Owczarek Podhalanski Online Database
This report has exceed the maximum number of offspring so not all offspring will be displayed.
Reverse pedigree of:
DUNAJ (KW.T-I-47/XXVIII)
(M) 17 Jun 1964, KW.T-I-47/XXVIII,
HARNASIK (KW.T-II-27/XXVIII)

KW.T-II-27/XXVIII (M)
ADA (PKR.O-LXXI-19602)
15 Sep 1975
PKR.O-LXXI-19602 (F)
BABIORZ (PKR.O-XCIV-25304)
29 Aug 1978
PKR.O-XCIV-25304 imp.PL (M)

EKIER v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
LOSH 450691 (M)
   
ERA v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
LOSH 450700 (F)
   
EDYCJA v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
LOSH 450698 (F)
   
EGID v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
LOF 000014/4 imp.BE (M)
CROWDOUZ du Pic du Roc Blanc
08 Dec 1987
LOF 000018/9 (M)
 
CZLOPA du Pic du Roc Blanc
08 Dec 1987
LOF 000022/10 (F)
FURKA du Pic du Roc Blanc
22 Dec 1990 LOF 000047/19 (F)
LEO du Pic du Roc Blanc
21 Jul 1995 LOF 000066/25 (M)
FIER du Pic du Roc Blanc
22 Dec 1990 LOF 000042/11 (M)
FUNDY du Pic du Roc Blanc
22 Dec 1990 LOF 000046/17 (F)
FEDDY du Pic du Roc Blanc
22 Dec 1990 LOF 000044/10 (M)
FLAMBO du Pic du Roc Blanc
22 Dec 1990 LOF 000043/12 (M)
FULLY du Pic du Roc Blanc
22 Dec 1990 LOF 000048/15 (F)
FREYA du Pic du Roc Blanc
22 Dec 1990 LOF 000045/20 (F)
HELSA du Pic du Roc Blanc
22 Oct 1992 LOF 000052 (F)
HAIDOUK du Pic du Roc Blanc
22 Oct 1992 LOF 000053/19 (M)
HINOUIK du Pic du Roc Blanc
22 Oct 1992 LOF 000054/18 (M)
HELP du Pic du Roc Blanc
22 Oct 1992 LOF 000055/16 (M)
LOGAN du Pic du Roc Blanc
21 Jul 1995 LOF 000067 (F)
CALISE du Pic du Roc Blanc
08 Dec 1987
LOF 000016 (F)
 
CANDREW du Pic du Roc Blanc
08 Dec 1987
LOF 000019 (F)
 
CHOJNA du Pic du Roc Blanc
08 Dec 1987
LOF 000020 (F)
 
CZERSKI du Pic du Roc Blanc
08 Dec 1987
LOF 000017 (F)
 
CZARNIA du Pic du Roc Blanc
08 Dec 1987
LOF 000021 (F)
 
CHOINICA du Pic du Roc Blanc
08 Dec 1987
LOF 000023 (F)
 
EMIR v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
LOSH 450694 (M)
   
EPOK v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
LOSH 450695 (M)
   
ECHO v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
NHSB 1125961 imp.BE (M)
   
EMOGA v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
LOSH 450699 (F)
   
EMBLEM v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
LOSH 450693 (M)
   
ERDAL v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
LOSH 450696 (M)
   
EKRAN v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
LOSH 450692 (M)
   
ERDOS v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
LOSH 450697 (M)
   
CZUBA (NHSB 1100061)
07 Jul 1979
NHSB 1100061 imp.PL (F)
     
BELA (KW.T-III-36/XXVIII)

KW.T-III-36/XXVIII (F)
PUKAC (KW.T-III-130/XXVIII)
15 Oct 1979
KW.T-III-130/XXVIII (M)
     
DUKAT (PKR.O-LXVII-18630)
01 Feb 1975
PKR.O-LXVII-18630 (M)
ZBYRKA (PKR.O-CXI-29118)
01 Apr 1980
PKR.O-CXI-29118 (F)
LIMBA z Roli Chowańcowej
20 Sep 1985
PKR.O-CCXXXII-55916 (F)
FERULA z Roli Chowańcowej

PKR.I-XXXI-6138 (F)
MEWA od Małkuchów
30 Oct 1989 PKR.O-XXXIV-6825 (F)
MALWA od Małkuchów
30 Oct 1989 PKR.O-XXXIV-6824 (F)
JODŁA od Małkuchów
19 Apr 1991 PKR.I-LXV-13290 (F)
JASKIER od Małkuchów
19 Apr 1991 SF 32789/91 imp.PL (M)
FRANIA od Małkuchów
22 Jul 1992 PKR.I-LXXII-15297 (F)
FAGA od Małkuchów
22 Jul 1992 PKR.O-LXII-15293 (F)
CELA od Małkuchów
09 Jun 1990 NHSB 1700748 imp.PL (F)
PAZDUR (PKR.O-LXX-19407)
25 Mar 1976
PKR.O-LXX-19407 (M)
BAJOK spod Szczytów

PKR.O-CXV-25454 imp.PL (M)
GRACE (ALSH-032547)
21 Sep 1982
ALSH 32547 (F)
KIRIL (LOSH 566865)
14 Jul 1986 LOSH 566865 (M)
KOURA (LOSH 566866)
14 Jul 1986 LOSH 566866 (F)
KOUROS (LOSH 566864)
14 Jul 1986 LOSH 566864 (M)
KLEOFA (LOSH 566868)
14 Jul 1986 LOSH 566868 (F)
KOUNIAC (LOSH 566867)
14 Jul 1986 LOSH 566867 (F)
DOURA (LOSH 436315)
17 Dec 1979
LOSH 436315 (F)
 
EGLANTINE (LOSH 439675)
07 Feb 1980
LOSH 439675 (F)
 
HERON (LOSH 507535)
24 May 1983
LOSH 507535 (M)
 
DANY (LOSH 436308)
17 Dec 1979
LOSH 436308 (M)
 
HELGA (LOSH 507539)
24 May 1983
LOSH 507539 (F)
 
HELOISE (LOSH 507537)
24 May 1983
LOSH 507537 (F)
 
DARLOFF (LOSH 436310)
17 Dec 1979
LOSH 436310 (M)
 
HERONE (LOSH 507536)
24 May 1983
LOSH 507536 (F)
 
HELBELLE (LOSH 507538)
24 May 1983
LOSH 507538 (F)
 
DELPHINE (LOSH 436312)
17 Dec 1979
LOSH 436312 (F)
 
DARAGON (LOSH 436309)
17 Dec 1979
LOSH 436309 (M)
 
ERDOV (LOSH 439674)
07 Feb 1980
LOSH 439674 (M)
 
DORA (LOSH 436314)
17 Dec 1979
LOSH 436314 (F)
 
EKLO (LOSH 450392)
06 Jul 1980
LOSH 450392 (M)
 
EOLEK (LOSH 439673)
07 Feb 1980
LOSH 439673 (M)
 
EMIGRAND (LOSH 439672)
07 Feb 1980
LOSH 439672 (M)
 
ELZBIETA (LOSH 439677)
07 Feb 1980
LOSH 439677 (F)
 
ELINDEN (LOSH 450393)
06 Jul 1980
LOSH 450393 (M)
 
DALINE (LOSH 436311)
17 Dec 1979
LOSH 436311 (F)
 
ELOISE (LOSH 450396)
06 Jul 1980
LOSH 450396 (F)
 
ELIDIA (LOSH 439676)
07 Feb 1980
LOSH 439676 (F)
 
EVE (LOSH 439679)
07 Feb 1980
LOSH 439679 (F)
HELGA (LOSH 499193)
12 Jul 1983 LOSH 499193 (F)
HUSKYS (LOSH 499199)
12 Jul 1983 LOSH 499199 (F)
HOUSCKA (LOSH 499197)
12 Jul 1983 LOSH 499197 (F)
HERCUL (LOSH 499191)
12 Jul 1983 LOSH 499191 (M)
HIMCAS (LOSH 499195)
12 Jul 1983 LOSH 499195 (F)
HELOISE (LOSH 499194)
12 Jul 1983 LOSH 499194 (F)
HURRICANE (LOSH 499198)
12 Jul 1983 LOSH 499198 (F)
HYACINTE (LOSH 499200)
12 Jul 1983 LOSH 499200 (F)
HISMY (LOSH 499196)
12 Jul 1983 LOSH 499196 (F)
HUCKL (LOSH 499192)
12 Jul 1983 LOSH 499192 (M)
EOMCE (LOSH 450394)
06 Jul 1980
LOSH 450394 (M)
 
ETISIEN (LOSH 450395)
06 Jul 1980
LOSH 450395 (M)
 
DINA (LOSH 436313)
17 Dec 1979
LOSH 436313 (F)
 
EUGENIE (LOSH 450397)
06 Jul 1980
LOSH 450397 (F)
 
EMILIE (LOSH 439678)
07 Feb 1980
LOSH 439678 (F)
 
litter Bulgajewska 01
18 Apr 1981
 
litter Bulgajewska 02
07 May 1981
 
litter Kurzeja BE
25 Sep 1981
 
litter Bulgajewska 04
21 Sep 1982
 
litter Bulgajewska 05
25 Oct 1982
 
GRECO (ALSH-032542)
21 Sep 1982
ALSH 32542 (M)
 
PYSZNY spod Szozytów

PKR.O-XCII-24875 (M)
DZIADULA (PKR.O-CLXXVII-43852)
20 Jul 1983
PKR.O-CLXXVII-43852 (F)
ZAWOJA Modre Gniazdo
01 Apr 1987 LOF 000024/8 (F)
BAGIA LAWINA Modre Gniazdo
28 Feb 1986 NHSB 1625316 imp.PL (F)
LIGAS z Górnej Chłabówki
22 Aug 1989 PKR.I-XXXV-7084 (M)
LIMBA z Górnej Chłabówki
30 Dec 1987 PKR.I-XVIII-3236 (F)
REDYK Modre Gniazdo
13 May 1985 NHSB 1512371 imp.PL (M)
BELCIA Modre Gniazdo
28 Feb 1986 PKR.O-CCXLII-58450 (F)
RÓZIA Modre Gniazdo
13 May 1985 PKR.O-CCIX-50672 imp.PL (F)
ZBÓJKA (NHSB 1400444)
14 Mar 1984
NHSB 1400444 imp.PL (F)
WATRA (NHSB 1461506)
15 Dec 1985 NHSB 1461506 (F)
DUSHI (NHSB 1461510)
15 Dec 1985 NHSB 1461510 (F)
DOLINA (NHSB 1461509)
15 Dec 1985 NHSB 1461509 (F)
DOLA (NHSB 1461508)
15 Dec 1985 NHSB 1461508 (F)
UKOCHANYA (NHSB 1461507)
15 Dec 1985 NHSB 1461507 (F)
BORIS (NHSB 1461505)
15 Dec 1985 NHSB 1461505 (M)
DUJAWICA (PKR.O-CLXXIV-43334)
20 Jul 1983
PKR.O-CLXXIV-43334 (F)
KANTA Modre Gniazdo
10 Jul 1985 NHSB 1512134 imp.PL (F)
WATRA Spod Pindeli
09 Apr 1990 SF 39469/93 imp.PL (F)
KOLIBA Modre Gniazdo
10 Jul 1985 PKR.O-CCXIX-52964 (F)
TARKA z Małego Cichego
05 Sep 1986 PKR.O-CCXLII-58449 (F)
JEDLA (LOF 000051)
04 Jul 1991 LOF 000051/18 imp.PL (F)
BRZANA (NHSB 1536022)
02 May 1983
NHSB 1536022 imp.PL (F)
 
BYSTRA (PKR.O-CLXXX-44561)
02 May 1984
PKR.O-CLXXX-44561 (F)
 
DYMKA (PKR.O-CLXXV-43335)
20 Jul 1983
PKR.O-CLXXV-43335 (F)
 
Multi CH. BRZANA BULKA (NHSB 1536407)
02 May 1984
NHSB 1536407 imp.PL (F)

 
BIELINKA spod Szczytów

PKR.O-CXV-25455 imp.PL (F)
litter Kurzeja BE
25 Sep 1981
 
BESKID (PKR.O-XCV-25452)

PKR.O-XCV-25452 (M)
ISABELLE (LOF 000015)
02 May 1984
LOF 000015/6 imp.BE (F)
CROWDOUZ du Pic du Roc Blanc
08 Dec 1987 LOF 000018/9 (M)
CZLOPA du Pic du Roc Blanc
08 Dec 1987 LOF 000022/10 (F)
CALISE du Pic du Roc Blanc
08 Dec 1987 LOF 000016 (F)
CANDREW du Pic du Roc Blanc
08 Dec 1987 LOF 000019 (F)
CHOJNA du Pic du Roc Blanc
08 Dec 1987 LOF 000020 (F)
CZERSKI du Pic du Roc Blanc
08 Dec 1987 LOF 000017 (F)
CZARNIA du Pic du Roc Blanc
08 Dec 1987 LOF 000021 (F)
CHOINICA du Pic du Roc Blanc
08 Dec 1987 LOF 000023 (F)
BACIAR (PKR.O-CIII-27334)
16 Nov 1978
PKR.O-CIII-27334 (M)

HENIA (ALSH 33310)
16 May 1983
ALSH 33310 (F)
M'WALESKA
04 Apr 1988 NHSB 1625458 imp.BE (F)
M'BIELIK
04 Apr 1988 NHSB 1700211-G2 imp.BE (M)
LAIOS (NHSB 1900340/G-1)
06 Nov 1987 NHSB 1900340-G1 imp.BE (M)
HARNASA v.h. Goralenhof
30 Oct 1983
NHSB 1375274 imp.BE (F)
 
HALINA (ALSH 33308)
16 May 1983
ALSH 33308 (F)
IPHIS du Val des Princes
10 Dec 1984 LOSH 534089 (F)
IRVIN du Val des Princes
10 Dec 1984 LOSH 534086 (M)
IOTA du Val des Princes
10 Dec 1984 LOSH 534092 (F)
IBSEN du Val des Princes
10 Dec 1984 LOSH 534087 (M)
IDOLE du Val des Princes
10 Dec 1984 LOSH 534093 (F)
IADO du Val des Princes
10 Dec 1984 LOSH 534085 (M)
ISIS du Val des Princes
10 Dec 1984 LOSH 534091 (F)
ISAURA du Val des Princes
10 Dec 1984 LOSH 534090 (F)
IORKA du Val des Princes
10 Dec 1984 LOSH 534088 (M)
HINKA du Val des Princes
15 Oct 1983
LOSH 507997 (F)
 
HRUBA du Val des Princes
15 Oct 1983
LOSH 507996 (F)
 
HAZAN du Val des Princes
15 Oct 1983
LOSH 507987 (M)
 
I'GOIA du Val des Princes
26 Apr 1984
LOSH 515392 (F)
 
HULEX v/h Goralenhof
30 Oct 1983
LOSH 509411 (M)
 
GARY du Cottage des Loups
08 Nov 1982
LOSH 489979 (M)
 
HAFIZ du Val des Princes
15 Oct 1983
LOSH 507995 (F)
 
HARNAS du Val des Princes
15 Oct 1983
LOSH 507992 (M)
 
HYLOUKA du Val des Princes
15 Oct 1983
LOSH 507994 (F)
 
HANKA v/h Goralenhof
30 Oct 1983
LOSH 509412 (F)
 
HARALD du Val des Princes
15 Oct 1983
LOSH 507993 (M)
 
HOMBRE (ALSH 33307)
16 May 1983
ALSH 33307 (M)
 
ISCHIA du Val des Princes
26 Apr 1984
LOSH 515391 (F)
 
GLINKA du Cottage des Loups
08 Nov 1982
LOSH 489983 (F)

 
HERA v/h Goralenhof
30 Oct 1983
LOSH 509413 (F)
 
HEKLA du Val des Princes
15 Oct 1983
LOSH 507991 (M)
 
GREG du Cottage des Loups
08 Nov 1982
LOSH 489981 (M)
 
GVARESKA du Cottage des Loups
08 Nov 1982
LOSH 489984 (F)
 
HADES du Val des Princes
15 Oct 1983
LOSH 507990 (M)
IPHIS du Val des Princes
10 Dec 1984 LOSH 534089 (F)
IRVIN du Val des Princes
10 Dec 1984 LOSH 534086 (M)
IOTA du Val des Princes
10 Dec 1984 LOSH 534092 (F)
IBSEN du Val des Princes
10 Dec 1984 LOSH 534087 (M)
IDOLE du Val des Princes
10 Dec 1984 LOSH 534093 (F)
IADO du Val des Princes
10 Dec 1984 LOSH 534085 (M)
ISIS du Val des Princes
10 Dec 1984 LOSH 534091 (F)
ISAURA du Val des Princes
10 Dec 1984 LOSH 534090 (F)
IORKA du Val des Princes
10 Dec 1984 LOSH 534088 (M)
GIPSY du Cottage des Loups
08 Nov 1982
LOSH 489982 (F)
 
HONYX du Val des Princes
15 Oct 1983
LOSH 507989 (M)
 
GORKI du Cottage des Loups
08 Nov 1982
LOSH 489980 (M)
 
HERACLES du Val des Princes
15 Oct 1983
LOSH 507988 (M)
 
HUTCH du Val des Princes
02 Oct 1983
LOSH 507102 (M)
 
HELIOS du Val des Princes
02 Oct 1983
LOSH 507104 (M)
 
HELGA (LOSH 499193)
12 Jul 1983
LOSH 499193 (F)
 
HUSKYS (LOSH 499199)
12 Jul 1983
LOSH 499199 (F)
 
HOLINKA du Val des Princes
02 Oct 1983
LOSH 507106 (F)
 
HERAUT du Val des Princes
07 Feb 1983
LOSH 493728 (M)
 
HEROLD du Val des Princes
07 Feb 1983
LOSH 493730 (M)
 
HANDY du Val des Princes
02 Oct 1983
LOSH 507107 (F)
 
HELZA du Val des Princes
07 Feb 1983
LOSH 493734 (F)
 
HIORGA du Val des Princes
02 Oct 1983
LOSH 507105 (M)
 
HODOWAC du Val des Princes
07 Feb 1983
LOSH 493732 (M)
 
HOUSCKA (LOSH 499197)
12 Jul 1983
LOSH 499197 (F)
 
HERCUL (LOSH 499191)
12 Jul 1983
LOSH 499191 (M)
 
HERA du Val des Princes
07 Feb 1983
LOSH 493735 (F)
 
HIRSKY du Val des Princes
02 Oct 1983
LOSH 507103 (M)
 
HIMCAS (LOSH 499195)
12 Jul 1983
LOSH 499195 (F)
 
HELOISE (LOSH 499194)
12 Jul 1983
LOSH 499194 (F)
 
HALASKA du Val des Princes
02 Oct 1983
LOSH 507108 (F)
 
HERMES du Val des Princes
07 Feb 1983
LOSH 493729 (M)
 
HALNY du Val des Princes
07 Feb 1983
LOSH 493733 (M)
 
HURRICANE (LOSH 499198)
12 Jul 1983
LOSH 499198 (F)
 
HATHOR du Val des Princes
07 Feb 1983
LOSH 493727 (M)
 
HYACINTE (LOSH 499200)
12 Jul 1983
LOSH 499200 (F)
 
HISMY (LOSH 499196)
12 Jul 1983
LOSH 499196 (F)
 
HUCKL (LOSH 499192)
12 Jul 1983
LOSH 499192 (M)
 
HIDALGO du Val des Princes
07 Feb 1983
LOSH 493731 (M)
 
DUNAJEC (KW.T-III-82/XXVIII)

KW.T-III-82/XXVIII (M)
PO II BACA

KW.T-III-201/XXVIII (M)
ZYTNIA Slavia
09 Dec 1982 KW.T-IV-60/XXVIII (F)
LOTKA z Bachledówki

PKR.O-CLII-38804 (F)
 
LITWOR Modre Gniazdo
26 Jan 1983
PKR.O-CXLVIII-37800 (M)
WARTKI HARNAŚ Pod Reglami
27 Jul 1984 NHSB 1400057 imp.PL (M)
WALUS Pod Reglami
27 Jul 1984 PKR.O-CXCVI-47917 (M)
KANTA Modre Gniazdo
10 Jul 1985 NHSB 1512134 imp.PL (F)
ZAWOJA Modre Gniazdo
01 Apr 1987 LOF 000024/8 (F)
KOLIBA Modre Gniazdo
10 Jul 1985 PKR.O-CCXIX-52964 (F)
ALPINA-TURNIA Modre Gniazdo
11 Jul 1984 PKR.O-CXLVIII-45579 (F)
CH.PL-CH ANTOŁEK Modre Gniazdo
11 Jul 1984 PKR.O-CXLVIII-45448 (M)
LIMBA z Rusinowej Polany
17 Apr 1984 (F)
BAGIA LAWINA Modre Gniazdo
28 Feb 1986 NHSB 1625316 imp.PL (F)
AGA Modre Gniazdo
11 Jul 1984 (F)
REDYK Modre Gniazdo
13 May 1985 NHSB 1512371 imp.PL (M)
BELCIA Modre Gniazdo
28 Feb 1986 PKR.O-CCXLII-58450 (F)
TARKA z Małego Cichego
05 Sep 1986 PKR.O-CCXLII-58449 (F)
POTOK spod Pindeli
21 Mar 1989 PKR.I-6358 (M)
RÓZIA Modre Gniazdo
13 May 1985 PKR.O-CCIX-50672 imp.PL (F)
BULA spod Szczytów
08 Jun 1979
PKR.O-CXVI-29128 imp.PL (F)
HARNYE (LOSH 500043)
15 May 1983
LOSH 500043 (F)
 
HORKA (LOSH 500040)
15 May 1983
LOSH 500040 (M)
 
HONEY (LOSH 500039)
15 May 1983
LOSH 500039 (M)
 
HUPPY (LOSH 500041)
15 May 1983
LOSH 500041 (M)
 
H'ZICO (LOSH 500042)
15 May 1983
LOSH 500042 (M)
 
H'SCHEEBA (LOSH 500045)
15 May 1983
LOSH 500045 (F)
 
HOLCHA (LOSH 500044)
15 May 1983
LOSH 500044 (F)
 
BORNIA spod Szczytów
08 Jun 1979
PKR.O-CIII-27333 imp.PL (F)
GRACE (ALSH-032547)
21 Sep 1982
ALSH 32547 (F)
KIRIL (LOSH 566865)
14 Jul 1986 LOSH 566865 (M)
KOURA (LOSH 566866)
14 Jul 1986 LOSH 566866 (F)
KOUROS (LOSH 566864)
14 Jul 1986 LOSH 566864 (M)
KLEOFA (LOSH 566868)
14 Jul 1986 LOSH 566868 (F)
KOUNIAC (LOSH 566867)
14 Jul 1986 LOSH 566867 (F)
litter Bulgajewska 01
18 Apr 1981
 
litter Bulgajewska 04
21 Sep 1982
 
GRECO (ALSH-032542)
21 Sep 1982
ALSH 32542 (M)
 
ETIENNE (ALSH 30335)
13 Oct 1980
ALSH 30335 (M)
 
BARTEK (rej. 776/XXVIII/78)
16 Nov 1978
rej. 776/XXVIII/78 imp.PL (M)
   
GAWRA z Roli Chowańcowej
14 May 1979
PKR.O-CXI-29116 (F)
     
DAMA (PKR.O-LXVII-18631)
01 Feb 1975
PKR.O-LXVII-18631 (F)
CYJAŚ (PKR.O-XCI-24415)
18 Sep 1977
PKR.O-CXI-24415 (M)
     
DOLA Znad Peronca
10 Jun 1980
LOF 000006/4 imp.PL (F)
     
ŚNIEŻKA (KW.T-I-28/XXVIII)
21 May 1969
KW.T-I-28/XXVIII (F)
BELL (ZB13)
12 Mar 1972
ZB 0013 imp.PL (M)
AMIRA vom Vogtlandsee
17 Jul 1974
ZB 0021 (F)
AFRA vom Morskie Oko
08 Jul 1978
ZB 0042 (F)
   
ANDER vom Morskie Oko
08 Jul 1978
(M)
   
ANJEK vom Morskie Oko
08 Jul 1978
(M)
   
ASKO vom Morskie Oko
08 Jul 1978
(M)
   
AURICA vom Morskie Oko
08 Jul 1978
(F)
   
BENITA vom Morskie Oko
30 Jun 1979
(F)
   
ASSJA vom Vogtlandsee
17 Jul 1974
ZB 0019 (F)
     
ARON vom Vogtlandsee
17 Jul 1974
ZB 0017 (M)
     
ASCO vom Vogtlandsee
17 Jul 1974
ZB 0016 (M)
     
ASSAN vom Vogtlandsee
17 Jul 1974
ZB 0018 (M)
     
ARIETT vom Vogtlandsee
17 Jul 1974
ZB 0020 (F)
     
WANTA (ZB12)
12 Mar 1972
ZB 0012 imp.PL (F)
AMIRA vom Vogtlandsee
17 Jul 1974
ZB 0021 (F)
AFRA vom Morskie Oko
08 Jul 1978
ZB 0042 (F)
   
ANDER vom Morskie Oko
08 Jul 1978
(M)
   
ANJEK vom Morskie Oko
08 Jul 1978
(M)
   
ASKO vom Morskie Oko
08 Jul 1978
(M)
   
AURICA vom Morskie Oko
08 Jul 1978
(F)
   
BENITA vom Morskie Oko
30 Jun 1979
(F)
   
BARA vom Vogtlandsee
01 Aug 1977
(F)
AMBRA vom Usadell
11 Jul 1979
ZB 0054 (F)
   
ACHAT vom Usadell
11 Jul 1979
(M)
   
AMIRA vom Usadell
11 Jul 1979
(F)
   
ANDROS vom Usadell
11 Jul 1979
(M)
   
AZURRO vom Usadell
11 Jul 1979
(M)
   
ANN vom Usadell
11 Jul 1979
(F)
   
BELLINDA vom Vogtlandsee
01 Aug 1977
(F)
BOY vom Gersdofer Grund
22 Jun 1980
ZB 0061 (M)
   
ACHAT vom Gersdorfer Grund
13 Jun 1979
(M)
   
AFRA vom Gersdorfer Grund
13 Jun 1979
(F)
   
AGGI vom Gersdorfer Grund
13 Jun 1979
(F)
   
ALF vom Gersdorfer Grund
13 Jun 1979
(M)
   
ANKA vom Gersdorfer Grund
13 Jun 1979
(F)
   
ARKO vom Gersdorfer Grund
13 Jun 1979
(M)
   
BARRY vom Gersdorfer Grund
22 Jun 1980
(M)
   
BASCO vom Gersdorfer Grund
22 Jun 1980
(M)
   
BEAUTY vom Gersdorfer Grund
22 Jun 1980
(F)
   
BRITTA vom Gersdorfer Grund
22 Jun 1980
(F)
   
ASSJA vom Vogtlandsee
17 Jul 1974
ZB 0019 (F)
     
ARON vom Vogtlandsee
17 Jul 1974
ZB 0017 (M)
     
ASCO vom Vogtlandsee
17 Jul 1974
ZB 0016 (M)
     
ASSAN vom Vogtlandsee
17 Jul 1974
ZB 0018 (M)
     
ARIETT vom Vogtlandsee
17 Jul 1974
ZB 0020 (F)
     
BELLA vom Vogtlandsee
01 Aug 1977
(F)
     
BARRY vom Vogtlandsee
01 Aug 1977
(M)
     
BELL vom Vogtlandsee
01 Aug 1977
(M)
     
BERY vom Vogtlandsee
01 Aug 1977
(F)
     
WIERŚKO (KW.T-II-21/XXVIII)
12 Mar 1972
KW.T-II-21/XXVIII (M)

DOLINKA z Bańskiej Górnej

KW.T-IV-16/XXVIII (F)
TITKA z Bańskiej Górnej
28 Nov 1989
(F)
TURNICZKA z Roli Krupowej
24 Jun 1992
VDH/APH 95.127 (F)
 
TATRA z Roli Krupowej
24 Jun 1992
PKR.I-18234 (F)
 
TURNIA z Bańskiej Górnej
28 Nov 1989
PKR.I-XLII-8568 (F)
HARDY z Tomalówki
13 Oct 1993
PKR.I-18890 (M)
 
ZORNICA z Tomalówki
29 May 1995
PKR.I-22166 (F)
 
CH.PL ZOJA z Tomalówki
29 May 1995
PKR.I-23830 (F)

 
ZREB z Tomalówki
29 May 1995
PKR.I-22172 imp.PL (M)

 
HYRNA z Tomalówki
13 Oct 1993
PKR.I-19071 (F)
 
DOBRA z Tomalówki
26 Feb 1993
(F)
 
HIPKA z Tomalówki
13 Oct 1993
PKR.I-18891 (F)
 
HARNAŚ z Tomalówki
13 Oct 1993
PKR.I-18888 (M)
 
DORA z Tomalówki
26 Feb 1993
PKR.I-20116 (F)
 
ZORA z Tomalówki
29 May 1995
NHSB 2050427 imp.PL (F)
 
BYSTRA z Tomalówki
05 Apr 1996
PKR.I-28992 (F)
 
HOJNA z Tomalówki
13 Oct 1993
PKR.I-18887 (F)
 
DOLINA z Tomalowki
26 Feb 1993
PKR.I-16520 (F)
 
DUNAJ z Tomalówki
26 Feb 1993
NHSB 1950056 imp.PL (M)
 
HOLA z Tomalówki
13 Oct 1993
PKR.I-19070 (F)
 
BANDZIA (KW.T-II-132/XXVIII)

KW.T-II-132/XXVIII (F)
WATRA (KW.T-III-225/XXVIII)
15 May 1981
KW.T-III-225/XXVIII (F)
THERESIA od Jackulorza
07 Feb 1985
imp.PL (F)
 
WANTA z Butorowego Wierchu
24 Jan 1984
PKR.O-CLXXVII-43855 (F)
LUŚNIA z Butorowego Wierchu
10 Feb 1988 PKR.I-XIX-3676 (F)
IZAURA ŚLEBODNA z Buturowego Wierchu
31 May 1985 PKR.O-CCXIV-51717 (F)
KUMKA od Jackulorza
07 Feb 1985
NHSB 1460053 imp.PL (F)
 
KONDEK od Jackulorza
07 Feb 1985
NHSB 1490984 imp.PL (M)
 
WANTULA z Butorowego Wierchu
24 Jan 1984
PKR.O-CLXXVII-43854 (F)
 
WIERŚKO (KW.T-III-223/XXVIII)
15 May 1981
KW.T-III-223/XXVIII (M)
   
WIDOK HARNAŚ ze Stoku Gubałówki
25 Aug 1974
PKR.O-LXIV-17882 (M)
DONKA (KW.T-III-159/XXVIII)

KW.T-III-159/XXVIII (F)
ZBÓJEK (KW.T-IV-44/XXVIII)

KW.T-IV-44/XXVIII (M)
 
DOLINA z Bustryku

KW.T-IV-34/XXVIII (F)
 
DOLINA Orla Perc

KW.T-III-125/XXVIII (F)
LOSKA-BELLA Orla Perc
07 Aug 1979
PKR.O-CIV-27791 (F)
CH.DE-LU BANDA-BRIZA
03 Aug 1980 NHSB 1150641 imp.PL (F)
BURZA z Balzera
03 Aug 1980 PKR.O-CXVII-30527 imp.PL (F)
LIMBUR Orla Perc
07 Aug 1979
PKR.O-CVII-28313 (M)
CZABA Kurna Izba
15 Jan 1986 PKR.O-CCXXIII-53896 imp.PL (F)
FATIMA z Dercowego Rancho
24 Jul 1983 PKR.O-CLVIII-41155 imp.PL (F)
ASTOR z Kurnej Izby
25 Apr 1986 (M)
GAMA z Jenoram
14 Sep 1981 PKR.O-33534 (F)
ATOM z Kurnej Izby
25 Apr 1986 PKR.O-CCCXXXIII-56259 (M)
CYGAN z Jasiowej Chaty
14 Sep 1981 PKR.O-33539 (M)
DINAR z Dworcowego Rancho
01 Jun 1982 PKR.O-42574 imp.PL (M)
ARTOS z Kurnej Izby
25 Apr 1986 PKR.O-5654? (M)
FOKA z Dercowego Rancho
24 Jul 1983 PKR.O-CLVIII-41154 imp.PL (F)
FARA z Dercowego Rancho
24 Jul 1983 PKR.O-CLVIII-41151 imp.PL (F)
BARKA Kurna Izba
10 Feb 1985 PKR.I-48840 (F)
ATMA z Kurnej Izby
25 Apr 1986 PKR.O-CCXXXIV-56548 imp.PL (F)
CZARA Kurna Izba
15 Jan 1986 PKR.O-CCXXIII-53898 imp.PL (F)
LOTNA Orla Perc
07 Aug 1979
PKR.O-CIV-27789 (F)
SABA z Koslówki
02 Apr 1981 PKR.O-CXXVII-32935 (F)
SMYTNIA z Koslówki
02 Apr 1981 PKR.O-CXXVI-32576 (F)
DULKA (KW.T-III-158/XXVIII)

KW.T-III-158/XXVIII (F)
ORKA Lachy
02 May 1980
NHSB 1100459 imp.PL (F)
 
BASTA (PKR.O-CLXXX-44569)
29 Apr 1983
PKR.O-CLXXX-44569 (F)
 
GROTA z Kotelnicy
24 Aug 1975
PKR.O-IXVIII-18939 (F)
FATIMA z Dercowego Rancho
24 Jul 1983
PKR.O-CLVIII-41155 imp.PL (F)
KANDRA (LOSH 564220)
21 Sep 1986 LOSH 564220 (F)
OKE (LOSH 652090)
06 Aug 1990 LOSH 652090 (M)
KIRMA (LOSH 564222)
21 Sep 1986 LOSH 564222 (F)
KAMEL (LOSH 564217)
21 Sep 1986 LOSH 564217 (F)
OLGA (LOSH 652094)
06 Aug 1990 LOSH 652094 (F)
KOSYA (LOSH 564219)
21 Sep 1986 LOSH 564219 (F)
OMAR (LOSH 652092)
06 Aug 1990 LOSH 652092 (M)
KOSHIMA (LOSH 564218)
21 Sep 1986 LOSH 564218 (F)
JEZA (LOSH 544292)
10 Sep 1985 LOSH 544292 (M)
KOURSEF (LOSH 564215)
21 Sep 1986 LOSH 564215 (M)
KARTOUCH (LOSH 564213)
21 Sep 1986 LOSH 564213 (M)
OLAF (LOSH 652091)
06 Aug 1990 LOSH 652091 (M)
KALINKA (LOSH 564216)
21 Sep 1986 LOSH 564216 (F)
JANINA (LOSH 544295)
10 Sep 1985 LOSH 544295 (F)
ORKA (LOSH 652096)
06 Aug 1990 LOSH 652096 (F)
OSCAR (LOSH 652093)
06 Aug 1990 LOSH 652093 (M)
JELLY (LOSH 544294)
10 Sep 1985 LOSH 544294 (F)
KAMILLA (LOSH 564221)
21 Sep 1986 LOSH 564221 (F)
JESSA (LOSH 544293)
10 Sep 1985 LOSH 544293 (F)
KOULOF (LOSH 564214)
21 Sep 1986 LOSH 564214 (M)
OAK (LOSH 652089)
06 Aug 1990 LOSH 652089 (M)
OPALINE (LOSH 652095)
06 Aug 1990 LOSH 652095 (F)
MATEUS (LOSH 619906)
11 Nov 1988 LOSH 619906 (M)
MAMGO (LOSH 619907)
11 Nov 1988 LOSH 619907 (M)
MAREK (LOSH 619908)
11 Nov 1988 LOSH 619908 (M)
MOUCHA (LOSH 619909)
11 Nov 1988 LOSH 619909 (M)
MAIJA (LOSH 619910)
11 Nov 1988 LOSH 619910 (M)
MONSA (LOSH 619911)
11 Nov 1988 LOSH 619911 (M)
GAMA z Jenoram
14 Sep 1981
PKR.O-33534 (F)
 
CYGAN z Jasiowej Chaty
14 Sep 1981
PKR.O-33539 (M)

 
DINAR z Dworcowego Rancho
01 Jun 1982
PKR.O-42574 imp.PL (M)
JASNA (DKK13202/88)
13 Apr 1988 DKK 13202/88 (F)
POLON (DKK13197/88)
13 Apr 1988 DKK 13197/88 (M)
SUCZKA (DKK 13201/88)
13 Apr 1988 DKK 13201/88 (F)
HETKA (DKK13200/88)
13 Apr 1988 DKK 13200/88 (F)
UNIK (DKK13195/88)
13 Apr 1988 DKK 13195/88 (M)
CZITA (DKK13199/88)
13 Apr 1988 DKK 13199/88 (F)
ATOS (DKK13196/88)
13 Apr 1988 DKK 13196/88 (M)
CH.DE ANUSZKA (VDH/APH 91.061)
13 Apr 1988 VDH/APH 91.061 imp.DK (F)
FOKA z Dercowego Rancho
24 Jul 1983
PKR.O-CLVIII-41154 imp.PL (F)
JOBBY (LOSH 537814)
25 Apr 1985 LOSH 537814 (M)
JAZZ (LOSH 537815)
25 Apr 1985 LOSH 537815 (M)
JOB (LOSH 537813)
25 Apr 1985 LOSH 537813 (M)
JOEL (LOSH 537816)
25 Apr 1985 LOSH 537816 (M)
JACA (LOSH 537817)
25 Apr 1985 LOSH 537817 (M)
JELLA (LOSH 537820)
25 Apr 1985 LOSH 537820 (F)
JOCONDE (LOSH 537818)
25 Apr 1985 LOSH 537818 (F)
JAKTA (LOSH 537819)
25 Apr 1985 LOSH 537819 (F)
FARA z Dercowego Rancho
24 Jul 1983
PKR.O-CLVIII-41151 imp.PL (F)
JELLA (LOSH 533805)
20 Feb 1985 LOSH 533805 (F)
JIVAN (LOSH 533803)
20 Feb 1985 LOSH 533803 (M)
JOHAN (LOSH 533802)
20 Feb 1985 LOSH 533802 (M)
JENA (LOSH 533804)
20 Feb 1985 LOSH 533804 (F)
BARI z Kotelnicy
05 Jun 1976
PKR.O-LXXII-19853 (M)
TURNICZKA (PKR.O-CXLIV-36845)
18 May 1981
PKR.O-CXLIV-36845 (F)
NARTA (NHSB 1250344)
07 Mar 1983 NHSB 1250344 imp.PL (F)
SERDOK (PKR.O-LXXXIX-24017)

PKR.O-LXXXIX-24017 (M)
 
TARKA z Groty Janosika
18 May 1981
PKR.O-CXLIV-36884 (F)
 
CYTRA (KW.T-III-143/XXVIII)

KW.T-III-143/XXVIII (F)
HUTA (PKR.O-CXXXI-33806)
PKR.O-CXXXI-33806 (F)
ZORZA z Modrego Gniazda
16 Jul 1981
PKR.O-CXXVIII-33046 (F)
BOYA (PKR I-3348)
08 Apr 1988 PKR.I-3348 imp.PL (F)
ROJNIK spod Pindeli
12 Jul 1986 PKR.I-XXXVII-7519 (M)
ALPINA-TURNIA Modre Gniazdo
11 Jul 1984 PKR.O-CXLVIII-45579 (F)
LOTKA z Bachledówki
PKR.O-CLII-38804 (F)
CH.PL-CH ANTOŁEK Modre Gniazdo
11 Jul 1984 PKR.O-CXLVIII-45448 (M)
AGA Modre Gniazdo
11 Jul 1984 (F)
LITWOR Modre Gniazdo
26 Jan 1983 PKR.O-CXLVIII-37800 (M)
POTOK spod Pindeli
21 Mar 1989 PKR.I-6358 (M)
HARDY ze Stoku Gubałówki
02 Jun 1983
PKR.O-CXVIII-48213 (M)
LIMBA z Polany pod Jeziorem
15 Jul 1985 KW.T-IV-23/XXVIII (F)
HYRNA ze Stoku Gubałówki
02 Jun 1983
(F)
 
HAWRAŃ ze Stoku Gubałówki
02 Jun 1983
PKR.O-CXCVIII-48214 (M)

TITKA z Bańskiej Górnej
28 Nov 1989 (F)
TURNIA z Bańskiej Górnej
28 Nov 1989 PKR.I-XLII-8568 (F)
TURNIA z Liptoków
28 Feb 1988 (F)
TURLIK z Liptokow
28 Feb 1988 DKK 26095/88 imp.PL (M)
CH.PL WIDOK Spod Tarasówki
21 Mar 1986 PKR.I-II-202 (M)
WIDOK (PKR.O-LVIII-18732)
25 Aug 1974
PKR.O-LVIII-18732 (M)
     
CH.LU WANTULA (NHSB 783409)
25 Aug 1974
NHSB 0783409 imp.PL (F)

BYLICA van Podchalanka
17 Mar 1980
NHSB 1103835 (F)
   
BACUSCA van Podchalanka
17 Mar 1980
NHSB 1103834 (F)
   
BASZKA van Podchalanka
17 Mar 1980
NHSB 1103833 (F)
   
KRYWAN van Podchalanka
21 Apr 1976
NHSB 0897347 (M)
   
WUNDASZ van Podchalanka
21 Apr 1976
NHSB 0897346 (M)
   
WERONKA van Podchalanka
21 Apr 1976
NHSB 0897349 (F)

   
TATOSCH van Podchalanka
21 Apr 1976
NHSB 0897345 (M)

   
WIZA van Podchalanka
21 Apr 1976
NHSB 0897348 (F)

   
WUNDA van Podchalanka
21 Apr 1976
NHSB 0897351 (F)
   
KAMOUSCHKA van Podchalanka
21 Apr 1976
NHSB 0897352 (F)
   
TATSJANA van Podchalanka
21 Apr 1976
NHSB 0897350 (F)
   
BIALA van Podchalanka
17 Mar 1980
NHSB 1103832 (F)
   
WEREDA ze Stoku Gubałówki
25 Aug 1974
PKR.O-LXIV-17883 (F)
SIKLAWA ze Stoku Gubałówki

KW.T-III-107/XXVIII (F)
HARDY ze Stoku Gubałówki
02 Jun 1983
PKR.O-CXVIII-48213 (M)
LIMBA z Polany pod Jeziorem
15 Jul 1985 KW.T-IV-23/XXVIII (F)
HYRNA ze Stoku Gubałówki
02 Jun 1983
(F)
 
HAWRAŃ ze Stoku Gubałówki
02 Jun 1983
PKR.O-CXCVIII-48214 (M)

TITKA z Bańskiej Górnej
28 Nov 1989 (F)
TURNIA z Bańskiej Górnej
28 Nov 1989 PKR.I-XLII-8568 (F)
TURNIA z Liptoków
28 Feb 1988 (F)
TURLIK z Liptokow
28 Feb 1988 DKK 26095/88 imp.PL (M)
CH.PL WIDOK Spod Tarasówki
21 Mar 1986 PKR.I-II-202 (M)
WROTKA ze Stoku Gubałówki
25 Aug 1974
NHSB 0799520 imp.PL (F)
     
DABRÓWKA (PKR.O-XCV-22453)
28 Aug 1978
PKR.O-XCV-22453 imp.PL (F)
ISABELLE (LOF 000015)
02 May 1984
LOF 000015/6 imp.BE (F)
CROWDOUZ du Pic du Roc Blanc
08 Dec 1987
LOF 000018/9 (M)
 
CZLOPA du Pic du Roc Blanc
08 Dec 1987
LOF 000022/10 (F)
FURKA du Pic du Roc Blanc
22 Dec 1990 LOF 000047/19 (F)
LEO du Pic du Roc Blanc
21 Jul 1995 LOF 000066/25 (M)
FIER du Pic du Roc Blanc
22 Dec 1990 LOF 000042/11 (M)
FUNDY du Pic du Roc Blanc
22 Dec 1990 LOF 000046/17 (F)
FEDDY du Pic du Roc Blanc
22 Dec 1990 LOF 000044/10 (M)
FLAMBO du Pic du Roc Blanc
22 Dec 1990 LOF 000043/12 (M)
FULLY du Pic du Roc Blanc
22 Dec 1990 LOF 000048/15 (F)
FREYA du Pic du Roc Blanc
22 Dec 1990 LOF 000045/20 (F)
HELSA du Pic du Roc Blanc
22 Oct 1992 LOF 000052 (F)
HAIDOUK du Pic du Roc Blanc
22 Oct 1992 LOF 000053/19 (M)
HINOUIK du Pic du Roc Blanc
22 Oct 1992 LOF 000054/18 (M)
HELP du Pic du Roc Blanc
22 Oct 1992 LOF 000055/16 (M)
LOGAN du Pic du Roc Blanc
21 Jul 1995 LOF 000067 (F)
CALISE du Pic du Roc Blanc
08 Dec 1987
LOF 000016 (F)
 
CANDREW du Pic du Roc Blanc
08 Dec 1987
LOF 000019 (F)
 
CHOJNA du Pic du Roc Blanc
08 Dec 1987
LOF 000020 (F)
 
CZERSKI du Pic du Roc Blanc
08 Dec 1987
LOF 000017 (F)
 
CZARNIA du Pic du Roc Blanc
08 Dec 1987
LOF 000021 (F)
 
CHOINICA du Pic du Roc Blanc
08 Dec 1987
LOF 000023 (F)
 
ELIGA (ALSH 30328)
14 Sep 1980
ALSH 30328 (F)
HUTCH du Val des Princes
02 Oct 1983
LOSH 507102 (M)
 
HELIOS du Val des Princes
02 Oct 1983
LOSH 507104 (M)
 
HOLINKA du Val des Princes
02 Oct 1983
LOSH 507106 (F)
 
HERAUT du Val des Princes
07 Feb 1983
LOSH 493728 (M)
 
HEROLD du Val des Princes
07 Feb 1983
LOSH 493730 (M)
 
HANDY du Val des Princes
02 Oct 1983
LOSH 507107 (F)
 
HELZA du Val des Princes
07 Feb 1983
LOSH 493734 (F)
 
HIORGA du Val des Princes
02 Oct 1983
LOSH 507105 (M)
 
HODOWAC du Val des Princes
07 Feb 1983
LOSH 493732 (M)
 
HERA du Val des Princes
07 Feb 1983
LOSH 493735 (F)
 
HIRSKY du Val des Princes
02 Oct 1983
LOSH 507103 (M)
 
HALASKA du Val des Princes
02 Oct 1983
LOSH 507108 (F)
 
HERMES du Val des Princes
07 Feb 1983
LOSH 493729 (M)
 
HALNY du Val des Princes
07 Feb 1983
LOSH 493733 (M)
 
HATHOR du Val des Princes
07 Feb 1983
LOSH 493727 (M)
 
HIDALGO du Val des Princes
07 Feb 1983
LOSH 493731 (M)
 
EGLANTINE (LOSH 439675)
07 Feb 1980
LOSH 439675 (F)
   
ERDOV (LOSH 439674)
07 Feb 1980
LOSH 439674 (M)
   
EOLEK (LOSH 439673)
07 Feb 1980
LOSH 439673 (M)
   
EMIGRAND (LOSH 439672)
07 Feb 1980
LOSH 439672 (M)
   
ELZBIETA (LOSH 439677)
07 Feb 1980
LOSH 439677 (F)
   
ELIDIA (LOSH 439676)
07 Feb 1980
LOSH 439676 (F)
   
EVE (LOSH 439679)
07 Feb 1980
LOSH 439679 (F)
HELGA (LOSH 499193)
12 Jul 1983
LOSH 499193 (F)
 
HUSKYS (LOSH 499199)
12 Jul 1983
LOSH 499199 (F)
 
HOUSCKA (LOSH 499197)
12 Jul 1983
LOSH 499197 (F)
 
HERCUL (LOSH 499191)
12 Jul 1983
LOSH 499191 (M)
 
HIMCAS (LOSH 499195)
12 Jul 1983
LOSH 499195 (F)
 
HELOISE (LOSH 499194)
12 Jul 1983
LOSH 499194 (F)
 
HURRICANE (LOSH 499198)
12 Jul 1983
LOSH 499198 (F)
 
HYACINTE (LOSH 499200)
12 Jul 1983
LOSH 499200 (F)
 
HISMY (LOSH 499196)
12 Jul 1983
LOSH 499196 (F)
 
HUCKL (LOSH 499192)
12 Jul 1983
LOSH 499192 (M)
 
EMILIE (LOSH 439678)
07 Feb 1980
LOSH 439678 (F)
   
litter Bulgajewska 05
25 Oct 1982
   
AZA (KW.T-IV-2/XXVIII)
16 Jul 1983
KW.T-IV-2/XXVIII (F)
GAJA spod Siarkowej Górki
25 Jun 1985
KW.T-IV-26/XXVIII (F)
   
GWIAZDA Spod Siarkowej Gorki
25 Jun 1985
KW.T-IV-24/XXVIII (F)
   
HRUBA (KW.T-II-101/XXVIII)
26 Nov 1975
KW.T-II-101/XXVIII (F)
BACIAR (PKR.O-CIII-27334)
16 Nov 1978
PKR.O-CIII-27334 (M)

HENIA (ALSH 33310)
16 May 1983
ALSH 33310 (F)
M'WALESKA
04 Apr 1988 NHSB 1625458 imp.BE (F)
M'BIELIK
04 Apr 1988 NHSB 1700211-G2 imp.BE (M)
LAIOS (NHSB 1900340/G-1)
06 Nov 1987 NHSB 1900340-G1 imp.BE (M)
HARNASA v.h. Goralenhof
30 Oct 1983
NHSB 1375274 imp.BE (F)
 
HALINA (ALSH 33308)
16 May 1983
ALSH 33308 (F)
IPHIS du Val des Princes
10 Dec 1984 LOSH 534089 (F)
IRVIN du Val des Princes
10 Dec 1984 LOSH 534086 (M)
IOTA du Val des Princes
10 Dec 1984 LOSH 534092 (F)
IBSEN du Val des Princes
10 Dec 1984 LOSH 534087 (M)
IDOLE du Val des Princes
10 Dec 1984 LOSH 534093 (F)
IADO du Val des Princes
10 Dec 1984 LOSH 534085 (M)
ISIS du Val des Princes
10 Dec 1984 LOSH 534091 (F)
ISAURA du Val des Princes
10 Dec 1984 LOSH 534090 (F)
IORKA du Val des Princes
10 Dec 1984 LOSH 534088 (M)
HINKA du Val des Princes
15 Oct 1983
LOSH 507997 (F)
 
HRUBA du Val des Princes
15 Oct 1983
LOSH 507996 (F)
 
HAZAN du Val des Princes
15 Oct 1983
LOSH 507987 (M)
 
I'GOIA du Val des Princes
26 Apr 1984
LOSH 515392 (F)
 
HULEX v/h Goralenhof
30 Oct 1983
LOSH 509411 (M)
 
GARY du Cottage des Loups
08 Nov 1982
LOSH 489979 (M)
 
HAFIZ du Val des Princes
15 Oct 1983
LOSH 507995 (F)
 
HARNAS du Val des Princes
15 Oct 1983
LOSH 507992 (M)
 
HYLOUKA du Val des Princes
15 Oct 1983
LOSH 507994 (F)
 
HANKA v/h Goralenhof
30 Oct 1983
LOSH 509412 (F)
 
HARALD du Val des Princes
15 Oct 1983
LOSH 507993 (M)
 
HOMBRE (ALSH 33307)
16 May 1983
ALSH 33307 (M)
 
ISCHIA du Val des Princes
26 Apr 1984
LOSH 515391 (F)
 
GLINKA du Cottage des Loups
08 Nov 1982
LOSH 489983 (F)

 
HERA v/h Goralenhof
30 Oct 1983
LOSH 509413 (F)
 
HEKLA du Val des Princes
15 Oct 1983
LOSH 507991 (M)
 
GREG du Cottage des Loups
08 Nov 1982
LOSH 489981 (M)
 
GVARESKA du Cottage des Loups
08 Nov 1982
LOSH 489984 (F)
 
HADES du Val des Princes
15 Oct 1983
LOSH 507990 (M)
IPHIS du Val des Princes
10 Dec 1984 LOSH 534089 (F)
IRVIN du Val des Princes
10 Dec 1984 LOSH 534086 (M)
IOTA du Val des Princes
10 Dec 1984 LOSH 534092 (F)
IBSEN du Val des Princes
10 Dec 1984 LOSH 534087 (M)
IDOLE du Val des Princes
10 Dec 1984 LOSH 534093 (F)
IADO du Val des Princes
10 Dec 1984 LOSH 534085 (M)
ISIS du Val des Princes
10 Dec 1984 LOSH 534091 (F)
ISAURA du Val des Princes
10 Dec 1984 LOSH 534090 (F)
IORKA du Val des Princes
10 Dec 1984 LOSH 534088 (M)
GIPSY du Cottage des Loups
08 Nov 1982
LOSH 489982 (F)
 
HONYX du Val des Princes
15 Oct 1983
LOSH 507989 (M)
 
GORKI du Cottage des Loups
08 Nov 1982
LOSH 489980 (M)
 
HERACLES du Val des Princes
15 Oct 1983
LOSH 507988 (M)
 
HUTCH du Val des Princes
02 Oct 1983
LOSH 507102 (M)
 
HELIOS du Val des Princes
02 Oct 1983
LOSH 507104 (M)
 
HELGA (LOSH 499193)
12 Jul 1983
LOSH 499193 (F)
 
HUSKYS (LOSH 499199)
12 Jul 1983
LOSH 499199 (F)
 
HOLINKA du Val des Princes
02 Oct 1983
LOSH 507106 (F)
 
HERAUT du Val des Princes
07 Feb 1983
LOSH 493728 (M)
 
HEROLD du Val des Princes
07 Feb 1983
LOSH 493730 (M)
 
HANDY du Val des Princes
02 Oct 1983
LOSH 507107 (F)
 
HELZA du Val des Princes
07 Feb 1983
LOSH 493734 (F)
 
HIORGA du Val des Princes
02 Oct 1983
LOSH 507105 (M)
 
HODOWAC du Val des Princes
07 Feb 1983
LOSH 493732 (M)
 
HOUSCKA (LOSH 499197)
12 Jul 1983
LOSH 499197 (F)
 
HERCUL (LOSH 499191)
12 Jul 1983
LOSH 499191 (M)
 
HERA du Val des Princes
07 Feb 1983
LOSH 493735 (F)
 
HIRSKY du Val des Princes
02 Oct 1983
LOSH 507103 (M)
 
HIMCAS (LOSH 499195)
12 Jul 1983
LOSH 499195 (F)
 
HELOISE (LOSH 499194)
12 Jul 1983
LOSH 499194 (F)
 
HALASKA du Val des Princes
02 Oct 1983
LOSH 507108 (F)
 
HERMES du Val des Princes
07 Feb 1983
LOSH 493729 (M)
 
HALNY du Val des Princes
07 Feb 1983
LOSH 493733 (M)
 
HURRICANE (LOSH 499198)
12 Jul 1983
LOSH 499198 (F)
 
HATHOR du Val des Princes
07 Feb 1983
LOSH 493727 (M)
 
HYACINTE (LOSH 499200)
12 Jul 1983
LOSH 499200 (F)
 
HISMY (LOSH 499196)
12 Jul 1983
LOSH 499196 (F)
 
HUCKL (LOSH 499192)
12 Jul 1983
LOSH 499192 (M)
 
HIDALGO du Val des Princes
07 Feb 1983
LOSH 493731 (M)
 
BARTEK (rej. 776/XXVIII/78)
16 Nov 1978
rej. 776/XXVIII/78 imp.PL (M)
   
DEMA (NHSB 1000647)
25 Jul 1977
NHSB 1000647 imp.PL (F)
     
BACEK (PKR.O-LXXXV-23171)
04 Aug 1977
PKR.O-LXXXV-23171 (M)
AKRA Rogalinski Legi
13 Jul 1979
NHSB 1125898 imp.PL (F)
WANDA of the Jolly Turfies
15 Oct 1985
NHSB 1446597 (F)
 
PATROESKA of the Jolly Turfies
15 Oct 1985
NHSB 1446599 (F)
 
PANITZ of the Jolly Turfies
15 Oct 1985
NHSB 1446596 (M)
 
BEERTJE of the Jolly Turfies
15 Oct 1985
NHSB 1446595 (M)
 
DUNYA of the Jolly Turfies
15 Oct 1985
NHSB 1446594 (M)
 
GIEWONT of the Jolly Turfies
15 Oct 1985
NHSB 1446593 (M)
 
DAISY of the Jolly Turfies
15 Oct 1985
NHSB 1446598 (F)
 
Doran of the Jolly Turfies
15 Oct 1985
NHSB 1446592 (M)
 
ABJES Rogalinski Legi
13 Jul 1979
PKR.O-CVI-28089 (F)
   
ABEL Rogalinski Legi
13 Jul 1979
PKR.O-CVII-28312 (M)
   
DOLA (KW.T-II-117/XXVIII)

KW.T-II-117/XXVIII (F)
BACULA (NHSB 1150849)
29 Apr 1978
NHSB 1150849 imp.PL (F)

   
BUĆKA (PKR.O-LXXXIX-24126)
04 Aug 1977
PKR.O-LXXXIX-24126 (F)
BECZKA (PKR.O-CII-28848)
17 Nov 1979
PKR.O-CII-28848 (F)
HOMRA z Liptoków
20 May 1984
(F)
 
HARNAŚ z Liptoków II
20 May 1984
PKR.O-CLXXXV-45451 (M)
 
HALNIAK z Liptoków
20 May 1984
PKR.O-CLXXX-44591 (M)
 
HAJDUK z Liptoków
20 May 1984
PKR.O-CLXXXV-45452 (M)
 
STOKROT spod Wojnarowego Uplazu

PKR.O-CXXXII-34001 imp.PL (M)
   
SIKLAWA ze Stoku Gubałówki

KW.T-III-107/XXVIII (F)
HARDY ze Stoku Gubałówki
02 Jun 1983
PKR.O-CXVIII-48213 (M)
LIMBA z Polany pod Jeziorem
15 Jul 1985
KW.T-IV-23/XXVIII (F)
 
HYRNA ze Stoku Gubałówki
02 Jun 1983
(F)
   
HAWRAŃ ze Stoku Gubałówki
02 Jun 1983
PKR.O-CXCVIII-48214 (M)

TITKA z Bańskiej Górnej
28 Nov 1989
(F)
TURNICZKA z Roli Krupowej
24 Jun 1992 VDH/APH 95.127 (F)
TATRA z Roli Krupowej
24 Jun 1992 PKR.I-18234 (F)
TURNIA z Bańskiej Górnej
28 Nov 1989
PKR.I-XLII-8568 (F)
HARDY z Tomalówki
13 Oct 1993 PKR.I-18890 (M)
ZORNICA z Tomalówki
29 May 1995 PKR.I-22166 (F)
CH.PL ZOJA z Tomalówki
29 May 1995 PKR.I-23830 (F)
ZREB z Tomalówki
29 May 1995 PKR.I-22172 imp.PL (M)
HYRNA z Tomalówki
13 Oct 1993 PKR.I-19071 (F)
DOBRA z Tomalówki
26 Feb 1993 (F)
HIPKA z Tomalówki
13 Oct 1993 PKR.I-18891 (F)
HARNAŚ z Tomalówki
13 Oct 1993 PKR.I-18888 (M)
DORA z Tomalówki
26 Feb 1993 PKR.I-20116 (F)
ZORA z Tomalówki
29 May 1995 NHSB 2050427 imp.PL (F)
BYSTRA z Tomalówki
05 Apr 1996 PKR.I-28992 (F)
HOJNA z Tomalówki
13 Oct 1993 PKR.I-18887 (F)
DOLINA z Tomalowki
26 Feb 1993 PKR.I-16520 (F)
DUNAJ z Tomalówki
26 Feb 1993 NHSB 1950056 imp.PL (M)
HOLA z Tomalówki
13 Oct 1993 PKR.I-19070 (F)
TURNIA z Liptoków
28 Feb 1988
(F)
 
TURLIK z Liptokow
28 Feb 1988
DKK 26095/88 imp.PL (M)
 
CH.PL WIDOK Spod Tarasówki
21 Mar 1986
PKR.I-II-202 (M)
 
WERKA (NHSB 1200515)
08 Apr 1979
NHSB 1200515 imp.PL (F)
     
BYSTRA (PKR.O-LXXXI-22160)
04 Aug 1977
PKR.O-LXXXI-22160 (F)
ŚNIEŻKA z Liptoków
10 Oct 1978
PKR.O-XCV-25491 (F)
WARCULA z Liptoków
01 Jul 1980
PKR.O-CXXI-31647 (F)
DIANA spod Śnieźnej Kurniawy
03 Jul 1985 LHP 153/89 (F)
BACUŚ spod Śnieźnej Kurniawy
26 Nov 1984 (M)
DORA spod Śnieźnej Kurniawy
03 Jul 1985 PKR.O-CCVIV-51718 (F)
MISIEK spod Śnieźnej Kurniawy
17 Dec 1982 PKR.O-CXLVIII-37802 (M)
CH.DE-LU WATRA z Liptoków
01 Jul 1980
NHSB 1150596 imp.PL (F)

MAREK (NHSB 1277205)
01 Jul 1983 NHSB 1277205 (M)
DOBROCHNA spod Krzesanych Skal
28 Aug 1978
PKR.O-XCII-24871 (F)
     
BORA (KW.T-II-69/XXVIII)
27 Mar 1976
KW.T-II-69/XXVIII (F)
     
BACOSEK (KW.T-II-68/XXVIII)
27 Mar 1976
KW.T-II-68/XXVIII (M)
     
DOLINA (KW.T-III-165/XXVIII)
14 Apr 1979
KW.T-III-165/XXVIII (F)
     
TOKAJ (KW.T-I-177/XXVIII)
14 Jul 1971
KW.T-I-177/XXVIII (M)
BRYNDZA (KW.T-III-221/XXVIII)

KW.T-III-221/XXVIII (F)
ZYTNIA Slavia
09 Dec 1982
KW.T-IV-60/XXVIII (F)
CH.BE-LU;CIB WACPAN Slavia
11 Sep 1987
PKR.I-XXII-4233 (M)

OLÉKINE (LOSH 654598)
03 Sep 1990
LOSH 654598 (F)
 
ORPHÉE (LOSH 654599)
03 Sep 1990
LOSH 654599 (F)
 
ORACLE (LOSH 654596)
03 Sep 1990
LOSH 654596 (M)
 
SANDY Biale Wilcze Gniazdo
04 Jun 1994
LOSH 734599 (F)
 
SKAŁKA Biale Wilcze Gniazdo
04 Jun 1994
LOSH 734600 (F)
 
SETNIK Biale Wilcze Gniazdo
04 Jun 1994
LOSH 734590 (M)
 
SAMIUT Biale Wilcze Gniazdo
04 Jun 1994
LOSH 734589 (M)
 
SIECA Biale Wilcze Gniazdo
04 Jun 1994
LOSH 734592 (M)
 
OLIBRIUS (LOSH 654595)
03 Sep 1990
LOSH 654595 (M)
 
OLAFF (LOSH 654591)
03 Sep 1990
LOSH 654591 (M)
 
OSCAR (LOSH 654594)
03 Sep 1990
LOSH 654594 (M)
 
BACHUS van Mooi Brabant
13 Jul 1992
NHSB 1845778 (M)
 
MOEDZJIK van Mooi Brabant
13 Jul 1992
NHSB 1845780 (M)
 
ON-THE-ROCKS (LOSH 654593)
03 Sep 1990
LOSH 654593 (M)
 
KIRA-BAJKA od Batsa Zagroda
24 May 1993
NHSB 1879877 (F)
 
KACWIN od Batsa Zagroda
24 May 1993
NHSB 1879878 (M)
 
KAJETAN od Batsa Zagroda
24 May 1993
NHSB 1879876 (M)
 
KUCIO od Batsa Zagroda
24 May 1993
NHSB 1879874 (M)
 
KALISZ od Batsa Zagroda
24 May 1993
NHSB 1879872 (M)
 
BICA od Batsa Zagroda
27 Feb 1992
NHSB 1809504 (F)
 
BOJKA od Batsa Zagroda
27 Feb 1992
NHSB 1809503 (F)
 
BAJKA od Batsa Zagroda
27 Feb 1992
NHSB 1809501 (F)
 
BORA od Batsa Zagroda
27 Feb 1992
NHSB 1809500 (F)
BUBBA v.d. Mosselwiel
22 Oct 1996 NHSB 2113678 (M)
BUCKO v.d. Mosselwiel
22 Oct 1996 NHSB 2113677 (M)
BOREK v.d. Mosselwiel
22 Oct 1996 NHSB 2113676 (M)
BUCKA v.d. Mosselwiel
22 Oct 1996 NHSB 2113680 (F)
BAIJKA v.d. Mosselwiel
22 Oct 1996 NHSB 2113681 (F)
BORESLAW v.d. Mosselwiel
22 Oct 1996 NHSB 2113675 (M)
BASIA v.d. Mosselwiel
22 Oct 1996 NHSB 2113679 (F)
BOGDAN od Batsa Zagroda
27 Feb 1992
NHSB 1809499 (M)
 
DUNIA von der Hohen Tatra
10 May 1990
VDH/APH 90.030 (F)
EIKO von der Hohen Tatra
21 Dec 1992 VDH/APH 92.0.. (M)
GRANJA von der Hohen Tatra
10 May 1996 VDH/APH 96.205 (F)
EZA von der Hohen Tatra
21 Dec 1992 VDH/APH 92.082 (F)
HANY von der Hohen Tatra
14 May 1998 VDH/APH 98.... (M)
EYRA von der Hohen Tatra
21 Dec 1992 VDH/APH 92.0.. (F)
HALINA von der Hohen Tatra
14 May 1998 VDH/APH 98.... (F)
HANA von der Hohen Tatra
14 May 1998 VDH/APH 98.... (F)
FRED von der Hohen Tatra
05 Dec 1994 VDH/APH 94.1.. (M)
FEODORA von der Hohen Tatra
05 Dec 1994 VDH/APH 94.131 (F)
ELLA von der Hohen Tatra
21 Dec 1992 VDH/APH 92.080 (F)
GINA von der Hohen Tatra
10 May 1996 VDH/APH 96.20. (F)
HANKA von der Hohen Tatra
14 May 1998 VDH/APH 98.... (F)
GALIA von der Hohen Tatra
10 May 1996 VDH/APH 96.20. (F)
FEA von der Hohen Tatra
05 Dec 1994 VDH/APH 94.1.. (F)
EDRUSCHKA von der Hohen Tatra
21 Dec 1992 VDH/APH 92.0.. (F)
ELMO von der Hohen Tatra
21 Dec 1992 VDH/APH 92.076 (M)
GALINA von der Hohen Tatra
10 May 1996 VDH/APH 96.202 (F)
GRASCHINA von der Hohen Tatra
10 May 1996 VDH/APH 96.206 (F)
EIKA von der Hohen Tatra
21 Dec 1992 VDH/APH 92.0.. (F)
FRANEK von der Hohen Tatra
05 Dec 1994 VDH/APH 94.1.. (M)
GASCHA von der Hohen Tatra
10 May 1996 VDH/APH 96.203 (F)
EUGEN von der Hohen Tatra
21 Dec 1992 VDH/APH 92.077 (M)
KALINA od Batsa Zagroda
24 May 1993
NHSB 1879879 imp.NL (F)
VIDOCK Biale Wilcze Gniadzo
10 May 1997 LOSH 802195 (M)
VIECHA Biale Wilcze Gniazdo
10 May 1997 LOSH 802199 imp.BE (F)
VIERNA Biale Wilcze Gniadzo
10 May 1997 LOSH 802196 (F)
VIOSKA Biale Wilcze Gniazdo
10 May 1997 VDH/APH 99.360 imp.BE (F)
CH.BE-NL-LU;CIB VILCZEK Biale Wilcze Gniadzo W-BE'99
10 May 1997 LOSH-0802194 (M)
VIOSNA Biale Wilcze Gniadzo
10 May 1997 LOSH 802197 (F)
VYSPA Biale Wilcze Gniadzo
10 May 1997 LOSH 802200 (F)
VOLA Biale Wilcze Gniadzo
10 May 1997 LOSH 802198 (F)
VIARA Biale Wilcze Gniadzo
10 May 1997 LOSH 802202 (F)
SCOTT van Mooi Brabant
13 Jul 1992
NHSB 1845777 (M)
 
BOJKA van Mooi Brabant
13 Jul 1992
NHSB 1845776 (M)
 
TARAN van Mooi Brabant
13 Jul 1992
NHSB 1845774 (M)
 
BOWIE van Mooi Brabant
13 Jul 1992
NHSB 1845773 (M)
 
RADOSC van Mooi Brabant
13 Jul 1992
NHSB 1845775 (M)
 
KIRINA-ESTER od Batsa Zagroda
24 May 1993
NHSB 1879880 (F)
 
KRZYWAN od Batsa Zagroda
24 May 1993
NHSB 1879873 (M)
 
SLOMKA Biale Wilcze Gniazdo
04 Jun 1994
LOSH 734593 (M)
 
SIXACZBiale Wilcze Gniazdo
04 Jun 1994
LOSH 734594 (M)
 
SERDAK Biale Wilcze Gniazdo
04 Jun 1994
LOSH 734595 (M)
 
SBAROW Biale Wilcze Gniazdo
04 Jun 1994
LOSH 734596 (M)
 
SARFA Biale Wilcze Gniazdo
04 Jun 1994
LOSH 734597 (F)
 
ORLOFF (LOSH 654597)
03 Sep 1990
LOSH 654597 (M)
 
SAXO Biale Wilcze Gniazdo
04 Jun 1994
LOSH 734591 (M)
 
OTTO (LOSH 654592)
03 Sep 1990
LOSH 654592 (M)
 
OGORSKI (LOSH 654590)
03 Sep 1990
LOSH 654590 (M)
 
QUELGUN (LOSH 692534)
10 Aug 1992
LOSH 692534 (M)
 
QUICK (LOSH 692532)
10 Aug 1992
LOSH 692532 (M)
 
QUERIDO (LOSH 692533)
10 Aug 1992
LOSH 692533 (M)
 
DUSZKA von der Hohen Tatra
10 May 1990
VDH/APH 90.03. (F)
 
BRACHNA BULKA od Batsa Zagroda
27 Feb 1992
NHSB 1809502 (F)
 
NOUCHKA Biale Wilcze Gniazdo
28 Mar 1989
LOSH 625021 (F)

 
ROCK (LOSH 710926)
19 Jul 1993
LOSH 710926 (M)
 
ROXANE (LOSH 710928)
19 Jul 1993
LOSH 710928 (F)
 
CH.BE NASTASIA Biale Wilcze Gniazdo
28 Mar 1989
LOSH 625023 (F)
 
NOSKA Biale Wilcze Gniazdo
28 Mar 1989
LOSH 625019 (M)
 
SALLY Biale Wilcze Gniazdo
04 Jun 1994
LOSH 734598 (F)
 
RYLAËK (LOSH 710927)
19 Jul 1993
LOSH 710927 (F)
 
DUNAJ von der Hohen Tatra
10 May 1990
VDH/APH 90.02. (M)
 
POCIECHA Biale Wilcze Gniazdo
13 Aug 1991
LOSH 672888 (M)
 
SIEWCA Biale Wilcze Gniazdo
04 Jun 1994
ÖHZB OP 090 imp.BE (M)
 
YURA van Mooi Brabant
13 Jul 1992
NHSB 1845779 (M)
 
QUEEN (LOSH 692531)
10 Aug 1992
LOSH 692531 (M)
 
CH.NL-DE-PL;CIB KONIEC od Batsa Zagroda WW'96;EW'97
24 May 1993
NHSB 1879875 (M)

 
NUGGET Biale Wilcze Gniazdo
28 Mar 1989
LOSH 625017 (M)
 
NOSTRA Biale Wilcze Gniazdo
28 Mar 1989
LOSH 625018 (M)
 
NICKI Biale Wilcze Gniazdo
28 Mar 1989
LOSH 625020 (M)
 
NATKA Biale Wilcze Gniazdo
28 Mar 1989
LOSH 625022 (F)
 
NARTA Biale Wilcze Gniazdo
28 Mar 1989
LOSH 625024 (F)
 
NANA Biale Wilcze Gniazdo
28 Mar 1989
LOSH 625025 (F)
 
SABA (KW.T-II-118/XXVIII)
01 Mar 1973
KW.T-II-118/XXVIII (F)
BRYNDZA (KW.T-III-221/XXVIII)

KW.T-III-221/XXVIII (F)
ZYTNIA Slavia
09 Dec 1982
KW.T-IV-60/XXVIII (F)
CH.BE-LU;CIB WACPAN Slavia
11 Sep 1987
PKR.I-XXII-4233 (M)

OLÉKINE (LOSH 654598)
03 Sep 1990 LOSH 654598 (F)
ORPHÉE (LOSH 654599)
03 Sep 1990 LOSH 654599 (F)
ORACLE (LOSH 654596)
03 Sep 1990 LOSH 654596 (M)
SANDY Biale Wilcze Gniazdo
04 Jun 1994 LOSH 734599 (F)
SKAŁKA Biale Wilcze Gniazdo
04 Jun 1994 LOSH 734600 (F)
SETNIK Biale Wilcze Gniazdo
04 Jun 1994 LOSH 734590 (M)
SAMIUT Biale Wilcze Gniazdo
04 Jun 1994 LOSH 734589 (M)
SIECA Biale Wilcze Gniazdo
04 Jun 1994 LOSH 734592 (M)
OLIBRIUS (LOSH 654595)
03 Sep 1990 LOSH 654595 (M)
OLAFF (LOSH 654591)
03 Sep 1990 LOSH 654591 (M)
OSCAR (LOSH 654594)
03 Sep 1990 LOSH 654594 (M)
BACHUS van Mooi Brabant
13 Jul 1992 NHSB 1845778 (M)
MOEDZJIK van Mooi Brabant
13 Jul 1992 NHSB 1845780 (M)
ON-THE-ROCKS (LOSH 654593)
03 Sep 1990 LOSH 654593 (M)
KIRA-BAJKA od Batsa Zagroda
24 May 1993 NHSB 1879877 (F)
KACWIN od Batsa Zagroda
24 May 1993 NHSB 1879878 (M)
KAJETAN od Batsa Zagroda
24 May 1993 NHSB 1879876 (M)
KUCIO od Batsa Zagroda
24 May 1993 NHSB 1879874 (M)
KALISZ od Batsa Zagroda
24 May 1993 NHSB 1879872 (M)
BICA od Batsa Zagroda
27 Feb 1992 NHSB 1809504 (F)
BOJKA od Batsa Zagroda
27 Feb 1992 NHSB 1809503 (F)
BAJKA od Batsa Zagroda
27 Feb 1992 NHSB 1809501 (F)
BORA od Batsa Zagroda
27 Feb 1992 NHSB 1809500 (F)
BOGDAN od Batsa Zagroda
27 Feb 1992 NHSB 1809499 (M)
DUNIA von der Hohen Tatra
10 May 1990 VDH/APH 90.030 (F)
KALINA od Batsa Zagroda
24 May 1993 NHSB 1879879 imp.NL (F)
SCOTT van Mooi Brabant
13 Jul 1992 NHSB 1845777 (M)
BOJKA van Mooi Brabant
13 Jul 1992 NHSB 1845776 (M)
TARAN van Mooi Brabant
13 Jul 1992 NHSB 1845774 (M)
BOWIE van Mooi Brabant
13 Jul 1992 NHSB 1845773 (M)
RADOSC van Mooi Brabant
13 Jul 1992 NHSB 1845775 (M)
KIRINA-ESTER od Batsa Zagroda
24 May 1993 NHSB 1879880 (F)
KRZYWAN od Batsa Zagroda
24 May 1993 NHSB 1879873 (M)
SLOMKA Biale Wilcze Gniazdo
04 Jun 1994 LOSH 734593 (M)
SIXACZBiale Wilcze Gniazdo
04 Jun 1994 LOSH 734594 (M)
SERDAK Biale Wilcze Gniazdo
04 Jun 1994 LOSH 734595 (M)
SBAROW Biale Wilcze Gniazdo
04 Jun 1994 LOSH 734596 (M)
SARFA Biale Wilcze Gniazdo
04 Jun 1994 LOSH 734597 (F)
ORLOFF (LOSH 654597)
03 Sep 1990 LOSH 654597 (M)
SAXO Biale Wilcze Gniazdo
04 Jun 1994 LOSH 734591 (M)
OTTO (LOSH 654592)
03 Sep 1990 LOSH 654592 (M)
OGORSKI (LOSH 654590)
03 Sep 1990 LOSH 654590 (M)
QUELGUN (LOSH 692534)
10 Aug 1992 LOSH 692534 (M)
QUICK (LOSH 692532)
10 Aug 1992 LOSH 692532 (M)
QUERIDO (LOSH 692533)
10 Aug 1992 LOSH 692533 (M)
DUSZKA von der Hohen Tatra
10 May 1990 VDH/APH 90.03. (F)
BRACHNA BULKA od Batsa Zagroda
27 Feb 1992 NHSB 1809502 (F)
NOUCHKA Biale Wilcze Gniazdo
28 Mar 1989 LOSH 625021 (F)
ROCK (LOSH 710926)
19 Jul 1993 LOSH 710926 (M)
ROXANE (LOSH 710928)
19 Jul 1993 LOSH 710928 (F)
CH.BE NASTASIA Biale Wilcze Gniazdo
28 Mar 1989 LOSH 625023 (F)
NOSKA Biale Wilcze Gniazdo
28 Mar 1989 LOSH 625019 (M)
SALLY Biale Wilcze Gniazdo
04 Jun 1994 LOSH 734598 (F)
RYLAËK (LOSH 710927)
19 Jul 1993 LOSH 710927 (F)
DUNAJ von der Hohen Tatra
10 May 1990 VDH/APH 90.02. (M)
POCIECHA Biale Wilcze Gniazdo
13 Aug 1991 LOSH 672888 (M)
SIEWCA Biale Wilcze Gniazdo
04 Jun 1994 ÖHZB OP 090 imp.BE (M)
YURA van Mooi Brabant
13 Jul 1992 NHSB 1845779 (M)
QUEEN (LOSH 692531)
10 Aug 1992 LOSH 692531 (M)
CH.NL-DE-PL;CIB KONIEC od Batsa Zagroda WW'96;EW'97
24 May 1993 NHSB 1879875 (M)
NUGGET Biale Wilcze Gniazdo
28 Mar 1989 LOSH 625017 (M)
NOSTRA Biale Wilcze Gniazdo
28 Mar 1989 LOSH 625018 (M)
NICKI Biale Wilcze Gniazdo
28 Mar 1989 LOSH 625020 (M)
NATKA Biale Wilcze Gniazdo
28 Mar 1989 LOSH 625022 (F)
NARTA Biale Wilcze Gniazdo
28 Mar 1989 LOSH 625024 (F)
NANA Biale Wilcze Gniazdo
28 Mar 1989 LOSH 625025 (F)
DUNAJ z Jesionówki
15 Mar 1978
KW.T-III-146/XXVIII (M)
HOMRA z Liptoków
20 May 1984
(F)
   
POLANA (KW.T-III-207/XXVIII)

KW.T-III-207/XXVIII (F)
HEBAN (NHSB 1375171)
01 Nov 1983
NHSB 1375171 imp.PL (M)

LOSKA od Tatra Torbiakow
06 Sep 1985 NHSB 1434185 (F)
LALKA od Tatra Torbiakow
06 Sep 1985 NHSB 1434184 (F)
LAWINA od Tatra Torbiakow
06 Sep 1985 NHSB 1434183 (F)
LADNY od Tatra Torbiakow
06 Sep 1985 NHSB 1434182 (M)
LIPTOK od Tatra Torbiakow
06 Sep 1985 NHSB 1434181 (M)
LAS od Tatra Torbiakow
06 Sep 1985 NHSB 1434179 (M)
MODRA od Tatra Torbiakow
25 Dec 1986 NHSB 1511654 (F)
MERCIK SWIETA od Tatra Torbiakow
25 Dec 1986 NHSB 1511653 (M)
LODO od Tatra Torbiakow
06 Sep 1985 NHSB 1434180 (M)
CZUBA od Tatra Torbiakow
15 Mar 1987 NHSB 1521584 (F)
WATRA (NHSB 1461506)
15 Dec 1985 NHSB 1461506 (F)
JUHASKA WANDA od Tatra Torbiakow
16 Jun 1985 NHSB 1406223 (F)
JESSICA WANDA od Tatra Torbiakow
16 Jun 1985 NHSB 1406222 (F)
JUHAS WANDA od Tatra Torbiakow
16 Jun 1985 NHSB 1406221 (M)
GAZDA od Tatra Torbiakow
04 Sep 1985 NHSB 1426276 (F)
GOLICA od Tatra Torbiakow
04 Sep 1985 NHSB 1426275 (F)
GRANICA od Tatra Torbiakow
04 Sep 1985 NHSB 1426274 (F)
GRONIK od Tatra Torbiakow
04 Sep 1985 NHSB 1426273 (M)
GIEWONT od Tatra Torbiakow
04 Sep 1985 NHSB 1426272 (M)
GORA od Tatra Torbiakow
04 Sep 1985 NHSB 1426271 (M)
GOEREK od Tatra Torbiakow
04 Sep 1985 NHSB 1426270 (M)
GORNY od Tatra Torbiakow
04 Sep 1985 NHSB 1426269 (M)
DUSHI (NHSB 1461510)
15 Dec 1985 NHSB 1461510 (F)
DOLINA (NHSB 1461509)
15 Dec 1985 NHSB 1461509 (F)
DOLA (NHSB 1461508)
15 Dec 1985 NHSB 1461508 (F)
UKOCHANYA (NHSB 1461507)
15 Dec 1985 NHSB 1461507 (F)
NADJA od Tatra Torbiakow
12 Jan 1986 NHSB 1453741 (F)
NOUSCHKA od Tatra Torbiakow
12 Jan 1986 NHSB 1453740 (F)
NATAN od Tatra Torbiakow
12 Jan 1986 NHSB 1453738 (M)
NOWY od Tatra Torbiakow
12 Jan 1986 NHSB 1453737 (M)
NOWAK od Tatra Torbiakow
12 Jan 1986 NHSB 1453736 (M)
NICKEL od Tatra Torbiakow
12 Jan 1986 NHSB 1453735 (M)
HEBANA WORA od Tatra Torbiakow
05 Jan 1986 NHSB 1453734 (F)
HALNA WORA od Tatra Torbiakow
05 Jan 1986 NHSB 1453733 (F)
HUCZEK od Tatra Torbiakow
05 Jan 1986 NHSB 1453732 (M)
HRUBY od Tatra Torbiakow
05 Jan 1986 NHSB 1453731 (M)
HARNASIK IGOR od Tatra Torbiakow
05 Jan 1986 NHSB 1453730 (M)
NIENKA od Tatra Torbiakow
12 Jan 1986 NHSB 1453739 (F)
RUDA od Tatra Torbiakow
05 Aug 1986 NHSB 1482421 (F)
ROJNA od Tatra Torbiakow
05 Aug 1986 NHSB 1482420 (F)
RATOWAC od Tatra Torbiakow
05 Aug 1986 NHSB 1482418 (M)
RAJCZA od Tatra Torbiakow
05 Aug 1986 NHSB 1482417 (M)
RODAN od Tatra Torbiakow
05 Aug 1986 NHSB 1482416 (M)
RADEK od Tatra Torbiakow
05 Aug 1986 NHSB 1482415 (M)
RAWICZ od Tatra Torbiakow
05 Aug 1986 NHSB 1482413 (M)
SKAWA (NHSB 1505520)
15 Nov 1986 NHSB 1505520 (F)
ALDONA od Tatra Torbiakow
05 Mar 1987 NHSB 1521590 (F)
ANDA od Tatra Torbiakow
05 Mar 1987 NHSB 1521589 (F)
AJKA od Tatra Torbiakow
05 Mar 1987 NHSB 1521588 (F)
ACZUWY od Tatra Torbiakow
05 Mar 1987 NHSB 1521587 (M)
ARAK od Tatra Torbiakow
05 Mar 1987 NHSB 1521586 (M)
CZERNIK od Tatra Torbiakow
15 Mar 1987 NHSB 1521583 (M)
CZUWY od Tatra Torbiakow
15 Mar 1987 NHSB 1521582 (M)
BORIS (NHSB 1461505)
15 Dec 1985 NHSB 1461505 (M)
CINTA od Tatra Torbiakow
15 Mar 1987 NHSB 1521585 (F)
RIBA od Tatra Torbiakow
05 Aug 1986 NHSB 1482419 (F)
RUBIN od Tatra Torbiakow
05 Aug 1986 NHSB 1482414 (M)
KALINA od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985 NHSB 1444878 (F)
KOESKA od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985 NHSB 1444877 (F)
KIRY od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985 NHSB 1444875 (F)
KAZIA od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985 NHSB 1444874 (F)
KIRA od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985 NHSB 1444873 (F)
KRAKUS od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985 NHSB 1444872 (M)
KONRAD od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985 NHSB 1444871 (M)
KONIEC od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985 NHSB 1444870 (M)
KASPROWY od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985 NHSB 1444869 (M)
KATINCKA od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985 NHSB 1444876 (F)
HECA (PKR.O-CLXXIV-43337)
01 Jun 1983
PKR.O-CLXXIV-43337 (F)
 
LIMBA z Roli Chowańcowej
20 Sep 1985
PKR.O-CCXXXII-55916 (F)
FERULA z Roli Chowańcowej

PKR.I-XXXI-6138 (F)
MEWA od Małkuchów
30 Oct 1989 PKR.O-XXXIV-6825 (F)
MALWA od Małkuchów
30 Oct 1989 PKR.O-XXXIV-6824 (F)
JODŁA od Małkuchów
19 Apr 1991 PKR.I-LXV-13290 (F)
JASKIER od Małkuchów
19 Apr 1991 SF 32789/91 imp.PL (M)
FRANIA od Małkuchów
22 Jul 1992 PKR.I-LXXII-15297 (F)
FAGA od Małkuchów
22 Jul 1992 PKR.O-LXII-15293 (F)
CELA od Małkuchów
09 Jun 1990 NHSB 1700748 imp.PL (F)
KALINA z Waksmundziej Polany
16 Apr 1982
PKR O-35818 imp.PL (F)
   
CISA z Waksmundziej Polany
27 Jun 1981
PKR.O-CXXVII-32916 (F)
KIERDEL z Jesionowki
28 Sep 1987
PKR.I-2531 imp.PL (M)
 
OSTRA z Waksmundzkiej Polany
14 Jul 1985
PKR.O-CCXIX-52974 (F)
 
ORAWKA z Waksmundzkiej Polany
14 Jul 1985
PKR O-50922 (F)
 
HARNAŚ z Liptoków II
20 May 1984
PKR.O-CLXXXV-45451 (M)
   
HALNIAK z Liptoków
20 May 1984
PKR.O-CLXXX-44591 (M)
   
BYSTRO z Waksmundzjiej Polany
17 Apr 1984
PKR.O-CXC-46688 (F)
   
SABA z Poronieckiej Gazdówki
17 Jul 1985
NHSB 1700798 imp.PL (F)

   
KIERDEL z Jesionowki
28 Sep 1987
PKR.I-2531 imp.PL (M)
   
BAJDA z Jesionowki
17 Apr 1984
PKR.O-CXCII-47154 (F)
ASTOR z Kurnej Izby
25 Apr 1986
(M)
FIGLARZ v/d Zottigen Familie
29 Jun 1995 VDH/APH 95.147 (M)
ESTELLA von der Zottigen Familie
20 Jan 1994 VDH/APH 94.11. (F)
FAJKA v/d Zottigen Familie
29 Jun 1995 VDH/APH 95.149 (F)
ELIZA von der Zottigen Familie
20 Jan 1994 VDH/APH 94.11. (F)
ELUNA von der Zottigen Familie
20 Jan 1994 VDH/APH 94.11. (F)
FILOU-GUILLAUME von der Zottigen Familie
29 Jun 1995 VDH/APH 95.14. (M)
FIGA v/d Zottigen Familie
29 Jun 1995 VDH/APH 95.150 (F)
EDINA von der Zottigen Familie
20 Jan 1994 VDH/APH 94.11. (F)
FRYKTA v/d Zottigen Familie
29 Jun 1995 VDH/APH 95.14. (F)
ERKAN von der Zottigen Familie
20 Jan 1994 VDH/APH 94.11. (M)
FELEK v/d Zottigen Familie
29 Jun 1995 VDH/APH 95.146 (M)
ELVITA von der Zottigen Familie
20 Jan 1994 VDH/APH 94.11. (F)
EMILIA von der Zottigen Familie
20 Jan 1994 VDH/APH 94.110 (F)
ELIASZ von der Zottigen Familie
20 Jan 1994 VDH/APH 94.11. (M)
FAWOREK v/d Zottigen Familie
29 Jun 1995 VDH/APH 95.145 (M)
EDWIN von der Zottigen Familie
20 Jan 1994 VDH/APH 94.104 (M)
ATOM z Kurnej Izby
25 Apr 1986
PKR.O-CCCXXXIII-56259 (M)
 
ARTOS z Kurnej Izby
25 Apr 1986
PKR.O-5654? (M)
 
ATMA z Kurnej Izby
25 Apr 1986
PKR.O-CCXXXIV-56548 imp.PL (F)

 
KORA z Waksmundziej Polany
16 Apr 1982
VDH/APH 84.001 imp.PL (F)

DUNIA von der Hohen Tatra
10 May 1990
VDH/APH 90.030 (F)
EIKO von der Hohen Tatra
21 Dec 1992 VDH/APH 92.0.. (M)
GRANJA von der Hohen Tatra
10 May 1996 VDH/APH 96.205 (F)
EZA von der Hohen Tatra
21 Dec 1992 VDH/APH 92.082 (F)
HANY von der Hohen Tatra
14 May 1998 VDH/APH 98.... (M)
EYRA von der Hohen Tatra
21 Dec 1992 VDH/APH 92.0.. (F)
HALINA von der Hohen Tatra
14 May 1998 VDH/APH 98.... (F)
HANA von der Hohen Tatra
14 May 1998 VDH/APH 98.... (F)
FRED von der Hohen Tatra
05 Dec 1994 VDH/APH 94.1.. (M)
FEODORA von der Hohen Tatra
05 Dec 1994 VDH/APH 94.131 (F)
ELLA von der Hohen Tatra
21 Dec 1992 VDH/APH 92.080 (F)
GINA von der Hohen Tatra
10 May 1996 VDH/APH 96.20. (F)
HANKA von der Hohen Tatra
14 May 1998 VDH/APH 98.... (F)
GALIA von der Hohen Tatra
10 May 1996 VDH/APH 96.20. (F)
FEA von der Hohen Tatra
05 Dec 1994 VDH/APH 94.1.. (F)
EDRUSCHKA von der Hohen Tatra
21 Dec 1992 VDH/APH 92.0.. (F)
ELMO von der Hohen Tatra
21 Dec 1992 VDH/APH 92.076 (M)
GALINA von der Hohen Tatra
10 May 1996 VDH/APH 96.202 (F)
GRASCHINA von der Hohen Tatra
10 May 1996 VDH/APH 96.206 (F)
EIKA von der Hohen Tatra
21 Dec 1992 VDH/APH 92.0.. (F)
FRANEK von der Hohen Tatra
05 Dec 1994 VDH/APH 94.1.. (M)
GASCHA von der Hohen Tatra
10 May 1996 VDH/APH 96.203 (F)
EUGEN von der Hohen Tatra
21 Dec 1992 VDH/APH 92.077 (M)
DUSZKA von der Hohen Tatra
10 May 1990
VDH/APH 90.03. (F)
 
DUNAJ von der Hohen Tatra
10 May 1990
VDH/APH 90.02. (M)
 
HAJDUK z Liptoków
20 May 1984
PKR.O-CLXXXV-45452 (M)
   
ZETA LEDY WW'81
07 Apr 1979
PKR.O-CXI-29115 (F)

ORLICA (PKR.O-CXXXV-34575)
28 Dec 1981
PKR.O-CXXXV-34575 (F)
   
ORLIK (NHSB 1230159)
28 Dec 1981
NHSB 1230159 imp.PL (M)
MAZUR od Tatra Torbiakow
13 Apr 1984
NHSB 1337976 (M)
 
SHEEBA of Tatra Torbiakow
29 Sep 1983
NHSB 1305677 (F)
 
SWARN of Tatra Torbiakow
29 Sep 1983
NHSB 1305676 (M)
 
MISKA DWA od Tatra Torbiakow
13 Apr 1984
NHSB 1337978 (F)
 
MODRA DWA od Tatra Torbiakow
13 Apr 1984
NHSB 1337977 (F)
 
MORUS od Tatra Torbiakow
13 Apr 1984
NHSB 1337975 (M)
 
MACIEK od Tatra Torbiakow
13 Apr 1984
NHSB 1337974 (M)
 
MAREK od Tatra Torbiakow
13 Apr 1984
NHSB 1337973 (M)
 
MIREK od Tatra Torbiakow
13 Apr 1984
NHSB 1337971 (M)
 
ZAMIEC GUCIO od Tatra Torbiakow
04 Jan 1985
NHSB 1379568 (M)
 
ZAKO MODRA GUCIO od Tatra Torbiakow
04 Jan 1985
NHSB 1379567 (M)
 
ZAWRAT MODRA od Tatra Torbiakow
04 Jan 1985
NHSB 1379566 (M)
 
CIB MACZEK od Tatra Torbiakow
13 Apr 1984
NHSB 1337972 (M)

BAIKA DRUGA v/d Strangstroom
10 Oct 1988 NHSB 1619496 (F)
JOSCHUA PIERWSZA v/d Strangstroom
17 Oct 1987 NHSB 1563062 (F)
BORECK DRUGI v/d Strangstroom
10 Oct 1988 NHSB 1619493 (M)
AIKA DRUGA des Princes aux Quatre Vents
10 Oct 1988 NHSB 1619498 (F)
MARECK DRUGI v/d Strangstroom
10 Oct 1988 NHSB 1619494 (M)
SOSCHA PIERWSZA v/d Strangstroom
17 Oct 1987 NHSB 1563060 (F)
LUBAN DRUGI v/d Strangstroom
10 Oct 1988 NHSB 1619491 (M)
TASJKA PIERWSZA v/d Strangstroom
17 Oct 1987 NHSB 1563057 (F)
BORAN DRUGI v/d Strangstroom
10 Oct 1988 NHSB 1619492 (M)
JURECK DRUGI v/d Strangstroom
10 Oct 1988 NHSB 1619495 (M)
BAIKA PIERWSZA v/d Strangstroom
17 Oct 1987 NHSB 1563055 (F)
ANOUCK PIERWSZA v/d Strangstroom
17 Oct 1987 NHSB 1563059 (F)
NADYA PIERWSZA v/d Strangstroom
17 Oct 1987 NHSB 1563061 (F)
DUSZKA DRUGI v/d Strangstroom
10 Oct 1988 NHSB 1619497 (F)
JERKA DRUGA v/d Strangstroom
10 Oct 1988 NHSB 1619499 (F)
BORECK PIERWSZA v/d Strangstroom
17 Oct 1987 NHSB 1563054 (M)
YANOUSCH PIERWSZA v/d Strangstroom
17 Oct 1987 NHSB 1563056 (F)
DOLINA PIERWSZA v/d Strangstroom
17 Oct 1987 NHSB 1563058 (F)
DANKA od Tatra Torbiakow
09 Apr 1984
NHSB 1333596 (F)
FIRANKA od Tatra Torbiakow
08 Dec 1987 NHSB 1567458 (F)
KALINA od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985 NHSB 1444878 (F)
KOESKA od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985 NHSB 1444877 (F)
KIRY od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985 NHSB 1444875 (F)
KAZIA od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985 NHSB 1444874 (F)
KIRA od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985 NHSB 1444873 (F)
KRAKUS od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985 NHSB 1444872 (M)
KONRAD od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985 NHSB 1444871 (M)
KONIEC od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985 NHSB 1444870 (M)
FALDA DUZY od Tatra Torbiakow
08 Dec 1987 NHSB 1567456 (F)
FILON od Tatra Torbiakow
08 Dec 1987 NHSB 1567454 (M)
FAJKA od Tatra Torbiakow
08 Dec 1987 NHSB 1567457 (F)
FRAJDA od Tatra Torbiakow
08 Dec 1987 NHSB 1567459 (F)
KASPROWY od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985 NHSB 1444869 (M)
FRANEK od Tatra Torbiakow
08 Dec 1987 NHSB 1567455 (M)
KATINCKA od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985 NHSB 1444876 (F)
TOMEK od Tatra Torbiakow
09 Sep 1984
NHSB 1360715 (M)
 
TURNISZKA od Tatra Torbiakow
09 Sep 1984
NHSB 1360717 (F)
 
DAREK od Tatra Torbiakow
09 Apr 1984
NHSB 1333590 (M)
 
SABINA od Tatra Torbiakow
28 Sep 1984
NHSB 1361764 (F)
 
SOSNA od Tatra Torbiakow
28 Sep 1984
NHSB 1361763 (F)
 
SOLINA od Tatra Torbiakow
28 Sep 1984
NHSB 1361762 (F)
 
STACH od Tatra Torbiakow
28 Sep 1984
NHSB 1361761 (M)
 
SZALAS od Tatra Torbiakow
28 Sep 1984
NHSB 1361760 (M)
 
STASI od Tatra Torbiakow
28 Sep 1984
NHSB 1361759 (M)
 
SWIERK od Tatra Torbiakow
28 Sep 1984
NHSB 1361758 (M)
 
SEMP od Tatra Torbiakow
28 Sep 1984
NHSB 1361757 (M)
 
DOBRA od Tatra Torbiakow
09 Apr 1984
NHSB 1333595 (F)
 
DEREK od Tatra Torbiakow
09 Apr 1984
NHSB 1333593 (M)
 
DUNAJ od Tatra Torbiakow
09 Apr 1984
NHSB 1333592 (M)
 
DANEK od Tatra Torbiakow
09 Apr 1984
NHSB 1333591 (M)
 
BYSTRY od Tatra Torbiakow
07 Jul 1983
NHSB 1293364 (M)
 
BIMBER od Tatra Torbiakow
07 Jul 1983
NHSB 1293366 (M)
 
TYGRYS od Tatra Torbiakow
09 Sep 1984
NHSB 1360714 (M)
 
BABINKA od Tatra Torbiakow
07 Jul 1983
NHSB 1293370 (F)
 
BOREK od Tatra Torbiakow
07 Jul 1983
NHSB 1293369 (M)
 
DANUTA od Tatra Torbiakow
09 Apr 1984
NHSB 1333594 (F)
 
BARTEK od Tatra Torbiakow
07 Jul 1983
NHSB 1293365 (M)
 
TURNIA od Tatra Torbiakow
09 Sep 1984
NHSB 1360718 (F)
 
TADEK od Tatra Torbiakow
09 Sep 1984
NHSB 1360713 (M)
 
BOLEK od Tatra Torbiakow
07 Jul 1983
NHSB 1293367 (M)
 
BOGDAN od Tatra Torbiakow
07 Jul 1983
NHSB 1293363 (M)
 
PJOTER od Tatra Torbiakow
30 Aug 1983
NHSB 1294786 (M)
 
BACA od Tatra Torbiakow
07 Jul 1983
NHSB 1293362 (M)
 
BRONEK od Tatra Torbiakow
07 Jul 1983
NHSB 1293368 (M)
 
CH.PL PANIENKA od Tatra Torbiakow
30 Aug 1983
NHSB 1294790 (F)

SONJASTA of the Jolly Turfies
15 Feb 1987 NHSB 1537920 (F)
ZETA LADY of the Jolly Turfies
15 Feb 1987 NHSB 1537921 (F)
NATASJA of the Jolly Turfies
15 Feb 1987 NHSB 1537919 (F)
TARA of the Jolly Turfies
15 Feb 1987 NHSB 1537918 (F)
GAZDA of the Jolly Turfies
15 Feb 1987 NHSB 1537915 (M)
GIEWONT of the Jolly Turfies II
15 Feb 1987 NHSB 1537916 (M)
DUNJA of the Jolly Turfies
15 Feb 1987 NHSB 1537917 (F)
PIEKNA od Tatra Torbiakow
30 Aug 1983
NHSB 1294791 (F)
 
TROJKA od Tatra Torbiakow
09 Sep 1984
NHSB 1360716 (F)
 
POLANEGRI od Tatra Torbiakow
30 Aug 1983
NHSB 1294789 (F)
 
POLANA od Tatra Torbiakow
30 Aug 1983
NHSB 1294788 (F)
 
DORAN od Tatra Torbiakow
09 Apr 1984
NHSB 1333589 (M)
ILKA-SZOSTA v.d. Strangstroom
05 Nov 1991 NHSB 1787346 (F)
CORKA-SZOSTA v.d. Strangstroom
05 Nov 1991 NHSB 1787345 (F)
ASTRA-SZOSTA v.d. Strangstroom
05 Nov 1991 NHSB 1787344 (F)
BAIKA CZWARTA v.d. Strangstroom
02 Nov 1989 NHSB 1677106 (F)
ZASKA CZWARTA v.d. Strangstroom
02 Nov 1989 NHSB 1677105 (F)
JURECK CZWARTY v.d. Strangstroom
02 Nov 1989 NHSB 1677103 (M)
JANECK CZWARTY v.d. Strangstroom
02 Nov 1989 NHSB 1677102 (M)
CH.NL ILJA CZWARTA v.d. Strangstroom
02 Nov 1989 NHSB 1677104 (F)
CH.NL YANOUSCKA CZWARTA v.d. Strangstroom
02 Nov 1989 NHSB 1677107 (F)
PAZDUR od Tatra Torbiakow
30 Aug 1983
NHSB 1294787 (M)
 
GÓRAL (PKR O-36706)
03 Apr 1980
PKR.O-CXLIII-36706) imp.PL (M)
     
MISIEK (Bielik x Saba)
07 Apr 1979
(M)

     
DUNAJ (KW.T-III-57)

KW.T-III-57/XXVIII (M)
DOLA Znad Peronca
10 Jun 1980
LOF 000006/4 imp.PL (F)
   
LIMBA (KW.T-III-33/XXVIII)
01 Mar 1973
KW.T-III-33/XXVIII (F)
GRONIK (PKR O-23455)

PKR O-23455 (M)
JODŁA (KWT ?-35)

KWT ?-35 (F)
   
KLON (NHSB 1149800)
10 Jun 1980
NHSB 1149800 imp.PL (M)
     
SABRINA (Bartek x Limba)
10 Jun 1980
(F)
     
SLONKO (PKR.O-LXXII-19862 & KW.T-II-13/XXVIII)
01 Mar 1973
PKR.O-LXXII-19862 (F)
HALA (PKR.O-LXXII-19861)

PKR.O-LXXII-19861 (F)
MORENA z Liptoków (PKR.O-30551)
09 May 1980
PKR.O-CXVII-30551 (F)
TURNIA z Liptoków
28 Feb 1988
(F)
 
LIMBA z Polany pod Jeziorem
15 Jul 1985
KW.T-IV-23/XXVIII (F)
 
TURLIK z Liptokow
28 Feb 1988
DKK 26095/88 imp.PL (M)
 
MNICH (DKK09490/89)
09 May 1980
DKK 09490/89 (M)
   
LASEK z Rusinowej Polany
26 Feb 1977
SHSB 298775 (M)
     
BARTEK z Rusinowej Polany
16 Apr 1978
PKR.O-XCIV-25306/KW IV-36 (M)
KLON (NHSB 1149800)
10 Jun 1980
NHSB 1149800 imp.PL (M)
   
SABRINA (Bartek x Limba)
10 Jun 1980
(F)
   
ZAWROTKA z Kwiecistego Uplazu
24 Jul 1981
PKR.O-CXLI-36042 (F)
   
TARAS pod Lubelkami
29 Jun 1985
PKR.O-CCLII-58549 imp.PL (M)
   
BANIA (PKR.O-LIX-16644)
07 Apr 1975
PKR.O-LIX-16644 imp.PL (F)
     
LUŚNIA z Rusinowej Polany
26 Feb 1977
NHSB 1000692 imp.PL (F)
     
TATRA (KW.T-II-58/XXVIII)
01 Mar 1973
KW.T-II-58/XXVIII (F)
BAJKA Spod Krzesanych Skal

PKR.O-LXXIX-21647 (F)
ALPINA Spod Krzesanych Skal

PKR.O-LXXXIII-22676 (F)
DABRÓWKA (PKR.O-XCV-22453)
28 Aug 1978
PKR.O-XCV-22453 imp.PL (F)
ISABELLE (LOF 000015)
02 May 1984 LOF 000015/6 imp.BE (F)
ELIGA (ALSH 30328)
14 Sep 1980 ALSH 30328 (F)
EGLANTINE (LOSH 439675)
07 Feb 1980 LOSH 439675 (F)
ERDOV (LOSH 439674)
07 Feb 1980 LOSH 439674 (M)
EOLEK (LOSH 439673)
07 Feb 1980 LOSH 439673 (M)
EMIGRAND (LOSH 439672)
07 Feb 1980 LOSH 439672 (M)
ELZBIETA (LOSH 439677)
07 Feb 1980 LOSH 439677 (F)
ELIDIA (LOSH 439676)
07 Feb 1980 LOSH 439676 (F)
EVE (LOSH 439679)
07 Feb 1980 LOSH 439679 (F)
EMILIE (LOSH 439678)
07 Feb 1980 LOSH 439678 (F)
litter Bulgajewska 05
25 Oct 1982
BYSTRY (PKR.O-CXLI-36033)
16 Aug 1982
PKR.O-CXLI-36033 (M)
 
DOBROCHNA spod Krzesanych Skal
28 Aug 1978
PKR.O-XCII-24871 (F)
 
HRUBAS z Krzeptowskiej Gazdówki
24 Mar 1981
PKR O-32011 (M)
 
JARZAB z Krzeptowskiej Gazdówki
10 Oct 1979
PKR O-29170 (M)
 
JASNA z Krzeptowskiej Gazdówki
10 Oct 1979
PKR.O-CLXII-40816 (F)
 
BODA Spod Krzesanych Skal

KW.T-III-34/XXVIII (F)
SERDOK (PKR.O-LXXXIX-24017)

PKR.O-LXXXIX-24017 (M)
   
SIUTA (BELA) (PKR.O-LXXVI-20796)

PKR.O-LXXVI-20796 (F)
BRUZDA (PKR.O-LXXXIV-22799)
15 Apr 1977
PKR.O-LXXXIV-22799 (F)
BORNIA TATRA z Budrysówki
20 Aug 1979
NHSB 1100127 imp.PL (F)
 
BUCZYNA z Budrysówki
20 Aug 1979
PKR.O-CVI-28284 (F)
 
GILDA (LOSH 490075)
06 Nov 1982
LOSH 490075 (F)
 
BORUTA (NHSB 999686)
15 Apr 1977
NHSB 0999686 imp.PL (F)
   
BUĆKA Spod Krzesanych Skal

PKR.O-LXXXV-23064 (F)
TURNICZKA (PKR.O-CXLIV-36845)
18 May 1981
PKR.O-CXLIV-36845 (F)
NARTA (NHSB 1250344)
07 Mar 1983
NHSB 1250344 imp.PL (F)
 
LIMBA Dunajecka Gazdowka

KWT ?-97 (F)
   
DUNAJECKA z Groty Janosika
18 Oct 1979
NHSB 1125537 imp.PL (M)
   
PANICZ Dunajecka Gazdowka
18 Oct 1979
NHSB 1125537 imp.PL (M)

MAREK (NHSB 1277205)
01 Jul 1983
NHSB 1277205 (M)
 
PALANT-HULTAJ z Groty Janosika
18 Oct 1979
ÖHZB OP 014 (M)
   
TARKA z Groty Janosika
18 May 1981
PKR.O-CXLIV-36884 (F)
   
BESKID (rej. 506/75)
24 Jul 1975
rej. 506/75 (M)
     
BELIA (PKR.O-XLVII-13752)
21 Sep 1972
PKR.O-XLVII-13752 (F)
CZORT z Mursacichie WW'82
15 Jul 1978
VDH 791802 imp.PL (M)
     
MISIEK (PKR.O-LVII-16099)
27 Sep 1973
PKR.O-LVII-16099 (M)
       
GAWRA (PKR.O-XLVII-13751)
21 Sep 1972
PKR.O-XLVII-13751 (F)
CAJA (PKR.O-LXVII-18629)
20 Jul 1975
PKR.O-LXVII-18629 (F)
     
TATRA (KW.T-I-31/XXVIII)
14 Jul 1969
KW.T-I-31/XXVIII (F)
JUHAS II GAZDA
03 Apr 1971
PKR.O-XLI-12356 (M)
BELA (KW.T-III-89/XXVIII)

KW.T-III-89/XXVIII (F)
BRZANA (NHSB 1536022)
02 May 1983
NHSB 1536022 imp.PL (F)
   
BYSTRA (PKR.O-CLXXX-44561)
02 May 1984
PKR.O-CLXXX-44561 (F)
   
Multi CH. BRZANA BULKA (NHSB 1536407)
02 May 1984
NHSB 1536407 imp.PL (F)

   
LIMBA (rej. 507/75)
12 Sep 1975
rej. 507/75 (F)
     
HARNAŚ z Liptoków
12 Jun 1976
PKR.O-LXXVII-21133 (M)
GRADKA (KW.T-III-161/XXVIII)
25 Oct 1978
KW.T-III-161/XXVIII (F)
BYSTRY Spod Nosala

PKR.O-CXVII-30548 (M)
 
GRONIA (PKR.O-XCII-24860)
17 May 1978
PKR.O-XCII-24860 (F)
EKIER v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
LOSH 450691 (M)
 
HARNASA v.h. Goralenhof
30 Oct 1983
NHSB 1375274 imp.BE (F)
 
HULEX v/h Goralenhof
30 Oct 1983
LOSH 509411 (M)
 
ERA v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
LOSH 450700 (F)
 
EDYCJA v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
LOSH 450698 (F)
 
HANKA v/h Goralenhof
30 Oct 1983
LOSH 509412 (F)
 
EGID v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
LOF 000014/4 imp.BE (M)
CROWDOUZ du Pic du Roc Blanc
08 Dec 1987 LOF 000018/9 (M)
CZLOPA du Pic du Roc Blanc
08 Dec 1987 LOF 000022/10 (F)
CALISE du Pic du Roc Blanc
08 Dec 1987 LOF 000016 (F)
CANDREW du Pic du Roc Blanc
08 Dec 1987 LOF 000019 (F)
CHOJNA du Pic du Roc Blanc
08 Dec 1987 LOF 000020 (F)
CZERSKI du Pic du Roc Blanc
08 Dec 1987 LOF 000017 (F)
CZARNIA du Pic du Roc Blanc
08 Dec 1987 LOF 000021 (F)
CHOINICA du Pic du Roc Blanc
08 Dec 1987 LOF 000023 (F)
EMIR v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
LOSH 450694 (M)
 
HERA v/h Goralenhof
30 Oct 1983
LOSH 509413 (F)
 
EPOK v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
LOSH 450695 (M)
 
ECHO v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
NHSB 1125961 imp.BE (M)
 
EMOGA v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
LOSH 450699 (F)
 
EMBLEM v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
LOSH 450693 (M)
 
ERDAL v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
LOSH 450696 (M)
 
EKRAN v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
LOSH 450692 (M)
 
ERDOS v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
LOSH 450697 (M)
 
GRONIK (PKR O-23455)

PKR O-23455 (M)
JODŁA (KWT ?-35)

KWT ?-35 (F)
 
MORENA z Liptoków (PKR.O-30551)
09 May 1980
PKR.O-CXVII-30551 (F)
TURNIA z Liptoków
28 Feb 1988
(F)
 
LIMBA z Polany pod Jeziorem
15 Jul 1985
KW.T-IV-23/XXVIII (F)
 
TURLIK z Liptokow
28 Feb 1988
DKK 26095/88 imp.PL (M)
 
MNICH (DKK09490/89)
09 May 1980
DKK 09490/89 (M)
   
BARTEK z Rusinowej Polany
16 Apr 1978
PKR.O-XCIV-25306/KW IV-36 (M)
KLON (NHSB 1149800)
10 Jun 1980
NHSB 1149800 imp.PL (M)
 
SABRINA (Bartek x Limba)
10 Jun 1980
(F)
 
ZAWROTKA z Kwiecistego Uplazu
24 Jul 1981
PKR.O-CXLI-36042 (F)
 
TARAS pod Lubelkami
29 Jun 1985
PKR.O-CCLII-58549 imp.PL (M)
 
RAMZES Dabrowskie Uroczysko
06 Jul 1982
PKR.O-CLV-39441 (M)
   
BABIORZ (PKR.O-XCIV-25304)
29 Aug 1978
PKR.O-XCIV-25304 imp.PL (M)

EKIER v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
LOSH 450691 (M)
 
ERA v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
LOSH 450700 (F)
 
EDYCJA v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
LOSH 450698 (F)
 
EGID v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
LOF 000014/4 imp.BE (M)
CROWDOUZ du Pic du Roc Blanc
08 Dec 1987 LOF 000018/9 (M)
CZLOPA du Pic du Roc Blanc
08 Dec 1987 LOF 000022/10 (F)
CALISE du Pic du Roc Blanc
08 Dec 1987 LOF 000016 (F)
CANDREW du Pic du Roc Blanc
08 Dec 1987 LOF 000019 (F)
CHOJNA du Pic du Roc Blanc
08 Dec 1987 LOF 000020 (F)
CZERSKI du Pic du Roc Blanc
08 Dec 1987 LOF 000017 (F)
CZARNIA du Pic du Roc Blanc
08 Dec 1987 LOF 000021 (F)
CHOINICA du Pic du Roc Blanc
08 Dec 1987 LOF 000023 (F)
EMIR v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
LOSH 450694 (M)
 
EPOK v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
LOSH 450695 (M)
 
ECHO v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
NHSB 1125961 imp.BE (M)
 
EMOGA v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
LOSH 450699 (F)
 
EMBLEM v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
LOSH 450693 (M)
 
ERDAL v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
LOSH 450696 (M)
 
EKRAN v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
LOSH 450692 (M)
 
ERDOS v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
LOSH 450697 (M)
 
GŁADKA (PKR.O-CXVII-30552)
25 Oct 1978
PKR.O-CXVII-30552 (F)
   
GOLICA z Olczyskiego Potoku
25 Oct 1978
PKR.O-CIV-27801 (F)
   
GROM (PKR.O-CVI-28279)
01 May 1979
PKR.O-CVI-28279 (M)
ELIGA (ALSH 30328)
14 Sep 1980
ALSH 30328 (F)
HUTCH du Val des Princes
02 Oct 1983 LOSH 507102 (M)
HELIOS du Val des Princes
02 Oct 1983 LOSH 507104 (M)
HOLINKA du Val des Princes
02 Oct 1983 LOSH 507106 (F)
HERAUT du Val des Princes
07 Feb 1983 LOSH 493728 (M)
HEROLD du Val des Princes
07 Feb 1983 LOSH 493730 (M)
HANDY du Val des Princes
02 Oct 1983 LOSH 507107 (F)
HELZA du Val des Princes
07 Feb 1983 LOSH 493734 (F)
HIORGA du Val des Princes
02 Oct 1983 LOSH 507105 (M)
HODOWAC du Val des Princes
07 Feb 1983 LOSH 493732 (M)
HERA du Val des Princes
07 Feb 1983 LOSH 493735 (F)
HIRSKY du Val des Princes
02 Oct 1983 LOSH 507103 (M)
HALASKA du Val des Princes
02 Oct 1983 LOSH 507108 (F)
HERMES du Val des Princes
07 Feb 1983 LOSH 493729 (M)
HALNY du Val des Princes
07 Feb 1983 LOSH 493733 (M)
HATHOR du Val des Princes
07 Feb 1983 LOSH 493727 (M)
HIDALGO du Val des Princes
07 Feb 1983 LOSH 493731 (M)
litter Bulgajewska 03
22 Mar 1982
 
JOBBY (LOSH 537814)
25 Apr 1985
LOSH 537814 (M)
 
JAZZ (LOSH 537815)
25 Apr 1985
LOSH 537815 (M)
 
JOB (LOSH 537813)
25 Apr 1985
LOSH 537813 (M)
 
JOEL (LOSH 537816)
25 Apr 1985
LOSH 537816 (M)
 
JACA (LOSH 537817)
25 Apr 1985
LOSH 537817 (M)
 
JELLA (LOSH 537820)
25 Apr 1985
LOSH 537820 (F)
 
JOCONDE (LOSH 537818)
25 Apr 1985
LOSH 537818 (F)
 
JAKTA (LOSH 537819)
25 Apr 1985
LOSH 537819 (F)
 
IVONA (LOSH 515318)
11 May 1984
LOSH 515318 (F)
 
IDRISSE (LOSH 515320)
11 May 1984
LOSH 515320 (F)
 
IRMINE (LOSH 515319)
11 May 1984
LOSH 515319 (F)
 
JELLA (LOSH 533805)
20 Feb 1985
LOSH 533805 (F)
 
JIVAN (LOSH 533803)
20 Feb 1985
LOSH 533803 (M)
 
IRKA (LOSH 515317)
11 May 1984
LOSH 515317 (F)
 
HAKIM (LOSH 498517)
03 Jun 1983
LOSH 498517 (M)
 
HARLEM (LOSH 498518)
03 Jun 1983
LOSH 498518 (M)
 
HORTENSE (LOSH 498520)
03 Jun 1983
LOSH 498520 (F)
 
HORGAL (LOSH 498519)
03 Jun 1983
LOSH 498519 (M)
 
IRMIN (LOSH 515314)
11 May 1984
LOSH 515314 (M)
 
IRISA (LOSH 515315)
11 May 1984
LOSH 515315 (F)
 
ISA (LOSH 515316)
11 May 1984
LOSH 515316 (F)
 
IDRIS (LOSH 515311)
11 May 1984
LOSH 515311 (M)
 
JOHAN (LOSH 533802)
20 Feb 1985
LOSH 533802 (M)
 
ETIENNE (ALSH 30335)
13 Oct 1980
ALSH 30335 (M)
 
INCA (LOSH 515312)
11 May 1984
LOSH 515312 (M)
 
IVANOVITCH (LOSH 515313)
11 May 1984
LOSH 515313 (M)
 
JENA (LOSH 533804)
20 Feb 1985
LOSH 533804 (F)
 
MABROUK (LOSH 615025)
11 Jul 1988
LOSH 615025 (M)
 
MOUK-SIN (LOSH 615026)
11 Jul 1988
LOSH 615026 (M)
 
MARQUIS (LOSH 615027)
11 Jul 1988
LOSH 615027 (M)
 
MIKO (LOSH 615028)
11 Jul 1988
LOSH 615028 (M)
 
MARCOS (615029)
11 Jul 1988
LOSH 615029 (M)
 
MURFY (615030)
11 Jul 1988
LOSH 615030 (F)
 
MIDA (615031)
11 Jul 1988
LOSH 615031 (F)
 
ŚNIEŻKA z Liptoków
10 Oct 1978
PKR.O-XCV-25491 (F)
WARCULA z Liptoków
01 Jul 1980
PKR.O-CXXI-31647 (F)
DIANA spod Śnieźnej Kurniawy
03 Jul 1985 LHP 153/89 (F)
BACUŚ spod Śnieźnej Kurniawy
26 Nov 1984 (M)
DORA spod Śnieźnej Kurniawy
03 Jul 1985 PKR.O-CCVIV-51718 (F)
MISIEK spod Śnieźnej Kurniawy
17 Dec 1982 PKR.O-CXLVIII-37802 (M)
CH.DE-LU WATRA z Liptoków
01 Jul 1980
NHSB 1150596 imp.PL (F)

MAREK (NHSB 1277205)
01 Jul 1983 NHSB 1277205 (M)
DOLINA (KWT II-3)

KWT II-3 (F)
   
BORNIA TATRA z Budrysówki
20 Aug 1979
NHSB 1100127 imp.PL (F)
   
BUCZYNA z Budrysówki
20 Aug 1979
PKR.O-CVI-28284 (F)
   
BÖR (PKR.O-CXI-24441)
10 Jun 1978
PKR.O-CXI-24441 imp.PL (M)
   
CH.PL GRZMOT (PKR.O-CIV-27798)
01 May 1979
PKR.O-CIV-27798 (M)
WANTA z Butorowego Wierchu
24 Jan 1984
PKR.O-CLXXVII-43855 (F)
LUŚNIA z Butorowego Wierchu
10 Feb 1988 PKR.I-XIX-3676 (F)
IZAURA ŚLEBODNA z Buturowego Wierchu
31 May 1985 PKR.O-CCXIV-51717 (F)
WANTULA z Butorowego Wierchu
24 Jan 1984
PKR.O-CLXXVII-43854 (F)
 
DANA GAŹDZINA z Malscińskiej Równi
02 Jul 1986
PKR.O-CCXLII-58452 (F)
 
BECZKA (PKR.O-CII-28848)
17 Nov 1979
PKR.O-CII-28848 (F)
HOMRA z Liptoków
20 May 1984
(F)
 
HARNAŚ z Liptoków II
20 May 1984
PKR.O-CLXXXV-45451 (M)
 
HALNIAK z Liptoków
20 May 1984
PKR.O-CLXXX-44591 (M)
 
HAJDUK z Liptoków
20 May 1984
PKR.O-CLXXXV-45452 (M)
 
BONA Bialy Lazik
04 Dec 1979
DKK 20417/1980 (F)
   
KISTKA z Turniczek
01 Feb 1979
PKR.O-XCV-25501 (F)

CH.PL KOTLIK z Doliny za Bramka WW'85
21 Oct 1981
PKR.O-CXXXII-34076 (M)

EWY od Tatra Torbiakow
06 Feb 1988 NHSB 1576009 (M)
ESTA od Tatra Torbiakow
06 Feb 1988 NHSB 1576011 (F)
EWA od Tatra Torbiakow
06 Feb 1988 NHSB 1576012 (F)
EMON od Tatra Torbiakow
06 Feb 1988 NHSB 1576008 (M)
ELANORA od Tatra Torbiakow
06 Feb 1988 NHSB 1576010 (F)
FIRANKA od Tatra Torbiakow
08 Dec 1987 NHSB 1567458 (F)
UWAGA URSA od Tatra Torbiakow
20 Mar 1988 NHSB 1587878 (F)
ULIKA od Tatra Torbiakow
20 Mar 1988 NHSB 1587876 (F)
UFAC od Tatra Torbiakow
20 Mar 1988 NHSB 1587875 (M)
UFNY od Tatra Torbiakow
20 Mar 1988 NHSB 1587874 (M)
FALDA DUZY od Tatra Torbiakow
08 Dec 1987 NHSB 1567456 (F)
FILON od Tatra Torbiakow
08 Dec 1987 NHSB 1567454 (M)
FAJKA od Tatra Torbiakow
08 Dec 1987 NHSB 1567457 (F)
FRAJDA od Tatra Torbiakow
08 Dec 1987 NHSB 1567459 (F)
ULGA od Tatra Torbiakow
20 Mar 1988 NHSB 1587877 (F)
FRANEK od Tatra Torbiakow
08 Dec 1987 NHSB 1567455 (M)
LIMBA z Turniczki
12 May 1982
PKR.O-CXXXIX-35511 (F)
 
KOSZYSTA Turniczki
21 Oct 1981
NHSB 1250394 imp.PL (F)
 
KRYWAŃ z Doliny za Bramka
21 Oct 1981
PKR.O-XXXII-34078 (M)
 
KOSÓWKA Turniczki
21 Oct 1981
NHSB 1230398 imp.PL (F)

 
BARTUŚ (PKR.O-XCI-24443)
03 Apr 1978
PKR.O-XCI-24443 (M)

STOKROT spod Wojnarowego Uplazu

PKR.O-CXXXII-34001 imp.PL (M)
 
WARCULA z Liptoków
01 Jul 1980
PKR.O-CXXI-31647 (F)
DIANA spod Śnieźnej Kurniawy
03 Jul 1985 LHP 153/89 (F)
BACUŚ spod Śnieźnej Kurniawy
26 Nov 1984 (M)
DORA spod Śnieźnej Kurniawy
03 Jul 1985 PKR.O-CCVIV-51718 (F)
MISIEK spod Śnieźnej Kurniawy
17 Dec 1982 PKR.O-CXLVIII-37802 (M)
CH.DE-LU WATRA z Liptoków
01 Jul 1980
NHSB 1150596 imp.PL (F)

MAREK (NHSB 1277205)
01 Jul 1983 NHSB 1277205 (M)
CISA (KW.T-III-152/XXVIII)
27 Jul 1979
KW.T-III-152/XXVIII (F)
   
DOLINA Kamieńcowego

KW.T-I-190/XXVIII (F)
TURNIA (KWT ?-29)

KWT ?-29 (F)
JODŁA (KWT ?-35)
KWT ?-35 (F)
DOLINA KW.T-III-190/XXVIII

KW.T-III-190/XXVIII (F)
   
FIRN (NHSB 702736)
25 Oct 1973
NHSB 0702736 imp.PL (M)
     
DAKA (NHSB 830182)
11 May 1974
NHSB 0830182 imp.PL (F)
     
KIERDEL Gazda Kurnicki
22 Mar 1976
NHSB 0950200 imp.PL (F)
     
IZA (KW.T-III-164/XXVIII)
01 Aug 1979
KW.T-III-164/XXVIII (F)
     
ANTOŁEK Gazda Kuznicki
01 Aug 1979
PKR.O-CXI-29129 (M)
HAIFFA (LOSH 493987)
10 Feb 1983
LOSH 493987 (F)
   
HEIDY (LOSH 493988)
10 Feb 1983
LOSH 493988 (F)
   
HOBBY (LOSH 493990)
10 Feb 1983
LOSH 493989 (F)
   
HONEY (LOSH 493989)
10 Feb 1983
LOSH 493990 (F)
   
BANIA (PKR.O-LIX-16644)
07 Apr 1975
PKR.O-LIX-16644 imp.PL (F)
     
LAWINA KOCHASIA Gazda Kuznicki
01 Apr 1978
PKR.O-XCI-24579 (F)
     
KUMOSKA (NHSB 830218)
12 Sep 1975
NHSB 0830218 imp.PL (F)
ANGEL dal der Tatra
14 Oct 1977
NHSB 0995601 (F)
   
AMOR dal der Tatra
14 Oct 1977
NHSB 0995598 (M)
   
ARFO dal der Tatra
14 Oct 1977
NHSB 0995597 (M)
   
ASCHA dal der Tatra
14 Oct 1977
NHSB 0995596 (M)
   
ANKIE dal der Tatra
14 Oct 1977
SHSB 306042 imp.NL (F)
DASCHA du Longet
03 Dec 1982
SHSB 361075 (F)
 
DANJA du Longet
03 Dec 1982
SHSB 361074 (F)
 
DOLY du Longet
03 Dec 1982
SHSB 361076 (F)
 
DAN du Longet
03 Dec 1982
SHSB 361072 (M)
 
DOMINO du Longet
03 Dec 1982
SHSB 361073 (M)
 
ANGELIQUE dal der Tatra
14 Oct 1977
SHSB 306041 imp.NL (F)
CAPY du Longet
23 Dec 1981
SHSB 346801 (M)
 
GILDAS du Longet
23 Jul 1984
SHSB 382021 (F)
 
ELFI du Longet
01 May 1983
SHSB 365520 (M)
 
EVA du Longet
01 May 1983
SHSB 365524 (F)
 
EUROS du Longet
01 May 1983
SHSB 365521 (M)
 
ERA du Longet
01 May 1983
SHSB 365522 (F)
 
ESMERALDA du Longet
01 May 1983
SHSB 365523 (F)
 
EH-BAZIL du Longet
01 May 1983
SHSB 365518 (M)
 
EKLA du Longet
01 May 1983
SHSB 365519 (M)
 
EDDI du Longet
01 May 1983
SHSB 365517 (M)
 
GAMMA du Longet
23 Jul 1984
SHSB 382020 (F)
 
CISNA Tatrzanski Ring
15 Sep 1976
PKR.O-LXXVI-20807 (F)
AKRA Rogalinski Legi
13 Jul 1979
NHSB 1125898 imp.PL (F)
WANDA of the Jolly Turfies
15 Oct 1985
NHSB 1446597 (F)
 
PATROESKA of the Jolly Turfies
15 Oct 1985
NHSB 1446599 (F)
 
PANITZ of the Jolly Turfies
15 Oct 1985
NHSB 1446596 (M)
 
BEERTJE of the Jolly Turfies
15 Oct 1985
NHSB 1446595 (M)
 
DUNYA of the Jolly Turfies
15 Oct 1985
NHSB 1446594 (M)
 
GIEWONT of the Jolly Turfies
15 Oct 1985
NHSB 1446593 (M)
 
DAISY of the Jolly Turfies
15 Oct 1985
NHSB 1446598 (F)
 
Doran of the Jolly Turfies
15 Oct 1985
NHSB 1446592 (M)
 
ABJES Rogalinski Legi
13 Jul 1979
PKR.O-CVI-28089 (F)
   
ABEL Rogalinski Legi
13 Jul 1979
PKR.O-CVII-28312 (M)
   
CZIKA (NHSB 1050092)
20 Jun 1976
NHSB 1050092 imp.PL (F)
     
KUMOTER (NHSB 895346)
12 Sep 1975
NHSB 0895356 imp.PL (M)
     
KROKUS (PKR.O-LXV-18053)
12 Sep 1975
PKR.O-LXV-18053 (M)
     
ZWYRNY (Juhas x Dana)
18 Apr 1976
(M)
     
LIMBA (KW.T-III-150/XXVIII)

KW.T-III-150/XXVIII (F)
DULKA (KW.T-III-158/XXVIII)

KW.T-III-158/XXVIII (F)
ORKA Lachy
02 May 1980
NHSB 1100459 imp.PL (F)
   
BASTA (PKR.O-CLXXX-44569)
29 Apr 1983
PKR.O-CLXXX-44569 (F)
   
DOLKA (PKR.O-LIII-15901/15101)
02 Aug 1972
PKR.O-LIII-15901/15101 (F)
GAZDA (PKR.O-LVII-16098)
01 May 1974
PKR.O-LVII-16098 (M)
ORLICA (NHSB 945125)
05 Jul 1976
NHSB 0945125 imp.PL (F)
   
AFRA vom Morskie Oko
08 Jul 1978
ZB 0042 (F)
   
ORLIK (NHSB 950127/PKR O-19857)
05 Jul 1976
NHSB 0950127 imp.PL (M)
   
ANDER vom Morskie Oko
08 Jul 1978
(M)
   
ANJEK vom Morskie Oko
08 Jul 1978
(M)
   
ASKO vom Morskie Oko
08 Jul 1978
(M)
   
AURICA vom Morskie Oko
08 Jul 1978
(F)
   
BENITA vom Morskie Oko
30 Jun 1979
(F)
   
BRUSEK (PKR.O-LXV-18095)
05 Apr 1975
PKR.O-LXV-18095 (M)
SKALA z Chaty Goralskiej
20 Jul 1976
NHSB 1049105 imp.PL (F)
   
LIMBA z Chaty Góralskiej
20 Jul 1976
PKR.O-LXXX-21847 imp.PL (F)
   
DUNAJ z Chaty Góralskiej
20 Jul 1976
PKR.O-LXXX-21978 imp.PL (M)
   
GROM (PKR.O-XLI-12357)
03 Apr 1971
PKR.O-XLI-12357 (M)
GROT (PKR.O-XXVII-13753)
06 Sep 1972
PKR.O-XXVII-13753 (M)
CAJA (PKR.O-LXVII-18629)
20 Jul 1975
PKR.O-LXVII-18629 (F)
   
BACA (PKR.O-LXII-17302)
15 May 1975
PKR.O-LXII-17302 (M)
   
DUNAJ (PKR O-17301)
15 May 1975
PKR O-17301 (M)
BARA vom Vogtlandsee
01 Aug 1977
(F)
AMBRA vom Usadell
11 Jul 1979 ZB 0054 (F)
ACHAT vom Usadell
11 Jul 1979 (M)
AMIRA vom Usadell
11 Jul 1979 (F)
ANDROS vom Usadell
11 Jul 1979 (M)
AZURRO vom Usadell
11 Jul 1979 (M)
ANN vom Usadell
11 Jul 1979 (F)
BELLINDA vom Vogtlandsee
01 Aug 1977
(F)
BOY vom Gersdofer Grund
22 Jun 1980 ZB 0061 (M)
ACHAT vom Gersdorfer Grund
13 Jun 1979 (M)
AFRA vom Gersdorfer Grund
13 Jun 1979 (F)
AGGI vom Gersdorfer Grund
13 Jun 1979 (F)
ALF vom Gersdorfer Grund
13 Jun 1979 (M)
ANKA vom Gersdorfer Grund
13 Jun 1979 (F)
ARKO vom Gersdorfer Grund
13 Jun 1979 (M)
BARRY vom Gersdorfer Grund
22 Jun 1980 (M)
BASCO vom Gersdorfer Grund
22 Jun 1980 (M)
BEAUTY vom Gersdorfer Grund
22 Jun 1980 (F)
BRITTA vom Gersdorfer Grund
22 Jun 1980 (F)
BELLA vom Vogtlandsee
01 Aug 1977
(F)
 
BARRY vom Vogtlandsee
01 Aug 1977
(M)
 
BELL vom Vogtlandsee
01 Aug 1977
(M)
 
BERY vom Vogtlandsee
01 Aug 1977
(F)
 
BIAŁY ZBÓJNIK Tatrzanski
10 Jun 1974
NHSB 0754280 imp.PL (M)
   
BARTEK II (PKR O-18656)
15 May 1975
PKR O-18656 (M)
   
BIEROS ZBÓJNIK Tatrzanski
10 Jun 1974
(M)

   
BAREK Zbojnik Tatrzanski
15 May 1975
NHSB 0805041 imp.PL (M)

   
BANIA (PKR.O-LXIV-17884)
15 May 1975
PKR.O-LXIV-17884 (F)
   
TURNIA z Harendy
01 Apr 1973
rej. 367/73 (F)
     
ROGATO Watra
01 Apr 1973
PKR.O-LI-14686 (F)
BACA (PKR.O-LXII-17302)
15 May 1975
PKR.O-LXII-17302 (M)
   
DUNAJ (PKR O-17301)
15 May 1975
PKR O-17301 (M)
BARA vom Vogtlandsee
01 Aug 1977
(F)
AMBRA vom Usadell
11 Jul 1979 ZB 0054 (F)
ACHAT vom Usadell
11 Jul 1979 (M)
AMIRA vom Usadell
11 Jul 1979 (F)
ANDROS vom Usadell
11 Jul 1979 (M)
AZURRO vom Usadell
11 Jul 1979 (M)
ANN vom Usadell
11 Jul 1979 (F)
BELLINDA vom Vogtlandsee
01 Aug 1977
(F)
BOY vom Gersdofer Grund
22 Jun 1980 ZB 0061 (M)
ACHAT vom Gersdorfer Grund
13 Jun 1979 (M)
AFRA vom Gersdorfer Grund
13 Jun 1979 (F)
AGGI vom Gersdorfer Grund
13 Jun 1979 (F)
ALF vom Gersdorfer Grund
13 Jun 1979 (M)
ANKA vom Gersdorfer Grund
13 Jun 1979 (F)
ARKO vom Gersdorfer Grund
13 Jun 1979 (M)
BARRY vom Gersdorfer Grund
22 Jun 1980 (M)
BASCO vom Gersdorfer Grund
22 Jun 1980 (M)
BEAUTY vom Gersdorfer Grund
22 Jun 1980 (F)
BRITTA vom Gersdorfer Grund
22 Jun 1980 (F)
BELLA vom Vogtlandsee
01 Aug 1977
(F)
 
BARRY vom Vogtlandsee
01 Aug 1977
(M)
 
BELL vom Vogtlandsee
01 Aug 1977
(M)
 
BERY vom Vogtlandsee
01 Aug 1977
(F)
 
BIAŁY ZBÓJNIK Tatrzanski
10 Jun 1974
NHSB 0754280 imp.PL (M)
   
BARTEK II (PKR O-18656)
15 May 1975
PKR O-18656 (M)
   
BIEROS ZBÓJNIK Tatrzanski
10 Jun 1974
(M)

   
BAREK Zbojnik Tatrzanski
15 May 1975
NHSB 0805041 imp.PL (M)

   
BANIA (PKR.O-LXIV-17884)
15 May 1975
PKR.O-LXIV-17884 (F)
   
RÓZIA (PKR.O-LIII-15100)
01 Apr 1973
PKR.O-LIII-15100 (F)
HALNY (KW.T-III-144/XXVIII)
22 Jun 1976
KW.T-III-144/XXVIII (M)

WILGA Pod Reglami
17 May 1980
PKR.O-CXVII-30549 (F)
WARTKI HARNAŚ Pod Reglami
27 Jul 1984 NHSB 1400057 imp.PL (M)
WALUS Pod Reglami
27 Jul 1984 PKR.O-CXCVI-47917 (M)
WULKAN Pod Reglami
17 May 1980
(M)
 
SABA z Koslówki
02 Apr 1981
PKR.O-CXXVII-32935 (F)
DOLINKA od Hanusi
12 Apr 1985 PKR.O-CCVII-50121 (F)
ORLICA (PKR.O-CXXXV-34575)
28 Dec 1981
PKR.O-CXXXV-34575 (F)
 
SMYTNIA z Koslówki
02 Apr 1981
PKR.O-CXXVI-32576 (F)
SMREK z Siwej Polany
30 Aug 1988 PKR.I-XXIV-4677 (M)
JARZEC z Siwej Polany
30 Aug 1987 NHSB 1625317 imp.PL (M)
LIMBA z Rusinowej Polany
17 Apr 1984 (F)
GRANIA z Rusinowej Polany
31 Jan 1987 PKR.I-11523 imp.PL (F)
PAZERNY z Siwej Polany
30 Jul 1990 SHSB 468053 imp.PL (M)
GRAPA z Chaty Goralskiej
21 Oct 1980
KW.T-III-210/XXVIII (F)
KROKUS ze Suchego
28 Mar 1984 PKR.O-CLXXXV-45453 (M)
KUMCIO ze Suchego
28 Mar 1984 (M)
CH.PL KOTLIK z Doliny za Bramka WW'85
21 Oct 1981
PKR.O-CXXXII-34076 (M)

EWY od Tatra Torbiakow
06 Feb 1988 NHSB 1576009 (M)
ESTA od Tatra Torbiakow
06 Feb 1988 NHSB 1576011 (F)
EWA od Tatra Torbiakow
06 Feb 1988 NHSB 1576012 (F)
EMON od Tatra Torbiakow
06 Feb 1988 NHSB 1576008 (M)
ELANORA od Tatra Torbiakow
06 Feb 1988 NHSB 1576010 (F)
FIRANKA od Tatra Torbiakow
08 Dec 1987 NHSB 1567458 (F)
UWAGA URSA od Tatra Torbiakow
20 Mar 1988 NHSB 1587878 (F)
ULIKA od Tatra Torbiakow
20 Mar 1988 NHSB 1587876 (F)
UFAC od Tatra Torbiakow
20 Mar 1988 NHSB 1587875 (M)
UFNY od Tatra Torbiakow
20 Mar 1988 NHSB 1587874 (M)
FALDA DUZY od Tatra Torbiakow
08 Dec 1987 NHSB 1567456 (F)
FILON od Tatra Torbiakow
08 Dec 1987 NHSB 1567454 (M)
FAJKA od Tatra Torbiakow
08 Dec 1987 NHSB 1567457 (F)
FRAJDA od Tatra Torbiakow
08 Dec 1987 NHSB 1567459 (F)
ULGA od Tatra Torbiakow
20 Mar 1988 NHSB 1587877 (F)
FRANEK od Tatra Torbiakow
08 Dec 1987 NHSB 1567455 (M)
LIMBA z Turniczki
12 May 1982
PKR.O-CXXXIX-35511 (F)
 
CH.DE-LU BANDA-BRIZA
03 Aug 1980
NHSB 1150641 imp.PL (F)

 
HRUBAS z Krzeptowskiej Gazdówki
24 Mar 1981
PKR O-32011 (M)
 
ATENA z Grapy Olszynowej
24 Mar 1981
ÖHZB OP 034 imp.PL (F)
 
BURZA z Balzera
03 Aug 1980
PKR.O-CXVII-30527 imp.PL (F)
 
KOSZYSTA Turniczki
21 Oct 1981
NHSB 1250394 imp.PL (F)
 
BYSTRY Spod Nosala

PKR.O-CXVII-30548 (M)
 
ARGOS z Grapy Olszynowej
24 Mar 1981
ÖHZB OP 002 imp.PL (M)
 
ATMA z Grapy Olszynowej
24 Mar 1981
ÖHZB OP 003 imp.PL (F)
 
KRYWAŃ z Doliny za Bramka
21 Oct 1981
PKR.O-XXXII-34078 (M)
 
ALPA z Grapy Olszynowej
24 Mar 1981
ÖHZB OP 001 imp.PL (F)
 
KOSÓWKA Turniczki
21 Oct 1981
NHSB 1230398 imp.PL (F)

 
ORLIK (NHSB 1230159)
28 Dec 1981
NHSB 1230159 imp.PL (M)
MAZUR od Tatra Torbiakow
13 Apr 1984 NHSB 1337976 (M)
SHEEBA of Tatra Torbiakow
29 Sep 1983 NHSB 1305677 (F)
SWARN of Tatra Torbiakow
29 Sep 1983 NHSB 1305676 (M)
MISKA DWA od Tatra Torbiakow
13 Apr 1984 NHSB 1337978 (F)
MODRA DWA od Tatra Torbiakow
13 Apr 1984 NHSB 1337977 (F)
MORUS od Tatra Torbiakow
13 Apr 1984 NHSB 1337975 (M)
MACIEK od Tatra Torbiakow
13 Apr 1984 NHSB 1337974 (M)
MAREK od Tatra Torbiakow
13 Apr 1984 NHSB 1337973 (M)
MIREK od Tatra Torbiakow
13 Apr 1984 NHSB 1337971 (M)
ZAMIEC GUCIO od Tatra Torbiakow
04 Jan 1985 NHSB 1379568 (M)
ZAKO MODRA GUCIO od Tatra Torbiakow
04 Jan 1985 NHSB 1379567 (M)
ZAWRAT MODRA od Tatra Torbiakow
04 Jan 1985 NHSB 1379566 (M)
CIB MACZEK od Tatra Torbiakow
13 Apr 1984 NHSB 1337972 (M)
DANKA od Tatra Torbiakow
09 Apr 1984 NHSB 1333596 (F)
TOMEK od Tatra Torbiakow
09 Sep 1984 NHSB 1360715 (M)
TURNISZKA od Tatra Torbiakow
09 Sep 1984 NHSB 1360717 (F)
DAREK od Tatra Torbiakow
09 Apr 1984 NHSB 1333590 (M)
SABINA od Tatra Torbiakow
28 Sep 1984 NHSB 1361764 (F)
SOSNA od Tatra Torbiakow
28 Sep 1984 NHSB 1361763 (F)
SOLINA od Tatra Torbiakow
28 Sep 1984 NHSB 1361762 (F)
STACH od Tatra Torbiakow
28 Sep 1984 NHSB 1361761 (M)
SZALAS od Tatra Torbiakow
28 Sep 1984 NHSB 1361760 (M)
STASI od Tatra Torbiakow
28 Sep 1984 NHSB 1361759 (M)
SWIERK od Tatra Torbiakow
28 Sep 1984 NHSB 1361758 (M)
SEMP od Tatra Torbiakow
28 Sep 1984 NHSB 1361757 (M)
DOBRA od Tatra Torbiakow
09 Apr 1984 NHSB 1333595 (F)
DEREK od Tatra Torbiakow
09 Apr 1984 NHSB 1333593 (M)
DUNAJ od Tatra Torbiakow
09 Apr 1984 NHSB 1333592 (M)
DANEK od Tatra Torbiakow
09 Apr 1984 NHSB 1333591 (M)
BYSTRY od Tatra Torbiakow
07 Jul 1983 NHSB 1293364 (M)
BIMBER od Tatra Torbiakow
07 Jul 1983 NHSB 1293366 (M)
TYGRYS od Tatra Torbiakow
09 Sep 1984 NHSB 1360714 (M)
BABINKA od Tatra Torbiakow
07 Jul 1983 NHSB 1293370 (F)
BOREK od Tatra Torbiakow
07 Jul 1983 NHSB 1293369 (M)
DANUTA od Tatra Torbiakow
09 Apr 1984 NHSB 1333594 (F)
BARTEK od Tatra Torbiakow
07 Jul 1983 NHSB 1293365 (M)
TURNIA od Tatra Torbiakow
09 Sep 1984 NHSB 1360718 (F)
TADEK od Tatra Torbiakow
09 Sep 1984 NHSB 1360713 (M)
BOLEK od Tatra Torbiakow
07 Jul 1983 NHSB 1293367 (M)
BOGDAN od Tatra Torbiakow
07 Jul 1983 NHSB 1293363 (M)
PJOTER od Tatra Torbiakow
30 Aug 1983 NHSB 1294786 (M)
BACA od Tatra Torbiakow
07 Jul 1983 NHSB 1293362 (M)
BRONEK od Tatra Torbiakow
07 Jul 1983 NHSB 1293368 (M)
CH.PL PANIENKA od Tatra Torbiakow
30 Aug 1983 NHSB 1294790 (F)
PIEKNA od Tatra Torbiakow
30 Aug 1983 NHSB 1294791 (F)
TROJKA od Tatra Torbiakow
09 Sep 1984 NHSB 1360716 (F)
POLANEGRI od Tatra Torbiakow
30 Aug 1983 NHSB 1294789 (F)
POLANA od Tatra Torbiakow
30 Aug 1983 NHSB 1294788 (F)
DORAN od Tatra Torbiakow
09 Apr 1984 NHSB 1333589 (M)
PAZDUR od Tatra Torbiakow
30 Aug 1983 NHSB 1294787 (M)
BACUŚ (KW.T-I-45/XXVIII)
05 Jun 1969
KW.T-I-45/XXVIII (M)
DUDY (NHSB 895943)
03 Nov 1974
NHSB 0895943 imp.PL (M)
DOLKA (NHSB 920958)
03 Nov 1976
NHSB 0920958 (F)
     
TANJA (NHSB 920957)
03 Nov 1976
NHSB 0920957 (F)
     
SACHA (NHSB 920956)
03 Nov 1976
NHSB 0920956 (F)
     
KAZAN (NHSB 920955)
03 Nov 1976
NHSB 0920955 (M)
     
MAX (NHSB 920954)
03 Nov 1976
NHSB 0920954 (M)
     
RUNDZIA (KW.T-II-126/XXVIII)

KW.T-II-126/XXVIII (F)
GRONIA (PKR.O-XCII-24860)
17 May 1978
PKR.O-XCII-24860 (F)
EKIER v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
LOSH 450691 (M)
   
HARNASA v.h. Goralenhof
30 Oct 1983
NHSB 1375274 imp.BE (F)
   
HULEX v/h Goralenhof
30 Oct 1983
LOSH 509411 (M)
   
ERA v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
LOSH 450700 (F)
   
EDYCJA v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
LOSH 450698 (F)
   
HANKA v/h Goralenhof
30 Oct 1983
LOSH 509412 (F)
   
EGID v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
LOF 000014/4 imp.BE (M)
CROWDOUZ du Pic du Roc Blanc
08 Dec 1987
LOF 000018/9 (M)
 
CZLOPA du Pic du Roc Blanc
08 Dec 1987
LOF 000022/10 (F)
FURKA du Pic du Roc Blanc
22 Dec 1990 LOF 000047/19 (F)
LEO du Pic du Roc Blanc
21 Jul 1995 LOF 000066/25 (M)
FIER du Pic du Roc Blanc
22 Dec 1990 LOF 000042/11 (M)
FUNDY du Pic du Roc Blanc
22 Dec 1990 LOF 000046/17 (F)
FEDDY du Pic du Roc Blanc
22 Dec 1990 LOF 000044/10 (M)
FLAMBO du Pic du Roc Blanc
22 Dec 1990 LOF 000043/12 (M)
FULLY du Pic du Roc Blanc
22 Dec 1990 LOF 000048/15 (F)
FREYA du Pic du Roc Blanc
22 Dec 1990 LOF 000045/20 (F)
HELSA du Pic du Roc Blanc
22 Oct 1992 LOF 000052 (F)
HAIDOUK du Pic du Roc Blanc
22 Oct 1992 LOF 000053/19 (M)
HINOUIK du Pic du Roc Blanc
22 Oct 1992 LOF 000054/18 (M)
HELP du Pic du Roc Blanc
22 Oct 1992 LOF 000055/16 (M)
LOGAN du Pic du Roc Blanc
21 Jul 1995 LOF 000067 (F)
CALISE du Pic du Roc Blanc
08 Dec 1987
LOF 000016 (F)
 
CANDREW du Pic du Roc Blanc
08 Dec 1987
LOF 000019 (F)
 
CHOJNA du Pic du Roc Blanc
08 Dec 1987
LOF 000020 (F)
 
CZERSKI du Pic du Roc Blanc
08 Dec 1987
LOF 000017 (F)
 
CZARNIA du Pic du Roc Blanc
08 Dec 1987
LOF 000021 (F)
 
CHOINICA du Pic du Roc Blanc
08 Dec 1987
LOF 000023 (F)
 
EMIR v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
LOSH 450694 (M)
   
HERA v/h Goralenhof
30 Oct 1983
LOSH 509413 (F)
   
EPOK v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
LOSH 450695 (M)
   
ECHO v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
NHSB 1125961 imp.BE (M)
   
EMOGA v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
LOSH 450699 (F)
   
EMBLEM v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
LOSH 450693 (M)
   
ERDAL v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
LOSH 450696 (M)
   
EKRAN v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
LOSH 450692 (M)
   
ERDOS v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
LOSH 450697 (M)
   
BURZA (KW.T-II-135/XXVIII)

KW.T-II-135/XXVIII (F)
ZAWRAT (PKR.O-CVIII-28531)

PKR.O-CVIII-28531 (M)
HOLA (PKR.O-CLXXXV-45594)
18 Aug 1984
PKR.O-CLXXXV-45594 imp.PL (F)
 
HYRNA (NHSB 1400046)
18 Aug 1984
NHSB 1400046 imp.PL (F)
BANDA Bukowina
12 May 1988 NHSB 1597085 (F)
CISA Bukowina
12 Apr 1990 NHSB 1699708 (F)
HYRNA BIALA Bukowina
12 May 1988 NHSB 1597086 (F)
JAO CHOREK Bukowina
12 Apr 1990 NHSB 1699705 (M)
CZYRANA Bukowina
12 Apr 1990 NHSB 1699709 (F)
BABINKA Bukowina
12 May 1988 NHSB 1597082 (F)
AREK Bukowina
01 Jul 1986 NHSB 1489193 (M)
ANTOLEK Bukowina
01 Jul 1986 NHSB 1489191 (M)
TARA CELA Bukowina
12 Apr 1990 NHSB 1699710 (F)
ALPINA Bukowina
01 Jul 1986 NHSB 1489197 (F)
CESAR CYBUCH Bukowina
12 Apr 1990 NHSB 1699706 (M)
ROCKY Casmir Bukowina
12 Apr 1990 NHSB 1699707 (M)
BURZA Bukowina
12 May 1988 NHSB 1597083 (F)
ANTEK Bukowina
01 Jul 1986 NHSB 1489190 (M)
ALPA Bukowina
01 Jul 1986 NHSB 1489198 (F)
CZORT Bukowina
12 Apr 1990 NHSB 1699704 (M)
BABKA Bukowina
12 May 1988 NHSB 1597087 (F)
CYJAS Bukowina
12 Apr 1990 NHSB 1699702 (M)
CZERKJE-CZUBA Bukowina
12 Apr 1990 NHSB 1699711 (F)
BUCKA Bukowina
12 May 1988 NHSB 1597088 (F)
CYRIL Bukowina
12 Apr 1990 NHSB 1699703 (M)
BARUSIA Bukowina
12 May 1988 NHSB 1597091 (F)
BANJER Bara Bukowina
12 May 1988 NHSB 1597084 (F)
ATOS Bukowina
01 Jul 1986 NHSB 1489195 (M)
AZOR Bukowina
01 Jul 1986 NHSB 1489192 (M)
ALASZ Bukowina
01 Jul 1986 NHSB 1489194 (M)
AMANT Bukowina
01 Jul 1986 NHSB 1489196 (M)
BAJKA Bukowina
12 May 1988 NHSB 1597090 (F)
KIM BANDZIA Bukowina
12 May 1988 NHSB 1597089 (F)
KORA Spod Tarasówki
01 Sep 1983
PKR.O-CLXXI-42792 (F)
GRAPKA spod Tarasówki
PKR.O-CCXIX-52970 (F)
GRUDA Spod Tarasowki
30 Jul 1985 PKR O-54996 (F)
BAJA Spod Tarasówki
19 Jun 1991 PKR.O-LXV-13334 (F)
ŚNIEŻKA Spod Tarasówki
01 Aug 1989 PKR.I-LIV-11029 (F)
BACULA spod Tarasówki
08 Apr 1992 PKR.I-LXVI-13410 (F)
BULKA Spod Tarasowki
08 Apr 1992 PKR.I-12813 imp.PL (F)
BAJKA Spod Tarasowki
08 Apr 1992 imp.PL (F)
CH.PL WIDOK Spod Tarasówki
21 Mar 1986 PKR.I-II-202 (M)
SZAROTKA spod Tarasówki
01 Aug 1989 PKR.I-XXXI-6301 imp.PL (F)
BRED Spod Tarasówki
19 Jun 1991 LOF 000050/13 imp.PL (M)
MAGURA (PKR.O-LIII-15099)
20 Jul 1973
PKR.O-LIII-15099 (F)
LIMBA (rej. 507/75)
12 Sep 1975
rej. 507/75 (F)
     
KUMOSKA (NHSB 830218)
12 Sep 1975
NHSB 0830218 imp.PL (F)
ANGEL dal der Tatra
14 Oct 1977
NHSB 0995601 (F)
   
AMOR dal der Tatra
14 Oct 1977
NHSB 0995598 (M)
   
ARFO dal der Tatra
14 Oct 1977
NHSB 0995597 (M)
   
ASCHA dal der Tatra
14 Oct 1977
NHSB 0995596 (M)
   
ANKIE dal der Tatra
14 Oct 1977
SHSB 306042 imp.NL (F)
DASCHA du Longet
03 Dec 1982
SHSB 361075 (F)
 
DANJA du Longet
03 Dec 1982
SHSB 361074 (F)
 
DOLY du Longet
03 Dec 1982
SHSB 361076 (F)
 
DAN du Longet
03 Dec 1982
SHSB 361072 (M)
 
DOMINO du Longet
03 Dec 1982
SHSB 361073 (M)
 
ANGELIQUE dal der Tatra
14 Oct 1977
SHSB 306041 imp.NL (F)
CAPY du Longet
23 Dec 1981
SHSB 346801 (M)
 
GILDAS du Longet
23 Jul 1984
SHSB 382021 (F)
 
ELFI du Longet
01 May 1983
SHSB 365520 (M)
 
EVA du Longet
01 May 1983
SHSB 365524 (F)
 
EUROS du Longet
01 May 1983
SHSB 365521 (M)
 
ERA du Longet
01 May 1983
SHSB 365522 (F)
 
ESMERALDA du Longet
01 May 1983
SHSB 365523 (F)
 
EH-BAZIL du Longet
01 May 1983
SHSB 365518 (M)
 
EKLA du Longet
01 May 1983
SHSB 365519 (M)
 
EDDI du Longet
01 May 1983
SHSB 365517 (M)
 
GAMMA du Longet
23 Jul 1984
SHSB 382020 (F)
 
KUMOTER (NHSB 895346)
12 Sep 1975
NHSB 0895356 imp.PL (M)
     
KROKUS (PKR.O-LXV-18053)
12 Sep 1975
PKR.O-LXV-18053 (M)
     
GÓRA (KW.T-I-210/XXVIII)
28 Mar 1972
KW.T-I-210/XXVIII (F)
DAKA (NHSB 830182)
11 May 1974
NHSB 0830182 imp.PL (F)
     
BELLA III (PKR.O-LXVI-18313)
04 Feb 1975
PKR.O-LXVI-18313 (F)
     
LESNA (PKR.O-LVIII-16502)
02 Oct 1972
PKR.O-LVIII-16502 & KW.T-II-29/XXVIII (F)
HARNAŚ z Liptoków
12 Jun 1976
PKR.O-LXXVII-21133 (M)
GRADKA (KW.T-III-161/XXVIII)
25 Oct 1978
KW.T-III-161/XXVIII (F)
BYSTRY Spod Nosala

PKR.O-CXVII-30548 (M)
 
GRONIA (PKR.O-XCII-24860)
17 May 1978
PKR.O-XCII-24860 (F)
EKIER v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
LOSH 450691 (M)
 
HARNASA v.h. Goralenhof
30 Oct 1983
NHSB 1375274 imp.BE (F)
 
HULEX v/h Goralenhof
30 Oct 1983
LOSH 509411 (M)
 
ERA v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
LOSH 450700 (F)
 
EDYCJA v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
LOSH 450698 (F)
 
HANKA v/h Goralenhof
30 Oct 1983
LOSH 509412 (F)
 
EGID v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
LOF 000014/4 imp.BE (M)
CROWDOUZ du Pic du Roc Blanc
08 Dec 1987 LOF 000018/9 (M)
CZLOPA du Pic du Roc Blanc
08 Dec 1987 LOF 000022/10 (F)
CALISE du Pic du Roc Blanc
08 Dec 1987 LOF 000016 (F)
CANDREW du Pic du Roc Blanc
08 Dec 1987 LOF 000019 (F)
CHOJNA du Pic du Roc Blanc
08 Dec 1987 LOF 000020 (F)
CZERSKI du Pic du Roc Blanc
08 Dec 1987 LOF 000017 (F)
CZARNIA du Pic du Roc Blanc
08 Dec 1987 LOF 000021 (F)
CHOINICA du Pic du Roc Blanc
08 Dec 1987 LOF 000023 (F)
EMIR v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
LOSH 450694 (M)
 
HERA v/h Goralenhof
30 Oct 1983
LOSH 509413 (F)
 
EPOK v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
LOSH 450695 (M)
 
ECHO v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
NHSB 1125961 imp.BE (M)
 
EMOGA v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
LOSH 450699 (F)
 
EMBLEM v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
LOSH 450693 (M)
 
ERDAL v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
LOSH 450696 (M)
 
EKRAN v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
LOSH 450692 (M)
 
ERDOS v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
LOSH 450697 (M)
 
GRONIK (PKR O-23455)

PKR O-23455 (M)
JODŁA (KWT ?-35)

KWT ?-35 (F)
 
MORENA z Liptoków (PKR.O-30551)
09 May 1980
PKR.O-CXVII-30551 (F)
TURNIA z Liptoków
28 Feb 1988
(F)
 
LIMBA z Polany pod Jeziorem
15 Jul 1985
KW.T-IV-23/XXVIII (F)
 
TURLIK z Liptokow
28 Feb 1988
DKK 26095/88 imp.PL (M)
 
MNICH (DKK09490/89)
09 May 1980
DKK 09490/89 (M)
   
BARTEK z Rusinowej Polany
16 Apr 1978
PKR.O-XCIV-25306/KW IV-36 (M)
KLON (NHSB 1149800)
10 Jun 1980
NHSB 1149800 imp.PL (M)
 
SABRINA (Bartek x Limba)
10 Jun 1980
(F)
 
ZAWROTKA z Kwiecistego Uplazu
24 Jul 1981
PKR.O-CXLI-36042 (F)
 
TARAS pod Lubelkami
29 Jun 1985
PKR.O-CCLII-58549 imp.PL (M)
 
RAMZES Dabrowskie Uroczysko
06 Jul 1982
PKR.O-CLV-39441 (M)
   
BABIORZ (PKR.O-XCIV-25304)
29 Aug 1978
PKR.O-XCIV-25304 imp.PL (M)

EKIER v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
LOSH 450691 (M)
 
ERA v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
LOSH 450700 (F)
 
EDYCJA v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
LOSH 450698 (F)
 
EGID v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
LOF 000014/4 imp.BE (M)
CROWDOUZ du Pic du Roc Blanc
08 Dec 1987 LOF 000018/9 (M)
CZLOPA du Pic du Roc Blanc
08 Dec 1987 LOF 000022/10 (F)
CALISE du Pic du Roc Blanc
08 Dec 1987 LOF 000016 (F)
CANDREW du Pic du Roc Blanc
08 Dec 1987 LOF 000019 (F)
CHOJNA du Pic du Roc Blanc
08 Dec 1987 LOF 000020 (F)
CZERSKI du Pic du Roc Blanc
08 Dec 1987 LOF 000017 (F)
CZARNIA du Pic du Roc Blanc
08 Dec 1987 LOF 000021 (F)
CHOINICA du Pic du Roc Blanc
08 Dec 1987 LOF 000023 (F)
EMIR v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
LOSH 450694 (M)
 
EPOK v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
LOSH 450695 (M)
 
ECHO v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
NHSB 1125961 imp.BE (M)
 
EMOGA v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
LOSH 450699 (F)
 
EMBLEM v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
LOSH 450693 (M)
 
ERDAL v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
LOSH 450696 (M)
 
EKRAN v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
LOSH 450692 (M)
 
ERDOS v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
LOSH 450697 (M)
 
GŁADKA (PKR.O-CXVII-30552)
25 Oct 1978
PKR.O-CXVII-30552 (F)
   
GOLICA z Olczyskiego Potoku
25 Oct 1978
PKR.O-CIV-27801 (F)
   
GROM (PKR.O-CVI-28279)
01 May 1979
PKR.O-CVI-28279 (M)
ELIGA (ALSH 30328)
14 Sep 1980
ALSH 30328 (F)
HUTCH du Val des Princes
02 Oct 1983 LOSH 507102 (M)
HELIOS du Val des Princes
02 Oct 1983 LOSH 507104 (M)
HOLINKA du Val des Princes
02 Oct 1983 LOSH 507106 (F)
HERAUT du Val des Princes
07 Feb 1983 LOSH 493728 (M)
HEROLD du Val des Princes
07 Feb 1983 LOSH 493730 (M)
HANDY du Val des Princes
02 Oct 1983 LOSH 507107 (F)
HELZA du Val des Princes
07 Feb 1983 LOSH 493734 (F)
HIORGA du Val des Princes
02 Oct 1983 LOSH 507105 (M)
HODOWAC du Val des Princes
07 Feb 1983 LOSH 493732 (M)
HERA du Val des Princes
07 Feb 1983 LOSH 493735 (F)
HIRSKY du Val des Princes
02 Oct 1983 LOSH 507103 (M)
HALASKA du Val des Princes
02 Oct 1983 LOSH 507108 (F)
HERMES du Val des Princes
07 Feb 1983 LOSH 493729 (M)
HALNY du Val des Princes
07 Feb 1983 LOSH 493733 (M)
HATHOR du Val des Princes
07 Feb 1983 LOSH 493727 (M)
HIDALGO du Val des Princes
07 Feb 1983 LOSH 493731 (M)
litter Bulgajewska 03
22 Mar 1982
 
JOBBY (LOSH 537814)
25 Apr 1985
LOSH 537814 (M)
 
JAZZ (LOSH 537815)
25 Apr 1985
LOSH 537815 (M)
 
JOB (LOSH 537813)
25 Apr 1985
LOSH 537813 (M)
 
JOEL (LOSH 537816)
25 Apr 1985
LOSH 537816 (M)
 
JACA (LOSH 537817)
25 Apr 1985
LOSH 537817 (M)
 
JELLA (LOSH 537820)
25 Apr 1985
LOSH 537820 (F)
 
JOCONDE (LOSH 537818)
25 Apr 1985
LOSH 537818 (F)
 
JAKTA (LOSH 537819)
25 Apr 1985
LOSH 537819 (F)
 
IVONA (LOSH 515318)
11 May 1984
LOSH 515318 (F)
 
IDRISSE (LOSH 515320)
11 May 1984
LOSH 515320 (F)
 
IRMINE (LOSH 515319)
11 May 1984
LOSH 515319 (F)
 
JELLA (LOSH 533805)
20 Feb 1985
LOSH 533805 (F)
 
JIVAN (LOSH 533803)
20 Feb 1985
LOSH 533803 (M)
 
IRKA (LOSH 515317)
11 May 1984
LOSH 515317 (F)
 
HAKIM (LOSH 498517)
03 Jun 1983
LOSH 498517 (M)
 
HARLEM (LOSH 498518)
03 Jun 1983
LOSH 498518 (M)
 
HORTENSE (LOSH 498520)
03 Jun 1983
LOSH 498520 (F)
 
HORGAL (LOSH 498519)
03 Jun 1983
LOSH 498519 (M)
 
IRMIN (LOSH 515314)
11 May 1984
LOSH 515314 (M)
 
IRISA (LOSH 515315)
11 May 1984
LOSH 515315 (F)
 
ISA (LOSH 515316)
11 May 1984
LOSH 515316 (F)
 
IDRIS (LOSH 515311)
11 May 1984
LOSH 515311 (M)
 
JOHAN (LOSH 533802)
20 Feb 1985
LOSH 533802 (M)
 
ETIENNE (ALSH 30335)
13 Oct 1980
ALSH 30335 (M)
 
INCA (LOSH 515312)
11 May 1984
LOSH 515312 (M)
 
IVANOVITCH (LOSH 515313)
11 May 1984
LOSH 515313 (M)
 
JENA (LOSH 533804)
20 Feb 1985
LOSH 533804 (F)
 
MABROUK (LOSH 615025)
11 Jul 1988
LOSH 615025 (M)
 
MOUK-SIN (LOSH 615026)
11 Jul 1988
LOSH 615026 (M)
 
MARQUIS (LOSH 615027)
11 Jul 1988
LOSH 615027 (M)
 
MIKO (LOSH 615028)
11 Jul 1988
LOSH 615028 (M)
 
MARCOS (615029)
11 Jul 1988
LOSH 615029 (M)
 
MURFY (615030)
11 Jul 1988
LOSH 615030 (F)
 
MIDA (615031)
11 Jul 1988
LOSH 615031 (F)
 
ŚNIEŻKA z Liptoków
10 Oct 1978
PKR.O-XCV-25491 (F)
WARCULA z Liptoków
01 Jul 1980
PKR.O-CXXI-31647 (F)
DIANA spod Śnieźnej Kurniawy
03 Jul 1985 LHP 153/89 (F)
BACUŚ spod Śnieźnej Kurniawy
26 Nov 1984 (M)
DORA spod Śnieźnej Kurniawy
03 Jul 1985 PKR.O-CCVIV-51718 (F)
MISIEK spod Śnieźnej Kurniawy
17 Dec 1982 PKR.O-CXLVIII-37802 (M)
CH.DE-LU WATRA z Liptoków
01 Jul 1980
NHSB 1150596 imp.PL (F)

MAREK (NHSB 1277205)
01 Jul 1983 NHSB 1277205 (M)
DOLINA (KWT II-3)

KWT II-3 (F)
   
BORNIA TATRA z Budrysówki
20 Aug 1979
NHSB 1100127 imp.PL (F)
   
BUCZYNA z Budrysówki
20 Aug 1979
PKR.O-CVI-28284 (F)
   
BÖR (PKR.O-CXI-24441)
10 Jun 1978
PKR.O-CXI-24441 imp.PL (M)
   
CH.PL GRZMOT (PKR.O-CIV-27798)
01 May 1979
PKR.O-CIV-27798 (M)
WANTA z Butorowego Wierchu
24 Jan 1984
PKR.O-CLXXVII-43855 (F)
LUŚNIA z Butorowego Wierchu
10 Feb 1988 PKR.I-XIX-3676 (F)
IZAURA ŚLEBODNA z Buturowego Wierchu
31 May 1985 PKR.O-CCXIV-51717 (F)
WANTULA z Butorowego Wierchu
24 Jan 1984
PKR.O-CLXXVII-43854 (F)
 
DANA GAŹDZINA z Malscińskiej Równi
02 Jul 1986
PKR.O-CCXLII-58452 (F)
 
BECZKA (PKR.O-CII-28848)
17 Nov 1979
PKR.O-CII-28848 (F)
HOMRA z Liptoków
20 May 1984
(F)
 
HARNAŚ z Liptoków II
20 May 1984
PKR.O-CLXXXV-45451 (M)
 
HALNIAK z Liptoków
20 May 1984
PKR.O-CLXXX-44591 (M)
 
HAJDUK z Liptoków
20 May 1984
PKR.O-CLXXXV-45452 (M)
 
BONA Bialy Lazik
04 Dec 1979
DKK 20417/1980 (F)
   
KISTKA z Turniczek
01 Feb 1979
PKR.O-XCV-25501 (F)

CH.PL KOTLIK z Doliny za Bramka WW'85
21 Oct 1981
PKR.O-CXXXII-34076 (M)

EWY od Tatra Torbiakow
06 Feb 1988 NHSB 1576009 (M)
ESTA od Tatra Torbiakow
06 Feb 1988 NHSB 1576011 (F)
EWA od Tatra Torbiakow
06 Feb 1988 NHSB 1576012 (F)
EMON od Tatra Torbiakow
06 Feb 1988 NHSB 1576008 (M)
ELANORA od Tatra Torbiakow
06 Feb 1988 NHSB 1576010 (F)
FIRANKA od Tatra Torbiakow
08 Dec 1987 NHSB 1567458 (F)
UWAGA URSA od Tatra Torbiakow
20 Mar 1988 NHSB 1587878 (F)
ULIKA od Tatra Torbiakow
20 Mar 1988 NHSB 1587876 (F)
UFAC od Tatra Torbiakow
20 Mar 1988 NHSB 1587875 (M)
UFNY od Tatra Torbiakow
20 Mar 1988 NHSB 1587874 (M)
FALDA DUZY od Tatra Torbiakow
08 Dec 1987 NHSB 1567456 (F)
FILON od Tatra Torbiakow
08 Dec 1987 NHSB 1567454 (M)
FAJKA od Tatra Torbiakow
08 Dec 1987 NHSB 1567457 (F)
FRAJDA od Tatra Torbiakow
08 Dec 1987 NHSB 1567459 (F)
ULGA od Tatra Torbiakow
20 Mar 1988 NHSB 1587877 (F)
FRANEK od Tatra Torbiakow
08 Dec 1987 NHSB 1567455 (M)
LIMBA z Turniczki
12 May 1982
PKR.O-CXXXIX-35511 (F)
 
KOSZYSTA Turniczki
21 Oct 1981
NHSB 1250394 imp.PL (F)
 
KRYWAŃ z Doliny za Bramka
21 Oct 1981
PKR.O-XXXII-34078 (M)
 
KOSÓWKA Turniczki
21 Oct 1981
NHSB 1230398 imp.PL (F)

 
BARTUŚ (PKR.O-XCI-24443)
03 Apr 1978
PKR.O-XCI-24443 (M)

STOKROT spod Wojnarowego Uplazu

PKR.O-CXXXII-34001 imp.PL (M)
 
WARCULA z Liptoków
01 Jul 1980
PKR.O-CXXI-31647 (F)
DIANA spod Śnieźnej Kurniawy
03 Jul 1985 LHP 153/89 (F)
BACUŚ spod Śnieźnej Kurniawy
26 Nov 1984 (M)
DORA spod Śnieźnej Kurniawy
03 Jul 1985 PKR.O-CCVIV-51718 (F)
MISIEK spod Śnieźnej Kurniawy
17 Dec 1982 PKR.O-CXLVIII-37802 (M)
CH.DE-LU WATRA z Liptoków
01 Jul 1980
NHSB 1150596 imp.PL (F)

MAREK (NHSB 1277205)
01 Jul 1983 NHSB 1277205 (M)
CISA (KW.T-III-152/XXVIII)
27 Jul 1979
KW.T-III-152/XXVIII (F)
   
DOLINA Kamieńcowego

KW.T-I-190/XXVIII (F)
TURNIA (KWT ?-29)

KWT ?-29 (F)
JODŁA (KWT ?-35)
KWT ?-35 (F)
DOLINA KW.T-III-190/XXVIII

KW.T-III-190/XXVIII (F)
   
ATMA z Liptoków

PKR.O-LXXXV-23051 imp.PL (F)
DOURA (LOSH 436315)
17 Dec 1979
LOSH 436315 (F)
   
DANY (LOSH 436308)
17 Dec 1979
LOSH 436308 (M)
   
DARLOFF (LOSH 436310)
17 Dec 1979
LOSH 436310 (M)
   
DELPHINE (LOSH 436312)
17 Dec 1979
LOSH 436312 (F)
   
DARAGON (LOSH 436309)
17 Dec 1979
LOSH 436309 (M)
   
DORA (LOSH 436314)
17 Dec 1979
LOSH 436314 (F)
   
EKLO (LOSH 450392)
06 Jul 1980
LOSH 450392 (M)
   
ELINDEN (LOSH 450393)
06 Jul 1980
LOSH 450393 (M)
   
DALINE (LOSH 436311)
17 Dec 1979
LOSH 436311 (F)
   
ELOISE (LOSH 450396)
06 Jul 1980
LOSH 450396 (F)
   
EOMCE (LOSH 450394)
06 Jul 1980
LOSH 450394 (M)
   
ETISIEN (LOSH 450395)
06 Jul 1980
LOSH 450395 (M)
   
DINA (LOSH 436313)
17 Dec 1979
LOSH 436313 (F)
   
EUGENIE (LOSH 450397)
06 Jul 1980
LOSH 450397 (F)
   
IVONA (LOSH 515318)
11 May 1984
LOSH 515318 (F)
   
IDRISSE (LOSH 515320)
11 May 1984
LOSH 515320 (F)
   
IRMINE (LOSH 515319)
11 May 1984
LOSH 515319 (F)
   
IRKA (LOSH 515317)
11 May 1984
LOSH 515317 (F)
   
HAKIM (LOSH 498517)
03 Jun 1983
LOSH 498517 (M)
   
HARLEM (LOSH 498518)
03 Jun 1983
LOSH 498518 (M)
   
HORTENSE (LOSH 498520)
03 Jun 1983
LOSH 498520 (F)
   
HORGAL (LOSH 498519)
03 Jun 1983
LOSH 498519 (M)
   
IRMIN (LOSH 515314)
11 May 1984
LOSH 515314 (M)
   
IRISA (LOSH 515315)
11 May 1984
LOSH 515315 (F)
   
ISA (LOSH 515316)
11 May 1984
LOSH 515316 (F)
   
IDRIS (LOSH 515311)
11 May 1984
LOSH 515311 (M)
   
INCA (LOSH 515312)
11 May 1984
LOSH 515312 (M)
   
IVANOVITCH (LOSH 515313)
11 May 1984
LOSH 515313 (M)
   
ANTOŁEK z Liptoków

PKR.O-LXXXIII-22673 (M)
LUTNIA (PKR.O-CIII-27336)
28 Apr 1979
PKR.O-CIII-27336 imp.PL (F)
HERON (LOSH 507535)
24 May 1983
LOSH 507535 (M)
 
HELGA (LOSH 507539)
24 May 1983
LOSH 507539 (F)
 
JOBY (LOSH 545728)
15 Nov 1985
LOSH 545728 (M)
 
HELOISE (LOSH 507537)
24 May 1983
LOSH 507537 (F)
 
JESSY (LOSH 545732)
15 Nov 1985
LOSH 545732 (F)
 
HERONE (LOSH 507536)
24 May 1983
LOSH 507536 (F)
 
HELBELLE (LOSH 507538)
24 May 1983
LOSH 507538 (F)
 
JAUBY (LOSH 545733)
15 Nov 1985
LOSH 545733 (F)
 
JOURDINE (LOSH 545731)
15 Nov 1985
LOSH 545731 (F)
 
KALYF (LOSH 560505)
16 Aug 1986
LOSH 560505 (M)
 
JÖLL (LOSH 545730)
15 Nov 1985
LOSH 545730 (M)
 
KIRA (LOSH 560507)
16 Aug 1986
LOSH 560507 (F)
 
KOULOF (LOSH 560506)
16 Aug 1986
LOSH 560506 (M)
 
JOSS (LOSH 545729)
15 Nov 1985
LOSH 545729 (M)
 
litter Bulgajewska 02
07 May 1981
 
litter Bulgajewska 03
22 Mar 1982
 
LOUBAR (LOSH 606582)
28 Sep 1987
LOSH 606582 (M)
 
LINKA (LOSH 606583)
28 Sep 1987
LOSH 606583 (F)
 
NORIS (LOSH 624965)
23 Mar 1989
LOSH 624965 (M)
 
NORKA (LOSH 624966)
23 Mar 1989
LOSH 624966 (F)
 
NUSZKA (LOSH 624967)
23 Mar 1989
LOSH 624967 (F)
 
NORA (LOSH 624968)
23 Mar 1989
LOSH 624968 (F)
 
NOUNIA (LOSH 624969)
23 Mar 1989
LOSH 624969 (F)
 
NADBEEN (LOSH 624970)
23 Mar 1989
LOSH 624970 (F)
 
NOUBA (LOSH 624971)
23 Mar 1989
LOSH 624971 (F)
 
NUAGE (LOSH 624972)
23 Mar 1989
LOSH 624972 (F)
 
NATHALIE (LOSH 624973)
23 Mar 1989
LOSH 624973 (F)
 
BELCIA Bukowińska Drużba

KW.T-III-153/XXVIII (F)
     
MIŚKA II Gazda Kuznicki
20 Jul 1973
PKR.O-LIII-15098 (F)
REPCIU Gazda Kuznicki
06 Apr 1978
KW.T-III-101/XXVIII (M)
FRAJDA ze Śnieżnej Uboczy
20 Jul 1984
(F)
   
FARAD ze Śnieżnej Uboczy
20 Jul 1984
ÖHZB OP 033 imp.PL (M)
   
KROKUS ze Suchego
28 Mar 1984
PKR.O-CLXXXV-45453 (M)
   
FRYSNY ze Śnieżnej Uboczy
20 Jul 1984
(M)
   
ORLA (PKR.O-CCVII-50122)
07 Aug 1984
PKR.O-CCVII-50122 (F)
   
KUMCIO ze Suchego
28 Mar 1984
(M)
   
GRATKA (PKR.O-LXXXIX-24014)
06 Apr 1978
PKR.O-LXXXIX-24014 (F)
     
DAMA (KW.T-II-75/XXVIII)

KW.T-II-75/XXVIII (F)
TURNICZKA (KW.T-III-96/XXVIII)
29 May 1977
KW.T-III-96/XXVIII (F)
GROM (PKR.O-CVI-28279)
01 May 1979
PKR.O-CVI-28279 (M)
ELIGA (ALSH 30328)
14 Sep 1980
ALSH 30328 (F)
HUTCH du Val des Princes
02 Oct 1983 LOSH 507102 (M)
HELIOS du Val des Princes
02 Oct 1983 LOSH 507104 (M)
HOLINKA du Val des Princes
02 Oct 1983 LOSH 507106 (F)
HERAUT du Val des Princes
07 Feb 1983 LOSH 493728 (M)
HEROLD du Val des Princes
07 Feb 1983 LOSH 493730 (M)
HANDY du Val des Princes
02 Oct 1983 LOSH 507107 (F)
HELZA du Val des Princes
07 Feb 1983 LOSH 493734 (F)
HIORGA du Val des Princes
02 Oct 1983 LOSH 507105 (M)
HODOWAC du Val des Princes
07 Feb 1983 LOSH 493732 (M)
HERA du Val des Princes
07 Feb 1983 LOSH 493735 (F)
HIRSKY du Val des Princes
02 Oct 1983 LOSH 507103 (M)
HALASKA du Val des Princes
02 Oct 1983 LOSH 507108 (F)
HERMES du Val des Princes
07 Feb 1983 LOSH 493729 (M)
HALNY du Val des Princes
07 Feb 1983 LOSH 493733 (M)
HATHOR du Val des Princes
07 Feb 1983 LOSH 493727 (M)
HIDALGO du Val des Princes
07 Feb 1983 LOSH 493731 (M)
litter Bulgajewska 03
22 Mar 1982
 
JOBBY (LOSH 537814)
25 Apr 1985
LOSH 537814 (M)
 
JAZZ (LOSH 537815)
25 Apr 1985
LOSH 537815 (M)
 
JOB (LOSH 537813)
25 Apr 1985
LOSH 537813 (M)
 
JOEL (LOSH 537816)
25 Apr 1985
LOSH 537816 (M)
 
JACA (LOSH 537817)
25 Apr 1985
LOSH 537817 (M)
 
JELLA (LOSH 537820)
25 Apr 1985
LOSH 537820 (F)
 
JOCONDE (LOSH 537818)
25 Apr 1985
LOSH 537818 (F)
 
JAKTA (LOSH 537819)
25 Apr 1985
LOSH 537819 (F)
 
IVONA (LOSH 515318)
11 May 1984
LOSH 515318 (F)
 
IDRISSE (LOSH 515320)
11 May 1984
LOSH 515320 (F)
 
IRMINE (LOSH 515319)
11 May 1984
LOSH 515319 (F)
 
JELLA (LOSH 533805)
20 Feb 1985
LOSH 533805 (F)
 
JIVAN (LOSH 533803)
20 Feb 1985
LOSH 533803 (M)
 
IRKA (LOSH 515317)
11 May 1984
LOSH 515317 (F)
 
HAKIM (LOSH 498517)
03 Jun 1983
LOSH 498517 (M)
 
HARLEM (LOSH 498518)
03 Jun 1983
LOSH 498518 (M)
 
HORTENSE (LOSH 498520)
03 Jun 1983
LOSH 498520 (F)
 
HORGAL (LOSH 498519)
03 Jun 1983
LOSH 498519 (M)
 
IRMIN (LOSH 515314)
11 May 1984
LOSH 515314 (M)
 
IRISA (LOSH 515315)
11 May 1984
LOSH 515315 (F)
 
ISA (LOSH 515316)
11 May 1984
LOSH 515316 (F)
 
IDRIS (LOSH 515311)
11 May 1984
LOSH 515311 (M)
 
JOHAN (LOSH 533802)
20 Feb 1985
LOSH 533802 (M)
 
ETIENNE (ALSH 30335)
13 Oct 1980
ALSH 30335 (M)
 
INCA (LOSH 515312)
11 May 1984
LOSH 515312 (M)
 
IVANOVITCH (LOSH 515313)
11 May 1984
LOSH 515313 (M)
 
JENA (LOSH 533804)
20 Feb 1985
LOSH 533804 (F)
 
MABROUK (LOSH 615025)
11 Jul 1988
LOSH 615025 (M)
 
MOUK-SIN (LOSH 615026)
11 Jul 1988
LOSH 615026 (M)
 
MARQUIS (LOSH 615027)
11 Jul 1988
LOSH 615027 (M)
 
MIKO (LOSH 615028)
11 Jul 1988
LOSH 615028 (M)
 
MARCOS (615029)
11 Jul 1988
LOSH 615029 (M)
 
MURFY (615030)
11 Jul 1988
LOSH 615030 (F)
 
MIDA (615031)
11 Jul 1988
LOSH 615031 (F)
 
CH.PL GRZMOT (PKR.O-CIV-27798)
01 May 1979
PKR.O-CIV-27798 (M)
WANTA z Butorowego Wierchu
24 Jan 1984
PKR.O-CLXXVII-43855 (F)
LUŚNIA z Butorowego Wierchu
10 Feb 1988 PKR.I-XIX-3676 (F)
IZAURA ŚLEBODNA z Buturowego Wierchu
31 May 1985 PKR.O-CCXIV-51717 (F)
WANTULA z Butorowego Wierchu
24 Jan 1984
PKR.O-CLXXVII-43854 (F)
 
DANA GAŹDZINA z Malscińskiej Równi
02 Jul 1986
PKR.O-CCXLII-58452 (F)
 
TRAPEZ (PKR.O-CXI-29127)
29 May 1977
PKR.O-CXI-29127 (M)
     
GWARA (SHSB 273388)
28 Sep 1973
SHSB 273388 imp.PL (F)
CORA von Hudsonbay
06 Dec 1976
SHSB 278506 (F)
     
COLINA von Hudsonbay
06 Dec 1976
SHSB 278505 (F)
     
CITA von Hudsonbay
06 Dec 1976
SHSB 278504 (F)
     
CHICO von Hudsonbay
06 Dec 1976
SHSB 278503 (M)
     
CASAR von Hudsonbay
06 Dec 1976
SHSB 278502 (M)
     
TURNIA (PKR.O-LXXXI-22163)

PKR.O-LXXXI-22163 (F)
GRONIK (PKR.O-CXV-30127)
06 Oct 1979
PKR.O-CXV-30127 (M)
LUPTOK od Rumancorza
05 Oct 1983
NHSB 1400285 imp.PL (M)

SONJASTA of the Jolly Turfies
15 Feb 1987
NHSB 1537920 (F)
 
ZETA LADY of the Jolly Turfies
15 Feb 1987
NHSB 1537921 (F)
 
WANDA of the Jolly Turfies
15 Oct 1985
NHSB 1446597 (F)
 
NATASJA of the Jolly Turfies
15 Feb 1987
NHSB 1537919 (F)
 
TARA of the Jolly Turfies
15 Feb 1987
NHSB 1537918 (F)
 
CIB LAJOS JIRI z Podtatrze
28 Mar 1988
NHSB 1581837 (M)

 
LIMBO z Podtatrze
28 Mar 1988
NHSB 1581838 (M)
 
PATROESKA of the Jolly Turfies
15 Oct 1985
NHSB 1446599 (F)
 
PANITZ of the Jolly Turfies
15 Oct 1985
NHSB 1446596 (M)
 
BEERTJE of the Jolly Turfies
15 Oct 1985
NHSB 1446595 (M)
 
GAZDA of the Jolly Turfies
15 Feb 1987
NHSB 1537915 (M)
 
DUNYA of the Jolly Turfies
15 Oct 1985
NHSB 1446594 (M)
 
LOTNY z Podtatrze
28 Mar 1988
NHSB 1581839 (M)

 
GIEWONT of the Jolly Turfies
15 Oct 1985
NHSB 1446593 (M)
 
DAISY of the Jolly Turfies
15 Oct 1985
NHSB 1446598 (F)
 
Doran of the Jolly Turfies
15 Oct 1985
NHSB 1446592 (M)
 
LICKA z Podtatrze
28 Mar 1988
NHSB 1581842 (F)

 
LUBASCH z Podtatrze
28 Mar 1988
NHSB 1581840 (M)
 
LETA z Podtatrze
28 Mar 1988
NHSB 1581841 (F)
 
GIEWONT of the Jolly Turfies II
15 Feb 1987
NHSB 1537916 (M)
 
DUNJA of the Jolly Turfies
15 Feb 1987
NHSB 1537917 (F)
 
LUPTOK od Rumancorza
05 Oct 1983
NHSB 1400285 imp.PL (M)

SONJASTA of the Jolly Turfies
15 Feb 1987
NHSB 1537920 (F)
   
ZETA LADY of the Jolly Turfies
15 Feb 1987
NHSB 1537921 (F)
   
WANDA of the Jolly Turfies
15 Oct 1985
NHSB 1446597 (F)
   
NATASJA of the Jolly Turfies
15 Feb 1987
NHSB 1537919 (F)
   
TARA of the Jolly Turfies
15 Feb 1987
NHSB 1537918 (F)
   
CIB LAJOS JIRI z Podtatrze
28 Mar 1988
NHSB 1581837 (M)

   
LIMBO z Podtatrze
28 Mar 1988
NHSB 1581838 (M)
   
PATROESKA of the Jolly Turfies
15 Oct 1985
NHSB 1446599 (F)
   
PANITZ of the Jolly Turfies
15 Oct 1985
NHSB 1446596 (M)
   
BEERTJE of the Jolly Turfies
15 Oct 1985
NHSB 1446595 (M)
   
GAZDA of the Jolly Turfies
15 Feb 1987
NHSB 1537915 (M)
   
DUNYA of the Jolly Turfies
15 Oct 1985
NHSB 1446594 (M)
   
LOTNY z Podtatrze
28 Mar 1988
NHSB 1581839 (M)

   
GIEWONT of the Jolly Turfies
15 Oct 1985
NHSB 1446593 (M)
   
DAISY of the Jolly Turfies
15 Oct 1985
NHSB 1446598 (F)
   
Doran of the Jolly Turfies
15 Oct 1985
NHSB 1446592 (M)
   
LICKA z Podtatrze
28 Mar 1988
NHSB 1581842 (F)

   
LUBASCH z Podtatrze
28 Mar 1988
NHSB 1581840 (M)
   
LETA z Podtatrze
28 Mar 1988
NHSB 1581841 (F)
   
GIEWONT of the Jolly Turfies II
15 Feb 1987
NHSB 1537916 (M)
   
DUNJA of the Jolly Turfies
15 Feb 1987
NHSB 1537917 (F)
   
GOROLIK (PKR.O-CXV-30128)
06 Oct 1979
PKR.O-CXV-30128 (M)
     
OSTROS (KW.T-I-315/XXVIII)
17 May 1971
KW.T-I-315/XXVIII (M)
LIMBA spod Turni
10 Oct 1975
PKR.O-LXVII-18711 (F)
KISTKA z Turniczek
01 Feb 1979
PKR.O-XCV-25501 (F)

CH.PL KOTLIK z Doliny za Bramka WW'85
21 Oct 1981
PKR.O-CXXXII-34076 (M)

EWY od Tatra Torbiakow
06 Feb 1988 NHSB 1576009 (M)
ESTA od Tatra Torbiakow
06 Feb 1988 NHSB 1576011 (F)
EWA od Tatra Torbiakow
06 Feb 1988 NHSB 1576012 (F)
EMON od Tatra Torbiakow
06 Feb 1988 NHSB 1576008 (M)
ELANORA od Tatra Torbiakow
06 Feb 1988 NHSB 1576010 (F)
FIRANKA od Tatra Torbiakow
08 Dec 1987 NHSB 1567458 (F)
UWAGA URSA od Tatra Torbiakow
20 Mar 1988 NHSB 1587878 (F)
ULIKA od Tatra Torbiakow
20 Mar 1988 NHSB 1587876 (F)
UFAC od Tatra Torbiakow
20 Mar 1988 NHSB 1587875 (M)
UFNY od Tatra Torbiakow
20 Mar 1988 NHSB 1587874 (M)
FALDA DUZY od Tatra Torbiakow
08 Dec 1987 NHSB 1567456 (F)
FILON od Tatra Torbiakow
08 Dec 1987 NHSB 1567454 (M)
FAJKA od Tatra Torbiakow
08 Dec 1987 NHSB 1567457 (F)
FRAJDA od Tatra Torbiakow
08 Dec 1987 NHSB 1567459 (F)
ULGA od Tatra Torbiakow
20 Mar 1988 NHSB 1587877 (F)
FRANEK od Tatra Torbiakow
08 Dec 1987 NHSB 1567455 (M)
LIMBA z Turniczki
12 May 1982
PKR.O-CXXXIX-35511 (F)
 
KOSZYSTA Turniczki
21 Oct 1981
NHSB 1250394 imp.PL (F)
 
KRYWAŃ z Doliny za Bramka
21 Oct 1981
PKR.O-XXXII-34078 (M)
 
KOSÓWKA Turniczki
21 Oct 1981
NHSB 1230398 imp.PL (F)

 
GONCA (NHSB 1050244)
04 Nov 1978
NHSB 1050244 imp.PL (F)
     
BELCIA Bukowińska Drużba

KW.T-III-153/XXVIII (F)
     
GNIEWNA (KW.T-II-13/XXVIII)

KW.T-II-13/XXVIII (F)
BELA (KW.T-III-89/XXVIII)

KW.T-III-89/XXVIII (F)
BRZANA (NHSB 1536022)
02 May 1983
NHSB 1536022 imp.PL (F)
 
BYSTRA (PKR.O-CLXXX-44561)
02 May 1984
PKR.O-CLXXX-44561 (F)
 
Multi CH. BRZANA BULKA (NHSB 1536407)
02 May 1984
NHSB 1536407 imp.PL (F)

 
CZIKA (NHSB 1050092)
20 Jun 1976
NHSB 1050092 imp.PL (F)
   
DOLINA (KWT II-3)

KWT II-3 (F)
   
DOLINA Kamieńcowego

KW.T-I-190/XXVIII (F)
TURNIA (KWT ?-29)

KWT ?-29 (F)
JODŁA (KWT ?-35)
KWT ?-35 (F)
DOLINA KW.T-III-190/XXVIII

KW.T-III-190/XXVIII (F)
   
LELUJA (PKR.O-LXVII-18712)
10 Oct 1975
PKR.O-LXVII-18712 (F)
     
RUNDZIA (KW.T-II-35/XXVIII)
11 Jun 1973
KW.T-II-35/XXVIII (F)
ADA (PKR.O-LXXI-19602)
15 Sep 1975
PKR.O-LXXI-19602 (F)
BABIORZ (PKR.O-XCIV-25304)
29 Aug 1978
PKR.O-XCIV-25304 imp.PL (M)

EKIER v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
LOSH 450691 (M)
 
ERA v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
LOSH 450700 (F)
 
EDYCJA v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
LOSH 450698 (F)
 
EGID v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
LOF 000014/4 imp.BE (M)
CROWDOUZ du Pic du Roc Blanc
08 Dec 1987 LOF 000018/9 (M)
CZLOPA du Pic du Roc Blanc
08 Dec 1987 LOF 000022/10 (F)
CALISE du Pic du Roc Blanc
08 Dec 1987 LOF 000016 (F)
CANDREW du Pic du Roc Blanc
08 Dec 1987 LOF 000019 (F)
CHOJNA du Pic du Roc Blanc
08 Dec 1987 LOF 000020 (F)
CZERSKI du Pic du Roc Blanc
08 Dec 1987 LOF 000017 (F)
CZARNIA du Pic du Roc Blanc
08 Dec 1987 LOF 000021 (F)
CHOINICA du Pic du Roc Blanc
08 Dec 1987 LOF 000023 (F)
EMIR v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
LOSH 450694 (M)
 
EPOK v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
LOSH 450695 (M)
 
ECHO v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
NHSB 1125961 imp.BE (M)
 
EMOGA v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
LOSH 450699 (F)
 
EMBLEM v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
LOSH 450693 (M)
 
ERDAL v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
LOSH 450696 (M)
 
EKRAN v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
LOSH 450692 (M)
 
ERDOS v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
LOSH 450697 (M)
 
CZUBA (NHSB 1100061)
07 Jul 1979
NHSB 1100061 imp.PL (F)
   
BELA (KW.T-III-36/XXVIII)

KW.T-III-36/XXVIII (F)
PUKAC (KW.T-III-130/XXVIII)
15 Oct 1979
KW.T-III-130/XXVIII (M)
   
DUKAT (PKR.O-LXVII-18630)
01 Feb 1975
PKR.O-LXVII-18630 (M)
ZBYRKA (PKR.O-CXI-29118)
01 Apr 1980
PKR.O-CXI-29118 (F)
LIMBA z Roli Chowańcowej
20 Sep 1985
PKR.O-CCXXXII-55916 (F)
FERULA z Roli Chowańcowej
PKR.I-XXXI-6138 (F)
PAZDUR (PKR.O-LXX-19407)
25 Mar 1976
PKR.O-LXX-19407 (M)
BAJOK spod Szczytów

PKR.O-CXV-25454 imp.PL (M)
GRACE (ALSH-032547)
21 Sep 1982 ALSH 32547 (F)
DOURA (LOSH 436315)
17 Dec 1979 LOSH 436315 (F)
EGLANTINE (LOSH 439675)
07 Feb 1980 LOSH 439675 (F)
HERON (LOSH 507535)
24 May 1983 LOSH 507535 (M)
DANY (LOSH 436308)
17 Dec 1979 LOSH 436308 (M)
HELGA (LOSH 507539)
24 May 1983 LOSH 507539 (F)
HELOISE (LOSH 507537)
24 May 1983 LOSH 507537 (F)
DARLOFF (LOSH 436310)
17 Dec 1979 LOSH 436310 (M)
HERONE (LOSH 507536)
24 May 1983 LOSH 507536 (F)
HELBELLE (LOSH 507538)
24 May 1983 LOSH 507538 (F)
DELPHINE (LOSH 436312)
17 Dec 1979 LOSH 436312 (F)
DARAGON (LOSH 436309)
17 Dec 1979 LOSH 436309 (M)
ERDOV (LOSH 439674)
07 Feb 1980 LOSH 439674 (M)
DORA (LOSH 436314)
17 Dec 1979 LOSH 436314 (F)
EKLO (LOSH 450392)
06 Jul 1980 LOSH 450392 (M)
EOLEK (LOSH 439673)
07 Feb 1980 LOSH 439673 (M)
EMIGRAND (LOSH 439672)
07 Feb 1980 LOSH 439672 (M)
ELZBIETA (LOSH 439677)
07 Feb 1980 LOSH 439677 (F)
ELINDEN (LOSH 450393)
06 Jul 1980 LOSH 450393 (M)
DALINE (LOSH 436311)
17 Dec 1979 LOSH 436311 (F)
ELOISE (LOSH 450396)
06 Jul 1980 LOSH 450396 (F)
ELIDIA (LOSH 439676)
07 Feb 1980 LOSH 439676 (F)
EVE (LOSH 439679)
07 Feb 1980 LOSH 439679 (F)
EOMCE (LOSH 450394)
06 Jul 1980 LOSH 450394 (M)
ETISIEN (LOSH 450395)
06 Jul 1980 LOSH 450395 (M)
DINA (LOSH 436313)
17 Dec 1979 LOSH 436313 (F)
EUGENIE (LOSH 450397)
06 Jul 1980 LOSH 450397 (F)
EMILIE (LOSH 439678)
07 Feb 1980 LOSH 439678 (F)
litter Bulgajewska 01
18 Apr 1981
litter Bulgajewska 02
07 May 1981
litter Kurzeja BE
25 Sep 1981
litter Bulgajewska 04
21 Sep 1982
litter Bulgajewska 05
25 Oct 1982
GRECO (ALSH-032542)
21 Sep 1982 ALSH 32542 (M)
PYSZNY spod Szozytów

PKR.O-XCII-24875 (M)
DZIADULA (PKR.O-CLXXVII-43852)
20 Jul 1983 PKR.O-CLXXVII-43852 (F)
ZBÓJKA (NHSB 1400444)
14 Mar 1984 NHSB 1400444 imp.PL (F)
DUJAWICA (PKR.O-CLXXIV-43334)
20 Jul 1983 PKR.O-CLXXIV-43334 (F)
BRZANA (NHSB 1536022)
02 May 1983 NHSB 1536022 imp.PL (F)
BYSTRA (PKR.O-CLXXX-44561)
02 May 1984 PKR.O-CLXXX-44561 (F)
DYMKA (PKR.O-CLXXV-43335)
20 Jul 1983 PKR.O-CLXXV-43335 (F)
Multi CH. BRZANA BULKA (NHSB 1536407)
02 May 1984 NHSB 1536407 imp.PL (F)
BIELINKA spod Szczytów

PKR.O-CXV-25455 imp.PL (F)
litter Kurzeja BE
25 Sep 1981
BESKID (PKR.O-XCV-25452)

PKR.O-XCV-25452 (M)
ISABELLE (LOF 000015)
02 May 1984 LOF 000015/6 imp.BE (F)
BACIAR (PKR.O-CIII-27334)
16 Nov 1978
PKR.O-CIII-27334 (M)

HENIA (ALSH 33310)
16 May 1983 ALSH 33310 (F)
HARNASA v.h. Goralenhof
30 Oct 1983 NHSB 1375274 imp.BE (F)
HALINA (ALSH 33308)
16 May 1983 ALSH 33308 (F)
HINKA du Val des Princes
15 Oct 1983 LOSH 507997 (F)
HRUBA du Val des Princes
15 Oct 1983 LOSH 507996 (F)
HAZAN du Val des Princes
15 Oct 1983 LOSH 507987 (M)
I'GOIA du Val des Princes
26 Apr 1984 LOSH 515392 (F)
HULEX v/h Goralenhof
30 Oct 1983 LOSH 509411 (M)
GARY du Cottage des Loups
08 Nov 1982 LOSH 489979 (M)
HAFIZ du Val des Princes
15 Oct 1983 LOSH 507995 (F)
HARNAS du Val des Princes
15 Oct 1983 LOSH 507992 (M)
HYLOUKA du Val des Princes
15 Oct 1983 LOSH 507994 (F)
HANKA v/h Goralenhof
30 Oct 1983 LOSH 509412 (F)
HARALD du Val des Princes
15 Oct 1983 LOSH 507993 (M)
HOMBRE (ALSH 33307)
16 May 1983 ALSH 33307 (M)
ISCHIA du Val des Princes
26 Apr 1984 LOSH 515391 (F)
GLINKA du Cottage des Loups
08 Nov 1982 LOSH 489983 (F)
HERA v/h Goralenhof
30 Oct 1983 LOSH 509413 (F)
HEKLA du Val des Princes
15 Oct 1983 LOSH 507991 (M)
GREG du Cottage des Loups
08 Nov 1982 LOSH 489981 (M)
GVARESKA du Cottage des Loups
08 Nov 1982 LOSH 489984 (F)
HADES du Val des Princes
15 Oct 1983 LOSH 507990 (M)
GIPSY du Cottage des Loups
08 Nov 1982 LOSH 489982 (F)
HONYX du Val des Princes
15 Oct 1983 LOSH 507989 (M)
GORKI du Cottage des Loups
08 Nov 1982 LOSH 489980 (M)
HERACLES du Val des Princes
15 Oct 1983 LOSH 507988 (M)
HUTCH du Val des Princes
02 Oct 1983 LOSH 507102 (M)
HELIOS du Val des Princes
02 Oct 1983 LOSH 507104 (M)
HELGA (LOSH 499193)
12 Jul 1983 LOSH 499193 (F)
HUSKYS (LOSH 499199)
12 Jul 1983 LOSH 499199 (F)
HOLINKA du Val des Princes
02 Oct 1983 LOSH 507106 (F)
HERAUT du Val des Princes
07 Feb 1983 LOSH 493728 (M)
HEROLD du Val des Princes
07 Feb 1983 LOSH 493730 (M)
HANDY du Val des Princes
02 Oct 1983 LOSH 507107 (F)
HELZA du Val des Princes
07 Feb 1983 LOSH 493734 (F)
HIORGA du Val des Princes
02 Oct 1983 LOSH 507105 (M)
HODOWAC du Val des Princes
07 Feb 1983 LOSH 493732 (M)
HOUSCKA (LOSH 499197)
12 Jul 1983 LOSH 499197 (F)
HERCUL (LOSH 499191)
12 Jul 1983 LOSH 499191 (M)
HERA du Val des Princes
07 Feb 1983 LOSH 493735 (F)
HIRSKY du Val des Princes
02 Oct 1983 LOSH 507103 (M)
HIMCAS (LOSH 499195)
12 Jul 1983 LOSH 499195 (F)
HELOISE (LOSH 499194)
12 Jul 1983 LOSH 499194 (F)
HALASKA du Val des Princes
02 Oct 1983 LOSH 507108 (F)
HERMES du Val des Princes
07 Feb 1983 LOSH 493729 (M)
HALNY du Val des Princes
07 Feb 1983 LOSH 493733 (M)
HURRICANE (LOSH 499198)
12 Jul 1983 LOSH 499198 (F)
HATHOR du Val des Princes
07 Feb 1983 LOSH 493727 (M)
HYACINTE (LOSH 499200)
12 Jul 1983 LOSH 499200 (F)
HISMY (LOSH 499196)
12 Jul 1983 LOSH 499196 (F)
HUCKL (LOSH 499192)
12 Jul 1983 LOSH 499192 (M)
HIDALGO du Val des Princes
07 Feb 1983 LOSH 493731 (M)
DUNAJEC (KW.T-III-82/XXVIII)

KW.T-III-82/XXVIII (M)
PO II BACA
KW.T-III-201/XXVIII (M)
LOTKA z Bachledówki
PKR.O-CLII-38804 (F)
LITWOR Modre Gniazdo
26 Jan 1983 PKR.O-CXLVIII-37800 (M)
BULA spod Szczytów
08 Jun 1979
PKR.O-CXVI-29128 imp.PL (F)
HARNYE (LOSH 500043)
15 May 1983 LOSH 500043 (F)
HORKA (LOSH 500040)
15 May 1983 LOSH 500040 (M)
HONEY (LOSH 500039)
15 May 1983 LOSH 500039 (M)
HUPPY (LOSH 500041)
15 May 1983 LOSH 500041 (M)
H'ZICO (LOSH 500042)
15 May 1983 LOSH 500042 (M)
H'SCHEEBA (LOSH 500045)
15 May 1983 LOSH 500045 (F)
HOLCHA (LOSH 500044)
15 May 1983 LOSH 500044 (F)
BORNIA spod Szczytów
08 Jun 1979
PKR.O-CIII-27333 imp.PL (F)
GRACE (ALSH-032547)
21 Sep 1982 ALSH 32547 (F)
litter Bulgajewska 01
18 Apr 1981
litter Bulgajewska 04
21 Sep 1982
GRECO (ALSH-032542)
21 Sep 1982 ALSH 32542 (M)
ETIENNE (ALSH 30335)
13 Oct 1980 ALSH 30335 (M)
BARTEK (rej. 776/XXVIII/78)
16 Nov 1978
rej. 776/XXVIII/78 imp.PL (M)
 
GAWRA z Roli Chowańcowej
14 May 1979
PKR.O-CXI-29116 (F)
   
DAMA (PKR.O-LXVII-18631)
01 Feb 1975
PKR.O-LXVII-18631 (F)
CYJAŚ (PKR.O-XCI-24415)
18 Sep 1977
PKR.O-CXI-24415 (M)
   
DOLA Znad Peronca
10 Jun 1980
LOF 000006/4 imp.PL (F)
   
PUTNIA (PKR.O-XCI-24418)

PKR.O-XCI-24418 (F)
ZORZA z Poroninskiej Gazdówki
06 Jun 1978
PKR.O-XCL-24607 (F)
BOJA z Poroninskiej Gazdówki
08 Apr 1988
NHSB 1650425 imp.PL (F)
 
SABA z Poronieckiej Gazdówki
17 Jul 1985
NHSB 1700798 imp.PL (F)

 
PAZIA (PKR.O-LXXIX-21506)

PKR.O-LXXIX-21506 (F)
GORAL (NHSB 1099523)
06 Jun 1978
NHSB 1099523 imp.PL (M)

   
HOLNA (PKR.O-CXVII-30544)
02 Jan 1980
PKR.O-CXVII-30544 (F)
     
KORA Raba
12 Feb 1973
PKR O-14662 (F)
RAMZES Dabrowskie Uroczysko
06 Jul 1982
PKR.O-CLV-39441 (M)
     
CERTA Dabrowskie Uroczysko
06 Jun 1975
PKR O-17720 (F)
     
BIELIK (PKR.O-LVII-16094)
19 Jun 1972
PKR.O-LVII-16094/KW.T-I-314 (M)

BYSTRY (PKR.O-LXXIII-20201)
15 Jul 1975
PKR.O-LXXIII-20201 (M)

LIMBA z Gliczarowo
04 Jun 1978
KW.T-III-170/XXVIII (F)
BASETLA z Gliczarowa
27 Aug 1983
LOF 000007/5 imp.PL (F)
 
KORAL z Gliczarowa

LHP 154/89 (M)
 
PUTNIA (PKR.O-XCI-24418)

PKR.O-XCI-24418 (F)
ZORZA z Poroninskiej Gazdówki
06 Jun 1978
PKR.O-XCL-24607 (F)
BOJA z Poroninskiej Gazdówki
08 Apr 1988 NHSB 1650425 imp.PL (F)
SABA z Poronieckiej Gazdówki
17 Jul 1985 NHSB 1700798 imp.PL (F)
PAZIA (PKR.O-LXXIX-21506)

PKR.O-LXXIX-21506 (F)
GORAL (NHSB 1099523)
06 Jun 1978
NHSB 1099523 imp.PL (M)

 
BADULA (KW.T-III-32/XXVIII)
01 Jan 1977
KW.T-III-32/XXVIII (F)
ZAWROTKA z Kwiecistego Uplazu
24 Jul 1981
PKR.O-CXLI-36042 (F)
 
PYSZNO z Kwiecistego Uplazu
19 Aug 1982
VDH/APH 88.017 imp.PL (F)
 
BABA JAGA z Kwiecistego Uplazu
29 Mar 1983
PKR.O-CLXXX-44558 (F)
 
PANCIA z Kwiecistego Uplazu
19 Aug 1982
PKR.O-CXLI-36035 imp.PL (F)
 
PANNA z Kwiecistego Uplazu
19 Aug 1982
PKR.O-CXLI-36034 imp.PL (F)
 
CZORT (KW.T-II-120/XXVIII)

KW.T-II-120/XXVIII (M)
GRONIK (PKR.O-CXV-30127)
06 Oct 1979
PKR.O-CXV-30127 (M)
LUPTOK od Rumancorza
05 Oct 1983 NHSB 1400285 imp.PL (M)
GOROLIK (PKR.O-CXV-30128)
06 Oct 1979
PKR.O-CXV-30128 (M)
 
KURNIAWA (KW.T-III-24/XXVIII)
15 Apr 1980
KW.T-III-24/XXVIII (F)
 
MODRA (NHSB 1150933)
16 Dec 1979
NHSB 1150933 imp.PL (F)
WICKA (NHSB 1190632)
13 Dec 1981
NHSB 1190632 (F)
TOMEK od Tatra Torbiakow
09 Sep 1984 NHSB 1360715 (M)
TURNISZKA od Tatra Torbiakow
09 Sep 1984 NHSB 1360717 (F)
GAZDA od Tatra Torbiakow
04 Sep 1985 NHSB 1426276 (F)
GOLICA od Tatra Torbiakow
04 Sep 1985 NHSB 1426275 (F)
GRANICA od Tatra Torbiakow
04 Sep 1985 NHSB 1426274 (F)
GRONIK od Tatra Torbiakow
04 Sep 1985 NHSB 1426273 (M)
GIEWONT od Tatra Torbiakow
04 Sep 1985 NHSB 1426272 (M)
GORA od Tatra Torbiakow
04 Sep 1985 NHSB 1426271 (M)
GOEREK od Tatra Torbiakow
04 Sep 1985 NHSB 1426270 (M)
GORNY od Tatra Torbiakow
04 Sep 1985 NHSB 1426269 (M)
RUDA od Tatra Torbiakow
05 Aug 1986 NHSB 1482421 (F)
ROJNA od Tatra Torbiakow
05 Aug 1986 NHSB 1482420 (F)
RATOWAC od Tatra Torbiakow
05 Aug 1986 NHSB 1482418 (M)
RAJCZA od Tatra Torbiakow
05 Aug 1986 NHSB 1482417 (M)
RODAN od Tatra Torbiakow
05 Aug 1986 NHSB 1482416 (M)
RADEK od Tatra Torbiakow
05 Aug 1986 NHSB 1482415 (M)
RAWICZ od Tatra Torbiakow
05 Aug 1986 NHSB 1482413 (M)
ALDONA od Tatra Torbiakow
05 Mar 1987 NHSB 1521590 (F)
ANDA od Tatra Torbiakow
05 Mar 1987 NHSB 1521589 (F)
AJKA od Tatra Torbiakow
05 Mar 1987 NHSB 1521588 (F)
ACZUWY od Tatra Torbiakow
05 Mar 1987 NHSB 1521587 (M)
ARAK od Tatra Torbiakow
05 Mar 1987 NHSB 1521586 (M)
BYSTRY od Tatra Torbiakow
07 Jul 1983 NHSB 1293364 (M)
BIMBER od Tatra Torbiakow
07 Jul 1983 NHSB 1293366 (M)
TYGRYS od Tatra Torbiakow
09 Sep 1984 NHSB 1360714 (M)
EWY od Tatra Torbiakow
06 Feb 1988 NHSB 1576009 (M)
BABINKA od Tatra Torbiakow
07 Jul 1983 NHSB 1293370 (F)
BOREK od Tatra Torbiakow
07 Jul 1983 NHSB 1293369 (M)
RIBA od Tatra Torbiakow
05 Aug 1986 NHSB 1482419 (F)
BARTEK od Tatra Torbiakow
07 Jul 1983 NHSB 1293365 (M)
ESTA od Tatra Torbiakow
06 Feb 1988 NHSB 1576011 (F)
TURNIA od Tatra Torbiakow
09 Sep 1984 NHSB 1360718 (F)
TADEK od Tatra Torbiakow
09 Sep 1984 NHSB 1360713 (M)
EWA od Tatra Torbiakow
06 Feb 1988 NHSB 1576012 (F)
BOLEK od Tatra Torbiakow
07 Jul 1983 NHSB 1293367 (M)
EMON od Tatra Torbiakow
06 Feb 1988 NHSB 1576008 (M)
BOGDAN od Tatra Torbiakow
07 Jul 1983 NHSB 1293363 (M)
RUBIN od Tatra Torbiakow
05 Aug 1986 NHSB 1482414 (M)
BACA od Tatra Torbiakow
07 Jul 1983 NHSB 1293362 (M)
BRONEK od Tatra Torbiakow
07 Jul 1983 NHSB 1293368 (M)
TROJKA od Tatra Torbiakow
09 Sep 1984 NHSB 1360716 (F)
ELANORA od Tatra Torbiakow
06 Feb 1988 NHSB 1576010 (F)
MAZUR od Tatra Torbiakow
13 Apr 1984
NHSB 1337976 (M)
 
WATRA (NHSB 1190630)
13 Dec 1981
NHSB 1190630 (F)
 
WIANKA (NHSB 1190629)
13 Dec 1981
NHSB 1190629 (F)
 
WARSZA (NHSB 1190628)
13 Dec 1981
NHSB 1190628 (F)
 
WISLA (NHSB 1190626)
13 Dec 1981
NHSB 1190626 (F)
SKAWA (NHSB 1505520)
15 Nov 1986 NHSB 1505520 (F)
WODA (NHSB 1190625)
13 Dec 1981
NHSB 1190625 (M)
 
WLADEK (NHSB 1190624)
13 Dec 1981
NHSB 1190624 (M)
 
WALESA (NHSB 1190623)
13 Dec 1981
NHSB 1190623 (M)
 
WORA (NHSB 1190631)
13 Dec 1981
NHSB 1190631 (F)
SABINA od Tatra Torbiakow
28 Sep 1984 NHSB 1361764 (F)
SOSNA od Tatra Torbiakow
28 Sep 1984 NHSB 1361763 (F)
SOLINA od Tatra Torbiakow
28 Sep 1984 NHSB 1361762 (F)
STACH od Tatra Torbiakow
28 Sep 1984 NHSB 1361761 (M)
SZALAS od Tatra Torbiakow
28 Sep 1984 NHSB 1361760 (M)
STASI od Tatra Torbiakow
28 Sep 1984 NHSB 1361759 (M)
SWIERK od Tatra Torbiakow
28 Sep 1984 NHSB 1361758 (M)
SEMP od Tatra Torbiakow
28 Sep 1984 NHSB 1361757 (M)
HEBANA WORA od Tatra Torbiakow
05 Jan 1986 NHSB 1453734 (F)
HALNA WORA od Tatra Torbiakow
05 Jan 1986 NHSB 1453733 (F)
HUCZEK od Tatra Torbiakow
05 Jan 1986 NHSB 1453732 (M)
HRUBY od Tatra Torbiakow
05 Jan 1986 NHSB 1453731 (M)
HARNASIK IGOR od Tatra Torbiakow
05 Jan 1986 NHSB 1453730 (M)
PJOTER od Tatra Torbiakow
30 Aug 1983 NHSB 1294786 (M)
CH.PL PANIENKA od Tatra Torbiakow
30 Aug 1983 NHSB 1294790 (F)
PIEKNA od Tatra Torbiakow
30 Aug 1983 NHSB 1294791 (F)
POLANEGRI od Tatra Torbiakow
30 Aug 1983 NHSB 1294789 (F)
POLANA od Tatra Torbiakow
30 Aug 1983 NHSB 1294788 (F)
PAZDUR od Tatra Torbiakow
30 Aug 1983 NHSB 1294787 (M)
WANDA (NHSB 1190627) JW W-NL'82
13 Dec 1981
NHSB 1190627 (F)
CZUBA od Tatra Torbiakow
15 Mar 1987 NHSB 1521584 (F)
DANKA od Tatra Torbiakow
09 Apr 1984 NHSB 1333596 (F)
DAREK od Tatra Torbiakow
09 Apr 1984 NHSB 1333590 (M)
DOBRA od Tatra Torbiakow
09 Apr 1984 NHSB 1333595 (F)
DEREK od Tatra Torbiakow
09 Apr 1984 NHSB 1333593 (M)
DUNAJ od Tatra Torbiakow
09 Apr 1984 NHSB 1333592 (M)
DANEK od Tatra Torbiakow
09 Apr 1984 NHSB 1333591 (M)
JUHASKA WANDA od Tatra Torbiakow
16 Jun 1985 NHSB 1406223 (F)
JESSICA WANDA od Tatra Torbiakow
16 Jun 1985 NHSB 1406222 (F)
JUHAS WANDA od Tatra Torbiakow
16 Jun 1985 NHSB 1406221 (M)
NADJA od Tatra Torbiakow
12 Jan 1986 NHSB 1453741 (F)
NOUSCHKA od Tatra Torbiakow
12 Jan 1986 NHSB 1453740 (F)
NATAN od Tatra Torbiakow
12 Jan 1986 NHSB 1453738 (M)
NOWY od Tatra Torbiakow
12 Jan 1986 NHSB 1453737 (M)
NOWAK od Tatra Torbiakow
12 Jan 1986 NHSB 1453736 (M)
NICKEL od Tatra Torbiakow
12 Jan 1986 NHSB 1453735 (M)
NIENKA od Tatra Torbiakow
12 Jan 1986 NHSB 1453739 (F)
CZERNIK od Tatra Torbiakow
15 Mar 1987 NHSB 1521583 (M)
CZUWY od Tatra Torbiakow
15 Mar 1987 NHSB 1521582 (M)
CINTA od Tatra Torbiakow
15 Mar 1987 NHSB 1521585 (F)
DANUTA od Tatra Torbiakow
09 Apr 1984 NHSB 1333594 (F)
DORAN od Tatra Torbiakow
09 Apr 1984 NHSB 1333589 (M)
MISKA DWA od Tatra Torbiakow
13 Apr 1984
NHSB 1337978 (F)
 
MODRA DWA od Tatra Torbiakow
13 Apr 1984
NHSB 1337977 (F)
 
MORUS od Tatra Torbiakow
13 Apr 1984
NHSB 1337975 (M)
 
MACIEK od Tatra Torbiakow
13 Apr 1984
NHSB 1337974 (M)
 
MAREK od Tatra Torbiakow
13 Apr 1984
NHSB 1337973 (M)
 
MIREK od Tatra Torbiakow
13 Apr 1984
NHSB 1337971 (M)
 
ZAMIEC GUCIO od Tatra Torbiakow
04 Jan 1985
NHSB 1379568 (M)
 
ZAKO MODRA GUCIO od Tatra Torbiakow
04 Jan 1985
NHSB 1379567 (M)
 
ZAWRAT MODRA od Tatra Torbiakow
04 Jan 1985
NHSB 1379566 (M)
 
LOSKA od Tatra Torbiakow
06 Sep 1985
NHSB 1434185 (F)
 
LALKA od Tatra Torbiakow
06 Sep 1985
NHSB 1434184 (F)
 
LAWINA od Tatra Torbiakow
06 Sep 1985
NHSB 1434183 (F)
 
LADNY od Tatra Torbiakow
06 Sep 1985
NHSB 1434182 (M)
 
LIPTOK od Tatra Torbiakow
06 Sep 1985
NHSB 1434181 (M)
 
LAS od Tatra Torbiakow
06 Sep 1985
NHSB 1434179 (M)
 
MODRA od Tatra Torbiakow
25 Dec 1986
NHSB 1511654 (F)
 
MERCIK SWIETA od Tatra Torbiakow
25 Dec 1986
NHSB 1511653 (M)
 
LODO od Tatra Torbiakow
06 Sep 1985
NHSB 1434180 (M)

 
CIB MACZEK od Tatra Torbiakow
13 Apr 1984
NHSB 1337972 (M)

BAIKA DRUGA v/d Strangstroom
10 Oct 1988 NHSB 1619496 (F)
JOSCHUA PIERWSZA v/d Strangstroom
17 Oct 1987 NHSB 1563062 (F)
BORECK DRUGI v/d Strangstroom
10 Oct 1988 NHSB 1619493 (M)
AIKA DRUGA des Princes aux Quatre Vents
10 Oct 1988 NHSB 1619498 (F)
MARECK DRUGI v/d Strangstroom
10 Oct 1988 NHSB 1619494 (M)
SOSCHA PIERWSZA v/d Strangstroom
17 Oct 1987 NHSB 1563060 (F)
LUBAN DRUGI v/d Strangstroom
10 Oct 1988 NHSB 1619491 (M)
TASJKA PIERWSZA v/d Strangstroom
17 Oct 1987 NHSB 1563057 (F)
BORAN DRUGI v/d Strangstroom
10 Oct 1988 NHSB 1619492 (M)
JURECK DRUGI v/d Strangstroom
10 Oct 1988 NHSB 1619495 (M)
BAIKA PIERWSZA v/d Strangstroom
17 Oct 1987 NHSB 1563055 (F)
ANOUCK PIERWSZA v/d Strangstroom
17 Oct 1987 NHSB 1563059 (F)
NADYA PIERWSZA v/d Strangstroom
17 Oct 1987 NHSB 1563061 (F)
DUSZKA DRUGI v/d Strangstroom
10 Oct 1988 NHSB 1619497 (F)
JERKA DRUGA v/d Strangstroom
10 Oct 1988 NHSB 1619499 (F)
BORECK PIERWSZA v/d Strangstroom
17 Oct 1987 NHSB 1563054 (M)
YANOUSCH PIERWSZA v/d Strangstroom
17 Oct 1987 NHSB 1563056 (F)
DOLINA PIERWSZA v/d Strangstroom
17 Oct 1987 NHSB 1563058 (F)
CYBUCH (KW.T-II-122/XXVIII)

KW.T-II-122/XXVIII (M)
ATA ze Śnieżnej Uboczy
12 Apr 1982
KW.T-III-227/XXVIII (F)
FRAJDA ze Śnieżnej Uboczy
20 Jul 1984 (F)
FARAD ze Śnieżnej Uboczy
20 Jul 1984 ÖHZB OP 033 imp.PL (M)
FRYSNY ze Śnieżnej Uboczy
20 Jul 1984 (M)
BROK (PKR.O-LXXXI-22216)
30 May 1977
PKR.O-LXXXI-22216 (M)
DZIN DROP Kany Gros
16 Sep 1983
PKR.O-CLXXX-44555 (M)
PEPI (PKR.I-XLVII-9572)
10 Jul 1990 PKR.I-XLVII-9572 (M)
CH.PL PERŁA z Ogrodu Parysa
07 Nov 1987 PKR.I-XII-2207 imp.PL (F)
PANDA z Ogrodu Parysa
07 Nov 1987 (F)
MIŚKA z Kasprowego
16 Dec 1979
NHSB 1150544 imp.PL (F)
SHEEBA of Tatra Torbiakow
29 Sep 1983
NHSB 1305677 (F)
 
SWARN of Tatra Torbiakow
29 Sep 1983
NHSB 1305676 (M)
 
DABEK (PKR.O-CIV-27786)
09 Sep 1979
PKR.O-CIV-27786 (M)
GRAPKA spod Tarasówki

PKR.O-CCXIX-52970 (F)
 
URODA (KW.T-III-119/XXVIII)
10 Apr 1978
KW.T-III-119/XXVIII (F)
KURNIAWA (KW.T-III-24/XXVIII)
15 Apr 1980
KW.T-III-24/XXVIII (F)
 
KURNIAWA (KW.T-III-24/XXVIII) (II)
15 Apr 1980
KW.T-III-24/XXVIII (F)
 
TURNICZKA (KW.T-III-96/XXVIII)
29 May 1977
KW.T-III-96/XXVIII (F)
GROM (PKR.O-CVI-28279)
01 May 1979
PKR.O-CVI-28279 (M)
ELIGA (ALSH 30328)
14 Sep 1980 ALSH 30328 (F)
litter Bulgajewska 03
22 Mar 1982
JOBBY (LOSH 537814)
25 Apr 1985 LOSH 537814 (M)
JAZZ (LOSH 537815)
25 Apr 1985 LOSH 537815 (M)
JOB (LOSH 537813)
25 Apr 1985 LOSH 537813 (M)
JOEL (LOSH 537816)
25 Apr 1985 LOSH 537816 (M)
JACA (LOSH 537817)
25 Apr 1985 LOSH 537817 (M)
JELLA (LOSH 537820)
25 Apr 1985 LOSH 537820 (F)
JOCONDE (LOSH 537818)
25 Apr 1985 LOSH 537818 (F)
JAKTA (LOSH 537819)
25 Apr 1985 LOSH 537819 (F)
IVONA (LOSH 515318)
11 May 1984 LOSH 515318 (F)
IDRISSE (LOSH 515320)
11 May 1984 LOSH 515320 (F)
IRMINE (LOSH 515319)
11 May 1984 LOSH 515319 (F)
JELLA (LOSH 533805)
20 Feb 1985 LOSH 533805 (F)
JIVAN (LOSH 533803)
20 Feb 1985 LOSH 533803 (M)
IRKA (LOSH 515317)
11 May 1984 LOSH 515317 (F)
HAKIM (LOSH 498517)
03 Jun 1983 LOSH 498517 (M)
HARLEM (LOSH 498518)
03 Jun 1983 LOSH 498518 (M)
HORTENSE (LOSH 498520)
03 Jun 1983 LOSH 498520 (F)
HORGAL (LOSH 498519)
03 Jun 1983 LOSH 498519 (M)
IRMIN (LOSH 515314)
11 May 1984 LOSH 515314 (M)
IRISA (LOSH 515315)
11 May 1984 LOSH 515315 (F)
ISA (LOSH 515316)
11 May 1984 LOSH 515316 (F)
IDRIS (LOSH 515311)
11 May 1984 LOSH 515311 (M)
JOHAN (LOSH 533802)
20 Feb 1985 LOSH 533802 (M)
ETIENNE (ALSH 30335)
13 Oct 1980 ALSH 30335 (M)
INCA (LOSH 515312)
11 May 1984 LOSH 515312 (M)
IVANOVITCH (LOSH 515313)
11 May 1984 LOSH 515313 (M)
JENA (LOSH 533804)
20 Feb 1985 LOSH 533804 (F)
MABROUK (LOSH 615025)
11 Jul 1988 LOSH 615025 (M)
MOUK-SIN (LOSH 615026)
11 Jul 1988 LOSH 615026 (M)
MARQUIS (LOSH 615027)
11 Jul 1988 LOSH 615027 (M)
MIKO (LOSH 615028)
11 Jul 1988 LOSH 615028 (M)
MARCOS (615029)
11 Jul 1988 LOSH 615029 (M)
MURFY (615030)
11 Jul 1988 LOSH 615030 (F)
MIDA (615031)
11 Jul 1988 LOSH 615031 (F)
CH.PL GRZMOT (PKR.O-CIV-27798)
01 May 1979
PKR.O-CIV-27798 (M)
WANTA z Butorowego Wierchu
24 Jan 1984 PKR.O-CLXXVII-43855 (F)
WANTULA z Butorowego Wierchu
24 Jan 1984 PKR.O-CLXXVII-43854 (F)
DANA GAŹDZINA z Malscińskiej Równi
02 Jul 1986 PKR.O-CCXLII-58452 (F)
TRAPEZ (PKR.O-CXI-29127)
29 May 1977
PKR.O-CXI-29127 (M)
   
LIMBA Dunajecka Gazdowka

KWT ?-97 (F)
   
BYSTRY (PKR.O-CXLI-36033)
16 Aug 1982
PKR.O-CXLI-36033 (M)
   
DORA (PKR.O-CXXI-31653)
09 Sep 1979
PKR.O-CXXI-31653 (F)
   
MILA Z HALI Jaworzynka
16 Dec 1979
PKR.O-CVIII-28537 (F)
   
DUNAJ (unknown05 BielikxSkorusa)
01 Apr 1975
(M)
ANDRA vom Gral
08 Mar 1978
ZB 0028 (F)
   
ADINA vom Gral
08 Mar 1978
ZB 0026 (F)
   
DUNAJ z Jesionówki
15 Mar 1978
KW.T-III-146/XXVIII (M)
HOMRA z Liptoków
20 May 1984
(F)
   
POLANA (KW.T-III-207/XXVIII)

KW.T-III-207/XXVIII (F)
HEBAN (NHSB 1375171)
01 Nov 1983
NHSB 1375171 imp.PL (M)

LOSKA od Tatra Torbiakow
06 Sep 1985 NHSB 1434185 (F)
LALKA od Tatra Torbiakow
06 Sep 1985 NHSB 1434184 (F)
LAWINA od Tatra Torbiakow
06 Sep 1985 NHSB 1434183 (F)
LADNY od Tatra Torbiakow
06 Sep 1985 NHSB 1434182 (M)
LIPTOK od Tatra Torbiakow
06 Sep 1985 NHSB 1434181 (M)
LAS od Tatra Torbiakow
06 Sep 1985 NHSB 1434179 (M)
MODRA od Tatra Torbiakow
25 Dec 1986 NHSB 1511654 (F)
MERCIK SWIETA od Tatra Torbiakow
25 Dec 1986 NHSB 1511653 (M)
LODO od Tatra Torbiakow
06 Sep 1985 NHSB 1434180 (M)
CZUBA od Tatra Torbiakow
15 Mar 1987 NHSB 1521584 (F)
WATRA (NHSB 1461506)
15 Dec 1985 NHSB 1461506 (F)
JUHASKA WANDA od Tatra Torbiakow
16 Jun 1985 NHSB 1406223 (F)
JESSICA WANDA od Tatra Torbiakow
16 Jun 1985 NHSB 1406222 (F)
JUHAS WANDA od Tatra Torbiakow
16 Jun 1985 NHSB 1406221 (M)
GAZDA od Tatra Torbiakow
04 Sep 1985 NHSB 1426276 (F)
GOLICA od Tatra Torbiakow
04 Sep 1985 NHSB 1426275 (F)
GRANICA od Tatra Torbiakow
04 Sep 1985 NHSB 1426274 (F)
GRONIK od Tatra Torbiakow
04 Sep 1985 NHSB 1426273 (M)
GIEWONT od Tatra Torbiakow
04 Sep 1985 NHSB 1426272 (M)
GORA od Tatra Torbiakow
04 Sep 1985 NHSB 1426271 (M)
GOEREK od Tatra Torbiakow
04 Sep 1985 NHSB 1426270 (M)
GORNY od Tatra Torbiakow
04 Sep 1985 NHSB 1426269 (M)
DUSHI (NHSB 1461510)
15 Dec 1985 NHSB 1461510 (F)
DOLINA (NHSB 1461509)
15 Dec 1985 NHSB 1461509 (F)
DOLA (NHSB 1461508)
15 Dec 1985 NHSB 1461508 (F)
UKOCHANYA (NHSB 1461507)
15 Dec 1985 NHSB 1461507 (F)
NADJA od Tatra Torbiakow
12 Jan 1986 NHSB 1453741 (F)
NOUSCHKA od Tatra Torbiakow
12 Jan 1986 NHSB 1453740 (F)
NATAN od Tatra Torbiakow
12 Jan 1986 NHSB 1453738 (M)
NOWY od Tatra Torbiakow
12 Jan 1986 NHSB 1453737 (M)
NOWAK od Tatra Torbiakow
12 Jan 1986 NHSB 1453736 (M)
NICKEL od Tatra Torbiakow
12 Jan 1986 NHSB 1453735 (M)
HEBANA WORA od Tatra Torbiakow
05 Jan 1986 NHSB 1453734 (F)
HALNA WORA od Tatra Torbiakow
05 Jan 1986 NHSB 1453733 (F)
HUCZEK od Tatra Torbiakow
05 Jan 1986 NHSB 1453732 (M)
HRUBY od Tatra Torbiakow
05 Jan 1986 NHSB 1453731 (M)
HARNASIK IGOR od Tatra Torbiakow
05 Jan 1986 NHSB 1453730 (M)
NIENKA od Tatra Torbiakow
12 Jan 1986 NHSB 1453739 (F)
RUDA od Tatra Torbiakow
05 Aug 1986 NHSB 1482421 (F)
ROJNA od Tatra Torbiakow
05 Aug 1986 NHSB 1482420 (F)
RATOWAC od Tatra Torbiakow
05 Aug 1986 NHSB 1482418 (M)
RAJCZA od Tatra Torbiakow
05 Aug 1986 NHSB 1482417 (M)
RODAN od Tatra Torbiakow
05 Aug 1986 NHSB 1482416 (M)
RADEK od Tatra Torbiakow
05 Aug 1986 NHSB 1482415 (M)
RAWICZ od Tatra Torbiakow
05 Aug 1986 NHSB 1482413 (M)
SKAWA (NHSB 1505520)
15 Nov 1986 NHSB 1505520 (F)
ALDONA od Tatra Torbiakow
05 Mar 1987 NHSB 1521590 (F)
ANDA od Tatra Torbiakow
05 Mar 1987 NHSB 1521589 (F)
AJKA od Tatra Torbiakow
05 Mar 1987 NHSB 1521588 (F)
ACZUWY od Tatra Torbiakow
05 Mar 1987 NHSB 1521587 (M)
ARAK od Tatra Torbiakow
05 Mar 1987 NHSB 1521586 (M)
CZERNIK od Tatra Torbiakow
15 Mar 1987 NHSB 1521583 (M)
CZUWY od Tatra Torbiakow
15 Mar 1987 NHSB 1521582 (M)
BORIS (NHSB 1461505)
15 Dec 1985 NHSB 1461505 (M)
CINTA od Tatra Torbiakow
15 Mar 1987 NHSB 1521585 (F)
RIBA od Tatra Torbiakow
05 Aug 1986 NHSB 1482419 (F)
RUBIN od Tatra Torbiakow
05 Aug 1986 NHSB 1482414 (M)
KALINA od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985 NHSB 1444878 (F)
KOESKA od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985 NHSB 1444877 (F)
KIRY od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985 NHSB 1444875 (F)
KAZIA od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985 NHSB 1444874 (F)
KIRA od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985 NHSB 1444873 (F)
KRAKUS od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985 NHSB 1444872 (M)
KONRAD od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985 NHSB 1444871 (M)
KONIEC od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985 NHSB 1444870 (M)
KASPROWY od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985 NHSB 1444869 (M)
KATINCKA od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985 NHSB 1444876 (F)
HECA (PKR.O-CLXXIV-43337)
01 Jun 1983
PKR.O-CLXXIV-43337 (F)
 
LIMBA z Roli Chowańcowej
20 Sep 1985
PKR.O-CCXXXII-55916 (F)
FERULA z Roli Chowańcowej

PKR.I-XXXI-6138 (F)
MEWA od Małkuchów
30 Oct 1989 PKR.O-XXXIV-6825 (F)
MALWA od Małkuchów
30 Oct 1989 PKR.O-XXXIV-6824 (F)
JODŁA od Małkuchów
19 Apr 1991 PKR.I-LXV-13290 (F)
JASKIER od Małkuchów
19 Apr 1991 SF 32789/91 imp.PL (M)
FRANIA od Małkuchów
22 Jul 1992 PKR.I-LXXII-15297 (F)
FAGA od Małkuchów
22 Jul 1992 PKR.O-LXII-15293 (F)
CELA od Małkuchów
09 Jun 1990 NHSB 1700748 imp.PL (F)
KALINA z Waksmundziej Polany
16 Apr 1982
PKR O-35818 imp.PL (F)
   
CISA z Waksmundziej Polany
27 Jun 1981
PKR.O-CXXVII-32916 (F)
KIERDEL z Jesionowki
28 Sep 1987
PKR.I-2531 imp.PL (M)
 
OSTRA z Waksmundzkiej Polany
14 Jul 1985
PKR.O-CCXIX-52974 (F)
 
ORAWKA z Waksmundzkiej Polany
14 Jul 1985
PKR O-50922 (F)
 
HARNAŚ z Liptoków II
20 May 1984
PKR.O-CLXXXV-45451 (M)
   
HALNIAK z Liptoków
20 May 1984
PKR.O-CLXXX-44591 (M)
   
BYSTRO z Waksmundzjiej Polany
17 Apr 1984
PKR.O-CXC-46688 (F)
   
SABA z Poronieckiej Gazdówki
17 Jul 1985
NHSB 1700798 imp.PL (F)

   
KIERDEL z Jesionowki
28 Sep 1987
PKR.I-2531 imp.PL (M)
   
BAJDA z Jesionowki
17 Apr 1984
PKR.O-CXCII-47154 (F)
ASTOR z Kurnej Izby
25 Apr 1986
(M)
FIGLARZ v/d Zottigen Familie
29 Jun 1995 VDH/APH 95.147 (M)
ESTELLA von der Zottigen Familie
20 Jan 1994 VDH/APH 94.11. (F)
FAJKA v/d Zottigen Familie
29 Jun 1995 VDH/APH 95.149 (F)
ELIZA von der Zottigen Familie
20 Jan 1994 VDH/APH 94.11. (F)
ELUNA von der Zottigen Familie
20 Jan 1994 VDH/APH 94.11. (F)
FILOU-GUILLAUME von der Zottigen Familie
29 Jun 1995 VDH/APH 95.14. (M)
FIGA v/d Zottigen Familie
29 Jun 1995 VDH/APH 95.150 (F)
EDINA von der Zottigen Familie
20 Jan 1994 VDH/APH 94.11. (F)
FRYKTA v/d Zottigen Familie
29 Jun 1995 VDH/APH 95.14. (F)
ERKAN von der Zottigen Familie
20 Jan 1994 VDH/APH 94.11. (M)
FELEK v/d Zottigen Familie
29 Jun 1995 VDH/APH 95.146 (M)
ELVITA von der Zottigen Familie
20 Jan 1994 VDH/APH 94.11. (F)
EMILIA von der Zottigen Familie
20 Jan 1994 VDH/APH 94.110 (F)
ELIASZ von der Zottigen Familie
20 Jan 1994 VDH/APH 94.11. (M)
FAWOREK v/d Zottigen Familie
29 Jun 1995 VDH/APH 95.145 (M)
EDWIN von der Zottigen Familie
20 Jan 1994 VDH/APH 94.104 (M)
ATOM z Kurnej Izby
25 Apr 1986
PKR.O-CCCXXXIII-56259 (M)
 
ARTOS z Kurnej Izby
25 Apr 1986
PKR.O-5654? (M)
 
ATMA z Kurnej Izby
25 Apr 1986
PKR.O-CCXXXIV-56548 imp.PL (F)

 
KORA z Waksmundziej Polany
16 Apr 1982
VDH/APH 84.001 imp.PL (F)

DUNIA von der Hohen Tatra
10 May 1990
VDH/APH 90.030 (F)
EIKO von der Hohen Tatra
21 Dec 1992 VDH/APH 92.0.. (M)
GRANJA von der Hohen Tatra
10 May 1996 VDH/APH 96.205 (F)
EZA von der Hohen Tatra
21 Dec 1992 VDH/APH 92.082 (F)
HANY von der Hohen Tatra
14 May 1998 VDH/APH 98.... (M)
EYRA von der Hohen Tatra
21 Dec 1992 VDH/APH 92.0.. (F)
HALINA von der Hohen Tatra
14 May 1998 VDH/APH 98.... (F)
HANA von der Hohen Tatra
14 May 1998 VDH/APH 98.... (F)
FRED von der Hohen Tatra
05 Dec 1994 VDH/APH 94.1.. (M)
FEODORA von der Hohen Tatra
05 Dec 1994 VDH/APH 94.131 (F)
ELLA von der Hohen Tatra
21 Dec 1992 VDH/APH 92.080 (F)
GINA von der Hohen Tatra
10 May 1996 VDH/APH 96.20. (F)
HANKA von der Hohen Tatra
14 May 1998 VDH/APH 98.... (F)
GALIA von der Hohen Tatra
10 May 1996 VDH/APH 96.20. (F)
FEA von der Hohen Tatra
05 Dec 1994 VDH/APH 94.1.. (F)
EDRUSCHKA von der Hohen Tatra
21 Dec 1992 VDH/APH 92.0.. (F)
ELMO von der Hohen Tatra
21 Dec 1992 VDH/APH 92.076 (M)
GALINA von der Hohen Tatra
10 May 1996 VDH/APH 96.202 (F)
GRASCHINA von der Hohen Tatra
10 May 1996 VDH/APH 96.206 (F)
EIKA von der Hohen Tatra
21 Dec 1992 VDH/APH 92.0.. (F)
FRANEK von der Hohen Tatra
05 Dec 1994 VDH/APH 94.1.. (M)
GASCHA von der Hohen Tatra
10 May 1996 VDH/APH 96.203 (F)
EUGEN von der Hohen Tatra
21 Dec 1992 VDH/APH 92.077 (M)
DUSZKA von der Hohen Tatra
10 May 1990
VDH/APH 90.03. (F)
 
DUNAJ von der Hohen Tatra
10 May 1990
VDH/APH 90.02. (M)
 
HAJDUK z Liptoków
20 May 1984
PKR.O-CLXXXV-45452 (M)
   
GAZDA (PKR.O-LVII-16098)
01 May 1974
PKR.O-LVII-16098 (M)
ORLICA (NHSB 945125)
05 Jul 1976
NHSB 0945125 imp.PL (F)
   
AFRA vom Morskie Oko
08 Jul 1978
ZB 0042 (F)
   
ORLIK (NHSB 950127/PKR O-19857)
05 Jul 1976
NHSB 0950127 imp.PL (M)
   
ANDER vom Morskie Oko
08 Jul 1978
(M)
   
ANJEK vom Morskie Oko
08 Jul 1978
(M)
   
ASKO vom Morskie Oko
08 Jul 1978
(M)
   
AURICA vom Morskie Oko
08 Jul 1978
(F)
   
BENITA vom Morskie Oko
30 Jun 1979
(F)
   
GRATKA (PKR.O-LXXII-19855)

PKR.O-LXXII-19855 (F)
SKALA z Chaty Goralskiej
20 Jul 1976
NHSB 1049105 imp.PL (F)
   
LIMBA z Chaty Góralskiej
20 Jul 1976
PKR.O-LXXX-21847 imp.PL (F)
   
DUNAJ z Chaty Góralskiej
20 Jul 1976
PKR.O-LXXX-21978 imp.PL (M)
   
TARKA ze Spyrkówki
11 Sep 1978
PKR.O-CXVII-30526 (F)
HAIFFA (LOSH 493987)
10 Feb 1983
LOSH 493987 (F)
   
HEIDY (LOSH 493988)
10 Feb 1983
LOSH 493988 (F)
   
HOBBY (LOSH 493990)
10 Feb 1983
LOSH 493989 (F)
   
HONEY (LOSH 493989)
10 Feb 1983
LOSH 493990 (F)
   
DOLUSIA (KW.T-II-76/XXVIII)

KW.T-II-76/XXVIII (F)
ZBÓJKA (NHSB 1400444)
14 Mar 1984
NHSB 1400444 imp.PL (F)
WATRA (NHSB 1461506)
15 Dec 1985
NHSB 1461506 (F)
 
DUSHI (NHSB 1461510)
15 Dec 1985
NHSB 1461510 (F)
 
DOLINA (NHSB 1461509)
15 Dec 1985
NHSB 1461509 (F)
 
DOLA (NHSB 1461508)
15 Dec 1985
NHSB 1461508 (F)
 
UKOCHANYA (NHSB 1461507)
15 Dec 1985
NHSB 1461507 (F)
 
BORIS (NHSB 1461505)
15 Dec 1985
NHSB 1461505 (M)
 
WATRA (KW.T-II-57/XXVIII)
01 Apr 1975
KW.T-II-57/XXVIII (F)
GONCA (NHSB 1050244)
04 Nov 1978
NHSB 1050244 imp.PL (F)
   
DOLUSIA (PKR.O-LXXIV-20270)

PKR.O-LXXIV-20270 (F)
LOTNA z Bialego Potoku
27 Jan 1977
PKR.O-LXXII-21135 (F)
ZORZA z Modrego Gniazda
16 Jul 1981
PKR.O-CXXVIII-33046 (F)
BOYA (PKR I-3348)
08 Apr 1988 PKR.I-3348 imp.PL (F)
ROJNIK spod Pindeli
12 Jul 1986 PKR.I-XXXVII-7519 (M)
ALPINA-TURNIA Modre Gniazdo
11 Jul 1984 PKR.O-CXLVIII-45579 (F)
LOTKA z Bachledówki
PKR.O-CLII-38804 (F)
CH.PL-CH ANTOŁEK Modre Gniazdo
11 Jul 1984 PKR.O-CXLVIII-45448 (M)
AGA Modre Gniazdo
11 Jul 1984 (F)
LITWOR Modre Gniazdo
26 Jan 1983 PKR.O-CXLVIII-37800 (M)
POTOK spod Pindeli
21 Mar 1989 PKR.I-6358 (M)
DZIADULA (PKR.O-CLXXVII-43852)
20 Jul 1983
PKR.O-CLXXVII-43852 (F)
ZAWOJA Modre Gniazdo
01 Apr 1987 LOF 000024/8 (F)
BAGIA LAWINA Modre Gniazdo
28 Feb 1986 NHSB 1625316 imp.PL (F)
LIGAS z Górnej Chłabówki
22 Aug 1989 PKR.I-XXXV-7084 (M)
LIMBA z Górnej Chłabówki
30 Dec 1987 PKR.I-XVIII-3236 (F)
REDYK Modre Gniazdo
13 May 1985 NHSB 1512371 imp.PL (M)
BELCIA Modre Gniazdo
28 Feb 1986 PKR.O-CCXLII-58450 (F)
RÓZIA Modre Gniazdo
13 May 1985 PKR.O-CCIX-50672 imp.PL (F)
DUJAWICA (PKR.O-CLXXIV-43334)
20 Jul 1983
PKR.O-CLXXIV-43334 (F)
KANTA Modre Gniazdo
10 Jul 1985 NHSB 1512134 imp.PL (F)
WATRA Spod Pindeli
09 Apr 1990 SF 39469/93 imp.PL (F)
KOLIBA Modre Gniazdo
10 Jul 1985 PKR.O-CCXIX-52964 (F)
TARKA z Małego Cichego
05 Sep 1986 PKR.O-CCXLII-58449 (F)
JEDLA (LOF 000051)
04 Jul 1991 LOF 000051/18 imp.PL (F)
DYMKA (PKR.O-CLXXV-43335)
20 Jul 1983
PKR.O-CLXXV-43335 (F)
 
CYTRA (KW.T-III-143/XXVIII)

KW.T-III-143/XXVIII (F)
HUTA (PKR.O-CXXXI-33806)

PKR.O-CXXXI-33806 (F)
 
ZETA LEDY WW'81
07 Apr 1979
PKR.O-CXI-29115 (F)

ORLICA (PKR.O-CXXXV-34575)
28 Dec 1981
PKR.O-CXXXV-34575 (F)
   
ORLIK (NHSB 1230159)
28 Dec 1981
NHSB 1230159 imp.PL (M)
MAZUR od Tatra Torbiakow
13 Apr 1984
NHSB 1337976 (M)
 
SHEEBA of Tatra Torbiakow
29 Sep 1983
NHSB 1305677 (F)
 
SWARN of Tatra Torbiakow
29 Sep 1983
NHSB 1305676 (M)
 
MISKA DWA od Tatra Torbiakow
13 Apr 1984
NHSB 1337978 (F)
 
MODRA DWA od Tatra Torbiakow
13 Apr 1984
NHSB 1337977 (F)
 
MORUS od Tatra Torbiakow
13 Apr 1984
NHSB 1337975 (M)
 
MACIEK od Tatra Torbiakow
13 Apr 1984
NHSB 1337974 (M)
 
MAREK od Tatra Torbiakow
13 Apr 1984
NHSB 1337973 (M)
 
MIREK od Tatra Torbiakow
13 Apr 1984
NHSB 1337971 (M)
 
ZAMIEC GUCIO od Tatra Torbiakow
04 Jan 1985
NHSB 1379568 (M)
 
ZAKO MODRA GUCIO od Tatra Torbiakow
04 Jan 1985
NHSB 1379567 (M)
 
ZAWRAT MODRA od Tatra Torbiakow
04 Jan 1985
NHSB 1379566 (M)
 
CIB MACZEK od Tatra Torbiakow
13 Apr 1984
NHSB 1337972 (M)

BAIKA DRUGA v/d Strangstroom
10 Oct 1988 NHSB 1619496 (F)
JOSCHUA PIERWSZA v/d Strangstroom
17 Oct 1987 NHSB 1563062 (F)
BORECK DRUGI v/d Strangstroom
10 Oct 1988 NHSB 1619493 (M)
AIKA DRUGA des Princes aux Quatre Vents
10 Oct 1988 NHSB 1619498 (F)
MARECK DRUGI v/d Strangstroom
10 Oct 1988 NHSB 1619494 (M)
SOSCHA PIERWSZA v/d Strangstroom
17 Oct 1987 NHSB 1563060 (F)
LUBAN DRUGI v/d Strangstroom
10 Oct 1988 NHSB 1619491 (M)
TASJKA PIERWSZA v/d Strangstroom
17 Oct 1987 NHSB 1563057 (F)
BORAN DRUGI v/d Strangstroom
10 Oct 1988 NHSB 1619492 (M)
JURECK DRUGI v/d Strangstroom
10 Oct 1988 NHSB 1619495 (M)
BAIKA PIERWSZA v/d Strangstroom
17 Oct 1987 NHSB 1563055 (F)
ANOUCK PIERWSZA v/d Strangstroom
17 Oct 1987 NHSB 1563059 (F)
NADYA PIERWSZA v/d Strangstroom
17 Oct 1987 NHSB 1563061 (F)
DUSZKA DRUGI v/d Strangstroom
10 Oct 1988 NHSB 1619497 (F)
JERKA DRUGA v/d Strangstroom
10 Oct 1988 NHSB 1619499 (F)
BORECK PIERWSZA v/d Strangstroom
17 Oct 1987 NHSB 1563054 (M)
YANOUSCH PIERWSZA v/d Strangstroom
17 Oct 1987 NHSB 1563056 (F)
DOLINA PIERWSZA v/d Strangstroom
17 Oct 1987 NHSB 1563058 (F)
DANKA od Tatra Torbiakow
09 Apr 1984
NHSB 1333596 (F)
FIRANKA od Tatra Torbiakow
08 Dec 1987 NHSB 1567458 (F)
KALINA od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985 NHSB 1444878 (F)
KOESKA od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985 NHSB 1444877 (F)
KIRY od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985 NHSB 1444875 (F)
KAZIA od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985 NHSB 1444874 (F)
KIRA od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985 NHSB 1444873 (F)
KRAKUS od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985 NHSB 1444872 (M)
KONRAD od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985 NHSB 1444871 (M)
KONIEC od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985 NHSB 1444870 (M)
FALDA DUZY od Tatra Torbiakow
08 Dec 1987 NHSB 1567456 (F)
FILON od Tatra Torbiakow
08 Dec 1987 NHSB 1567454 (M)
FAJKA od Tatra Torbiakow
08 Dec 1987 NHSB 1567457 (F)
FRAJDA od Tatra Torbiakow
08 Dec 1987 NHSB 1567459 (F)
KASPROWY od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985 NHSB 1444869 (M)
FRANEK od Tatra Torbiakow
08 Dec 1987 NHSB 1567455 (M)
KATINCKA od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985 NHSB 1444876 (F)
TOMEK od Tatra Torbiakow
09 Sep 1984
NHSB 1360715 (M)
 
TURNISZKA od Tatra Torbiakow
09 Sep 1984
NHSB 1360717 (F)
 
DAREK od Tatra Torbiakow
09 Apr 1984
NHSB 1333590 (M)
 
SABINA od Tatra Torbiakow
28 Sep 1984
NHSB 1361764 (F)
 
SOSNA od Tatra Torbiakow
28 Sep 1984
NHSB 1361763 (F)
 
SOLINA od Tatra Torbiakow
28 Sep 1984
NHSB 1361762 (F)
 
STACH od Tatra Torbiakow
28 Sep 1984
NHSB 1361761 (M)
 
SZALAS od Tatra Torbiakow
28 Sep 1984
NHSB 1361760 (M)
 
STASI od Tatra Torbiakow
28 Sep 1984
NHSB 1361759 (M)
 
SWIERK od Tatra Torbiakow
28 Sep 1984
NHSB 1361758 (M)
 
SEMP od Tatra Torbiakow
28 Sep 1984
NHSB 1361757 (M)
 
DOBRA od Tatra Torbiakow
09 Apr 1984
NHSB 1333595 (F)
 
DEREK od Tatra Torbiakow
09 Apr 1984
NHSB 1333593 (M)
 
DUNAJ od Tatra Torbiakow
09 Apr 1984
NHSB 1333592 (M)
 
DANEK od Tatra Torbiakow
09 Apr 1984
NHSB 1333591 (M)
 
BYSTRY od Tatra Torbiakow
07 Jul 1983
NHSB 1293364 (M)
 
BIMBER od Tatra Torbiakow
07 Jul 1983
NHSB 1293366 (M)
 
TYGRYS od Tatra Torbiakow
09 Sep 1984
NHSB 1360714 (M)
 
BABINKA od Tatra Torbiakow
07 Jul 1983
NHSB 1293370 (F)
 
BOREK od Tatra Torbiakow
07 Jul 1983
NHSB 1293369 (M)
 
DANUTA od Tatra Torbiakow
09 Apr 1984
NHSB 1333594 (F)
 
BARTEK od Tatra Torbiakow
07 Jul 1983
NHSB 1293365 (M)
 
TURNIA od Tatra Torbiakow
09 Sep 1984
NHSB 1360718 (F)
 
TADEK od Tatra Torbiakow
09 Sep 1984
NHSB 1360713 (M)
 
BOLEK od Tatra Torbiakow
07 Jul 1983
NHSB 1293367 (M)
 
BOGDAN od Tatra Torbiakow
07 Jul 1983
NHSB 1293363 (M)
 
PJOTER od Tatra Torbiakow
30 Aug 1983
NHSB 1294786 (M)
 
BACA od Tatra Torbiakow
07 Jul 1983
NHSB 1293362 (M)
 
BRONEK od Tatra Torbiakow
07 Jul 1983
NHSB 1293368 (M)
 
CH.PL PANIENKA od Tatra Torbiakow
30 Aug 1983
NHSB 1294790 (F)

SONJASTA of the Jolly Turfies
15 Feb 1987 NHSB 1537920 (F)
ZETA LADY of the Jolly Turfies
15 Feb 1987 NHSB 1537921 (F)
NATASJA of the Jolly Turfies
15 Feb 1987 NHSB 1537919 (F)
TARA of the Jolly Turfies
15 Feb 1987 NHSB 1537918 (F)
GAZDA of the Jolly Turfies
15 Feb 1987 NHSB 1537915 (M)
GIEWONT of the Jolly Turfies II
15 Feb 1987 NHSB 1537916 (M)
DUNJA of the Jolly Turfies
15 Feb 1987 NHSB 1537917 (F)
PIEKNA od Tatra Torbiakow
30 Aug 1983
NHSB 1294791 (F)
 
TROJKA od Tatra Torbiakow
09 Sep 1984
NHSB 1360716 (F)
 
POLANEGRI od Tatra Torbiakow
30 Aug 1983
NHSB 1294789 (F)
 
POLANA od Tatra Torbiakow
30 Aug 1983
NHSB 1294788 (F)
 
DORAN od Tatra Torbiakow
09 Apr 1984
NHSB 1333589 (M)
ILKA-SZOSTA v.d. Strangstroom
05 Nov 1991 NHSB 1787346 (F)
CORKA-SZOSTA v.d. Strangstroom
05 Nov 1991 NHSB 1787345 (F)
ASTRA-SZOSTA v.d. Strangstroom
05 Nov 1991 NHSB 1787344 (F)
BAIKA CZWARTA v.d. Strangstroom
02 Nov 1989 NHSB 1677106 (F)
ZASKA CZWARTA v.d. Strangstroom
02 Nov 1989 NHSB 1677105 (F)
JURECK CZWARTY v.d. Strangstroom
02 Nov 1989 NHSB 1677103 (M)
JANECK CZWARTY v.d. Strangstroom
02 Nov 1989 NHSB 1677102 (M)
CH.NL ILJA CZWARTA v.d. Strangstroom
02 Nov 1989 NHSB 1677104 (F)
CH.NL YANOUSCKA CZWARTA v.d. Strangstroom
02 Nov 1989 NHSB 1677107 (F)
PAZDUR od Tatra Torbiakow
30 Aug 1983
NHSB 1294787 (M)
 
ZORZA z Poroninskiej Gazdówki
06 Jun 1978
PKR.O-XCL-24607 (F)
BOJA z Poroninskiej Gazdówki
08 Apr 1988
NHSB 1650425 imp.PL (F)
   
SABA z Poronieckiej Gazdówki
17 Jul 1985
NHSB 1700798 imp.PL (F)

   
BRUSEK (PKR.O-LXV-18095)
05 Apr 1975
PKR.O-LXV-18095 (M)
SKALA z Chaty Goralskiej
20 Jul 1976
NHSB 1049105 imp.PL (F)
   
LIMBA z Chaty Góralskiej
20 Jul 1976
PKR.O-LXXX-21847 imp.PL (F)
   
DUNAJ z Chaty Góralskiej
20 Jul 1976
PKR.O-LXXX-21978 imp.PL (M)
   
TURKOT ze Spyrkowki
11 Sep 1978
imp.PL (M)
     
DOLINA spod Śnieźnej Kurniawy
01 Apr 1975
KW.T-III-173/XXVIII (F)
POLANA (KW.T-III-207/XXVIII)

KW.T-III-207/XXVIII (F)
HEBAN (NHSB 1375171)
01 Nov 1983
NHSB 1375171 imp.PL (M)

LOSKA od Tatra Torbiakow
06 Sep 1985 NHSB 1434185 (F)
LALKA od Tatra Torbiakow
06 Sep 1985 NHSB 1434184 (F)
LAWINA od Tatra Torbiakow
06 Sep 1985 NHSB 1434183 (F)
LADNY od Tatra Torbiakow
06 Sep 1985 NHSB 1434182 (M)
LIPTOK od Tatra Torbiakow
06 Sep 1985 NHSB 1434181 (M)
LAS od Tatra Torbiakow
06 Sep 1985 NHSB 1434179 (M)
MODRA od Tatra Torbiakow
25 Dec 1986 NHSB 1511654 (F)
MERCIK SWIETA od Tatra Torbiakow
25 Dec 1986 NHSB 1511653 (M)
LODO od Tatra Torbiakow
06 Sep 1985 NHSB 1434180 (M)
CZUBA od Tatra Torbiakow
15 Mar 1987 NHSB 1521584 (F)
WATRA (NHSB 1461506)
15 Dec 1985 NHSB 1461506 (F)
JUHASKA WANDA od Tatra Torbiakow
16 Jun 1985 NHSB 1406223 (F)
JESSICA WANDA od Tatra Torbiakow
16 Jun 1985 NHSB 1406222 (F)
JUHAS WANDA od Tatra Torbiakow
16 Jun 1985 NHSB 1406221 (M)
GAZDA od Tatra Torbiakow
04 Sep 1985 NHSB 1426276 (F)
GOLICA od Tatra Torbiakow
04 Sep 1985 NHSB 1426275 (F)
GRANICA od Tatra Torbiakow
04 Sep 1985 NHSB 1426274 (F)
GRONIK od Tatra Torbiakow
04 Sep 1985 NHSB 1426273 (M)
GIEWONT od Tatra Torbiakow
04 Sep 1985 NHSB 1426272 (M)
GORA od Tatra Torbiakow
04 Sep 1985 NHSB 1426271 (M)
GOEREK od Tatra Torbiakow
04 Sep 1985 NHSB 1426270 (M)
GORNY od Tatra Torbiakow
04 Sep 1985 NHSB 1426269 (M)
DUSHI (NHSB 1461510)
15 Dec 1985 NHSB 1461510 (F)
DOLINA (NHSB 1461509)
15 Dec 1985 NHSB 1461509 (F)
DOLA (NHSB 1461508)
15 Dec 1985 NHSB 1461508 (F)
UKOCHANYA (NHSB 1461507)
15 Dec 1985 NHSB 1461507 (F)
NADJA od Tatra Torbiakow
12 Jan 1986 NHSB 1453741 (F)
NOUSCHKA od Tatra Torbiakow
12 Jan 1986 NHSB 1453740 (F)
NATAN od Tatra Torbiakow
12 Jan 1986 NHSB 1453738 (M)
NOWY od Tatra Torbiakow
12 Jan 1986 NHSB 1453737 (M)
NOWAK od Tatra Torbiakow
12 Jan 1986 NHSB 1453736 (M)
NICKEL od Tatra Torbiakow
12 Jan 1986 NHSB 1453735 (M)
HEBANA WORA od Tatra Torbiakow
05 Jan 1986 NHSB 1453734 (F)
HALNA WORA od Tatra Torbiakow
05 Jan 1986 NHSB 1453733 (F)
HUCZEK od Tatra Torbiakow
05 Jan 1986 NHSB 1453732 (M)
HRUBY od Tatra Torbiakow
05 Jan 1986 NHSB 1453731 (M)
HARNASIK IGOR od Tatra Torbiakow
05 Jan 1986 NHSB 1453730 (M)
NIENKA od Tatra Torbiakow
12 Jan 1986 NHSB 1453739 (F)
RUDA od Tatra Torbiakow
05 Aug 1986 NHSB 1482421 (F)
ROJNA od Tatra Torbiakow
05 Aug 1986 NHSB 1482420 (F)
RATOWAC od Tatra Torbiakow
05 Aug 1986 NHSB 1482418 (M)
RAJCZA od Tatra Torbiakow
05 Aug 1986 NHSB 1482417 (M)
RODAN od Tatra Torbiakow
05 Aug 1986 NHSB 1482416 (M)
RADEK od Tatra Torbiakow
05 Aug 1986 NHSB 1482415 (M)
RAWICZ od Tatra Torbiakow
05 Aug 1986 NHSB 1482413 (M)
SKAWA (NHSB 1505520)
15 Nov 1986 NHSB 1505520 (F)
ALDONA od Tatra Torbiakow
05 Mar 1987 NHSB 1521590 (F)
ANDA od Tatra Torbiakow
05 Mar 1987 NHSB 1521589 (F)
AJKA od Tatra Torbiakow
05 Mar 1987 NHSB 1521588 (F)
ACZUWY od Tatra Torbiakow
05 Mar 1987 NHSB 1521587 (M)
ARAK od Tatra Torbiakow
05 Mar 1987 NHSB 1521586 (M)
CZERNIK od Tatra Torbiakow
15 Mar 1987 NHSB 1521583 (M)
CZUWY od Tatra Torbiakow
15 Mar 1987 NHSB 1521582 (M)
BORIS (NHSB 1461505)
15 Dec 1985 NHSB 1461505 (M)
CINTA od Tatra Torbiakow
15 Mar 1987 NHSB 1521585 (F)
RIBA od Tatra Torbiakow
05 Aug 1986 NHSB 1482419 (F)
RUBIN od Tatra Torbiakow
05 Aug 1986 NHSB 1482414 (M)
KALINA od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985 NHSB 1444878 (F)
KOESKA od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985 NHSB 1444877 (F)
KIRY od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985 NHSB 1444875 (F)
KAZIA od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985 NHSB 1444874 (F)
KIRA od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985 NHSB 1444873 (F)
KRAKUS od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985 NHSB 1444872 (M)
KONRAD od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985 NHSB 1444871 (M)
KONIEC od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985 NHSB 1444870 (M)
KASPROWY od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985 NHSB 1444869 (M)
KATINCKA od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985 NHSB 1444876 (F)
HECA (PKR.O-CLXXIV-43337)
01 Jun 1983
PKR.O-CLXXIV-43337 (F)
 
GÓRAL (PKR O-36706)
03 Apr 1980
PKR.O-CXLIII-36706) imp.PL (M)
     
PUKAC (KW.T-III-130/XXVIII)
15 Oct 1979
KW.T-III-130/XXVIII (M)
     
GORAL (NHSB 1099523)
06 Jun 1978
NHSB 1099523 imp.PL (M)

     
BACULA (NHSB 1150849)
29 Apr 1978
NHSB 1150849 imp.PL (F)

     
KLIN (PKR.O-LXII-17275)
18 Apr 1975
PKR.O-LXII-17275 (M)
     
KOBRA (PKR.O-LXII-17276)
18 Apr 1975
PKR.O-LXII-17276 (M)
     
PSIORECZKA Pod Losiowkami
22 Feb 1978
PKR.O-XCI-24449 (F)
     
MISIEK (Bielik x Saba)
07 Apr 1979
(M)

     
TRAP ze Spyrkowki
11 Sep 1978
LOF 000003 imp.PL (M)
     
DUNAJ (KW.T-III-57)

KW.T-III-57/XXVIII (M)
DOLA Znad Peronca
10 Jun 1980
LOF 000006/4 imp.PL (F)
   
DZIUNKA (rej. 359/72)
15 Oct 1972
rej. 359/72 (F)
       
LIPTOK (PKR.O-LVIII-16503)
02 Oct 1972
PKR.O-LVIII-16503 (M)
HALNY (KW.T-III-144/XXVIII)
22 Jun 1976
KW.T-III-144/XXVIII (M)

WILGA Pod Reglami
17 May 1980
PKR.O-CXVII-30549 (F)
WARTKI HARNAŚ Pod Reglami
27 Jul 1984
NHSB 1400057 imp.PL (M)
ASTRAE (NHSB 1574959)
15 Dec 1987 NHSB 1574959 (F)
LADY (NHSB 1574958)
15 Dec 1987 NHSB 1574958 (F)
BIALEJ (NHSB 1574957)
15 Dec 1987 NHSB 1574957 (F)
BASCHA (NHSB 1574956)
15 Dec 1987 NHSB 1574956 (F)
DUNAJEC (NHSB 1574955)
15 Dec 1987 NHSB 1574955 (M)
KOTLIK (NHSB 1574954)
15 Dec 1987 NHSB 1574954 (M)
BANDA Bukowina
12 May 1988 NHSB 1597085 (F)
CISA Bukowina
12 Apr 1990 NHSB 1699708 (F)
HYRNA BIALA Bukowina
12 May 1988 NHSB 1597086 (F)
JAO CHOREK Bukowina
12 Apr 1990 NHSB 1699705 (M)
CZYRANA Bukowina
12 Apr 1990 NHSB 1699709 (F)
BABINKA Bukowina
12 May 1988 NHSB 1597082 (F)
AREK Bukowina
01 Jul 1986 NHSB 1489193 (M)
ANTOLEK Bukowina
01 Jul 1986 NHSB 1489191 (M)
TARA CELA Bukowina
12 Apr 1990 NHSB 1699710 (F)
ALPINA Bukowina
01 Jul 1986 NHSB 1489197 (F)
CESAR CYBUCH Bukowina
12 Apr 1990 NHSB 1699706 (M)
ROCKY Casmir Bukowina
12 Apr 1990 NHSB 1699707 (M)
BURZA Bukowina
12 May 1988 NHSB 1597083 (F)
ANTEK Bukowina
01 Jul 1986 NHSB 1489190 (M)
ALPA Bukowina
01 Jul 1986 NHSB 1489198 (F)
CZORT Bukowina
12 Apr 1990 NHSB 1699704 (M)
BABKA Bukowina
12 May 1988 NHSB 1597087 (F)
CYJAS Bukowina
12 Apr 1990 NHSB 1699702 (M)
CZERKJE-CZUBA Bukowina
12 Apr 1990 NHSB 1699711 (F)
BUCKA Bukowina
12 May 1988 NHSB 1597088 (F)
CYRIL Bukowina
12 Apr 1990 NHSB 1699703 (M)
BARUSIA Bukowina
12 May 1988 NHSB 1597091 (F)
BANJER Bara Bukowina
12 May 1988 NHSB 1597084 (F)
ATOS Bukowina
01 Jul 1986 NHSB 1489195 (M)
AZOR Bukowina
01 Jul 1986 NHSB 1489192 (M)
ALASZ Bukowina
01 Jul 1986 NHSB 1489194 (M)
AMANT Bukowina
01 Jul 1986 NHSB 1489196 (M)
BAJKA Bukowina
12 May 1988 NHSB 1597090 (F)
KIM BANDZIA Bukowina
12 May 1988 NHSB 1597089 (F)
WALUS Pod Reglami
27 Jul 1984
PKR.O-CXCVI-47917 (M)
 
WULKAN Pod Reglami
17 May 1980
(M)
   
SABA z Koslówki
02 Apr 1981
PKR.O-CXXVII-32935 (F)
DOLINKA od Hanusi
12 Apr 1985
PKR.O-CCVII-50121 (F)
DYM z Buczynowego Gniazda
21 Mar 1990 SF 44027/92 imp.PL (M)
SKALNA z Buczynowego Gniazda
20 Jul 1993 PKR.I-18578 (F)
SIUMNY z Buczynowego Gniazda
20 Jul 1993 PKR.I-18886 (M)
ŚNIEŻNA z Buczynowego Gniazda
20 Jul 1993 PKR.I-18237 (F)
ORLICA (PKR.O-CXXXV-34575)
28 Dec 1981
PKR.O-CXXXV-34575 (F)
   
SMYTNIA z Koslówki
02 Apr 1981
PKR.O-CXXVI-32576 (F)
SMREK z Siwej Polany
30 Aug 1988
PKR.I-XXIV-4677 (M)
 
JARZEC z Siwej Polany
30 Aug 1987
NHSB 1625317 imp.PL (M)
LAWINA (NHSB 1652066)
04 Mar 1989 NHSB 1652066 (F)
LOTNA (NHSB 1652065)
04 Mar 1989 NHSB 1652065 (F)
GAZDA (NHSB 1652064)
04 Mar 1989 NHSB 1652064 (M)
DORAN (NHSB 1652063)
04 Mar 1989 NHSB 1652063 (M)
DUNAJ (NHSB 1652062)
04 Mar 1989 NHSB 1652062 (M)
AZOR (NHSB 1652061)
04 Mar 1989 NHSB 1652061 (M)
LIMBA z Rusinowej Polany
17 Apr 1984
(F)
 
GRANIA z Rusinowej Polany
31 Jan 1987
PKR.I-11523 imp.PL (F)
 
PAZERNY z Siwej Polany
30 Jul 1990
SHSB 468053 imp.PL (M)
 
GRAPA z Chaty Goralskiej
21 Oct 1980
KW.T-III-210/XXVIII (F)
KROKUS ze Suchego
28 Mar 1984
PKR.O-CLXXXV-45453 (M)
 
KUMCIO ze Suchego
28 Mar 1984
(M)
 
CH.PL KOTLIK z Doliny za Bramka WW'85
21 Oct 1981
PKR.O-CXXXII-34076 (M)

EWY od Tatra Torbiakow
06 Feb 1988
NHSB 1576009 (M)
 
ESTA od Tatra Torbiakow
06 Feb 1988
NHSB 1576011 (F)
 
EWA od Tatra Torbiakow
06 Feb 1988
NHSB 1576012 (F)
 
EMON od Tatra Torbiakow
06 Feb 1988
NHSB 1576008 (M)
 
ELANORA od Tatra Torbiakow
06 Feb 1988
NHSB 1576010 (F)
 
FIRANKA od Tatra Torbiakow
08 Dec 1987
NHSB 1567458 (F)
 
UWAGA URSA od Tatra Torbiakow
20 Mar 1988
NHSB 1587878 (F)
 
ULIKA od Tatra Torbiakow
20 Mar 1988
NHSB 1587876 (F)
 
UFAC od Tatra Torbiakow
20 Mar 1988
NHSB 1587875 (M)
 
UFNY od Tatra Torbiakow
20 Mar 1988
NHSB 1587874 (M)
 
FALDA DUZY od Tatra Torbiakow
08 Dec 1987
NHSB 1567456 (F)
 
FILON od Tatra Torbiakow
08 Dec 1987
NHSB 1567454 (M)

 
FAJKA od Tatra Torbiakow
08 Dec 1987
NHSB 1567457 (F)
 
FRAJDA od Tatra Torbiakow
08 Dec 1987
NHSB 1567459 (F)
 
ULGA od Tatra Torbiakow
20 Mar 1988
NHSB 1587877 (F)
 
FRANEK od Tatra Torbiakow
08 Dec 1987
NHSB 1567455 (M)
 
LIMBA z Turniczki
12 May 1982
PKR.O-CXXXIX-35511 (F)
   
CH.DE-LU BANDA-BRIZA
03 Aug 1980
NHSB 1150641 imp.PL (F)

   
HRUBAS z Krzeptowskiej Gazdówki
24 Mar 1981
PKR O-32011 (M)
   
ATENA z Grapy Olszynowej
24 Mar 1981
ÖHZB OP 034 imp.PL (F)
   
BURZA z Balzera
03 Aug 1980
PKR.O-CXVII-30527 imp.PL (F)
   
KOSZYSTA Turniczki
21 Oct 1981
NHSB 1250394 imp.PL (F)
   
BYSTRY Spod Nosala

PKR.O-CXVII-30548 (M)
   
ARGOS z Grapy Olszynowej
24 Mar 1981
ÖHZB OP 002 imp.PL (M)
   
ATMA z Grapy Olszynowej
24 Mar 1981
ÖHZB OP 003 imp.PL (F)
   
KRYWAŃ z Doliny za Bramka
21 Oct 1981
PKR.O-XXXII-34078 (M)
   
ALPA z Grapy Olszynowej
24 Mar 1981
ÖHZB OP 001 imp.PL (F)
   
KOSÓWKA Turniczki
21 Oct 1981
NHSB 1230398 imp.PL (F)

   
ORLIK (NHSB 1230159)
28 Dec 1981
NHSB 1230159 imp.PL (M)
MAZUR od Tatra Torbiakow
13 Apr 1984
NHSB 1337976 (M)
 
SHEEBA of Tatra Torbiakow
29 Sep 1983
NHSB 1305677 (F)
 
SWARN of Tatra Torbiakow
29 Sep 1983
NHSB 1305676 (M)
 
MISKA DWA od Tatra Torbiakow
13 Apr 1984
NHSB 1337978 (F)
 
MODRA DWA od Tatra Torbiakow
13 Apr 1984
NHSB 1337977 (F)
 
MORUS od Tatra Torbiakow
13 Apr 1984
NHSB 1337975 (M)
 
MACIEK od Tatra Torbiakow
13 Apr 1984
NHSB 1337974 (M)
 
MAREK od Tatra Torbiakow
13 Apr 1984
NHSB 1337973 (M)
 
MIREK od Tatra Torbiakow
13 Apr 1984
NHSB 1337971 (M)
 
ZAMIEC GUCIO od Tatra Torbiakow
04 Jan 1985
NHSB 1379568 (M)
 
ZAKO MODRA GUCIO od Tatra Torbiakow
04 Jan 1985
NHSB 1379567 (M)
 
ZAWRAT MODRA od Tatra Torbiakow
04 Jan 1985
NHSB 1379566 (M)
 
CIB MACZEK od Tatra Torbiakow
13 Apr 1984
NHSB 1337972 (M)

BAIKA DRUGA v/d Strangstroom
10 Oct 1988 NHSB 1619496 (F)
JOSCHUA PIERWSZA v/d Strangstroom
17 Oct 1987 NHSB 1563062 (F)
BORECK DRUGI v/d Strangstroom
10 Oct 1988 NHSB 1619493 (M)
AIKA DRUGA des Princes aux Quatre Vents
10 Oct 1988 NHSB 1619498 (F)
MARECK DRUGI v/d Strangstroom
10 Oct 1988 NHSB 1619494 (M)
SOSCHA PIERWSZA v/d Strangstroom
17 Oct 1987 NHSB 1563060 (F)
LUBAN DRUGI v/d Strangstroom
10 Oct 1988 NHSB 1619491 (M)
TASJKA PIERWSZA v/d Strangstroom
17 Oct 1987 NHSB 1563057 (F)
BORAN DRUGI v/d Strangstroom
10 Oct 1988 NHSB 1619492 (M)
JURECK DRUGI v/d Strangstroom
10 Oct 1988 NHSB 1619495 (M)
BAIKA PIERWSZA v/d Strangstroom
17 Oct 1987 NHSB 1563055 (F)
ANOUCK PIERWSZA v/d Strangstroom
17 Oct 1987 NHSB 1563059 (F)
NADYA PIERWSZA v/d Strangstroom
17 Oct 1987 NHSB 1563061 (F)
DUSZKA DRUGI v/d Strangstroom
10 Oct 1988 NHSB 1619497 (F)
JERKA DRUGA v/d Strangstroom
10 Oct 1988 NHSB 1619499 (F)
BORECK PIERWSZA v/d Strangstroom
17 Oct 1987 NHSB 1563054 (M)
YANOUSCH PIERWSZA v/d Strangstroom
17 Oct 1987 NHSB 1563056 (F)
DOLINA PIERWSZA v/d Strangstroom
17 Oct 1987 NHSB 1563058 (F)
DANKA od Tatra Torbiakow
09 Apr 1984
NHSB 1333596 (F)
FIRANKA od Tatra Torbiakow
08 Dec 1987 NHSB 1567458 (F)
KALINA od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985 NHSB 1444878 (F)
KOESKA od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985 NHSB 1444877 (F)
KIRY od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985 NHSB 1444875 (F)
KAZIA od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985 NHSB 1444874 (F)
KIRA od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985 NHSB 1444873 (F)
KRAKUS od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985 NHSB 1444872 (M)
KONRAD od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985 NHSB 1444871 (M)
KONIEC od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985 NHSB 1444870 (M)
FALDA DUZY od Tatra Torbiakow
08 Dec 1987 NHSB 1567456 (F)
FILON od Tatra Torbiakow
08 Dec 1987 NHSB 1567454 (M)
FAJKA od Tatra Torbiakow
08 Dec 1987 NHSB 1567457 (F)
FRAJDA od Tatra Torbiakow
08 Dec 1987 NHSB 1567459 (F)
KASPROWY od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985 NHSB 1444869 (M)
FRANEK od Tatra Torbiakow
08 Dec 1987 NHSB 1567455 (M)
KATINCKA od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985 NHSB 1444876 (F)
TOMEK od Tatra Torbiakow
09 Sep 1984
NHSB 1360715 (M)
 
TURNISZKA od Tatra Torbiakow
09 Sep 1984
NHSB 1360717 (F)
 
DAREK od Tatra Torbiakow
09 Apr 1984
NHSB 1333590 (M)
 
SABINA od Tatra Torbiakow
28 Sep 1984
NHSB 1361764 (F)
 
SOSNA od Tatra Torbiakow
28 Sep 1984
NHSB 1361763 (F)
 
SOLINA od Tatra Torbiakow
28 Sep 1984
NHSB 1361762 (F)
 
STACH od Tatra Torbiakow
28 Sep 1984
NHSB 1361761 (M)
 
SZALAS od Tatra Torbiakow
28 Sep 1984
NHSB 1361760 (M)
 
STASI od Tatra Torbiakow
28 Sep 1984
NHSB 1361759 (M)
 
SWIERK od Tatra Torbiakow
28 Sep 1984
NHSB 1361758 (M)
 
SEMP od Tatra Torbiakow
28 Sep 1984
NHSB 1361757 (M)
 
DOBRA od Tatra Torbiakow
09 Apr 1984
NHSB 1333595 (F)
 
DEREK od Tatra Torbiakow
09 Apr 1984
NHSB 1333593 (M)
 
DUNAJ od Tatra Torbiakow
09 Apr 1984
NHSB 1333592 (M)
 
DANEK od Tatra Torbiakow
09 Apr 1984
NHSB 1333591 (M)
 
BYSTRY od Tatra Torbiakow
07 Jul 1983
NHSB 1293364 (M)
 
BIMBER od Tatra Torbiakow
07 Jul 1983
NHSB 1293366 (M)
 
TYGRYS od Tatra Torbiakow
09 Sep 1984
NHSB 1360714 (M)
 
BABINKA od Tatra Torbiakow
07 Jul 1983
NHSB 1293370 (F)
 
BOREK od Tatra Torbiakow
07 Jul 1983
NHSB 1293369 (M)
 
DANUTA od Tatra Torbiakow
09 Apr 1984
NHSB 1333594 (F)
 
BARTEK od Tatra Torbiakow
07 Jul 1983
NHSB 1293365 (M)
 
TURNIA od Tatra Torbiakow
09 Sep 1984
NHSB 1360718 (F)
 
TADEK od Tatra Torbiakow
09 Sep 1984
NHSB 1360713 (M)
 
BOLEK od Tatra Torbiakow
07 Jul 1983
NHSB 1293367 (M)
 
BOGDAN od Tatra Torbiakow
07 Jul 1983
NHSB 1293363 (M)
 
PJOTER od Tatra Torbiakow
30 Aug 1983
NHSB 1294786 (M)
 
BACA od Tatra Torbiakow
07 Jul 1983
NHSB 1293362 (M)
 
BRONEK od Tatra Torbiakow
07 Jul 1983
NHSB 1293368 (M)
 
CH.PL PANIENKA od Tatra Torbiakow
30 Aug 1983
NHSB 1294790 (F)

SONJASTA of the Jolly Turfies
15 Feb 1987 NHSB 1537920 (F)
ZETA LADY of the Jolly Turfies
15 Feb 1987 NHSB 1537921 (F)
NATASJA of the Jolly Turfies
15 Feb 1987 NHSB 1537919 (F)
TARA of the Jolly Turfies
15 Feb 1987 NHSB 1537918 (F)
GAZDA of the Jolly Turfies
15 Feb 1987 NHSB 1537915 (M)
GIEWONT of the Jolly Turfies II
15 Feb 1987 NHSB 1537916 (M)
DUNJA of the Jolly Turfies
15 Feb 1987 NHSB 1537917 (F)
PIEKNA od Tatra Torbiakow
30 Aug 1983
NHSB 1294791 (F)
 
TROJKA od Tatra Torbiakow
09 Sep 1984
NHSB 1360716 (F)
 
POLANEGRI od Tatra Torbiakow
30 Aug 1983
NHSB 1294789 (F)
 
POLANA od Tatra Torbiakow
30 Aug 1983
NHSB 1294788 (F)
 
DORAN od Tatra Torbiakow
09 Apr 1984
NHSB 1333589 (M)
ILKA-SZOSTA v.d. Strangstroom
05 Nov 1991 NHSB 1787346 (F)
CORKA-SZOSTA v.d. Strangstroom
05 Nov 1991 NHSB 1787345 (F)
ASTRA-SZOSTA v.d. Strangstroom
05 Nov 1991 NHSB 1787344 (F)
BAIKA CZWARTA v.d. Strangstroom
02 Nov 1989 NHSB 1677106 (F)
ZASKA CZWARTA v.d. Strangstroom
02 Nov 1989 NHSB 1677105 (F)
JURECK CZWARTY v.d. Strangstroom
02 Nov 1989 NHSB 1677103 (M)
JANECK CZWARTY v.d. Strangstroom
02 Nov 1989 NHSB 1677102 (M)
CH.NL ILJA CZWARTA v.d. Strangstroom
02 Nov 1989 NHSB 1677104 (F)
CH.NL YANOUSCKA CZWARTA v.d. Strangstroom
02 Nov 1989 NHSB 1677107 (F)
PAZDUR od Tatra Torbiakow
30 Aug 1983
NHSB 1294787 (M)
 
DUMKA (NHSB 765324)
03 Nov 1974
NHSB 0765324 imp.PL (F)
       
OSA (PKR.O-LIX-16678)
08 Nov 1974
PKR.O-LIX-16678 (F)
       
CH.BE;CIB ZAWRAT (NHSB 950388)
15 Oct 1972
NHSB 0950388 imp.PL (M)

WANTA (PKR.O-LXV-18047)
19 May 1975
PKR.O-LXV-18047 (F)
TARKA ze Spyrkówki
11 Sep 1978
PKR.O-CXVII-30526 (F)
HAIFFA (LOSH 493987)
10 Feb 1983
LOSH 493987 (F)
 
HEIDY (LOSH 493988)
10 Feb 1983
LOSH 493988 (F)
 
HOBBY (LOSH 493990)
10 Feb 1983
LOSH 493989 (F)
 
HONEY (LOSH 493989)
10 Feb 1983
LOSH 493990 (F)
 
TURKOT ze Spyrkowki
11 Sep 1978
imp.PL (M)
   
TRAP ze Spyrkowki
11 Sep 1978
LOF 000003 imp.PL (M)
   
WATRA (PKR.O-LXV-18046)
19 May 1975
PKR.O-LXV-18046 (F)
     
GOEREK Chata Tatrowa
09 Jun 1978
NHSB 1023220 (M)

SWARNY Lakota
11 Feb 1981
NHSB 1146272 (M)
   
SNOW (NHSB 1270739)
14 Apr 1983
NHSB 1270749 (F)
   
ORLA Lakota
11 Feb 1981
NHSB 1146273 (F)
   
YURI (NHSB 1270738)
14 Apr 1983
NHSB 1270738 (M)
   
SJENA (NHSB 1270741)
14 Apr 1983
NHSB 1270741 (F)
   
JOERI (NHSB 1270737)
14 Apr 1983
NHSB 1270737 (M)
   
KAZAN (NHSB 1270734)
14 Apr 1983
NHSB 1270734 (M)
   
ANNUSCHKA (1270740)
14 Apr 1983
NHSB 1270740 (F)
   
ANATOLIC (NHSB 1270736)
14 Apr 1983
NHSB 1270736 (M)
   
WHITESIDE (NHSB 1270735)
14 Apr 1983
NHSB 1270735 (M)
   
JOLKA Chata Tatrowa
02 Jan 1981
NHSB 1144313 (F)
     
ILJANNA Chata Tatrowa
24 Jun 1980
NHSB 1137779 (F)
     
DUNKA (PKR.O-LXXI-19605)
22 Mar 1975
PKR.O-LXXI-19605 (F)
BROK (PKR.O-LXXXI-22216)
30 May 1977
PKR.O-LXXXI-22216 (M)
DZIN DROP Kany Gros
16 Sep 1983
PKR.O-CLXXX-44555 (M)
PEPI (PKR.I-XLVII-9572)
10 Jul 1990 PKR.I-XLVII-9572 (M)
CH.PL PERŁA z Ogrodu Parysa
07 Nov 1987 PKR.I-XII-2207 imp.PL (F)
PANDA z Ogrodu Parysa
07 Nov 1987 (F)
SYBA z Malscińskiej Równi
08 Jun 1982
PKR.O-CXXXVI-34942 (F)
   
DANA GAŹDZINA z Malscińskiej Równi
02 Jul 1986
PKR.O-CCXLII-58452 (F)
   
ILIJSON Chata Tatrowa
24 Jun 1980
NHSB 1137782 (F)
HINKA du Val des Princes
15 Oct 1983
LOSH 507997 (F)
   
HRUBA du Val des Princes
15 Oct 1983
LOSH 507996 (F)
   
HAZAN du Val des Princes
15 Oct 1983
LOSH 507987 (M)
   
I'GOIA du Val des Princes
26 Apr 1984
LOSH 515392 (F)
   
GARY du Cottage des Loups
08 Nov 1982
LOSH 489979 (M)
   
HAFIZ du Val des Princes
15 Oct 1983
LOSH 507995 (F)
   
HARNAS du Val des Princes
15 Oct 1983
LOSH 507992 (M)
   
HYLOUKA du Val des Princes
15 Oct 1983
LOSH 507994 (F)
   
HARALD du Val des Princes
15 Oct 1983
LOSH 507993 (M)
   
ISCHIA du Val des Princes
26 Apr 1984
LOSH 515391 (F)
   
GLINKA du Cottage des Loups
08 Nov 1982
LOSH 489983 (F)

   
HEKLA du Val des Princes
15 Oct 1983
LOSH 507991 (M)
   
GREG du Cottage des Loups
08 Nov 1982
LOSH 489981 (M)
   
GVARESKA du Cottage des Loups
08 Nov 1982
LOSH 489984 (F)
   
HADES du Val des Princes
15 Oct 1983
LOSH 507990 (M)
IPHIS du Val des Princes
10 Dec 1984
LOSH 534089 (F)
 
IRVIN du Val des Princes
10 Dec 1984
LOSH 534086 (M)
 
IOTA du Val des Princes
10 Dec 1984
LOSH 534092 (F)
 
IBSEN du Val des Princes
10 Dec 1984
LOSH 534087 (M)
 
IDOLE du Val des Princes
10 Dec 1984
LOSH 534093 (F)
 
IADO du Val des Princes
10 Dec 1984
LOSH 534085 (M)
 
ISIS du Val des Princes
10 Dec 1984
LOSH 534091 (F)
 
ISAURA du Val des Princes
10 Dec 1984
LOSH 534090 (F)
 
IORKA du Val des Princes
10 Dec 1984
LOSH 534088 (M)
 
GIPSY du Cottage des Loups
08 Nov 1982
LOSH 489982 (F)
   
HONYX du Val des Princes
15 Oct 1983
LOSH 507989 (M)
   
GORKI du Cottage des Loups
08 Nov 1982
LOSH 489980 (M)
   
HERACLES du Val des Princes
15 Oct 1983
LOSH 507988 (M)
   
HARFO Chata Tatrowa
25 Apr 1979
NHSB 1064540 (M)

     
GOERAL Chata Tatrowa
09 Jun 1978
SHSB 311840 imp.NL (M)
Petit Champs ASPHODELE
08 May 1984
SHSB 379456 (F)
   
Petit Champs ANEMONE
08 May 1984
SHSB 379455 (F)
   
Petit Champs ANKY
08 May 1984
SHSB 379454 (F)
   
Petit Champs AGA
08 May 1984
SHSB 379453 (F)
   
FREYA du Longet
20 Oct 1983
SHSB 371217 (F)
   
FARA du Longet
20 Oct 1983
SHSB 371216 (F)
   
FANI du Longet
20 Oct 1983
SHSB 371215 (F)
   
FALINE du Longet
20 Oct 1983
SHSB 371214 (F)
   
FRANCOIS du Longet
20 Oct 1983
SHSB 371213 (M)
   
AMANDA vom Wogenrain
18 Sep 1983
ÖHZB OP 018 (F)
   
DASCHA du Longet
03 Dec 1982
SHSB 361075 (F)
   
HARNYE (LOSH 500043)
15 May 1983
LOSH 500043 (F)
   
GILDAS du Longet
23 Jul 1984
SHSB 382021 (F)
   
ELFI du Longet
01 May 1983
SHSB 365520 (M)
   
EVA du Longet
01 May 1983
SHSB 365524 (F)
   
HORKA (LOSH 500040)
15 May 1983
LOSH 500040 (M)
   
HONEY (LOSH 500039)
15 May 1983
LOSH 500039 (M)
   
ANATOL vom Wogenrain
18 Sep 1983
ÖHZB OP 015 (M)
   
EUROS du Longet
01 May 1983
SHSB 365521 (M)
   
HUPPY (LOSH 500041)
15 May 1983
LOSH 500041 (M)
   
DANJA du Longet
03 Dec 1982
SHSB 361074 (F)
   
ERA du Longet
01 May 1983
SHSB 365522 (F)
   
ESMERALDA du Longet
01 May 1983
SHSB 365523 (F)
   
EH-BAZIL du Longet
01 May 1983
SHSB 365518 (M)
   
H'ZICO (LOSH 500042)
15 May 1983
LOSH 500042 (M)
   
EKLA du Longet
01 May 1983
SHSB 365519 (M)
   
EDDI du Longet
01 May 1983
SHSB 365517 (M)
   
DOLY du Longet
03 Dec 1982
SHSB 361076 (F)
   
DAN du Longet
03 Dec 1982
SHSB 361072 (M)
   
DOMINO du Longet
03 Dec 1982
SHSB 361073 (M)
   
AMALIE vom Wogenrain
18 Sep 1983
ÖHZB OP 019 (F)
   
ANTON vom Wogenrain
18 Sep 1983
ÖHZB OP 016 (M)
   
GAMMA du Longet
23 Jul 1984
SHSB 382020 (F)
   
H'SCHEEBA (LOSH 500045)
15 May 1983
LOSH 500045 (F)
   
ADOLAR vom Wogenrain
18 Sep 1983
ÖHZB OP 017 (M)
   
HOLCHA (LOSH 500044)
15 May 1983
LOSH 500044 (F)
   
GIM Chata Tatrowa
09 Jun 1978
NHSB 1023225 (F)
HENIA (ALSH 33310)
16 May 1983
ALSH 33310 (F)
M'WALESKA
04 Apr 1988
NHSB 1625458 imp.BE (F)
 
M'BIELIK
04 Apr 1988
NHSB 1700211-G2 imp.BE (M)
 
LAIOS (NHSB 1900340/G-1)
06 Nov 1987
NHSB 1900340-G1 imp.BE (M)
 
HALINA (ALSH 33308)
16 May 1983
ALSH 33308 (F)
IPHIS du Val des Princes
10 Dec 1984
LOSH 534089 (F)
 
IRVIN du Val des Princes
10 Dec 1984
LOSH 534086 (M)
 
IOTA du Val des Princes
10 Dec 1984
LOSH 534092 (F)
 
IBSEN du Val des Princes
10 Dec 1984
LOSH 534087 (M)
 
IDOLE du Val des Princes
10 Dec 1984
LOSH 534093 (F)
 
IADO du Val des Princes
10 Dec 1984
LOSH 534085 (M)
 
ISIS du Val des Princes
10 Dec 1984
LOSH 534091 (F)
 
ISAURA du Val des Princes
10 Dec 1984
LOSH 534090 (F)
 
IORKA du Val des Princes
10 Dec 1984
LOSH 534088 (M)
 
HOMBRE (ALSH 33307)
16 May 1983
ALSH 33307 (M)
   
ILONKA Chata Tatrowa W-NL'83
24 Jun 1980
NHSB 1137781 (F)

MICIN Chata Tatrowa
08 Jan 1987
NHSB 1537908 (M)

   
MISCHA Chata Tatrowa
08 Jan 1987
NHSB 1537913 (F)
   
MATROS Chata Tatrowa
08 Jan 1987
NHSB 1537911 (M)
   
NASZ ODYNIEC Chata Tatrowa
30 Apr 1988
NHSB 1599230 (M)
   
NISKO Chata Tatrowa
30 Apr 1988
NHSB 1599228 (M)
   
LONKA Chata Tatrowa
05 Sep 1984
NHSB 1376323 (F)

TROJA (NHSB 1631199)
08 Feb 1989
NHSB 1631199 (F)
 
LADY (NHSB 1631198)
08 Feb 1989
NHSB 1631198 (F)
 
KAMOUCHKA (NHSB 1631200)
08 Feb 1989
NHSB 1631200 (F)
 
NONJA (NHSB 1631197)
08 Feb 1989
NHSB 1631197 (F)
 
JONA (NHSB 1631196)
08 Feb 1989
NHSB 1631196 (M)
 
LOEBAS Chata Tatrowa
05 Sep 1984
NHSB 1376322 (M)
   
LEX Chata Tatrowa
05 Sep 1984
NHSB 1376321 (M)
   
LUE Chata Tatrowa
05 Sep 1984
NHSB 1376320 (M)
   
LOEM Chata Tatrowa
05 Sep 1984
NHSB 1376319 (M)
   
CICE Chata Tatrowa
05 Sep 1984
NHSB 1376318 (M)
   
LUBASCH Chata Tatrowa<