NHSB 1146273 (F)
ZABA v.h. Goralenhof
01 Jun 1975
ALSH 25177 (F)
 
BOŚKA (KWT I-300)

KWT I-300 (F)
CZUJNA (KW.T-II-119/XXVIII)

KW.T-II-119/XXVIII (F)
ATA ze Śnieżnej Uboczy
12 Apr 1982 KW.T-III-227/XXVIII (F)
SKAŁKA (KW.T-II-19/XXVIII)
17 Aug 1973
KW.T-II-19/XXVIII (F)
DOLNA (KW.T-II-42/XXVIII)
06 Aug 1974 KW.T-II-42/XXVIII (F)
LIMBA z Liptoków

KW.T-III-10/XXVIII (F)
KLEPAC z Liptokow
30 Jun 1979
DKK 12592/80 imp.PL (M)
MICHA (DKK09523/85
25 Feb 1985 DKK 09523/85 (M)
RADA (DKK09529/85
25 Feb 1985 DKK 09529/85 (M)
HALNY (DKK09526/85
25 Feb 1985 DKK 09526/85 (M)
VILEK (DKK09524/85
25 Feb 1985 DKK 09524/85 (M)
LUBA (DKK09527/85
25 Feb 1985 DKK 09527/85 (M)
ZAK (DKK09525/85
25 Feb 1985 DKK 09525/85 (M)
DAMA (DKK 09528/85)
25 Feb 1985 DKK 09528/85 (F)
DOLNA (KW.T-II-42/XXVIII)
06 Aug 1974
KW.T-II-42/XXVIII (F)
CH.PL;CIB BUDRYS GAZDA spod Grapy
28 Aug 1978
PKR.O-XCIII-24981 (M)

BAJA (ÖHZB OP 5)
06 Sep 1980 ÖHZB OP 005 imp.PL (F)
BUĆKA-LIMBA Górnej Chlabowki
17 Sep 1982 PKR.O-CXLIX-36428 (F)
WICKA (NHSB 1190632)
13 Dec 1981 NHSB 1190632 (F)
BUCZYNA (PKR.O-CLXI-40692)
16 Apr 1983 PKR.O-CLXI-40692 (F)
WATRA (NHSB 1190630)
13 Dec 1981 NHSB 1190630 (F)
WIANKA (NHSB 1190629)
13 Dec 1981 NHSB 1190629 (F)
WARSZA (NHSB 1190628)
13 Dec 1981 NHSB 1190628 (F)
WISLA (NHSB 1190626)
13 Dec 1981 NHSB 1190626 (F)
WODA (NHSB 1190625)
13 Dec 1981 NHSB 1190625 (M)
WLADEK (NHSB 1190624)
13 Dec 1981 NHSB 1190624 (M)
WALESA (NHSB 1190623)
13 Dec 1981 NHSB 1190623 (M)
WORA (NHSB 1190631)
13 Dec 1981 NHSB 1190631 (F)
WANDA (NHSB 1190627) JW W-NL'82
13 Dec 1981 NHSB 1190627 (F)
KUMA Bukowińska Drużba
04 Apr 1982 PKR.O-CXXXVII-35097 (F)
CIB BAZYL z Chaty Goralskiej
16 Apr 1983 PKR.O-CLXI-40691 (M)
ATOS Podhalny od Kazimierza
22 Jun 1983 PKR.O-CLVII-40213 (M)
PYSZNO z Kwiecistego Uplazu
19 Aug 1982 VDH/APH 88.017 imp.PL (F)
WIKTORIA z Chaty Goralskiej
05 Sep 1984 PKR.O-CXCXI-48837 (F)
NARTA (NHSB 1250344)
07 Mar 1983 NHSB 1250344 imp.PL (F)
BASETLA z Gliczarowa
27 Aug 1983 LOF 000007/5 imp.PL (F)
KACPER (ÖHZB OP 4)
17 Sep 1980 ÖHZB OP 004 imp.PL (M)
BABA JAGA z Kwiecistego Uplazu
29 Mar 1983 PKR.O-CLXXX-44558 (F)
BABA (PKR.O-CXLII-36429)
17 Sep 1982 PKR.O-CXLII-36429 (F)
PANCIA z Kwiecistego Uplazu
19 Aug 1982 PKR.O-CXLI-36035 imp.PL (F)
PANNA z Kwiecistego Uplazu
19 Aug 1982 PKR.O-CXLI-36034 imp.PL (F)
WRZOS z Groty Janosika
11 Mar 1983 PKR.O-CLII-38847 (M)
WODNA z Groty Janosika
11 Mar 1983 (F)
CZUJNA (KW.T-II-119/XXVIII)

KW.T-II-119/XXVIII (F)
ATA ze Śnieżnej Uboczy
12 Apr 1982
KW.T-III-227/XXVIII (F)
FRAJDA ze Śnieżnej Uboczy
20 Jul 1984 (F)
FARAD ze Śnieżnej Uboczy
20 Jul 1984 ÖHZB OP 033 imp.PL (M)
FRYSNY ze Śnieżnej Uboczy
20 Jul 1984 (M)
GAJA ze Śnieżnej Uboczy
19 Sep 1985 PKR O-51987 (F)
GRANAT ze Śnieżnej Uboczy
19 Sep 1985 PKR.O-CCXIX-52963 (M)
BACIU ze Śnieżnej Uboczy
11 Dec 1983 PKR.O-CLXXI-42788 (M)
BIALIK ze Śnieżnej Uboczy
11 Dec 1983 rej. 11188/VIII/88 (M)
BAJDEK ze Śnieżnej Uboczy
11 Dec 1983 PKR.O-CLXXI-42465 (M)
BUDKA ze Śnieżnej Uboczy
11 Dec 1983 PKR.O-CLXXI-42787 (F)
BACULKA ze Śnieżnej Uboczy
11 Dec 1983 PKR.O-CLXX-42641 (F)
HAMRA ze Śnieżnej Uboczy
15 Apr 1987 PKR.I-IX-1636 (F)
DOLA (KW.T-III-30/XXVIII)

KW.T-III-30/XXVIII (F)
BAJA (ÖHZB OP 5)
06 Sep 1980
ÖHZB OP 005 imp.PL (F)
AMANDA vom Wogenrain
18 Sep 1983 ÖHZB OP 018 (F)
BOJAR vom Wogenrain
08 Oct 1984 ÖHZB OP 025 (M)
BENJAMIN vom Wogenrain
08 Oct 1984 ÖHZB OP 027 (M)
DUSZA vom Wogenrain
28 Mar 1988 ÖHZB OP 051 (F)
DOLINA BASTIA vom Wogenrain
28 Mar 1988 ÖHZB OP 049 (F)
DZIKUS vom Wogenrain
28 Mar 1988 ÖHZB OP 047 (M)
ESMERALDA vom Wogenrain
24 May 1989 ÖHZB OP 053 (F)
CYRIL vom Wogenrain
21 Sep 1986 ÖHZB OP 040 (M)
BIANCA vom Wogenrain
08 Oct 1984 ÖHZB OP 029 (F)
DOJKA vom Wogenrain
28 Mar 1988 ÖHZB OP 050 (F)
ASTOR Schagerl
23 Oct 1981 ÖHZB OP 008 (M)
CÄSAR vom Wogenrain
21 Sep 1986 ÖHZB OP 037 (M)
BODA vom Wogenrain
08 Oct 1984 ÖHZB OP 031 (F)
DINKO vom Wogenrain
28 Mar 1988 ÖHZB OP 046 (M)
CURUS vom Wogenrain
21 Sep 1986 ÖHZB OP 038 (M)
CETYNA vom Wogenrain
21 Sep 1986 ÖHZB OP 041 (F)
AKA Schagerl
23 Oct 1981 ÖHZB OP 009 (F)
BALANTH vom Wogenrain
08 Oct 1984 ÖHZB OP 024 (M)
DUNAJ vom Wogenrain
28 Mar 1988 ÖHZB OP 044 (M)
BACUS vom Wogenrain
08 Oct 1984 ÖHZB OP 026 (M)
ANATOL vom Wogenrain
18 Sep 1983 ÖHZB OP 015 (M)
BLASIUS vom Wogenrain
08 Oct 1984 ÖHZB OP 028 (M)
DOWUNTNY vom Wogenrain
28 Mar 1988 ÖHZB OP 045 (M)
ARTUS Schagerl
23 Oct 1981 ÖHZB OP 006 (M)
DESPET vom Wogenrain
28 Mar 1988 ÖHZB OP 043 (M)
ANJA Schagerl
23 Oct 1981 ÖHZB OP 011 (F)
ASSI Schagerl
23 Oct 1981 ÖHZB OP 010 (F)
AMALIE vom Wogenrain
18 Sep 1983 ÖHZB OP 019 (F)
ANTON vom Wogenrain
18 Sep 1983 ÖHZB OP 016 (M)
DUHANY vom Wogenrain
28 Mar 1988 ÖHZB OP 048 (M)
BERENICE vom Wogenrain
08 Oct 1984 ÖHZB OP 030 (F)
EARL vom Wogenrain
24 May 1989 ÖHZB OP 052 (M)
CYHRLA vom Wogenrain
21 Sep 1986 ÖHZB OP 042 (F)
CIERT vom Wogenrain
21 Sep 1986 ÖHZB OP 039 (M)
ADOLAR vom Wogenrain
18 Sep 1983 ÖHZB OP 017 (M)
AMIKO Schagerl
23 Oct 1981 ÖHZB OP 007 (M)
BULA vom Wogenrain
08 Oct 1984 ÖHZB OP 032 (F)
GRONIA (KW.T-III-81/XXVIII)

KW.T-III-81/XXVIII (F)
BELKA (KW.T-III-206/XXVIII)
02 Jul 1981
KW.T-III-206/XXVIII (F)
KNIEJA Gazda Kuznicki
06 Jul 1983 PKR.O-CLXX-42463 (F)
KALINA Gazda Kuznicki
06 Jul 1983 NHSB 1490705 imp.PL (F)
KOSAR Gazda Kuznicki
06 Jul 1983 PKR.O-CLXXVI-43658 (M)
KANIA Gazda Kuznicki
06 Jul 1983 PKR.O-CLXX-42464 (F)
ZAWRAT (KW.T-I-56/XXVIII)
09 Jun 1969
KW.T-I-56/XXVIII (M)
CZORT (KW.T-I-306/XXVIII)

KW.T-I-306/XXVIII (M)
WATRA (KW.T-III-225/XXVIII)
15 May 1981
KW.T-III-225/XXVIII (F)
THERESIA od Jackulorza
07 Feb 1985 imp.PL (F)
KUMKA od Jackulorza
07 Feb 1985 NHSB 1460053 imp.PL (F)
KONDEK od Jackulorza
07 Feb 1985 NHSB 1490984 imp.PL (M)
WANTA z Butorowego Wierchu
24 Jan 1984 PKR.O-CLXXVII-43855 (F)
WANTULA z Butorowego Wierchu
24 Jan 1984 PKR.O-CLXXVII-43854 (F)
WIERŚKO (KW.T-III-223/XXVIII)
15 May 1981
KW.T-III-223/XXVIII (M)
 
KURNIAWA (KW.T-III-24/XXVIII) (II)
15 Apr 1980
KW.T-III-24/XXVIII (F)
 
CICHA II (KW.T-I-80/XXVIII)

KW.T-I-80/XXVIII (F)
LIMBA (KW.T-III-91/XXVIII)

KW.T-III-91/XXVIII (F)
BYSTRO z Waksmundzjiej Polany
17 Apr 1984
PKR.O-CXC-46688 (F)
CIB TONI BACUS z Furtokowego Brzyzka
03 Sep 1986
VDH/APH 90.046 imp.PL (M)

 
LAWINA (KW.T-III-92/XXVIII)
25 Nov 1978
KW.T-III-92/XXVIII (F)
KALINA z Waksmundziej Polany
16 Apr 1982
PKR O-35818 imp.PL (F)
 
CISA z Waksmundziej Polany
27 Jun 1981
PKR.O-CXXVII-32916 (F)
OSTRA z Waksmundzkiej Polany
14 Jul 1985 PKR.O-CCXIX-52974 (F)
ORAWKA z Waksmundzkiej Polany
14 Jul 1985 PKR O-50922 (F)
KIERDEL z Jesionowki
28 Sep 1987 PKR.I-2531 imp.PL (M)
KORA z Waksmundziej Polany
16 Apr 1982
VDH/APH 84.001 imp.PL (F)

 
BAJDA z Jesionowki
17 Apr 1984
PKR.O-CXCII-47154 (F)
ASTOR z Kurnej Izby
25 Apr 1986
(M)
FIGLARZ v/d Zottigen Familie
29 Jun 1995 VDH/APH 95.147 (M)
ESTELLA von der Zottigen Familie
20 Jan 1994 VDH/APH 94.11. (F)
FAJKA v/d Zottigen Familie
29 Jun 1995 VDH/APH 95.149 (F)
ELIZA von der Zottigen Familie
20 Jan 1994 VDH/APH 94.11. (F)
ELUNA von der Zottigen Familie
20 Jan 1994 VDH/APH 94.11. (F)
FILOU-GUILLAUME von der Zottigen Familie
29 Jun 1995 VDH/APH 95.14. (M)
FIGA v/d Zottigen Familie
29 Jun 1995 VDH/APH 95.150 (F)
EDINA von der Zottigen Familie
20 Jan 1994 VDH/APH 94.11. (F)
FRYKTA v/d Zottigen Familie
29 Jun 1995 VDH/APH 95.14. (F)
ERKAN von der Zottigen Familie
20 Jan 1994 VDH/APH 94.11. (M)
FELEK v/d Zottigen Familie
29 Jun 1995 VDH/APH 95.146 (M)
ELVITA von der Zottigen Familie
20 Jan 1994 VDH/APH 94.11. (F)
EMILIA von der Zottigen Familie
20 Jan 1994 VDH/APH 94.110 (F)
ELIASZ von der Zottigen Familie
20 Jan 1994 VDH/APH 94.11. (M)
FAWOREK v/d Zottigen Familie
29 Jun 1995 VDH/APH 95.145 (M)
EDWIN von der Zottigen Familie
20 Jan 1994 VDH/APH 94.104 (M)
ATOM z Kurnej Izby
25 Apr 1986
PKR.O-CCCXXXIII-56259 (M)
 
ARTOS z Kurnej Izby
25 Apr 1986
PKR.O-5654? (M)
 
ATMA z Kurnej Izby
25 Apr 1986
PKR.O-CCXXXIV-56548 imp.PL (F)

 
DOLA (KW.T-II-74/XXVII)

KW.T-II-74/XXVIII (F)
PAZDUR (PKR.O-LXX-19407)
25 Mar 1976
PKR.O-LXX-19407 (M)
BAJOK spod Szczytów

PKR.O-CXV-25454 imp.PL (M)
GRACE (ALSH-032547)
21 Sep 1982 ALSH 32547 (F)
DOURA (LOSH 436315)
17 Dec 1979 LOSH 436315 (F)
EGLANTINE (LOSH 439675)
07 Feb 1980 LOSH 439675 (F)
HERON (LOSH 507535)
24 May 1983 LOSH 507535 (M)
DANY (LOSH 436308)
17 Dec 1979 LOSH 436308 (M)
HELGA (LOSH 507539)
24 May 1983 LOSH 507539 (F)
HELOISE (LOSH 507537)
24 May 1983 LOSH 507537 (F)
DARLOFF (LOSH 436310)
17 Dec 1979 LOSH 436310 (M)
HERONE (LOSH 507536)
24 May 1983 LOSH 507536 (F)
HELBELLE (LOSH 507538)
24 May 1983 LOSH 507538 (F)
DELPHINE (LOSH 436312)
17 Dec 1979 LOSH 436312 (F)
DARAGON (LOSH 436309)
17 Dec 1979 LOSH 436309 (M)
ERDOV (LOSH 439674)
07 Feb 1980 LOSH 439674 (M)
DORA (LOSH 436314)
17 Dec 1979 LOSH 436314 (F)
EKLO (LOSH 450392)
06 Jul 1980 LOSH 450392 (M)
EOLEK (LOSH 439673)
07 Feb 1980 LOSH 439673 (M)
EMIGRAND (LOSH 439672)
07 Feb 1980 LOSH 439672 (M)
ELZBIETA (LOSH 439677)
07 Feb 1980 LOSH 439677 (F)
ELINDEN (LOSH 450393)
06 Jul 1980 LOSH 450393 (M)
DALINE (LOSH 436311)
17 Dec 1979 LOSH 436311 (F)
ELOISE (LOSH 450396)
06 Jul 1980 LOSH 450396 (F)
ELIDIA (LOSH 439676)
07 Feb 1980 LOSH 439676 (F)
EVE (LOSH 439679)
07 Feb 1980 LOSH 439679 (F)
EOMCE (LOSH 450394)
06 Jul 1980 LOSH 450394 (M)
ETISIEN (LOSH 450395)
06 Jul 1980 LOSH 450395 (M)
DINA (LOSH 436313)
17 Dec 1979 LOSH 436313 (F)
EUGENIE (LOSH 450397)
06 Jul 1980 LOSH 450397 (F)
EMILIE (LOSH 439678)
07 Feb 1980 LOSH 439678 (F)
litter Bulgajewska 01
18 Apr 1981
litter Bulgajewska 02
07 May 1981
litter Kurzeja BE
25 Sep 1981
litter Bulgajewska 04
21 Sep 1982
litter Bulgajewska 05
25 Oct 1982
GRECO (ALSH-032542)
21 Sep 1982 ALSH 32542 (M)
BACIAR (PKR.O-CIII-27334)
16 Nov 1978
PKR.O-CIII-27334 (M)

HUTCH du Val des Princes
02 Oct 1983 LOSH 507102 (M)
HENIA (ALSH 33310)
16 May 1983 ALSH 33310 (F)
HARNASA v.h. Goralenhof
30 Oct 1983 NHSB 1375274 imp.BE (F)
HALINA (ALSH 33308)
16 May 1983 ALSH 33308 (F)
HINKA du Val des Princes
15 Oct 1983 LOSH 507997 (F)
HELIOS du Val des Princes
02 Oct 1983 LOSH-0507104 (M)
HRUBA du Val des Princes
15 Oct 1983 LOSH-0507996 (F)
HELGA (LOSH 499193)
12 Jul 1983 LOSH 499193 (F)
HUSKYS (LOSH 499199)
12 Jul 1983 LOSH 499199 (F)
HOLINKA du Val des Princes
02 Oct 1983 LOSH 507106 (F)
HERAUT du Val des Princes
07 Feb 1983 LOSH 493728 (M)
HEROLD du Val des Princes
07 Feb 1983 LOSH 493730 (M)
HAZAN du Val des Princes
15 Oct 1983 LOSH 507987 (M)
I'GOIA du Val des Princes
26 Apr 1984 LOSH 515392 (F)
HULEX v/h Goralenhof
30 Oct 1983 LOSH 509411 (M)
HANDY du Val des Princes
02 Oct 1983 LOSH 507107 (F)
GARY du Cottage des Loups
08 Nov 1982 LOSH 489979 (M)
HAFIZ du Val des Princes
15 Oct 1983 LOSH 507995 (F)
HELZA du Val des Princes
07 Feb 1983 LOSH 493734 (F)
HIORGA du Val des Princes
02 Oct 1983 LOSH 507105 (M)
HARNAS du Val des Princes
15 Oct 1983 LOSH 507992 (M)
HYLOUKA du Val des Princes
15 Oct 1983 LOSH 507994 (F)
HODOWAC du Val des Princes
07 Feb 1983 LOSH 493732 (M)
HANKA v/h Goralenhof
30 Oct 1983 LOSH 509412 (F)
HARALD du Val des Princes
15 Oct 1983 LOSH 507993 (M)
HOUSCKA (LOSH 499197)
12 Jul 1983 LOSH 499197 (F)
HOMBRE (ALSH 33307)
16 May 1983 ALSH 33307 (M)
HERCUL (LOSH 499191)
12 Jul 1983 LOSH 499191 (M)
ISCHIA du Val des Princes
26 Apr 1984 LOSH 515391 (F)
HERA du Val des Princes
07 Feb 1983 LOSH 493735 (F)
HIRSKY du Val des Princes
02 Oct 1983 LOSH 507103 (M)
HIMCAS (LOSH 499195)
12 Jul 1983 LOSH 499195 (F)
HELOISE (LOSH 499194)
12 Jul 1983 LOSH 499194 (F)
HALASKA du Val des Princes
02 Oct 1983 LOSH 507108 (F)
HERMES du Val des Princes
07 Feb 1983 LOSH 493729 (M)
GLINKA du Cottage des Loups
08 Nov 1982 LOSH 489983 (F)
HERA v/h Goralenhof
30 Oct 1983 LOSH 509413 (F)
HALNY du Val des Princes
07 Feb 1983 LOSH 493733 (M)
HEKLA du Val des Princes
15 Oct 1983 LOSH 507991 (M)
GREG du Cottage des Loups
08 Nov 1982 LOSH 489981 (M)
HURRICANE (LOSH 499198)
12 Jul 1983 LOSH 499198 (F)
HATHOR du Val des Princes
07 Feb 1983 LOSH 493727 (M)
GVARESKA du Cottage des Loups
08 Nov 1982 LOSH 489984 (F)
HYACINTE (LOSH 499200)
12 Jul 1983 LOSH 499200 (F)
HADES du Val des Princes
15 Oct 1983 LOSH-0507990 (M)
GIPSY du Cottage des Loups
08 Nov 1982 LOSH 489982 (F)
HISMY (LOSH 499196)
12 Jul 1983 LOSH 499196 (F)
HUCKL (LOSH 499192)
12 Jul 1983 LOSH 499192 (M)
HIDALGO du Val des Princes
07 Feb 1983 LOSH 493731 (M)
HONYX du Val des Princes
15 Oct 1983 LOSH 507989 (M)
GORKI du Cottage des Loups
08 Nov 1982 LOSH 489980 (M)
HERACLES du Val des Princes
15 Oct 1983 LOSH 507988 (M)
DUNAJEC (KW.T-III-82/XXVIII)

KW.T-III-82/XXVIII (M)
BONJA BRYZA
07 Jun 1983 NHSB 1400104 imp.PL (F)
PO II BACA
KW.T-III-201/XXVIII (M)
LOTKA z Bachledówki
PKR.O-CLII-38804 (F)
BIDULA (PKR.O-CXLIII-36703)
12 Aug 1982 PKR.O-CXLIII-36703 (F)
GROZNA Turniczki
01 Apr 1983 NHSB 1290299 imp.PL (F)
BIELAS (NHSB 1290044) JW-NL'83,JWW
12 Aug 1982 NHSB 1290044 imp.PL (M)
LITWOR Modre Gniazdo
26 Jan 1983 PKR.O-CXLVIII-37800 (M)
BITNIK (NHSB 1250115)
12 Aug 1982 NHSB 1250115 imp.PL (M)
BIELINKA z Bialczanki
07 Jun 1983 PKR.O-CLXXVII-43857 (F)
PYSZNY spod Szozytów

PKR.O-XCII-24875 (M)
KNIEJA Gazda Kuznicki
06 Jul 1983 PKR.O-CLXX-42463 (F)
DZIADULA (PKR.O-CLXXVII-43852)
20 Jul 1983 PKR.O-CLXXVII-43852 (F)
ZBÓJKA (NHSB 1400444)
14 Mar 1984 NHSB 1400444 imp.PL (F)
DUJAWICA (PKR.O-CLXXIV-43334)
20 Jul 1983 PKR.O-CLXXIV-43334 (F)
BACIU ze Śnieżnej Uboczy
11 Dec 1983 PKR.O-CLXXI-42788 (M)
KALINA Gazda Kuznicki
06 Jul 1983 NHSB 1490705 imp.PL (F)
GWAR Modre Gniazdo
05 Apr 1983 NHSB 1290298 imp.PL (M)
BRZANA (NHSB 1536022)
02 May 1983 NHSB 1536022 imp.PL (F)
BIALIK ze Śnieżnej Uboczy
11 Dec 1983 rej. 11188/VIII/88 (M)
KOSAR Gazda Kuznicki
06 Jul 1983 PKR.O-CLXXVI-43658 (M)
BYSTRA (PKR.O-CLXXX-44561)
02 May 1984 PKR.O-CLXXX-44561 (F)
DYMKA (PKR.O-CLXXV-43335)
20 Jul 1983 PKR.O-CLXXV-43335 (F)
KANIA Gazda Kuznicki
06 Jul 1983 PKR.O-CLXX-42464 (F)
BASZTA (PKR.O-CLVIII-40214)
02 Jul 1983 PKR.O-CLVIII-40214 (F)
BAJDEK ze Śnieżnej Uboczy
11 Dec 1983 PKR.O-CLXXI-42465 (M)
BUDKA ze Śnieżnej Uboczy
11 Dec 1983 PKR.O-CLXXI-42787 (F)
Multi CH. BRZANA BULKA (NHSB 1536407)
02 May 1984 NHSB 1536407 imp.PL (F)
BACULKA ze Śnieżnej Uboczy
11 Dec 1983 PKR.O-CLXX-42641 (F)
BULA spod Szczytów
08 Jun 1979
PKR.O-CXVI-29128 imp.PL (F)
HARNYE (LOSH 500043)
15 May 1983 LOSH 500043 (F)
HORKA (LOSH 500040)
15 May 1983 LOSH 500040 (M)
HONEY (LOSH 500039)
15 May 1983 LOSH 500039 (M)
HUPPY (LOSH 500041)
15 May 1983 LOSH 500041 (M)
H'ZICO (LOSH 500042)
15 May 1983 LOSH 500042 (M)
H'SCHEEBA (LOSH 500045)
15 May 1983 LOSH 500045 (F)
HOLCHA (LOSH 500044)
15 May 1983 LOSH 500044 (F)
BORNIA spod Szczytów
08 Jun 1979
PKR.O-CIII-27333 imp.PL (F)
GRACE (ALSH-032547)
21 Sep 1982 ALSH 32547 (F)
ETIENNE (ALSH 30335)
13 Oct 1980 ALSH 30335 (M)
litter Bulgajewska 01
18 Apr 1981
litter Bulgajewska 04
21 Sep 1982
GRECO (ALSH-032542)
21 Sep 1982 ALSH 32542 (M)
BARTEK (rej. 776/XXVIII/78)
16 Nov 1978
rej. 776/XXVIII/78 imp.PL (M)
 
BIELINKA spod Szczytów

PKR.O-CXV-25455 imp.PL (F)
litter Kurzeja BE
25 Sep 1981
BESKID (PKR.O-XCV-25452)

PKR.O-XCV-25452 (M)
 
ALI (DKK-30172/1983)
26 Jun 1983
DKK 30172/1983 (M)
     
LIMBA (KW.T-I-232/XXVIII)
15 Nov 1971
KW.T-I-232/XXVIII (F)
     
BULA (KW.T-I-239/XXVIII)
15 Nov 1971
KW.T-I-239/XXVIII (F)
RUNDZIA (KW.T-II-126/XXVIII)

KW.T-II-126/XXVIII (F)
GRONIA (PKR.O-XCII-24860)
17 May 1978
PKR.O-XCII-24860 (F)
EKIER v.h. Goralenhof
28 Jul 1980 LOSH 450691 (M)
HARNASA v.h. Goralenhof
30 Oct 1983 NHSB 1375274 imp.BE (F)
HULEX v/h Goralenhof
30 Oct 1983 LOSH 509411 (M)
ERA v.h. Goralenhof
28 Jul 1980 LOSH 450700 (F)
EDYCJA v.h. Goralenhof
28 Jul 1980 LOSH 450698 (F)
HANKA v/h Goralenhof
30 Oct 1983 LOSH 509412 (F)
EGID v.h. Goralenhof
28 Jul 1980 LOF 000014/4 imp.BE (M)
EMIR v.h. Goralenhof
28 Jul 1980 LOSH 450694 (M)
HERA v/h Goralenhof
30 Oct 1983 LOSH 509413 (F)
EPOK v.h. Goralenhof
28 Jul 1980 LOSH 450695 (M)
ECHO v.h. Goralenhof
28 Jul 1980 NHSB 1125961 imp.BE (M)
EMOGA v.h. Goralenhof
28 Jul 1980 LOSH 450699 (F)
EMBLEM v.h. Goralenhof
28 Jul 1980 LOSH 450693 (M)
ERDAL v.h. Goralenhof
28 Jul 1980 LOSH 450696 (M)
EKRAN v.h. Goralenhof
28 Jul 1980 LOSH 450692 (M)
ERDOS v.h. Goralenhof
28 Jul 1980 LOSH 450697 (M)
BURZA (KW.T-II-135/XXVIII)

KW.T-II-135/XXVIII (F)
ZAWRAT (PKR.O-CVIII-28531)
PKR.O-CVIII-28531 (M)
DUNKA (PKR.O-LXXI-19605)
22 Mar 1975
PKR.O-LXXI-19605 (F)
BROK (PKR.O-LXXXI-22216)
30 May 1977
PKR.O-LXXXI-22216 (M)
DZIN DROP Kany Gros
16 Sep 1983 PKR.O-CLXXX-44555 (M)
SYBA z Malscińskiej Równi
08 Jun 1982
PKR.O-CXXXVI-34942 (F)
 
DANA GAŹDZINA z Malscińskiej Równi
02 Jul 1986
PKR.O-CCXLII-58452 (F)
 
DOLUSIA (KW.T-III-42/XXVIII)

KW.T-III-42/XXVIII (F)
HOLA (PKR.O-CLXXXV-45594)
18 Aug 1984
PKR.O-CLXXXV-45594 imp.PL (F)
 
HYRNA (NHSB 1400046)
18 Aug 1984
NHSB 1400046 imp.PL (F)
BANDA Bukowina
12 May 1988 NHSB 1597085 (F)
CISA Bukowina
12 Apr 1990 NHSB 1699708 (F)
HYRNA BIALA Bukowina
12 May 1988 NHSB 1597086 (F)
JAO CHOREK Bukowina
12 Apr 1990 NHSB 1699705 (M)
CZYRANA Bukowina
12 Apr 1990 NHSB 1699709 (F)
BABINKA Bukowina
12 May 1988 NHSB 1597082 (F)
AREK Bukowina
01 Jul 1986 NHSB 1489193 (M)
ANTOLEK Bukowina
01 Jul 1986 NHSB 1489191 (M)
TARA CELA Bukowina
12 Apr 1990 NHSB 1699710 (F)
ALPINA Bukowina
01 Jul 1986 NHSB 1489197 (F)
CESAR CYBUCH Bukowina
12 Apr 1990 NHSB 1699706 (M)
ROCKY Casmir Bukowina
12 Apr 1990 NHSB 1699707 (M)
BURZA Bukowina
12 May 1988 NHSB 1597083 (F)
ANTEK Bukowina
01 Jul 1986 NHSB 1489190 (M)
ALPA Bukowina
01 Jul 1986 NHSB 1489198 (F)
CZORT Bukowina
12 Apr 1990 NHSB 1699704 (M)
BABKA Bukowina
12 May 1988 NHSB 1597087 (F)
CYJAS Bukowina
12 Apr 1990 NHSB 1699702 (M)
CZERKJE-CZUBA Bukowina
12 Apr 1990 NHSB 1699711 (F)
BUCKA Bukowina
12 May 1988 NHSB 1597088 (F)
CYRIL Bukowina
12 Apr 1990 NHSB 1699703 (M)
BARUSIA Bukowina
12 May 1988 NHSB 1597091 (F)
BANJER Bara Bukowina
12 May 1988 NHSB 1597084 (F)
ATOS Bukowina
01 Jul 1986 NHSB 1489195 (M)
AZOR Bukowina
01 Jul 1986 NHSB 1489192 (M)
ALASZ Bukowina
01 Jul 1986 NHSB 1489194 (M)
AMANT Bukowina
01 Jul 1986 NHSB 1489196 (M)
BAJKA Bukowina
12 May 1988 NHSB 1597090 (F)
KIM BANDZIA Bukowina
12 May 1988 NHSB 1597089 (F)
KORA Spod Tarasówki
01 Sep 1983
PKR.O-CLXXI-42792 (F)
GRUDA Spod Tarasowki
30 Jul 1985 PKR O-54996 (F)
BAJA Spod Tarasówki
19 Jun 1991 PKR.O-LXV-13334 (F)
ŚNIEŻKA Spod Tarasówki
01 Aug 1989 PKR.I-LIV-11029 (F)
BACULA spod Tarasówki
08 Apr 1992 PKR.I-LXVI-13410 (F)
BULKA Spod Tarasowki
08 Apr 1992 PKR.I-12813 imp.PL (F)
BAJKA Spod Tarasowki
08 Apr 1992 imp.PL (F)
CH.PL WIDOK Spod Tarasówki
21 Mar 1986 PKR.I-II-202 (M)
SZAROTKA spod Tarasówki
01 Aug 1989 PKR.I-XXXI-6301 imp.PL (F)
BRED Spod Tarasówki
19 Jun 1991 LOF 000050/13 imp.PL (M)
GRAPKA spod Tarasówki
PKR.O-CCXIX-52970 (F)
BACA (PKR.O-27311/KWT III-4)

PKR.O-CIII-27311/KWT III-4 (M)
LAWINA (KW.T-III-92/XXVIII)
25 Nov 1978
KW.T-III-92/XXVIII (F)
KALINA z Waksmundziej Polany
16 Apr 1982 PKR O-35818 imp.PL (F)
CISA z Waksmundziej Polany
27 Jun 1981 PKR.O-CXXVII-32916 (F)
KORA z Waksmundziej Polany
16 Apr 1982 VDH/APH 84.001 imp.PL (F)
TURNIA (KWT ?-29)

KWT ?-29 (F)
JODŁA (KWT ?-35)
KWT ?-35 (F)
ZAWRAT (PKR.O-CVIII-28531)

PKR.O-CVIII-28531 (M)
HOLA (PKR.O-CLXXXV-45594)
18 Aug 1984 PKR.O-CLXXXV-45594 imp.PL (F)
HYRNA (NHSB 1400046)
18 Aug 1984 NHSB 1400046 imp.PL (F)
KORA Spod Tarasówki
01 Sep 1983 PKR.O-CLXXI-42792 (F)
CZUBA (NHSB 1100061)
07 Jul 1979
NHSB 1100061 imp.PL (F)
 
PedigreePoint Scripts Copyright 2004-2013 Wild Systems. All Rights Reserved. Visit www.pedigreepoint.com Scripts customised by Kris Willison. Visit http://pedigrees.subali-klm.com There are no guarantees made as to the accuracy of the data published at this site. Use of web harvester robots or any other means of copying the contents of this page, in whole or in part, for any commercial purpose is expressly prohibited. Your IP address is: 18.204.55.168. This online database hosted by www.owczarek-podhalanski.eu. Copyright 2006 -2020