Owczarek Podhalanski Online Database
This report has exceed the maximum number of offspring so not all offspring will be displayed.
Reverse pedigree of:
BYSTRA (KW.T-I-2/XXVIII)
(F) 15 Jun 1967, KW.T-I-2/XXVIII,
TATRA (KW.T-I-31/XXVIII)
14 Jul 1969
KW.T-I-31/XXVIII (F)
JUHAS II GAZDA
03 Apr 1971
PKR.O-XLI-12356 (M)
BELA (KW.T-III-89/XXVIII)

KW.T-III-89/XXVIII (F)
BRZANA (NHSB 1536022)
02 May 1983
NHSB 1536022 imp.PL (F)
CZARKO (NHSB 1541943)
12 Jul 1987
NHSB 1541943 (M)
 
SENNAS (NHSB 1541942)
12 Jul 1987
NHSB 1541942 (M)
 
NADJA (NHSB 1541944)
12 Jul 1987
NHSB 1541944 (F)
 
RAMBO (NHSB 1541937)
12 Jul 1987
NHSB 1541937 (M)
 
FALKO (NHSB 1541941)
12 Jul 1987
NHSB 1541941 (M)
 
RASCO (NHSB 1541940)
12 Jul 1987
NHSB 1541940 (M)
 
SHADOW (NHSB 1541939)
12 Jul 1987
NHSB 1541939 (M)
 
RASKO (1541938)
12 Jul 1987
NHSB 1541938 (M)
 
BYSTRA (PKR.O-CLXXX-44561)
02 May 1984
PKR.O-CLXXX-44561 (F)
   
Multi CH. BRZANA BULKA (NHSB 1536407)
02 May 1984
NHSB 1536407 imp.PL (F)

ILJA od Tatra Torbiakow
08 May 1988
NHSB 1587884 (F)
LOUVE (LOF 000093/26)
18 Jan 1995 LOF 000093/26 (F)
IVAR od Tatra Torbiakow
08 May 1988
NHSB 1587879 (M)
SASCHA van de Kleine Compagnie
07 Mar 1990 NHSB 1699701 (F)
DUNJA van de Kleine Compagnie
07 Mar 1990 NHSB 1699700 (F)
KISTHA van de Kleine Compagnie
07 Mar 1990 NHSB 1699699 (F)
NINA van de Kleine Compagnie
07 Mar 1990 NHSB 1699697 (F)
TARA van de Kleine Compagnie
07 Mar 1990 NHSB 1699696 (F)
RASNA van de Kleine Compagnie
07 Mar 1990 NHSB 1699695 (F)
NINJA van de Kleine Compagnie
07 Mar 1990 NHSB 1699694 (F)
PORTHOS van de Kleine Compagnie
07 Mar 1990 NHSB 1699691 (M)
GAZDA van de Kleine Compagnie
07 Mar 1990 NHSB 1699689 (M)
ATHOS van de Kleine Compagnie
07 Mar 1990 NHSB 1699690 (M)
ARGOS van de Kleine Compagnie
07 Mar 1990 NHSB 1699692 (M)
ASJA van de Kleine Compagnie
07 Mar 1990 NHSB 1699698 (F)
BOBBIE v.d. Kleine Compagnie
07 Mar 1990 NHSB 1699693 (M)
ILONA od Tatra Torbiakow
08 May 1988
NHSB 1587881 (F)
 
IWONA BULKA od Tatra Torbiakow
08 May 1988
NHSB 1587880 (F)
 
BELCIA z Kominkowej Polany
27 Mar 1987
PKR.I-XIII-2545 (F)
 
SYON od Tatra Torbiakow
26 Oct 1990
NHSB 1735400 (M)
 
BACIU z Kominkowej Polany
27 Mar 1987
NHSB 1650341 imp.PL (M)

 
CH.DE ISTRA od Tatra Torbiakow
08 May 1988
VDH/APH 90.049 imp.NL (F)
 
IBORA od Tatra Torbiakow
08 May 1988
NHSB 1587883 (F)
 
BRONIA DOLINA od Tatra Torbiakow
27 Aug 1989
NHSB 1662797 (F)

 
BABINKA z Kominkowej Polany
27 Mar 1987
NHSB 1625457 imp.PL (F)
 
TOLY od Tatra Torbiakow
26 Oct 1990
NHSB 1735399 (M)
 
BRZANA BULKA od Tatra Torbiakow
27 Aug 1989
NHSB 1662798 (F)

 
BACOSEK z Kominskowej Polany WW'88
27 Mar 1987
NHSB 1599803 imp.PL (M)

 
BUĆKO z Kominkowej Polany
27 Mar 1987
PKR.I-XIII-2549 (M)
CORA Mała Dolina
04 Jun 1992 PKR.I-LXII-15295 (F)
CHARNA Mała Dolina
04 Jun 1992 PKR.I-15310 (F)
CEZAR Mała Dolina
04 Jun 1992 PKR.I-LXXII-15301 (M)
SZAROW od Tatra Torbiakow
26 Oct 1990
NHSB 1735401 (M)
 
BACOSEC HARNAS od Tatra Torbiakow
27 Aug 1989
NHSB 1662796 (M)
 
CH.NL SIRKKA-DOLINA od Tatra Torbiakow W-NL'93-'94
26 Oct 1990
NHSB 1735402 (F)

 
BACUŚ z Kominkowej Polany
27 Mar 1987
PKR.I-V-999 (M)
 
LIMBA (rej. 507/75)
12 Sep 1975
rej. 507/75 (F)
     
HARNAŚ z Liptoków
12 Jun 1976
PKR.O-LXXVII-21133 (M)
GROM (PKR.O-CVI-28279)
01 May 1979
PKR.O-CVI-28279 (M)
JOBBY (LOSH 537814)
25 Apr 1985
LOSH 537814 (M)
 
JAZZ (LOSH 537815)
25 Apr 1985
LOSH 537815 (M)
 
JOB (LOSH 537813)
25 Apr 1985
LOSH 537813 (M)
 
JOEL (LOSH 537816)
25 Apr 1985
LOSH 537816 (M)
 
JACA (LOSH 537817)
25 Apr 1985
LOSH 537817 (M)
 
JELLA (LOSH 537820)
25 Apr 1985
LOSH 537820 (F)
 
JOCONDE (LOSH 537818)
25 Apr 1985
LOSH 537818 (F)
 
JAKTA (LOSH 537819)
25 Apr 1985
LOSH 537819 (F)
 
ELIGA (ALSH 30328)
14 Sep 1980
ALSH 30328 (F)
 
IVONA (LOSH 515318)
11 May 1984
LOSH 515318 (F)
 
IDRISSE (LOSH 515320)
11 May 1984
LOSH 515320 (F)
 
IRMINE (LOSH 515319)
11 May 1984
LOSH 515319 (F)
 
JELLA (LOSH 533805)
20 Feb 1985
LOSH 533805 (F)
 
JIVAN (LOSH 533803)
20 Feb 1985
LOSH 533803 (M)
 
IRKA (LOSH 515317)
11 May 1984
LOSH 515317 (F)
 
HAKIM (LOSH 498517)
03 Jun 1983
LOSH 498517 (M)
 
HARLEM (LOSH 498518)
03 Jun 1983
LOSH 498518 (M)
 
HORTENSE (LOSH 498520)
03 Jun 1983
LOSH 498520 (F)
 
HORGAL (LOSH 498519)
03 Jun 1983
LOSH 498519 (M)
 
IRMIN (LOSH 515314)
11 May 1984
LOSH 515314 (M)
 
IRISA (LOSH 515315)
11 May 1984
LOSH 515315 (F)
 
ISA (LOSH 515316)
11 May 1984
LOSH 515316 (F)
 
IDRIS (LOSH 515311)
11 May 1984
LOSH 515311 (M)
 
JOHAN (LOSH 533802)
20 Feb 1985
LOSH 533802 (M)
 
ETIENNE (ALSH 30335)
13 Oct 1980
ALSH 30335 (M)
 
INCA (LOSH 515312)
11 May 1984
LOSH 515312 (M)
 
IVANOVITCH (LOSH 515313)
11 May 1984
LOSH 515313 (M)
 
JENA (LOSH 533804)
20 Feb 1985
LOSH 533804 (F)
 
litter Bulgajewska 03
22 Mar 1982
 
MABROUK (LOSH 615025)
11 Jul 1988
LOSH-0615025 (M)
 
MOUK-SIN (LOSH 615026)
11 Jul 1988
LOSH-0615026 (M)
 
MARQUIS (LOSH 615027)
11 Jul 1988
LOSH-0615027 (M)
 
MIKO (LOSH 615028)
11 Jul 1988
LOSH-0615028 (M)
 
MARCOS (615029)
11 Jul 1988
LOSH-0615029 (M)
 
MURFY (615030)
11 Jul 1988
LOSH-0615030 (F)
 
MIDA (615031)
11 Jul 1988
LOSH-0615031 (F)
 
ŚNIEŻKA z Liptoków
10 Oct 1978
PKR.O-XCV-25491 (F)
WARCULA z Liptoków
01 Jul 1980
PKR.O-CXXI-31647 (F)
DIANA spod Śnieźnej Kurniawy
03 Jul 1985 LHP 153/89 (F)
BACUŚ spod Śnieźnej Kurniawy
26 Nov 1984 (M)
DORA spod Śnieźnej Kurniawy
03 Jul 1985 PKR.O-CCVIV-51718 (F)
MISIEK spod Śnieźnej Kurniawy
17 Dec 1982 PKR.O-CXLVIII-37802 (M)
CH.DE-LU WATRA z Liptoków
01 Jul 1980
NHSB 1150596 imp.PL (F)

MAREK (NHSB 1277205)
01 Jul 1983 NHSB 1277205 (M)
GRADKA (KW.T-III-161/XXVIII)
25 Oct 1978
KW.T-III-161/XXVIII (F)
BYSTRY Spod Nosala

PKR.O-CXVII-30548 (M)
GRANDA (PKR.O-CXIIX-38107)
31 Oct 1988 PKR.O-CXIIX-38107 (F)
DOLINA (KWT II-3)

KWT II-3 (F)
   
GRONIA (PKR.O-XCII-24860)
17 May 1978
PKR.O-XCII-24860 (F)
EKIER v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
LOSH 450691 (M)
 
HARNASA v.h. Goralenhof
30 Oct 1983
NHSB 1375274 imp.BE (F)
 
HULEX v/h Goralenhof
30 Oct 1983
LOSH 509411 (M)
 
ERA v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
LOSH 450700 (F)
 
EDYCJA v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
LOSH 450698 (F)
 
HANKA v/h Goralenhof
30 Oct 1983
LOSH 509412 (F)
 
EGID v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
LOF 000014/4 imp.BE (M)
 
EMIR v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
LOSH 450694 (M)
 
HERA v/h Goralenhof
30 Oct 1983
LOSH 509413 (F)
 
EPOK v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
LOSH 450695 (M)
 
ECHO v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
NHSB 1125961 imp.BE (M)
 
EMOGA v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
LOSH 450699 (F)
 
EMBLEM v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
LOSH 450693 (M)
 
ERDAL v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
LOSH 450696 (M)
 
EKRAN v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
LOSH 450692 (M)
 
ERDOS v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
LOSH 450697 (M)
 
GRONIK (PKR O-23455)

PKR O-23455 (M)
JODŁA (KWT ?-35)

KWT ?-35 (F)
 
MORENA z Liptoków (PKR.O-30551)
09 May 1980
PKR.O-CXVII-30551 (F)
TURNIA z Liptoków
28 Feb 1988
(F)
 
LIMBA z Polany pod Jeziorem
15 Jul 1985
KW.T-IV-23/XXVIII (F)
 
TURLIK z Liptokow
28 Feb 1988
DKK 26095/88 imp.PL (M)
 
MNICH (DKK09490/89)
09 May 1980
DKK 09490/89 (M)
   
BARTEK z Rusinowej Polany
16 Apr 1978
PKR.O-XCIV-25306/KW IV-36 (M)
KLON (NHSB 1149800)
10 Jun 1980
NHSB 1149800 imp.PL (M)
 
ZAWROTKA z Kwiecistego Uplazu
24 Jul 1981
PKR.O-CXLI-36042 (F)
 
SABRINA (Bartek x Limba)
10 Jun 1980
(F)
 
TARAS pod Lubelkami
29 Jun 1985
PKR.O-CCLII-58549 imp.PL (M)
 
RAMZES Dabrowskie Uroczysko
06 Jul 1982
PKR.O-CLV-39441 (M)
DULA Jaskier
08 Mar 1987
PKR.I-IV-756 (F)
SENDI Jaskier
16 Nov 1991 PKR.I-LXIII-12822 (F)
ASTOR ARES

PKR.I-2093 (M)
 
DOLLI Jaskier
08 Mar 1987
PKR.I-XII-2324 (F)
 
DZEK Jaskier
08 Mar 1987
PKR.I-XI-2089 (M)
HALNY Batom
24 Apr 1996 RKF 1029770 imp.PL (M)
BABIORZ (PKR.O-XCIV-25304)
29 Aug 1978
PKR.O-XCIV-25304 imp.PL (M)

EKIER v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
LOSH 450691 (M)
 
FALOWAC du Domaine Zababiorz
02 Feb 1981
ALSH 30794 (F)
 
ERA v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
LOSH 450700 (F)
 
EDYCJA v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
LOSH 450698 (F)
 
EGID v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
LOF 000014/4 imp.BE (M)
 
EMIR v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
LOSH 450694 (M)
 
EPOK v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
LOSH 450695 (M)
 
ECHO v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
NHSB 1125961 imp.BE (M)
 
EMOGA v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
LOSH 450699 (F)
 
EMBLEM v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
LOSH 450693 (M)
 
ERDAL v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
LOSH 450696 (M)
 
EKRAN v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
LOSH 450692 (M)
 
ERDOS v.h. Goralenhof
28 Jul 1980
LOSH 450697 (M)
 
FIGLARN du Domaine Zababiorz
02 Feb 1981
ALSH 30791 (M)
 
FURIA du Domaine Zababiorz
02 Feb 1981
ALSH 30792 (M)
 
BORNIA TATRA z Budrysówki
20 Aug 1979
NHSB 1100127 imp.PL (F)
   
BUCZYNA z Budrysówki
20 Aug 1979
PKR.O-CVI-28284 (F)
BELA z Butorowego Wierchu
02 Aug 1982
PKR.O-CXLI-36045 (F)
 
CH.PL;CIB BILIK z Butorowego Wierchu
02 Aug 1982
PKR.O-CXCIX-48426 (M)
LUŚNIA z Butorowego Wierchu
10 Feb 1988 PKR.I-XIX-3676 (F)
BERTA ze Smytni
03 Oct 1985 PKR.O-CCXXXVII-57178 (F)
DIANA spod Śnieźnej Kurniawy
03 Jul 1985 LHP 153/89 (F)
DORA spod Śnieźnej Kurniawy
03 Jul 1985 PKR.O-CCVIV-51718 (F)
IZAURA ŚLEBODNA z Butorowego Wierchu
31 May 1985 PKR.O-CCXIV-51717 (F)
GRANIA z Rusinowej Polany
31 Jan 1987 VDH/APH 90.048 imp.PL (F)
BYSTRA ze Smytni
03 Oct 1985 PKR.O-CCXXXVII-57177 (F)
BÖR (PKR.O-CXI-24441)
10 Jun 1978
PKR.O-CXI-24441 imp.PL (M)
   
CH.PL GRZMOT (PKR.O-CIV-27798)
01 May 1979
PKR.O-CIV-27798 (M)
WANTA z Butorowego Wierchu
24 Jan 1984
PKR.O-CLXXVII-43855 (F)
LUŚNIA z Butorowego Wierchu
10 Feb 1988 PKR.I-XIX-3676 (F)
IZAURA ŚLEBODNA z Butorowego Wierchu
31 May 1985 PKR.O-CCXIV-51717 (F)
GROŃ GAZDA z Dzianisza
22 Mar 1981
LHP 24 imp.PL (M)
Nagykovácsi-Alba CROY
15 Nov 1985 LHD 150 (M)
Nagykovácsi-Alba ARI
21 Jul 1984 LHP 116 (F)
Nagykovácsi-Alba CIKI
15 Nov 1985 LHP 151 (M)
Nagykovácsi-Alba CORIN
08 Aug 1987 LHP 32/87 (F)
ARAK (NHSB 1200821)
25 Sep 1981
NHSB 1200821 imp.PL (M)
 
BELA z Butorowego Wierchu
02 Aug 1982
PKR.O-CXLI-36045 (F)
 
CH.PL;CIB BILIK z Butorowego Wierchu
02 Aug 1982
PKR.O-CXCIX-48426 (M)
LUŚNIA z Butorowego Wierchu
10 Feb 1988 PKR.I-XIX-3676 (F)
BERTA ze Smytni
03 Oct 1985 PKR.O-CCXXXVII-57178 (F)
DIANA spod Śnieźnej Kurniawy
03 Jul 1985 LHP 153/89 (F)
DORA spod Śnieźnej Kurniawy
03 Jul 1985 PKR.O-CCVIV-51718 (F)
IZAURA ŚLEBODNA z Butorowego Wierchu
31 May 1985 PKR.O-CCXIV-51717 (F)
GRANIA z Rusinowej Polany
31 Jan 1987 VDH/APH 90.048 imp.PL (F)
BYSTRA ze Smytni
03 Oct 1985 PKR.O-CCXXXVII-57177 (F)
BELA (PKR O-43654)
17 Jun 1983
PKR.O-CLXXVI-43654 (F)
 
WANTULA z Butorowego Wierchu
24 Jan 1984
PKR.O-CLXXVII-43854 (F)
 
AZA z Kamience (PKR.O-CXXXI-33087)
25 Sep 1981
PKR.O-CXXXI-33087 (F)
 
LIMBA (KW.T-III-226/XXVIII)
27 Oct 1981
KW.T-III-226/XXVIII (F)
 
DANA GAŹDZINA z Malscińskiej Równi
02 Jul 1986
PKR.O-CCXLII-58452 (F)
 
ASTA z Kamienca
25 Sep 1981
imp.PL (F)
 
BECZKA (PKR.O-CII-28848)
17 Nov 1979
PKR.O-CII-28848 (F)
HOMRA z Liptoków
20 May 1984
(F)
 
DYMKA z Liptokow
28 Apr 1983
PKR O-38844 (F)
 
HARNAŚ z Liptoków II
20 May 1984
PKR.O-CLXXXV-45451 (M)
 
SIUMNA z Liptoków
26 Apr 1985
PKR.O-CCXIX-52883 (F)
CORA Mała Dolina
04 Jun 1992 PKR.I-LXII-15295 (F)
CHARNA Mała Dolina
04 Jun 1992 PKR.I-15310 (F)
CEZAR Mała Dolina
04 Jun 1992 PKR.I-LXXII-15301 (M)
HALNIAK z Liptoków
20 May 1984
PKR.O-CLXXX-44591 (M)
 
DANA z Liptoków
28 Apr 1983
PKR.O-CLXXXV-45455 (F)
DUMNO z Liptoków
21 Jul 1986 PKR.I-XII-543 (F)
SKORUSA-DOLINA z Liptoków
28 Apr 1987 PKR.I-VIII-1456 (F)
SZAROTKA z Liptoków
28 Apr 1987 PKR.I-XI-2002 (F)
SZAŁAS z Liptoków
28 Apr 1987 PKR.I-VIII-1455 (F)
CH.PL SIUCHAJ z Liptokow
26 Apr 1985
PKR O-50737 (M)
 
DOLINA z Liptoków
28 Apr 1983
PKR.O-CLIXV-41218 (F)
 
CH.PL ŚWARNY z Liptoków
26 Apr 1985
PKR.I-VIII-1458 (M)
 
HAJDUK z Liptoków
20 May 1984
PKR.O-CLXXXV-45452 (M)
DUMNO z Liptoków
21 Jul 1986 PKR.I-XII-543 (F)
SKORUSA-DOLINA z Liptoków
28 Apr 1987 PKR.I-VIII-1456 (F)
SZAROTKA z Liptoków
28 Apr 1987 PKR.I-XI-2002 (F)
SZAŁAS z Liptoków
28 Apr 1987 PKR.I-VIII-1455 (F)
BONA Bialy Lazik
04 Dec 1979
DKK 20417/1980 (F)
AIKO (DKK-30171/1983) W-DK'84,'85,'86
26 Jun 1983
DKK 30171/1983 (M)
 
ARNAS (DKK-30170/1983)
26 Jun 1983
DKK 30170/1983 (M)
 
KISTKA z Turniczek
01 Feb 1979
PKR.O-XCV-25501 (F)

CH.PL KOTLIK z Doliny za Bramka WW'85
21 Oct 1981
PKR.O-CXXXII-34076 (M)

ILJA od Tatra Torbiakow
08 May 1988 NHSB 1587884 (F)
IVAR od Tatra Torbiakow
08 May 1988 NHSB 1587879 (M)
ILONA od Tatra Torbiakow
08 May 1988 NHSB 1587881 (F)
IWONA BULKA od Tatra Torbiakow
08 May 1988 NHSB 1587880 (F)
EWY od Tatra Torbiakow
06 Feb 1988 NHSB 1576009 (M)
ESTA od Tatra Torbiakow
06 Feb 1988 NHSB 1576011 (F)
CH.DE ISTRA od Tatra Torbiakow
08 May 1988 VDH/APH 90.049 imp.NL (F)
IBORA od Tatra Torbiakow
08 May 1988 NHSB 1587883 (F)
EWA od Tatra Torbiakow
06 Feb 1988 NHSB 1576012 (F)
EMON od Tatra Torbiakow
06 Feb 1988 NHSB 1576008 (M)
ELANORA od Tatra Torbiakow
06 Feb 1988 NHSB 1576010 (F)
FIRANKA od Tatra Torbiakow
08 Dec 1987 NHSB 1567458 (F)
UWAGA URSA od Tatra Torbiakow
20 Mar 1988 NHSB 1587878 (F)
ULIKA od Tatra Torbiakow
20 Mar 1988 NHSB 1587876 (F)
UFAC od Tatra Torbiakow
20 Mar 1988 NHSB 1587875 (M)
UFNY od Tatra Torbiakow
20 Mar 1988 NHSB 1587874 (M)
FALDA DUZY od Tatra Torbiakow
08 Dec 1987 NHSB 1567456 (F)
FILON od Tatra Torbiakow
08 Dec 1987 NHSB 1567454 (M)
FAJKA od Tatra Torbiakow
08 Dec 1987 NHSB 1567457 (F)
FRAJDA od Tatra Torbiakow
08 Dec 1987 NHSB 1567459 (F)
ULGA od Tatra Torbiakow
20 Mar 1988 NHSB 1587877 (F)
FRANEK od Tatra Torbiakow
08 Dec 1987 NHSB 1567455 (M)
LIMBA z Turniczki
12 May 1982
PKR.O-CXXXIX-35511 (F)
 
GROŹNA Turniczki
01 Apr 1983
NHSB 1290299 imp.PL (F)
 
KOSZYSTA Turniczki
21 Oct 1981
NHSB 1250394 imp.PL (F)
 
KRYWAŃ z Doliny za Bramka
21 Oct 1981
PKR.O-XXXII-34078 (M)
 
KOSÓWKA Turniczki
21 Oct 1981
NHSB 1230398 imp.PL (F)

 
BARTUŚ (PKR.O-XCI-24443)
03 Apr 1978
PKR.O-XCI-24443 (M)

KOSZYSTA z Liptoków
14 Jun 1981
PKR.O-CXXVIII-33037 (F)
CZABA Kurna Izba
15 Jan 1986 PKR.O-CCXXIII-53896 imp.PL (F)
BARKA Kurna Izba
10 Feb 1985 PKR.I-48840 (F)
CZARA Kurna Izba
15 Jan 1986 PKR.O-CCXXIII-53898 imp.PL (F)
JAWOR z Liptoków
20 Aug 1979
PKR.O-CV-27821 (M)
AIKO (DKK-30171/1983) W-DK'84,'85,'86
26 Jun 1983 DKK 30171/1983 (M)
ARNAS (DKK-30170/1983)
26 Jun 1983 DKK 30170/1983 (M)
EGON Bialy Lazik
17 May 1983 (M)
ETNA Bialy Lazik
17 May 1983 DKK 08977/85 imp.DE (F)
ALI (DKK-30172/1983)
26 Jun 1983 DKK 30172/1983 (M)
ELKA Bialy Lazik
17 May 1983 DKK 18625/84 imp.DE (F)
WARCULA z Liptoków
01 Jul 1980
PKR.O-CXXI-31647 (F)
DIANA spod Śnieźnej Kurniawy
03 Jul 1985 LHP 153/89 (F)
BACUŚ spod Śnieźnej Kurniawy
26 Nov 1984 (M)
DORA spod Śnieźnej Kurniawy
03 Jul 1985 PKR.O-CCVIV-51718 (F)
MISIEK spod Śnieźnej Kurniawy
17 Dec 1982 PKR.O-CXLVIII-37802 (M)
DOLINA (KW.T-IV-15/XXVIII)

KW.T-IV-15/XXVIII (F)
TARAS pod Lubelkami
29 Jun 1985 PKR.O-CCLII-58549 imp.PL (M)
CH.DE-LU WATRA z Liptoków
01 Jul 1980
NHSB 1150596 imp.PL (F)

MAREK (NHSB 1277205)
01 Jul 1983 NHSB 1277205 (M)
DWORNY z Liptoków
02 Oct 1980
PKR.O-CXXII-31845 (M)
DYMKA z Liptokow
28 Apr 1983 PKR O-38844 (F)
DANA z Liptoków
28 Apr 1983 PKR.O-CLXXXV-45455 (F)
HYRNY (PKR.O-CLXIV-41217)
01 Jul 1983 PKR.O-CLXIV-41217 (M)
DOLINA z Liptoków
28 Apr 1983 PKR.O-CLIXV-41218 (F)
HOTARA (PKR O-40470)
01 Jul 1983 PKR O-40470 (F)
HANTA (PKR.O-CLXXX-44570)
01 Jul 1983 PKR.O-CLXXX-44570 (F)
DUMNA z Liptoków
02 Oct 1980
PKR.O-CXXVII-32769 (F)
SPIYWKA z Liptoków
18 Jun 1984 PKR.O-CLXXX-44592 (F)
DWORNA z Liptoków
02 Oct 1980
PKR.O-CXXII-31844 (F)
BERTA ze Smytni
03 Oct 1985 PKR.O-CCXXXVII-57178 (F)
BYSTRA ze Smytni
03 Oct 1985 PKR.O-CCXXXVII-57177 (F)
WARCUS (PKR.O-CXXI-31649)
04 Sep 1980
PKR.O-CXXI-31649 (M)
 
WANTA (PKR.O-CXXI-31648)
04 Sep 1980
PKR.O-CXXI-31648 (F)
 
STOKROT spod Wojnarowego Uplazu

PKR.O-CXXXII-34001 imp.PL (M)
SPIYWKA z Liptoków
18 Jun 1984 PKR.O-CLXXX-44592 (F)
CISA (KW.T-III-152/XXVIII)
27 Jul 1979
KW.T-III-152/XXVIII (F)
LIMBA (KW.T-III-226/XXVIII)
27 Oct 1981
KW.T-III-226/XXVIII (F)
 
REGLA (PKR.O-CXXII-31848)
06 Nov 1980
PKR.O-CXXII-31848 (F)
 
ALMA (KW.T-IV-7/XXVIII)
15 Jan 1983
KW.T-IV-7/XXVIII (F)
 
GŁADKA (PKR.O-CXVII-30552)
25 Oct 1978
PKR.O-CXVII-30552 (F)
   
GOLICA z Olczyskiego Potoku
25 Oct 1978
PKR.O-CIV-27801 (F)
DOLINA z Olczyskiego Potoku
01 May 1988
PKR.I-XXIV-4660 (F)
 
GAWRA (Wulkan x Golica)
15 Sep 1983
rej. 1317/83/XXVIII (F)
 
DOLINA Kamieńcowego

KW.T-I-190/XXVIII (F)
TURNIA (KWT ?-29)

KWT ?-29 (F)
JODŁA (KWT ?-35)
KWT ?-35 (F)
ORLA (KW.T-I-7/XVVIII)

KW.T-I-7/XVVIII (F)
WATRA II (KW.T-I-14/XXVIII)
16 Jun 1968 KW.T-I-14/XXVIII (F)
BACUŚ (KW.T-I-45/XXVIII)
05 Jun 1969 KW.T-I-45/XXVIII (M)
BACA (KW.T-I-49/XXVIII)
KW.T-I-49/XXVIII (M)
HUBA (KW.T-I-15/XXVIII)
KW.T-I-15/XXVIII (F)
MIŚ-BARTEK
05 Jun 1969 KW.T-I-44/XXVIII (M)
DOLINA KW.T-III-190/XXVIII

KW.T-III-190/XXVIII (F)
HYRNY (PKR.O-CLXIV-41217)
01 Jul 1983
PKR.O-CLXIV-41217 (M)
SIUMNA z Liptoków
26 Apr 1985 PKR.O-CCXIX-52883 (F)
CH.PL SIUCHAJ z Liptokow
26 Apr 1985 PKR O-50737 (M)
CH.PL ŚWARNY z Liptoków
26 Apr 1985 PKR.I-VIII-1458 (M)
KASPROWY z Turniczek
01 Feb 1979
(M)
   
FIRN (NHSB 702736)
25 Oct 1973
NHSB 0702736 imp.PL (M)
     
DAKA (NHSB 830182)
11 May 1974
NHSB 0830182 imp.PL (F)
     
KIERDEL Gazda Kurnicki
22 Mar 1976
NHSB 0950200 imp.PL (F)
     
IZA (KW.T-III-164/XXVIII)
01 Aug 1979
KW.T-III-164/XXVIII (F)
GRANDA (PKR.O-CXIIX-38107)
31 Oct 1988
PKR.O-CXIIX-38107 (F)
   
ANTOŁEK Gazda Kuźnicki
01 Aug 1979
PKR.O-CXI-29129 (M)
HAIFFA (LOSH 493987)
10 Feb 1983
LOSH 493987 (F)
   
HEIDY (LOSH 493988)
10 Feb 1983
LOSH 493988 (F)
   
HOBBY (LOSH 493990)
10 Feb 1983
LOSH 493989 (F)
   
HONEY (LOSH 493989)
10 Feb 1983
LOSH 493990 (F)
   
ANTONEK v/d Hohen Tatra
13 Jan 1984
VDH/APH 84.004 (M)
   
ANJEK v/d Hohen Tatra
13 Jan 1984
VDH/APH 84.003 (M)
   
ANUSCHKA v/d Hohen Tatra
13 Jan 1984
VDH/APH 84.006 (F)
   
ANNEK v/d Hohen Tatra
13 Jan 1984
VDH/APH 84.005 (M)
   
ANTEK v/d Hohen Tatra
13 Jan 1984
VDH/APH 84.002 (M)
   
BANIA (PKR.O-LIX-16644)
07 Apr 1975
PKR.O-LIX-16644 imp.PL (F)
     
LAWINA KOCHASIA Gazda Kuźnicki
01 Apr 1978
PKR.O-XCI-24579 (F)
     
KUMOSKA (NHSB 830218)
12 Sep 1975
NHSB 0830218 imp.PL (F)
ANGEL dal der Tatra
14 Oct 1977
NHSB 0995601 (F)
   
AMOR dal der Tatra
14 Oct 1977
NHSB 0995598 (M)
   
ARFO dal der Tatra
14 Oct 1977
NHSB 0995597 (M)
   
ASCHA dal der Tatra
14 Oct 1977
NHSB 0995596 (M)
   
ANKIE dal der Tatra
14 Oct 1977
SHSB 306042 imp.NL (F)
DASCHA du Longet
03 Dec 1982
SHSB 361075 (F)
 
DANJA du Longet
03 Dec 1982
SHSB 361074 (F)
 
DOLY du Longet
03 Dec 1982
SHSB 361076 (F)
 
DAN du Longet
03 Dec 1982
SHSB 361072 (M)
 
DOMINO du Longet
03 Dec 1982
SHSB 361073 (M)
 
ANGELIQUE dal der Tatra
14 Oct 1977
SHSB 306041 imp.NL (F)
CAPY du Longet
23 Dec 1981
SHSB 346801 (M)
 
GILDAS du Longet
23 Jul 1984
SHSB 382021 (F)
 
ELFI du Longet
01 May 1983
SHSB 365520 (M)
 
EVA du Longet
01 May 1983
SHSB 365524 (F)
 
EUROS du Longet
01 May 1983
SHSB 365521 (M)
 
ERA du Longet
01 May 1983
SHSB 365522 (F)
 
ESMERALDA du Longet
01 May 1983
SHSB 365523 (F)
 
EH-BAZIL du Longet
01 May 1983
SHSB 365518 (M)
 
EKLA du Longet
01 May 1983
SHSB 365519 (M)
 
EDDI du Longet
01 May 1983
SHSB 365517 (M)
 
GAMMA du Longet
23 Jul 1984
SHSB 382020 (F)
 
CISNA Tatrzanski Ring
15 Sep 1976
PKR.O-LXXVI-20807 (F)
AKRA Rogalinski Legi
13 Jul 1979
NHSB 1125898 imp.PL (F)
JANOSIK of the Jolly Turfies
08 Dec 1982
NHSB 1249293 (M)
FAJKA (NHSB 1439126)
17 Nov 1985 NHSB 1439126 (F)
DUNAJ (NHSB 1439125)
17 Nov 1985 NHSB 1439125 (M)
SOLO VALENZA of the Jolly Turfies
08 Dec 1982
NHSB 1249297 (M)
 
DJANGO of the Jolly Turfies
08 Dec 1982
NHSB 1249296 (M)
 
BOREK BRUNO of the Jolly Turfies
08 Dec 1982
NHSB 1249299 (M)
 
JUREK of the Jolly Turfies
08 Dec 1982
NHSB 1249298 (M)
 
DASSO of the Jolly Turfies
08 Dec 1982
NHSB 1249295 (M)
 
WANDA of the Jolly Turfies
15 Oct 1985
NHSB 1446597 (F)
 
MROZNA of the Jolly Turfies
24 Dec 1983
NHSB 1315873 (F)
 
PATROESKA of the Jolly Turfies
15 Oct 1985
NHSB 1446599 (F)
 
ORLA of the Jolly Turfies
24 Dec 1983
NHSB 1315870 (F)
 
PANITZ of the Jolly Turfies
15 Oct 1985
NHSB 1446596 (M)
 
BOREK of the Jolly Turfies
24 Dec 1983
NHSB 1315865 (M)
 
DANUTHA of the Jolly Turfies
24 Dec 1983
NHSB 1315871 (F)
 
DANOETA of the Jolly Turfies
24 Dec 1983
NHSB 1315869 (F)
 
LIDO of the Jolly Turfies
24 Dec 1983
NHSB 1315866 (M)
 
BEERTJE of the Jolly Turfies
15 Oct 1985
NHSB 1446595 (M)
 
DUNYA of the Jolly Turfies
15 Oct 1985
NHSB 1446594 (M)
 
GIEWONT of the Jolly Turfies
15 Oct 1985
NHSB 1446593 (M)
 
KATINGKA of the Jolly Turfies
24 Dec 1983
NHSB 1315867 (F)
 
DAISY of the Jolly Turfies
15 Oct 1985
NHSB 1446598 (F)
 
DORAN of the Jolly Turfies
15 Oct 1985
NHSB 1446592 (M)
 
PANICZ-DRUE of the Jolly Turfies
08 Dec 1982
NHSB 1249294 (M)
 
ALEXCA of the Jolly Turfies
24 Dec 1983
NHSB 1315872 (F)
 
KIRA of the Jolly Turfies
24 Dec 1983
NHSB 1315868 (F)
 
ABJES Rogalinski Legi
13 Jul 1979
PKR.O-CVI-28089 (F)
   
ABEL Rogalinski Legi
13 Jul 1979
PKR.O-CVII-28312 (M)
   
CZIKA (NHSB 1050092)
20 Jun 1976
NHSB 1050092 imp.PL (F)
     
KUMOTER (NHSB 895346)
12 Sep 1975
NHSB 0895356 imp.PL (M)
     
KROKUS (PKR.O-LXV-18053)
12 Sep 1975
PKR.O-LXV-18053 (M)
     
ZWYRNY (Juhas x Dana)
18 Apr 1976
(M)
     
GIEWONT Gazda Kuźnicki
22 Apr 1978
PKR.O-XCII-24660 (M)
     
LIMBA (KW.T-III-150/XXVIII)

KW.T-III-150/XXVIII (F)
DULKA (KW.T-III-158/XXVIII)

KW.T-III-158/XXVIII (F)
ORKA Lachy
02 May 1980
NHSB 1100459 imp.PL (F)
   
BASTA (PKR.O-CLXXX-44569)
29 Apr 1983
PKR.O-CLXXX-44569 (F)
   
DOLKA (PKR.O-LIII-15901/15101)
02 Aug 1972
PKR.O-LIII-15901/15101 (F)
GAZDA (PKR.O-LVII-16098)
01 May 1974
PKR.O-LVII-16098 (M)
ORLICA (NHSB 945125)
05 Jul 1976
NHSB 0945125 imp.PL (F)
   
AFRA vom Morskie Oko
08 Jul 1978
DDR OZ 042 (F)
   
ORLIK (NHSB 950127/PKR O-19857)
05 Jul 1976
NHSB 0950127 imp.PL (M)
   
ANDER vom Morskie Oko
08 Jul 1978
DDR OZ 040 (M)
   
ANJEK vom Morskie Oko
08 Jul 1978
DDR OZ 039 (M)
   
ASKO vom Morskie Oko
08 Jul 1978
DDR OZ 038 (M)
   
AURICA vom Morskie Oko
08 Jul 1978
DDR OZ 041 (F)
   
BENITA vom Morskie Oko
30 Jun 1979
DDR OZ 050 (F)
   
WICHER Dunajec
26 Mar 1978
PKR.O-LXXXIX-24002 imp.PL (M)
   
BRUSEK (PKR.O-LXV-18095)
05 Apr 1975
PKR.O-LXV-18095 (M)
SKALA z Chaty Goralskiej
20 Jul 1976
NHSB 1049105 imp.PL (F)
   
LIMBA z Chaty Góralskiej
20 Jul 1976
PKR.O-LXXX-21847 imp.PL (F)
   
DUNAJ z Chaty Góralskiej
20 Jul 1976
PKR.O-LXXX-21978 imp.PL (M)
   
GROM (PKR.O-XLI-12357)
03 Apr 1971
PKR.O-XLI-12357 (M)
GROT (PKR.O-XXVII-13753)
06 Sep 1972
PKR.O-XXVII-13753 (M)
DUNAJ (DDR OZ 023)
15 May 1975
DDR OZ 023 imp.PL (M)
BARA vom Vogtlandsee
01 Aug 1977
DDR OZ 034 (F)
AMBRA vom Usadell
11 Jul 1979 DDR OZ 054 (F)
ACHAT vom Usadell
11 Jul 1979 DDR OZ 051 (M)
AMIRA vom Usadell
11 Jul 1979 DDR OZ 055 (F)
ANDROS vom Usadell
11 Jul 1979 DDR OZ 052 (M)
AZURRO vom Usadell
11 Jul 1979 DDR OZ 053 (M)
ANN vom Usadell
11 Jul 1979 DDR OZ 056 (F)
BELLINDA vom Vogtlandsee
01 Aug 1977
DDR OZ 036 (F)
BOY vom Gersdofer Grund
22 Jun 1980 DDR OZ 061 (M)
ACHAT vom Gersdorfer Grund
13 Jun 1979 DDR OZ 044 (M)
AFRA vom Gersdorfer Grund
13 Jun 1979 DDR OZ 047 (F)
AGGI vom Gersdorfer Grund
13 Jun 1979 DDR OZ 048 (F)
ALF vom Gersdorfer Grund
13 Jun 1979 DDR OZ 045 (M)
ANKA vom Gersdorfer Grund
13 Jun 1979 DDR OZ 049 (F)
ARKO vom Gersdorfer Grund
13 Jun 1979 DDR OZ 046 (M)
BARRY vom Gersdorfer Grund
22 Jun 1980 DDR OZ 059 (M)
BASCO vom Gersdorfer Grund
22 Jun 1980 DDR OZ 060 (M)
BEAUTY vom Gersdorfer Grund
22 Jun 1980 DDR OZ 063 (F)
BRITTA vom Gersdorfer Grund
22 Jun 1980 DDR OZ 064 (F)
BELLA vom Vogtlandsee
01 Aug 1977
DDR OZ 035 (F)
 
BARRY vom Vogtlandsee
01 Aug 1977
DDR OZ 032 (M)
 
BELL vom Vogtlandsee
01 Aug 1977
DDR OZ 033 (M)
 
BERY vom Vogtlandsee
01 Aug 1977
DDR OZ 037 (F)
 
BACA (PKR.O-LXII-17302)
15 May 1975
PKR.O-LXII-17302 (M)
   
BIAŁY Zbójnik Tatrzański
10 Jun 1974
NHSB 0754280 imp.PL (M)
WATRA (NHSB 920963)
16 Oct 1976
NHSB 0920963 (M)
 
WELMOED (NHSB 920962)
16 Oct 1976
NHSB 0920962 (M)
 
WALDECK (NHSB 920961)
16 Oct 1976
NHSB 0920961 (M)
 
WLADIMIR (NHSB 920960)
16 Oct 1976
NHSB 0920960 (M)
 
WARSZAWA (NHSB 920959)
16 Oct 1976
NHSB 0920959 (M)
 
NINA d'Astraca
30 Nov 1977
NHSB 0999985 (F)
 
BAS d'Astraca
30 Nov 1977
NHSB 0999980 (M)
 
BLONDI d'Astraca
30 Nov 1977
NHSB 0999984 (F)
 
BESSY d'Astraca
30 Nov 1977
NHSB 0999987 (F)

 
BACHUS d'Astraca
30 Nov 1977
NHSB 0999982 (M)

 
BORIS d'Astraca
30 Nov 1977
NHSB 0999981 (M)
 
BELLINDA d'Astraca
30 Nov 1977
NHSB 0999986 (F)
 
BLOKO d'Astraca
30 Nov 1977
NHSB 0999983 (M)
 
BARTEK II (PKR O-18656)
15 May 1975
PKR O-18656 (M)
   
BIEROS Zbójnik Tatrzański
10 Jun 1974
(M)

   
BAREK Zbójnik Tatrzański
15 May 1975
NHSB 0805041 imp.PL (M)

SANDRA (NHSB 973209)
04 Aug 1977
NHSB 0973209 (F)
 
BAZECK v.d. Warrebosk
21 Oct 1978
NHSB 1036876 (M)
 
LAELIA (NHSB 1024287)
04 Jul 1978
NHSB 1024287 (F)
 
SORBA (NHSB 1024288)
04 Jul 1978
NHSB 1024288 (F)
 
ANOESKA (NHSB 1024286)
04 Jul 1978
NHSB 1024286 (F)
 
GROM (NHSB 1024285)
04 Jul 1978
NHSB 1024285 (M)
 
TIEWONT (NHSB 1024284)
04 Jul 1978
NHSB 1024284 (M)
 
WILMA v.d. Warrebosk
21 Oct 1978
NHSB 1036883 (F)
 
SONJA v.d. Warrebosk
21 Oct 1978
NHSB 1036882 (F)
 
BIANKA v.d. Warrebosk
21 Oct 1978
NHSB 1036881 (F)
DIONE (NHSB 1078762)
13 Jul 1979 NHSB 1078762 (F)
NYINKA (NHSB 1078761)
13 Jul 1979 NHSB 1078761 (F)
SANDRA (NHSB 1078760)
13 Jul 1979 NHSB 1078760 (F)
PASJA (NHSB 1078759)
13 Jul 1979 NHSB 1078759 (F)
CASPER (NHSB 1078758)
13 Jul 1979 NHSB 1078758 (M)
DRIES v.d. Warrebosk
21 Oct 1978
NHSB 1036879 (M)
 
TIRUS v.d. Warrebosk
21 Oct 1978
NHSB 1036878 (M)

DIONE (NHSB 1078762)
13 Jul 1979 NHSB 1078762 (F)
NYINKA (NHSB 1078761)
13 Jul 1979 NHSB 1078761 (F)
SANDRA (NHSB 1078760)
13 Jul 1979 NHSB 1078760 (F)
PASJA (NHSB 1078759)
13 Jul 1979 NHSB 1078759 (F)
CASPER (NHSB 1078758)
13 Jul 1979 NHSB 1078758 (M)
CLAUS v.d. Warrebosk
21 Oct 1978
NHSB 1036877 (M)
 
BELLE v/d Warrebosk
02 Nov 1977
NHSB 0992076 (M)
 
KASJA v.d. Warrebosk II
21 Oct 1978
NHSB 1036880 (F)
 
BORR (NHSB 1024283)
04 Jul 1978
NHSB 1024283 (M)
 
POLKA (NHSB 973210)
04 Aug 1977
NHSB 0973210 (F)
 
JERZY (NHSB 973208)
04 Aug 1977
NHSB 0973208 (F)
 
NOWY (NHSB 973207)
04 Aug 1977
NHSB 0973207 (F)
 
TASJA (NHSB 973206)
04 Aug 1977
NHSB 0973206 (F)
 
ALEXANDER (NHSB 973205)
04 Aug 1977
NHSB 0973205 (M)
 
SZERNIK (NHSB 973204)
04 Aug 1977
NHSB 0973204 (M)
 
IWAN (NHSB 973203)
04 Aug 1977
NHSB 0973203 (M)
 
FLORA v.d. Warrebosk
18 May 1977
NHSB 0960177 (F)
 
NATASJA v.d. Warrebosk II
18 May 1977
NHSB 0960176 (F)
 
ROGATRA v.d. Warrebosk
18 May 1977
NHSB 0960175 (F)
 
BORR v.d Warrebosk
18 May 1977
NHSB 0960174 (M)
 
DOLINA v/d Warrebosk
02 Nov 1977
NHSB 0992081 (F)
 
TATRA v/d Warrebosk
02 Nov 1977
NHSB 0992080 (F)
 
ZARJA v/d Warrebosk II
02 Nov 1977
NHSB 0992079 (F)
 
DUNAIJ v/d Warrebosk
02 Nov 1977
NHSB 0992078 (M)
 
PGOERAL v/d Warrebosk
02 Nov 1977
NHSB 0992077 (M)
 
CAJA (PKR.O-LXVII-18629)
20 Jul 1975
PKR.O-LXVII-18629 (F)
   
BANIA (PKR.O-LXIV-17884)
15 May 1975
PKR.O-LXIV-17884 (F)
   
TURNIA z Harendy
01 Apr 1973
rej. 367/73 (F)
     
ROGATO Watra
01 Apr 1973
PKR.O-LI-14686 (F)
DUNAJ (DDR OZ 023)
15 May 1975
DDR OZ 023 imp.PL (M)
BARA vom Vogtlandsee
01 Aug 1977
DDR OZ 034 (F)
AMBRA vom Usadell
11 Jul 1979 DDR OZ 054 (F)
ACHAT vom Usadell
11 Jul 1979 DDR OZ 051 (M)
AMIRA vom Usadell
11 Jul 1979 DDR OZ 055 (F)
ANDROS vom Usadell
11 Jul 1979 DDR OZ 052 (M)
AZURRO vom Usadell
11 Jul 1979 DDR OZ 053 (M)
ANN vom Usadell
11 Jul 1979 DDR OZ 056 (F)
BELLINDA vom Vogtlandsee
01 Aug 1977
DDR OZ 036 (F)
BOY vom Gersdofer Grund
22 Jun 1980 DDR OZ 061 (M)
ACHAT vom Gersdorfer Grund
13 Jun 1979 DDR OZ 044 (M)
AFRA vom Gersdorfer Grund
13 Jun 1979 DDR OZ 047 (F)
AGGI vom Gersdorfer Grund
13 Jun 1979 DDR OZ 048 (F)
ALF vom Gersdorfer Grund
13 Jun 1979 DDR OZ 045 (M)
ANKA vom Gersdorfer Grund
13 Jun 1979 DDR OZ 049 (F)
ARKO vom Gersdorfer Grund
13 Jun 1979 DDR OZ 046 (M)
BARRY vom Gersdorfer Grund
22 Jun 1980 DDR OZ 059 (M)
BASCO vom Gersdorfer Grund
22 Jun 1980 DDR OZ 060 (M)
BEAUTY vom Gersdorfer Grund
22 Jun 1980 DDR OZ 063 (F)
BRITTA vom Gersdorfer Grund
22 Jun 1980 DDR OZ 064 (F)
BELLA vom Vogtlandsee
01 Aug 1977
DDR OZ 035 (F)
 
BARRY vom Vogtlandsee
01 Aug 1977
DDR OZ 032 (M)
 
BELL vom Vogtlandsee
01 Aug 1977
DDR OZ 033 (M)
 
BERY vom Vogtlandsee
01 Aug 1977
DDR OZ 037 (F)
 
BACA (PKR.O-LXII-17302)
15 May 1975
PKR.O-LXII-17302 (M)
   
BIAŁY Zbójnik Tatrzański
10 Jun 1974
NHSB 0754280 imp.PL (M)
WATRA (NHSB 920963)
16 Oct 1976
NHSB 0920963 (M)
 
WELMOED (NHSB 920962)
16 Oct 1976
NHSB 0920962 (M)
 
WALDECK (NHSB 920961)
16 Oct 1976
NHSB 0920961 (M)
 
WLADIMIR (NHSB 920960)
16 Oct 1976
NHSB 0920960 (M)
 
WARSZAWA (NHSB 920959)
16 Oct 1976
NHSB 0920959 (M)
 
NINA d'Astraca
30 Nov 1977
NHSB 0999985 (F)
 
BAS d'Astraca
30 Nov 1977
NHSB 0999980 (M)
 
BLONDI d'Astraca
30 Nov 1977
NHSB 0999984 (F)
 
BESSY d'Astraca
30 Nov 1977
NHSB 0999987 (F)

 
BACHUS d'Astraca
30 Nov 1977
NHSB 0999982 (M)

 
BORIS d'Astraca
30 Nov 1977
NHSB 0999981 (M)
 
BELLINDA d'Astraca
30 Nov 1977
NHSB 0999986 (F)
 
BLOKO d'Astraca
30 Nov 1977
NHSB 0999983 (M)
 
BARTEK II (PKR O-18656)
15 May 1975
PKR O-18656 (M)
   
BIEROS Zbójnik Tatrzański
10 Jun 1974
(M)

   
BAREK Zbójnik Tatrzański
15 May 1975
NHSB 0805041 imp.PL (M)

SANDRA (NHSB 973209)
04 Aug 1977
NHSB 0973209 (F)
 
BAZECK v.d. Warrebosk
21 Oct 1978
NHSB 1036876 (M)
 
LAELIA (NHSB 1024287)
04 Jul 1978
NHSB 1024287 (F)
 
SORBA (NHSB 1024288)
04 Jul 1978
NHSB 1024288 (F)
 
ANOESKA (NHSB 1024286)
04 Jul 1978
NHSB 1024286 (F)
 
GROM (NHSB 1024285)
04 Jul 1978
NHSB 1024285 (M)
 
TIEWONT (NHSB 1024284)
04 Jul 1978
NHSB 1024284 (M)
 
WILMA v.d. Warrebosk
21 Oct 1978
NHSB 1036883 (F)
 
SONJA v.d. Warrebosk
21 Oct 1978
NHSB 1036882 (F)
 
BIANKA v.d. Warrebosk
21 Oct 1978
NHSB 1036881 (F)
DIONE (NHSB 1078762)
13 Jul 1979 NHSB 1078762 (F)
NYINKA (NHSB 1078761)
13 Jul 1979 NHSB 1078761 (F)
SANDRA (NHSB 1078760)
13 Jul 1979 NHSB 1078760 (F)
PASJA (NHSB 1078759)
13 Jul 1979 NHSB 1078759 (F)
CASPER (NHSB 1078758)
13 Jul 1979 NHSB 1078758 (M)
DRIES v.d. Warrebosk
21 Oct 1978
NHSB 1036879 (M)
 
TIRUS v.d. Warrebosk
21 Oct 1978
NHSB 1036878 (M)

DIONE (NHSB 1078762)
13 Jul 1979 NHSB 1078762 (F)
NYINKA (NHSB 1078761)
13 Jul 1979 NHSB 1078761 (F)
SANDRA (NHSB 1078760)
13 Jul 1979 NHSB 1078760 (F)
PASJA (NHSB 1078759)
13 Jul 1979 NHSB 1078759 (F)
CASPER (NHSB 1078758)
13 Jul 1979 NHSB 1078758 (M)
CLAUS v.d. Warrebosk
21 Oct 1978
NHSB 1036877 (M)
 
BELLE v/d Warrebosk
02 Nov 1977
NHSB 0992076 (M)
 
KASJA v.d. Warrebosk II
21 Oct 1978
NHSB 1036880 (F)
 
BORR (NHSB 1024283)
04 Jul 1978
NHSB 1024283 (M)
 
POLKA (NHSB 973210)
04 Aug 1977
NHSB 0973210 (F)
 
JERZY (NHSB 973208)
04 Aug 1977
NHSB 0973208 (F)
 
NOWY (NHSB 973207)
04 Aug 1977
NHSB 0973207 (F)
 
TASJA (NHSB 973206)
04 Aug 1977
NHSB 0973206 (F)
 
ALEXANDER (NHSB 973205)
04 Aug 1977
NHSB 0973205 (M)
 
SZERNIK (NHSB 973204)
04 Aug 1977
NHSB 0973204 (M)
 
IWAN (NHSB 973203)
04 Aug 1977
NHSB 0973203 (M)
 
FLORA v.d. Warrebosk
18 May 1977
NHSB 0960177 (F)
 
NATASJA v.d. Warrebosk II
18 May 1977
NHSB 0960176 (F)
 
ROGATRA v.d. Warrebosk
18 May 1977
NHSB 0960175 (F)
 
BORR v.d Warrebosk
18 May 1977
NHSB 0960174 (M)
 
DOLINA v/d Warrebosk
02 Nov 1977
NHSB 0992081 (F)
 
TATRA v/d Warrebosk
02 Nov 1977
NHSB 0992080 (F)
 
ZARJA v/d Warrebosk II
02 Nov 1977
NHSB 0992079 (F)
 
DUNAIJ v/d Warrebosk
02 Nov 1977
NHSB 0992078 (M)
 
PGOERAL v/d Warrebosk
02 Nov 1977
NHSB 0992077 (M)
 
BANIA (PKR.O-LXIV-17884)
15 May 1975
PKR.O-LXIV-17884 (F)
   
RÓZIA (PKR.O-LIII-15100)
01 Apr 1973
PKR.O-LIII-15100 (F)
HALNY (KW.T-III-144/XXVIII)
22 Jun 1976
KW.T-III-144/XXVIII (M)

SABA z Koslówki
02 Apr 1981
PKR.O-CXXVII-32935 (F)
DOLINKA od Hanusi
12 Apr 1985 PKR.O-CCVII-50121 (F)
WILGA Pod Reglami
17 May 1980
PKR.O-CXVII-30549 (F)
WARTKI HARNAŚ Pod Reglami
27 Jul 1984 NHSB 1400057 imp.PL (M)
WALUS Pod Reglami
27 Jul 1984 PKR.O-CXCVI-47917 (M)
WIERCH Pod Reglami
27 Jul 1984 imp.PL (M)
ORLICA (PKR.O-CXXXV-34575)
28 Dec 1981
PKR.O-CXXXV-34575 (F)
 
SMYTNIA z Koslówki
02 Apr 1981
PKR.O-CXXVI-32576 (F)
SMREK z Siwej Polany
30 Aug 1988 PKR.I-XXIV-4677 (M)
JARZEC z Siwej Polany
30 Aug 1987 NHSB 1625317 imp.PL (M)
LIMBA z Rusinowej Polany
17 Apr 1984 (F)
GRANIA z Rusinowej Polany
31 Jan 1987 VDH/APH 90.048 imp.PL (F)
PAZERNY z Siwej Polany
30 Jul 1990 SHSB 468053 imp.PL (M)
GRAPA z Chaty Góralskiej
21 Oct 1980
KW.T-III-210/XXVIII (F)
 
CH.PL KOTLIK z Doliny za Bramka WW'85
21 Oct 1981
PKR.O-CXXXII-34076 (M)

ILJA od Tatra Torbiakow
08 May 1988 NHSB 1587884 (F)
IVAR od Tatra Torbiakow
08 May 1988 NHSB 1587879 (M)
ILONA od Tatra Torbiakow
08 May 1988 NHSB 1587881 (F)
IWONA BULKA od Tatra Torbiakow
08 May 1988 NHSB 1587880 (F)
EWY od Tatra Torbiakow
06 Feb 1988 NHSB 1576009 (M)
ESTA od Tatra Torbiakow
06 Feb 1988 NHSB 1576011 (F)
CH.DE ISTRA od Tatra Torbiakow
08 May 1988 VDH/APH 90.049 imp.NL (F)
IBORA od Tatra Torbiakow
08 May 1988 NHSB 1587883 (F)
EWA od Tatra Torbiakow
06 Feb 1988 NHSB 1576012 (F)
EMON od Tatra Torbiakow
06 Feb 1988 NHSB 1576008 (M)
ELANORA od Tatra Torbiakow
06 Feb 1988 NHSB 1576010 (F)
FIRANKA od Tatra Torbiakow
08 Dec 1987 NHSB 1567458 (F)
UWAGA URSA od Tatra Torbiakow
20 Mar 1988 NHSB 1587878 (F)
ULIKA od Tatra Torbiakow
20 Mar 1988 NHSB 1587876 (F)
UFAC od Tatra Torbiakow
20 Mar 1988 NHSB 1587875 (M)
UFNY od Tatra Torbiakow
20 Mar 1988 NHSB 1587874 (M)
FALDA DUZY od Tatra Torbiakow
08 Dec 1987 NHSB 1567456 (F)
FILON od Tatra Torbiakow
08 Dec 1987 NHSB 1567454 (M)
FAJKA od Tatra Torbiakow
08 Dec 1987 NHSB 1567457 (F)
FRAJDA od Tatra Torbiakow
08 Dec 1987 NHSB 1567459 (F)
ULGA od Tatra Torbiakow
20 Mar 1988 NHSB 1587877 (F)
FRANEK od Tatra Torbiakow
08 Dec 1987 NHSB 1567455 (M)
LIMBA z Turniczki
12 May 1982
PKR.O-CXXXIX-35511 (F)
 
CH.DE-LU BANDA-BRIZA
03 Aug 1980
NHSB 1150641 imp.PL (F)

FAJKA (NHSB 1439126)
17 Nov 1985 NHSB 1439126 (F)
DUNAJ (NHSB 1439125)
17 Nov 1985 NHSB 1439125 (M)
HRUBAS z Krzeptowskiej Gazdówki
24 Mar 1981
PKR O-32011 (M)
 
ATENA z Grapy Olszynowej
24 Mar 1981
ÖHZB OP 034 imp.PL (F)
 
BURZA z Balzera
03 Aug 1980
PKR.O-CXVII-30527 imp.PL (F)
 
KOSZYSTA Turniczki
21 Oct 1981
NHSB 1250394 imp.PL (F)
 
BYSTRY Spod Nosala

PKR.O-CXVII-30548 (M)
GRANDA (PKR.O-CXIIX-38107)
31 Oct 1988 PKR.O-CXIIX-38107 (F)
ARGOS z Grapy Olszynowej
24 Mar 1981
ÖHZB OP 002 imp.PL (M)
 
ATMA z Grapy Olszynowej
24 Mar 1981
ÖHZB OP 003 imp.PL (F)
 
KRYWAŃ z Doliny za Bramka
21 Oct 1981
PKR.O-XXXII-34078 (M)
 
ALPA z Grapy Olszynowej
24 Mar 1981
ÖHZB OP 001 imp.PL (F)
 
WULKAN Pod Reglami
17 May 1980
(M)
GAWRA (Wulkan x Golica)
15 Sep 1983 rej. 1317/83/XXVIII (F)
KOSÓWKA Turniczki
21 Oct 1981
NHSB 1230398 imp.PL (F)

 
ORLIK (NHSB 1230159)
28 Dec 1981
NHSB 1230159 imp.PL (M)
MAZUR od Tatra Torbiakow
13 Apr 1984 NHSB 1337976 (M)
SHEEBA of Tatra Torbiakow
29 Sep 1983 NHSB 1305677 (F)
SWARN of Tatra Torbiakow
29 Sep 1983 NHSB 1305676 (M)
MISKA DWA od Tatra Torbiakow
13 Apr 1984 NHSB 1337978 (F)
MODRA DWA od Tatra Torbiakow
13 Apr 1984 NHSB 1337977 (F)
MORUS od Tatra Torbiakow
13 Apr 1984 NHSB 1337975 (M)
MACIEK od Tatra Torbiakow
13 Apr 1984 NHSB 1337974 (M)
MAREK od Tatra Torbiakow
13 Apr 1984 NHSB 1337973 (M)
MIREK od Tatra Torbiakow
13 Apr 1984 NHSB 1337971 (M)
ZAMIEC GUCIO od Tatra Torbiakow
04 Jan 1985 NHSB 1379568 (M)
ZAKO MODRA GUCIO od Tatra Torbiakow
04 Jan 1985 NHSB 1379567 (M)
ZAWRAT MODRA od Tatra Torbiakow
04 Jan 1985 NHSB 1379566 (M)
CIB MACZEK od Tatra Torbiakow
13 Apr 1984 NHSB 1337972 (M)
DANKA od Tatra Torbiakow
09 Apr 1984 NHSB 1333596 (F)
TOMEK od Tatra Torbiakow
09 Sep 1984 NHSB 1360715 (M)
TURNISZKA od Tatra Torbiakow
09 Sep 1984 NHSB 1360717 (F)
DAREK od Tatra Torbiakow
09 Apr 1984 NHSB 1333590 (M)
SABINA od Tatra Torbiakow
28 Sep 1984 NHSB 1361764 (F)
SOSNA od Tatra Torbiakow
28 Sep 1984 NHSB 1361763 (F)
SOLINA od Tatra Torbiakow
28 Sep 1984 NHSB 1361762 (F)
STACH od Tatra Torbiakow
28 Sep 1984 NHSB 1361761 (M)
SZALAS od Tatra Torbiakow
28 Sep 1984 NHSB 1361760 (M)
STASI od Tatra Torbiakow
28 Sep 1984 NHSB 1361759 (M)
SWIERK od Tatra Torbiakow
28 Sep 1984 NHSB 1361758 (M)
SEMP od Tatra Torbiakow
28 Sep 1984 NHSB 1361757 (M)
DOBRA od Tatra Torbiakow
09 Apr 1984 NHSB 1333595 (F)
DEREK od Tatra Torbiakow
09 Apr 1984 NHSB 1333593 (M)
DUNAJ od Tatra Torbiakow
09 Apr 1984 NHSB 1333592 (M)
DANEK od Tatra Torbiakow
09 Apr 1984 NHSB 1333591 (M)
BYSTRY od Tatra Torbiakow
07 Jul 1983 NHSB 1293364 (M)
BIMBER od Tatra Torbiakow
07 Jul 1983 NHSB 1293366 (M)
TYGRYS od Tatra Torbiakow
09 Sep 1984 NHSB 1360714 (M)
BABINKA od Tatra Torbiakow
07 Jul 1983 NHSB 1293370 (F)
BOREK od Tatra Torbiakow
07 Jul 1983 NHSB 1293369 (M)
DANUTA od Tatra Torbiakow
09 Apr 1984 NHSB 1333594 (F)
BARTEK od Tatra Torbiakow
07 Jul 1983 NHSB 1293365 (M)
MROZNA of the Jolly Turfies
24 Dec 1983 NHSB 1315873 (F)
ORLA of the Jolly Turfies
24 Dec 1983 NHSB 1315870 (F)
TURNIA od Tatra Torbiakow
09 Sep 1984 NHSB 1360718 (F)
TADEK od Tatra Torbiakow
09 Sep 1984 NHSB 1360713 (M)
BOLEK od Tatra Torbiakow
07 Jul 1983 NHSB 1293367 (M)
BOREK of the Jolly Turfies
24 Dec 1983 NHSB 1315865 (M)
DANUTHA of the Jolly Turfies
24 Dec 1983 NHSB 1315871 (F)
DANOETA of the Jolly Turfies
24 Dec 1983 NHSB 1315869 (F)
LIDO of the Jolly Turfies
24 Dec 1983 NHSB 1315866 (M)
BOGDAN od Tatra Torbiakow
07 Jul 1983 NHSB 1293363 (M)
PJOTER od Tatra Torbiakow
30 Aug 1983 NHSB 1294786 (M)
BACA od Tatra Torbiakow
07 Jul 1983 NHSB 1293362 (M)
BRONEK od Tatra Torbiakow
07 Jul 1983 NHSB 1293368 (M)
KATINGKA of the Jolly Turfies
24 Dec 1983 NHSB 1315867 (F)
CH.PL PANIENKA od Tatra Torbiakow
30 Aug 1983 NHSB 1294790 (F)
PIEKNA od Tatra Torbiakow
30 Aug 1983 NHSB 1294791 (F)
TROJKA od Tatra Torbiakow
09 Sep 1984 NHSB 1360716 (F)
POLANEGRI od Tatra Torbiakow
30 Aug 1983 NHSB 1294789 (F)
POLANA od Tatra Torbiakow
30 Aug 1983 NHSB 1294788 (F)
ALEXCA of the Jolly Turfies
24 Dec 1983 NHSB 1315872 (F)
DORAN od Tatra Torbiakow
09 Apr 1984 NHSB 1333589 (M)
KIRA of the Jolly Turfies
24 Dec 1983 NHSB 1315868 (F)
PAZDUR od Tatra Torbiakow
30 Aug 1983 NHSB 1294787 (M)
ZBÓJNIK (KW.T-I-46/XXVIII)
14 Jul 1969
KW.T-I-46/XXVIII (M)
DOLNA (KW.T-III-85/XXVIII)

KW.T-III-85/XXVIII (F)
MODRA (NHSB 1150933)
16 Dec 1979
NHSB 1150933 imp.PL (F)
WICKA (NHSB 1190632)
13 Dec 1981
NHSB 1190632 (F)
TOMEK od Tatra Torbiakow
09 Sep 1984
NHSB 1360715 (M)
 
TURNISZKA od Tatra Torbiakow
09 Sep 1984
NHSB 1360717 (F)
 
GAZDA od Tatra Torbiakow
04 Sep 1985
NHSB 1426276 (F)
 
GOLICA od Tatra Torbiakow
04 Sep 1985
NHSB 1426275 (F)
 
GRANICA od Tatra Torbiakow
04 Sep 1985
NHSB 1426274 (F)
 
GRONIK od Tatra Torbiakow
04 Sep 1985
NHSB 1426273 (M)
 
GIEWONT od Tatra Torbiakow
04 Sep 1985
NHSB 1426272 (M)
 
GORA od Tatra Torbiakow
04 Sep 1985
NHSB 1426271 (M)
 
GOEREK od Tatra Torbiakow
04 Sep 1985
NHSB 1426270 (M)
 
GORNY od Tatra Torbiakow
04 Sep 1985
NHSB 1426269 (M)
 
RUDA od Tatra Torbiakow
05 Aug 1986
NHSB 1482421 (F)
 
ROJNA od Tatra Torbiakow
05 Aug 1986
NHSB 1482420 (F)
 
RATOWAC od Tatra Torbiakow
05 Aug 1986
NHSB 1482418 (M)
 
RAJCZA od Tatra Torbiakow
05 Aug 1986
NHSB 1482417 (M)
 
RODAN od Tatra Torbiakow
05 Aug 1986
NHSB 1482416 (M)
 
RADEK od Tatra Torbiakow
05 Aug 1986
NHSB 1482415 (M)
 
RAWICZ od Tatra Torbiakow
05 Aug 1986
NHSB 1482413 (M)
 
ALDONA od Tatra Torbiakow
05 Mar 1987
NHSB 1521590 (F)
 
ANDA od Tatra Torbiakow
05 Mar 1987
NHSB 1521589 (F)
 
AJKA od Tatra Torbiakow
05 Mar 1987
NHSB 1521588 (F)
 
ACZUWY od Tatra Torbiakow
05 Mar 1987
NHSB 1521587 (M)
 
ARAK od Tatra Torbiakow
05 Mar 1987
NHSB 1521586 (M)
 
BYSTRY od Tatra Torbiakow
07 Jul 1983
NHSB 1293364 (M)
 
BIMBER od Tatra Torbiakow
07 Jul 1983
NHSB 1293366 (M)
 
TYGRYS od Tatra Torbiakow
09 Sep 1984
NHSB 1360714 (M)
 
EWY od Tatra Torbiakow
06 Feb 1988
NHSB 1576009 (M)
 
BABINKA od Tatra Torbiakow
07 Jul 1983
NHSB 1293370 (F)
 
BOREK od Tatra Torbiakow
07 Jul 1983
NHSB 1293369 (M)
 
RIBA od Tatra Torbiakow
05 Aug 1986
NHSB 1482419 (F)
 
BARTEK od Tatra Torbiakow
07 Jul 1983
NHSB 1293365 (M)
 
ESTA od Tatra Torbiakow
06 Feb 1988
NHSB 1576011 (F)
 
TURNIA od Tatra Torbiakow
09 Sep 1984
NHSB 1360718 (F)
 
TADEK od Tatra Torbiakow
09 Sep 1984
NHSB 1360713 (M)
 
EWA od Tatra Torbiakow
06 Feb 1988
NHSB 1576012 (F)
 
BOLEK od Tatra Torbiakow
07 Jul 1983
NHSB 1293367 (M)
 
EMON od Tatra Torbiakow
06 Feb 1988
NHSB 1576008 (M)
 
BOGDAN od Tatra Torbiakow
07 Jul 1983
NHSB 1293363 (M)
 
RUBIN od Tatra Torbiakow
05 Aug 1986
NHSB 1482414 (M)
 
BACA od Tatra Torbiakow
07 Jul 1983
NHSB 1293362 (M)
 
BRONEK od Tatra Torbiakow
07 Jul 1983
NHSB 1293368 (M)
 
TROJKA od Tatra Torbiakow
09 Sep 1984
NHSB 1360716 (F)
 
ELANORA od Tatra Torbiakow
06 Feb 1988
NHSB 1576010 (F)
 
MAZUR od Tatra Torbiakow
13 Apr 1984
NHSB 1337976 (M)
   
WATRA (NHSB 1190630)
13 Dec 1981
NHSB 1190630 (F)
   
WIANKA (NHSB 1190629)
13 Dec 1981
NHSB 1190629 (F)
   
WARSZA (NHSB 1190628)
13 Dec 1981
NHSB 1190628 (F)
   
WISLA (NHSB 1190626)
13 Dec 1981
NHSB 1190626 (F)
SKAWA (NHSB 1505520)
15 Nov 1986
NHSB 1505520 (F)
 
WODA (NHSB 1190625)
13 Dec 1981
NHSB 1190625 (M)
   
WLADEK (NHSB 1190624)
13 Dec 1981
NHSB 1190624 (M)
   
WALESA (NHSB 1190623)
13 Dec 1981
NHSB 1190623 (M)
   
WORA (NHSB 1190631)
13 Dec 1981
NHSB 1190631 (F)
SABINA od Tatra Torbiakow
28 Sep 1984
NHSB 1361764 (F)
 
SOSNA od Tatra Torbiakow
28 Sep 1984
NHSB 1361763 (F)
 
SOLINA od Tatra Torbiakow
28 Sep 1984
NHSB 1361762 (F)
 
STACH od Tatra Torbiakow
28 Sep 1984
NHSB 1361761 (M)
 
SZALAS od Tatra Torbiakow
28 Sep 1984
NHSB 1361760 (M)
 
STASI od Tatra Torbiakow
28 Sep 1984
NHSB 1361759 (M)
 
SWIERK od Tatra Torbiakow
28 Sep 1984
NHSB 1361758 (M)
 
SEMP od Tatra Torbiakow
28 Sep 1984
NHSB 1361757 (M)
 
HEBANA WORA od Tatra Torbiakow
05 Jan 1986
NHSB 1453734 (F)
 
HALNA WORA od Tatra Torbiakow
05 Jan 1986
NHSB 1453733 (F)
 
HUCZEK od Tatra Torbiakow
05 Jan 1986
NHSB 1453732 (M)
 
HRUBY od Tatra Torbiakow
05 Jan 1986
NHSB 1453731 (M)
 
HARNASIK IGOR od Tatra Torbiakow
05 Jan 1986
NHSB 1453730 (M)
 
PJOTER od Tatra Torbiakow
30 Aug 1983
NHSB 1294786 (M)
 
CH.PL PANIENKA od Tatra Torbiakow
30 Aug 1983
NHSB 1294790 (F)

 
PIEKNA od Tatra Torbiakow
30 Aug 1983
NHSB 1294791 (F)
 
POLANEGRI od Tatra Torbiakow
30 Aug 1983
NHSB 1294789 (F)
 
POLANA od Tatra Torbiakow
30 Aug 1983
NHSB 1294788 (F)
 
PAZDUR od Tatra Torbiakow
30 Aug 1983
NHSB 1294787 (M)
 
WANDA (NHSB 1190627) JW W-NL'82
13 Dec 1981
NHSB 1190627 (F)
CZUBA od Tatra Torbiakow
15 Mar 1987
NHSB 1521584 (F)
 
DANKA od Tatra Torbiakow
09 Apr 1984
NHSB 1333596 (F)
FIRANKA od Tatra Torbiakow
08 Dec 1987 NHSB 1567458 (F)
KALINA od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985 NHSB 1444878 (F)
KOESKA od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985 NHSB 1444877 (F)
KIRY od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985 NHSB 1444875 (F)
KAZIA od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985 NHSB 1444874 (F)
KIRA od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985 NHSB 1444873 (F)
KRAKUS od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985 NHSB 1444872 (M)
KONRAD od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985 NHSB 1444871 (M)
KONIEC od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985 NHSB 1444870 (M)
FALDA DUZY od Tatra Torbiakow
08 Dec 1987 NHSB 1567456 (F)
FILON od Tatra Torbiakow
08 Dec 1987 NHSB 1567454 (M)
FAJKA od Tatra Torbiakow
08 Dec 1987 NHSB 1567457 (F)
FRAJDA od Tatra Torbiakow
08 Dec 1987 NHSB 1567459 (F)
KASPROWY od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985 NHSB 1444869 (M)
FRANEK od Tatra Torbiakow
08 Dec 1987 NHSB 1567455 (M)
KATINCKA od Tatra Torbiakow
20 Oct 1985 NHSB 1444876 (F)
DAREK od Tatra Torbiakow
09 Apr 1984
NHSB 1333590 (M)
 
DOBRA od Tatra Torbiakow
09 Apr 1984
NHSB 1333595 (F)
 
DEREK od Tatra Torbiakow
09 Apr 1984
NHSB 1333593 (M)
 
DUNAJ od Tatra Torbiakow
09 Apr 1984
NHSB 1333592 (M)
 
DANEK od Tatra Torbiakow
09 Apr 1984
NHSB 1333591 (M)
 
JUHASKA WANDA od Tatra Torbiakow
16 Jun 1985
NHSB 1406223 (F)
UWAGA URSA od Tatra Torbiakow
20 Mar 1988 NHSB 1587878 (F)
ULIKA od Tatra Torbiakow
20 Mar 1988 NHSB 1587876 (F)
UFAC od Tatra Torbiakow
20 Mar 1988 NHSB 1587875 (M)
UFNY od Tatra Torbiakow
20 Mar 1988 NHSB 1587874 (M)
ULGA od Tatra Torbiakow
20 Mar 1988 NHSB 1587877 (F)
JESSICA WANDA od Tatra Torbiakow
16 Jun 1985
NHSB 1406222 (F)
 
JUHAS WANDA od Tatra Torbiakow
16 Jun 1985
NHSB 1406221 (M)
 
NADJA od Tatra Torbiakow
12 Jan 1986
NHSB 1453741 (F)
 
NOUSCHKA od Tatra Torbiakow
12 Jan 1986
NHSB 1453740 (F)
 
NATAN od Tatra Torbiakow
12 Jan 1986
NHSB 1453738 (M)
 
NOWY od Tatra Torbiakow
12 Jan 1986
NHSB 1453737 (M)
 
NOWAK od Tatra Torbiakow
12 Jan 1986
NHSB 1453736 (M)
 
NICKEL od Tatra Torbiakow
12 Jan 1986
NHSB 1453735 (M)
 
NIENKA od Tatra Torbiakow
12 Jan 1986
NHSB 1453739 (F)
 
CZERNIK od Tatra Torbiakow
15 Mar 1987
NHSB 1521583 (M)
 
CZUWY od Tatra Torbiakow
15 Mar 1987
NHSB 1521582 (M)
 
CINTA od Tatra Torbiakow
15 Mar 1987
NHSB 1521585 (F)
 
DANUTA od Tatra Torbiakow
09 Apr 1984
NHSB 1333594 (F)
 
DORAN od Tatra Torbiakow
09 Apr 1984
NHSB 1333589 (M)
SYON od Tatra Torbiakow
26 Oct 1990 NHSB 1735400 (M)
TOLY od Tatra Torbiakow
26 Oct 1990 NHSB 1735399 (M)
SZAROW od Tatra Torbiakow
26 Oct 1990 NHSB 1735401 (M)
CH.NL SIRKKA-DOLINA od Tatra Torbiakow W-NL'93-'94
26 Oct 1990 NHSB 1735402 (F)
MISKA DWA od Tatra Torbiakow
13 Apr 1984
NHSB 1337978 (F)
   
MODRA DWA od Tatra Torbiakow
13 Apr 1984
NHSB 1337977 (F)
   
MORUS od Tatra Torbiakow
13 Apr 1984
NHSB 1337975 (M)
   
MACIEK od Tatra Torbiakow
13 Apr 1984
NHSB 1337974 (M)
   
MAREK od Tatra Torbiakow
13 Apr 1984
NHSB 1337973 (M)
   
MIREK od Tatra Torbiakow
13 Apr 1984
NHSB 1337971 (M)
   
ZAMIEC GUCIO od Tatra Torbiakow
04 Jan 1985
NHSB 1379568 (M)
   
ZAKO MODRA GUCIO od Tatra Torbiakow
04 Jan 1985
NHSB 1379567 (M)
   
ZAWRAT MODRA od Tatra Torbiakow
04 Jan 1985
NHSB 1379566 (M)
   
LOSKA od Tatra Torbiakow
06 Sep 1985
NHSB 1434185 (F)
   
LALKA od Tatra Torbiakow
06 Sep 1985
NHSB 1434184 (F)
   
LAWINA od Tatra Torbiakow
06 Sep 1985
NHSB 1434183 (F)
   
LADNY od Tatra Torbiakow
06 Sep 1985
NHSB 1434182 (M)
   
LIPTOK od Tatra Torbiakow
06 Sep 1985
NHSB 1434181 (M)
   
LAS od Tatra Torbiakow
06 Sep 1985
NHSB 1434179 (M)
   
MODRA od Tatra Torbiakow
25 Dec 1986
NHSB 1511654 (F)
   
MERCIK SWIETA od Tatra Torbiakow
25 Dec 1986
NHSB 1511653 (M)
   
LODO od Tatra Torbiakow
06 Sep 1985
NHSB 1434180 (M)

   
CIB MACZEK od Tatra Torbiakow
13 Apr 1984
NHSB 1337972 (M)

BAIKA DRUGA v/d Strangstroom
10 Oct 1988
NHSB 1619496 (F)
 
JOSCHUA PIERWSZA v/d Strangstroom
17 Oct 1987
NHSB 1563062 (F)
 
BORECK DRUGI v/d Strangstroom
10 Oct 1988
NHSB 1619493 (M)
 
AIKA DRUGA des Princes aux Quatre Vents
10 Oct 1988
NHSB 1619498 (F)
 
MARECK DRUGI v/d Strangstroom
10 Oct 1988
NHSB 1619494 (M)
 
SOSCHA PIERWSZA v/d Strangstroom
17 Oct 1987
NHSB 1563060 (F)
 
LUBAN DRUGI v/d Strangstroom
10 Oct 1988
NHSB 1619491 (M)
 
TASJKA PIERWSZA v/d Strangstroom
17 Oct 1987
NHSB 1563057 (F)
 
BORAN DRUGI v/d Strangstroom
10 Oct 1988
NHSB 1619492 (M)
 
JURECK DRUGI v/d Strangstroom
10 Oct 1988
NHSB 1619495 (M)
 
BAIKA PIERWSZA v/d Strangstroom
17 Oct 1987
NHSB 1563055 (F)
 
ANOUCK PIERWSZA v/d Strangstroom
17 Oct 1987
NHSB 1563059 (F)
 
NADYA PIERWSZA v/d Strangstroom
17 Oct 1987
NHSB 1563061 (F)
 
DUSZKA DRUGI v/d Strangstroom
10 Oct 1988
NHSB 1619497 (F)
 
JERKA DRUGA v/d Strangstroom
10 Oct 1988
NHSB 1619499 (F)
 
BRONIA DOLINA od Tatra Torbiakow
27 Aug 1989
NHSB 1662797 (F)

 
BORECK PIERWSZA v/d Strangstroom
17 Oct 1987
NHSB 1563054 (M)
 
YANOUSCH PIERWSZA v/d Strangstroom
17 Oct 1987
NHSB 1563056 (F)
 
BRZANA BULKA od Tatra Torbiakow
27 Aug 1989
NHSB 1662798 (F)

 
DOLINA PIERWSZA v/d Strangstroom
17 Oct 1987
NHSB 1563058 (F)
 
BACOSEC HARNAS od Tatra Torbiakow
27 Aug 1989
NHSB 1662796 (M)
 
MIŚKA z Kasprowego
16 Dec 1979
NHSB 1150544 imp.PL (F)
SHEEBA of Tatra Torbiakow
29 Sep 1983
NHSB 1305677 (F)
   
SWARN of Tatra Torbiakow
29 Sep 1983
NHSB 1305676 (M)
   
MILA Z HALI Jaworzynka
16 Dec 1979
PKR.O-CVIII-28537 (F)
     
TURNIA (rej. 313/71)
27 Sep 1971
rej. 313/71 (F)
       
SARNA z Obrochtowki
14 Jul 1969
KW.T-I-73/XXVIII imp.PL (F)
URFO v.h. Goralenhof
28 Apr 1971
SHSB 273387 imp.BE (M)
CORA von Hudsonbay
06 Dec 1976
SHSB 278506 (F)
     
COLINA von Hudsonbay
06 Dec 1976
SHSB 278505 (F)
     
CITA von Hudsonbay
06 Dec 1976
SHSB 278504 (F)
     
CHICO von Hudsonbay
06 Dec 1976
SHSB 278503 (M)
     
CASAR von Hudsonbay
06 Dec 1976
SHSB 278502 (M)
     
DUCA Pirate Chata Tatrowa
22 Dec 1974
NHSB 0787082 (M)
     
XABI v.h. Goralenhof
04 Jul 1973
NHSB 0725812 imp.BE (F)
     
XINGU v.h. Goralenhof
04 Jul 1973
ALSH 22330 (M)

ELKA Chata Tatrowa
10 Jan 1976
NHSB 0972479 (F)
   
EDRUSCHKA Chata Tatrowa
10 Jan 1976
NHSB 0972477 imp.NL (F)
AINUK von der Innleitn
08 Aug 1978
VDH 781804 (M)
 
ANJUTKA von der Innleitn
08 Aug 1978
VDH 781808 (F)

 
ERAESCHKA Chata Tatrowa
10 Jan 1976
NHSB 0972476 (F)
   
EJERRY Chata Tatrowa
10 Jan 1976
NHSB 0972475 imp.NL (M)
   
EDONAR Chata Tatrowa
10 Jan 1976
NHSB 0972474 imp.NL (M)
   
EROS Chata Tatrowa
10 Jan 1976
NHSB 0972472 (M)
   
ERAN Chata Tatrowa
10 Jan 1976
DDR OZ 057 imp.NL (M)

BORA vom Gral
07 Aug 1980
DDR OZ 068 (F)
 
AIKO vom Auerswald
07 Jun 1981
DDR OZ 071 (M)
 
ANIKA vom Auerswald
07 Jun 1981
DDR OZ 074 (F)
 
BOLINA vom Gral
07 Aug 1980
DDR OZ 067 (F)
 
ASSIA vom Auerswald
07 Jun 1981
DDR OZ 076 (F)
 
BORAN vom Gral
07 Aug 1980
DDR OZ 065 (M)
 
BORAS vom Gral
07 Aug 1980
DDR OZ 066 (M)
 
BORI vom Gral
07 Aug 1980
DDR OZ 069 (F)
 
ANIKO vom Auerswald
07 Jun 1981
DDR OZ 075 (F)
 
ANTEK vom Auerswald
07 Jun 1981
DDR OZ 072 (M)
 
ASKO vom Auerswald
07 Jun 1981
DDR OZ 073 (M)
 
EPOLLEWOPSKY Chata Tatrowa
10 Jan 1976
NHSB 0972478 (F)
   
DALINA Chata Tatrowa
22 Dec 1974
NHSB 0787085 (F)
     
DALIDA Chata Tatrowa
22 Dec 1974
NHSB 0787084 (F)
     
DRUSCHKI Chata Tatrowa
22 Dec 1974
NHSB 0787083 (M)
     
DUNAJ Chata Tatrowa
22 Dec 1974
NHSB 0787081 (M)
     
AMOR d'Astraca
04 Apr 1975
NHSB 0809370 (M)
     
ARGUS d'Astraca
04 Apr 1975
NHSB 0809368 (M)
     
ARKO d'Astraca
04 Apr 1975
NHSB 0809369 (M)
     
DARISCHKA Chata Tatrowa
22 Dec 1974
NHSB 0787085 (F)
     
ASTRA d'Astraca
04 Apr 1975
NHSB 0809367 (M)
     
APHRODITE d'Astraca
04 Apr 1975
NHSB 0809371 (F)

     
CAPY du Longet
23 Dec 1981
SHSB 346801 (M)
     
UXEL v.h. Goralenhof
28 Apr 1971
NHSB 0566444-G2 imp.BE (M)
       
USCHME v.h. Goralenhof
28 Apr 1971
NHSB 0559357-G2 imp.BE (F)
VASCO (NHSB 764117)
25 May 1974
NHSB 0764117 (M)
     
WENDY (NHSB 764120)
25 May 1974
NHSB 0764120 (F)
     
MISCHA (NHSB 764119)
25 May 1974
NHSB 0764119 (F)
     
ROAN (NHSB 764118)
25 May 1974
NHSB 0764118 (F)
     
URANA v.h. Goralenhof
28 Apr 1971
NHSB 0559265-G2 imp.BE (F)
       
JEDLA (KW.T-I-41/XXVIII)
14 Jul 1969
KW.T-I-41/XXVIII (F)
         
PedigreePoint Scripts Copyright 2004-2013 Wild Systems. All Rights Reserved. Visit www.pedigreepoint.com Scripts customised by Kris Willison. Visit http://pedigrees.subali-klm.com There are no guarantees made as to the accuracy of the data published at this site. Use of web harvester robots or any other means of copying the contents of this page, in whole or in part, for any commercial purpose is expressly prohibited. Your IP address is: 3.236.110.106. This online database hosted by www.owczarek-podhalanski.eu. Copyright 2006 -2021